Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#6476 Re: Veliki Brat 2013
Vendi dobila najgromoglasniji aplauz 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6477 Re: Veliki Brat 2013
Trebali su i Nevenu dovest, nije fol.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6478 Re: Veliki Brat 2013
ima sindija
nabadala je u izazovnoj haljini
nabadala je u izazovnoj haljini
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6479 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:ima sindija![]()
nabadala je u izazovnoj haljini
aha, sad vidim. nema nevene
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#6480 Re: Veliki Brat 2013
Kad sad pogledam sve njih koji su bili tu zapitam se gdje i kako ih sabrase ...
od zla oca i jos gore matere
Zali boze 50k eurica
od zla oca i jos gore matere
Zali boze 50k eurica
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#6481 Re: Veliki Brat 2013
A gdje je ljepotica Nevena??? 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6482 Re: Veliki Brat 2013
Nekako sve ovo brzo i na frku.
Uros i Sara nesto pricaju.
MajaVolk mi se najvise ogadila.
Vendi opet kenja
Blizanci
Žarko 
Uros i Sara nesto pricaju.
MajaVolk mi se najvise ogadila.
Vendi opet kenja
Blizanci
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6483 Re: Veliki Brat 2013
da hoce ostaviti Avu i Zeljka na kraju jedno sat vremena same 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6484 Re: Veliki Brat 2013
vendi je na nekom dopingu
naročito večeras 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6485 Re: Veliki Brat 2013
ČičineBrčine wrote:Kad sad pogledam sve njih koji su bili tu zapitam se gdje i kako ih sabrase ...
od zla oca i jos gore matere
Zali boze 50k eurica
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6486 Re: Veliki Brat 2013
KAMI666 wrote:A gdje je ljepotica Nevena???
Nije dosla iz sigurnosnih razloga
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6487 Re: Veliki Brat 2013
eto oni kažu nemaju pojma ko će pobijediti 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6488 Re: Veliki Brat 2013
kakva je sindi veceras, brate mili...!!!

-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6489 Re: Veliki Brat 2013
Topu je bas do igrice 
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6492 Re: Veliki Brat 2013
Roknuta 100%.de balzac wrote:vendi je na nekom dopingunaročito večeras
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6494 Re: Veliki Brat 2013
jako nepredvidljivo 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6495 Re: Veliki Brat 2013
Vepru pravo krivo, u šoku je.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#6496 Re: Veliki Brat 2013
ako pobjedi top pisemo hejt mejlove emotionu 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6497 Re: Veliki Brat 2013
jesam prorok
vepar, RAUS
vepar, RAUS
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6498 Re: Veliki Brat 2013
pu.
jebeni Laki Luk i Kvazilisac.
jebeni Laki Luk i Kvazilisac.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6499 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Vepru pravo krivo, u šoku je.
da
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6500 Re: Veliki Brat 2013
Cool čovjek izlazi...sa stilom.
