Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#6476 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Hafis wrote: Opet ti.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.

Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red :)
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#6477 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

Corto Maltese wrote:Ne bih da vam kvarim sijelo,


NIkakav problem, i nije neko sijelo. Nikola Lovrinović inače ne propagira multi-kulti sijela, sem ako nema rakije džaba.
Corto Maltese wrote:ali ako nije ovo:
zato što je brilijantan organizator, terenski ''radnik'', doslovce neumorna ''krtica''s impozantnim liderskim sposobnostima, jednom riječju sposoban, radišan, mudar i odmjeren poltičar....
velike su šanse da je ono drugo.
Inače je BIH puna takvih, a te i takve osobine su na vrijednosti i jedine koje se verificiraju na izborima. U svijesti su i najneosvješćenijeg birača :-) :-)

@Corto, @Corto znao si ti to puno bolje, makar i u rano proljeće 2008 :wink:
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6478 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Hafis wrote:
shiljak wrote: Komšić im bio u stranci tolike godine i oni sada govore da dok je bio u njihovoj stranci nije ništa uradio? Pa što ste ga držali onda :lol: sami sebe provališe :D
Pa vjerojatno su ga držali što je brilijantan organizator, terenski ''radnik'', doslovce neumorna ''krtica''s impozantnim liderskim sposobnostima, jednom riječju sposoban, radišan, mudar i odmjeren poltičar....
...mada bi zlobnici rekli da su ga ipak držali zbog ''podobne'' nacionalnosti, rijetke ali zlata vrijedne, koja se eto isplatila u dva mandata...doduše samo njemu u padže, ako ćemo iskreno. Ali, vragu malo bilo.
On je zanimanju profesionalni Hrvat :D
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#6479 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by oakville »

Hafis wrote:
KatarinaKosaca wrote:Tvoj post je rezime, bez imalo originalnosti postova sa erceg bosne o "odvratnom šibicaru". I onda još govoriš nekom o etiketiranju neistomišljenika :D Presmiješno.. ali ukinuli onaj smajli što se prevrće od smijeha.. sanjaj treći.
Opet ti.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.

Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red :)
Opcije naravno postoje. Vratićemo se real politici IMJ.
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#6480 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Basvod »

palermo wrote:
Hafis wrote: Opet ti.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.

Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red :)
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
A simbolika mu je tek...
"Slucaj Komsic"
Meteor2
Posts: 7
Joined: 11/11/2013 08:19

#6481 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Meteor2 »

Image
Obespravljena sirotinja vjeruje samo Komšiću. Takvih je 95% u BiH, oni su Komšićeva izborna baza koja ćemu donjeti pobjedu...

Jedino je Komšić imao snage i morala da radnicima Hidrogradnje pogleda u oči. Zbog toga je on drugačiji od svih ostalih aktera političke scene u Sarajevu, svi drugi su arogantni, neiskreni i nedostupni oligarsi, koji na narod gledaju kao na marvu na stočnoj pijaci. Pristalice i aktivisti DF ni sami nisu svjesni pred kakvim sudbinskim izazovom se nalaze. Izborni trijumf DF-a će biti apsolutan i potpun, ali šta onda, kako ispuniti očekivanja mase u ambijentu koji iza sebe ostavlja SDA-SDP oligarhija, ambijent opljačkane i kriminalom i neptizmom devastirane javne uprave? Komšiću sve ide u prilog, poklopile su se neke stvari koje nije moguće vještački osmisliti, potpuni ekonomski, socijalni i moralni kolaps, obesmislit će predizbornu propagandu stranaka okosnica biolesnog sistema, SDA i SDP, razočarane mase će plebiscitarno u Komšiću vidjeti poslednju šansu za uspostavu pravde i prava. Za početak masama se mora isporučiti giljotina, obračun sa kadrovima SDA i SDP bez milosti, revizija pljačke od 92 do danas. Svaki ukradeni fening mora biti vraćen narodu i sirotinji. Komšić i njegovi aktivisti moraju biti svjesni da vremena nemaju mnogo, već sada moraju se ponašati kao izborni pobjednici (Murphyev zakon) i u skladu sa percepcijama masa, najaviti konkretne metodologije i tehnike obračuna sa političkom oligarhijom koju predstavljaju korumpirani i nesposobni kadrovi SDA-SDP. Nekada me ova priča i dešavanja oko DF i Komšića podsjećaju na partizanski ustanak 1941, sa livade, spontano, protiv fašista i narodnih kulaka i lopova... :thumbup: :bih:
homar
Posts: 1486
Joined: 16/06/2008 17:07

#6482 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by homar »

Meteor2 wrote:Image
Obespravljena sirotinja vjeruje samo Komšiću. Takvih je 95% u BiH, oni su Komšićeva izborna baza koja ćemu donjeti pobjedu...

Jedino je Komšić imao snage i morala da radnicima Hidrogradnje pogleda u oči. Zbog toga je on drugačiji od svih ostalih aktera političke scene u Sarajevu, svi drugi su arogantni, neiskreni i nedostupni oligarsi, koji na narod gledaju kao na marvu na stočnoj pijaci. Pristalice i aktivisti DF ni sami nisu svjesni pred kakvim sudbinskim izazovom se nalaze. Izborni trijumf DF-a će biti apsolutan i potpun, ali šta onda, kako ispuniti očekivanja mase u ambijentu koji iza sebe ostavlja SDA-SDP oligarhija, ambijent opljačkane i kriminalom i neptizmom devastirane javne uprave? Komšiću sve ide u prilog, poklopile su se neke stvari koje nije moguće vještački osmisliti, potpuni ekonomski, socijalni i moralni kolaps, obesmislit će predizbornu propagandu stranaka okosnica biolesnog sistema, SDA i SDP, razočarane mase će plebiscitarno u Komšiću vidjeti poslednju šansu za uspostavu pravde i prava. Za početak masama se mora isporučiti giljotina, obračun sa kadrovima SDA i SDP bez milosti, revizija pljačke od 92 do danas. Svaki ukradeni fening mora biti vraćen narodu i sirotinji. Komšić i njegovi aktivisti moraju biti svjesni da vremena nemaju mnogo, već sada moraju se ponašati kao izborni pobjednici (Murphyev zakon) i u skladu sa percepcijama masa, najaviti konkretne metodologije i tehnike obračuna sa političkom oligarhijom koju predstavljaju korumpirani i nesposobni kadrovi SDA-SDP. Nekada me ova priča i dešavanja oko DF i Komšića podsjećaju na partizanski ustanak 1941, sa livade, spontano, protiv fašista i narodnih kulaka i lopova... :thumbup: :bih:
Ja neznam od kada se ti nalaziš u BiH. Ako ti nije pamćenje pomućeno, sjeti se od kada se Komšić nalazi u vlasti. Da te podsjetim već 17 godina. Šta je učinio za tih 17 godina, ništa, to je jedan blefer, nesposobnjaković. Izigrava Tita, ali Titi nije ni do ..ja. U novo osnovanoj stranci pokupio je ogrizke i izfrustrirane bolesnike drugih stranaka. Šta je Komšić radio 17 godina, zanosio ..da Zlatku Lagundžiji. Koliko je novaca potrošio na sebe i svoje kabinete, koji su rezultati njegovog rada. Ljudi kratko pamte, svako od nas snosi odgovornost za ono što piše i manipuliše javnošću, to se zna debelo obiti o glavu. Podsjetimo se Zlatka Lagundžije sa predizbornom kampanjom "država za čovjeka" i šta bi, država za "crvene kmere". Manimo se ljudi izanđalih političara, ovi sadašnji političari su prošlost, što to prije shvatimo brže ćemo izaći iz ovoga belaja. Tražimo ljude koji neće vlast, oni su svjesni situacije, a mi tražimo da se takvi aktiviraju. :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6483 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Paranoid »



Shabo tj Meteoru deder rastabiri ovaj snimak iz 2009...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6484 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Osjeca se blaga panika kod protivnika, poslao je igrace sa brojem dva. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6485 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Chmoljo »

Prpa.ba wrote:
rajvosa1 wrote:PRESS KO SDP BIH SARAJEVO
Odbio sam povjerovati da je ovo stvarno pa posjetih stranicu rahmetli SDP-a. Kad ono fakat.

http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica

:lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je takav odron... :roll:
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6486 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Chmoljo wrote:
Prpa.ba wrote:
rajvosa1 wrote:PRESS KO SDP BIH SARAJEVO
Odbio sam povjerovati da je ovo stvarno pa posjetih stranicu rahmetli SDP-a. Kad ono fakat.

http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica

:lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je takav odron... :roll:
Ovo je bilo samo pitanje vremena...
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#6487 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Samo polako :mrgreen: :bih:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#6488 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica

Cccc... koliko riječi da se kaže: "Ko ne skače mrzi Bosnu!"
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6489 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
Adaptatio
Posts: 3
Joined: 12/11/2013 10:07

#6490 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Adaptatio »

Banksy wrote:
palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
U realnom svijetu ideologija je trivijalna pojava. Ako su SDA i SDP taoci nepotizma i korupcije, nove političke snage trebaju se jasno profilisati kao alternativa sa KREDIBILITETOM. Ono što je bitno za političku stranku koja pretenduje da preuzme odgovornost vlasti, jesu kadrovi i raspoloživi instrumenti za provedbu stranačke agende. DF se nalazi u kadrovskom i idejnom deficitu, ali ima populistički potencijal i političku budućnost. Da bi uspio u svojoj društvenoj misiji, Komšić se mora izdignuti iznad postojećih stereotipa i biti kreativan po pitanju savezništava i koalicija, dakle biti inkluzivan. Bošnjaci se brzo lože, ali se brzo i hlade. Ne isporuči li političkom tržištu, najprije giljotinu korupcijske oligarhije, a zatim i brze i bolne reforme, prema modelu Vučića, DF i Komšić će se veoma brzo ugasiti i potonuti u živo blato. DF je deficitaran sa intelektualnim kapitalom, taj problem može riješiti samo sinergijom sa Našom strankom. Autizam i samozadovoljstvo koje sada prakticiraju u DF, nije dobra navigacija za dugoročni put.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6491 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Banksy wrote:
palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Adaptatio
Posts: 3
Joined: 12/11/2013 10:07

#6492 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Adaptatio »

Hafis wrote:
Banksy wrote:
palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Hrvatski šovinizam kojim si inspirisan ne može opstati u kontekstu nove evropske realnosti. U civilizacijskom smislu nisi ništa drugačiji od islamofašizma Al Qaide, ili ravnogorskih četnika, jer isključuješ pravo na egzistenciju drugačijeg i različitog. Samo u okviru političkog bosanstva naše različitosti mogu postići punu harmoniju i osigurati dugoročni mkr i prosperitet u BiH. Komšić predstavlja simboliku političkog bosanstva, i kao takav sadrži i tu kvalitetu..nadnacionalnog jedinstva.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#6493 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Hafis wrote:Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Tih "75%" je crna rupa crne rupe Evrope, u kojima koljači iz WW2 imaju svoje ulice, u kojima desetine hiljada ljudi godinama šute o postojanju masovnih grobnica, u kojima se slave datumi početka etničkog čišćenja i ratni zločinci se dočekuju narodnim veseljem.

Ako hoćeš da se nazivaš čovjekom, ne možeš voditi politiku koja će povlađivati strastima takvih.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6494 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Covjek ima kapital kod circa 60% populacije, to je odlicna cifra.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#6495 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Zar su malo nerealna ocekivanja od ZK? Ono sto se da procitati da on spada u kategoriju dar s neba
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6496 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Adaptatio wrote:
Hafis wrote:
Banksy wrote:
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Hrvatski šovinizam kojim si inspirisan ne može opstati u kontekstu nove evropske realnosti. U civilizacijskom smislu nisi ništa drugačiji od islamofašizma Al Qaide, ili ravnogorskih četnika, jer isključuješ pravo na egzistenciju drugačijeg i različitog. Samo u okviru političkog bosanstva naše različitosti mogu postići punu harmoniju i osigurati dugoročni mkr i prosperitet u BiH. Komšić predstavlja simboliku političkog bosanstva, i kao takav sadrži i tu kvalitetu..nadnacionalnog jedinstva.
Opa, treći post i već u sridu. znači ne voliš Željka Komšića i odmah si hrvatski šovinist. Normalno tu se reda radi nadrobi malo islamofašizma i četništva, i imamo forumskog kolumnistu.
Daj, odrasti čovječe.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6497 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

madner wrote:Covjek ima kapital kod circa 60% populacije, to je odlicna cifra.
Imala je NS podršku kod cirka 60% populacije (forumske), pa vidi gdje završi.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6498 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Nije, no nema veze. NS dok je furala gradjansku pricu je imala potencijala. Kada je pocela o uvazivanju konstuitivnosti dosla je do svoje mjere.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#6499 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

madner wrote:Nije, no nema veze. NS dok je furala gradjansku pricu je imala potencijala. Kada je pocela o uvazivanju konstuitivnosti dosla je do svoje mjere.
Pa dobro.
Da vidimo ovo: na koji će fol ŽK pomesti glasove.
Meni je čovjek stvarno smiješan, ovo najozbiljnije govorim, smiješan na neki teatralni način i ne razumijem kako ljudi ne vide da on stvarno ne zna ni je li pošao, nit' je li došao. Volio bih ga stvarno malo ''prorešetati'' s realnim pitanjima.
Ono, otkida on spiku...doduše praznu, fraziranu, bez ikakve podloge u stvarnosti. Onakve govore mogu studenti prve godine novinarstva raditi kao seminarski uradak. Ali nije mi jasno kako se ljudi ljepe na to.
I još je nešto znakovito: ima veoma usko teritorijalno područje na koje baca fokus kad su u pitanju slijedeći izbori. A tu je mnoštvo krokodila.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6500 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Spoj harizme, inteligencije i postenja.
Realno, spika je prilagodjena puku, dobija poene kroz jednostavno izrazavanje.

Ne bira ga teritorija nego populacija :roll:

Osnove moras apsolvirati da postavljas ozbiljna pitanja. :D
Post Reply