Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.Hafis wrote: Opet ti.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.
Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red
Demokratska fronta Željko Komšić
-
palermo
- Posts: 25349
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#6476 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#6477 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Corto Maltese wrote:Ne bih da vam kvarim sijelo,
NIkakav problem, i nije neko sijelo. Nikola Lovrinović inače ne propagira multi-kulti sijela, sem ako nema rakije džaba.
Inače je BIH puna takvih, a te i takve osobine su na vrijednosti i jedine koje se verificiraju na izborima. U svijesti su i najneosvješćenijeg biračaCorto Maltese wrote:ali ako nije ovo:velike su šanse da je ono drugo.zato što je brilijantan organizator, terenski ''radnik'', doslovce neumorna ''krtica''s impozantnim liderskim sposobnostima, jednom riječju sposoban, radišan, mudar i odmjeren poltičar....
@Corto, @Corto znao si ti to puno bolje, makar i u rano proljeće 2008
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#6478 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
On je zanimanju profesionalni HrvatHafis wrote:Pa vjerojatno su ga držali što je brilijantan organizator, terenski ''radnik'', doslovce neumorna ''krtica''s impozantnim liderskim sposobnostima, jednom riječju sposoban, radišan, mudar i odmjeren poltičar....shiljak wrote: Komšić im bio u stranci tolike godine i oni sada govore da dok je bio u njihovoj stranci nije ništa uradio? Pa što ste ga držali ondasami sebe provališe
![]()
...mada bi zlobnici rekli da su ga ipak držali zbog ''podobne'' nacionalnosti, rijetke ali zlata vrijedne, koja se eto isplatila u dva mandata...doduše samo njemu u padže, ako ćemo iskreno. Ali, vragu malo bilo.
-
oakville
- Posts: 1901
- Joined: 27/10/2013 08:49
#6479 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Opcije naravno postoje. Vratićemo se real politici IMJ.Hafis wrote:Opet ti.KatarinaKosaca wrote:Tvoj post je rezime, bez imalo originalnosti postova sa erceg bosne o "odvratnom šibicaru". I onda još govoriš nekom o etiketiranju neistomišljenikaPresmiješno.. ali ukinuli onaj smajli što se prevrće od smijeha.. sanjaj treći.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.
Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#6480 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A simbolika mu je tek...palermo wrote:Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.Hafis wrote: Opet ti.
Klasično stereotipno etiketiranje ljudi, za koje pretpostavljaš da su ''malo drugačiji'' (mislim da shvaćaš), i sad sam od ''ADZ-ovca'' prešao na ''poskokovca'', koji normalno ''sanja treći''.
Pa zar se stvarno čovjek ne smije izraziti negativno o ovom liku čije ime nosi tema a da ne dobije neku ideološku naljepnicu. Mada me to ne tangira, jer je sve to pucanj naslijepo, pa tko se uhvati.
Na žalost vrijeme će te demantirati. Ovaj lik se još nije stigao ''potrošiti'' u realnoj politici, jer nikada nije ni bio u njoj.
Nevolja je što je on stvarno umislio da nešto stvarno zna...(a jednostavno i nema druge alternative ako misli još koju godinu do mirovine crpsti proračunske obveznike), a još je veća nevolja što postoji i popriličan broj ljudi koji doista vjeruju u to, unatoč brojnim činjenicama koje govore, ne da govore, već vrište upravo suprotno.
Nema tu ništa osim populizma i otrcanih fraza.
Ali, što kažeš, ''nema bolje opcije'', pa haj'd Željko - na tebe je red
"Slucaj Komsic"
-
Meteor2
- Posts: 7
- Joined: 11/11/2013 08:19
#6481 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Obespravljena sirotinja vjeruje samo Komšiću. Takvih je 95% u BiH, oni su Komšićeva izborna baza koja ćemu donjeti pobjedu...
Jedino je Komšić imao snage i morala da radnicima Hidrogradnje pogleda u oči. Zbog toga je on drugačiji od svih ostalih aktera političke scene u Sarajevu, svi drugi su arogantni, neiskreni i nedostupni oligarsi, koji na narod gledaju kao na marvu na stočnoj pijaci. Pristalice i aktivisti DF ni sami nisu svjesni pred kakvim sudbinskim izazovom se nalaze. Izborni trijumf DF-a će biti apsolutan i potpun, ali šta onda, kako ispuniti očekivanja mase u ambijentu koji iza sebe ostavlja SDA-SDP oligarhija, ambijent opljačkane i kriminalom i neptizmom devastirane javne uprave? Komšiću sve ide u prilog, poklopile su se neke stvari koje nije moguće vještački osmisliti, potpuni ekonomski, socijalni i moralni kolaps, obesmislit će predizbornu propagandu stranaka okosnica biolesnog sistema, SDA i SDP, razočarane mase će plebiscitarno u Komšiću vidjeti poslednju šansu za uspostavu pravde i prava. Za početak masama se mora isporučiti giljotina, obračun sa kadrovima SDA i SDP bez milosti, revizija pljačke od 92 do danas. Svaki ukradeni fening mora biti vraćen narodu i sirotinji. Komšić i njegovi aktivisti moraju biti svjesni da vremena nemaju mnogo, već sada moraju se ponašati kao izborni pobjednici (Murphyev zakon) i u skladu sa percepcijama masa, najaviti konkretne metodologije i tehnike obračuna sa političkom oligarhijom koju predstavljaju korumpirani i nesposobni kadrovi SDA-SDP. Nekada me ova priča i dešavanja oko DF i Komšića podsjećaju na partizanski ustanak 1941, sa livade, spontano, protiv fašista i narodnih kulaka i lopova...
-
homar
- Posts: 1486
- Joined: 16/06/2008 17:07
#6482 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja neznam od kada se ti nalaziš u BiH. Ako ti nije pamćenje pomućeno, sjeti se od kada se Komšić nalazi u vlasti. Da te podsjetim već 17 godina. Šta je učinio za tih 17 godina, ništa, to je jedan blefer, nesposobnjaković. Izigrava Tita, ali Titi nije ni do ..ja. U novo osnovanoj stranci pokupio je ogrizke i izfrustrirane bolesnike drugih stranaka. Šta je Komšić radio 17 godina, zanosio ..da Zlatku Lagundžiji. Koliko je novaca potrošio na sebe i svoje kabinete, koji su rezultati njegovog rada. Ljudi kratko pamte, svako od nas snosi odgovornost za ono što piše i manipuliše javnošću, to se zna debelo obiti o glavu. Podsjetimo se Zlatka Lagundžije sa predizbornom kampanjom "država za čovjeka" i šta bi, država za "crvene kmere". Manimo se ljudi izanđalih političara, ovi sadašnji političari su prošlost, što to prije shvatimo brže ćemo izaći iz ovoga belaja. Tražimo ljude koji neće vlast, oni su svjesni situacije, a mi tražimo da se takvi aktiviraju.Meteor2 wrote:
Obespravljena sirotinja vjeruje samo Komšiću. Takvih je 95% u BiH, oni su Komšićeva izborna baza koja ćemu donjeti pobjedu...
Jedino je Komšić imao snage i morala da radnicima Hidrogradnje pogleda u oči. Zbog toga je on drugačiji od svih ostalih aktera političke scene u Sarajevu, svi drugi su arogantni, neiskreni i nedostupni oligarsi, koji na narod gledaju kao na marvu na stočnoj pijaci. Pristalice i aktivisti DF ni sami nisu svjesni pred kakvim sudbinskim izazovom se nalaze. Izborni trijumf DF-a će biti apsolutan i potpun, ali šta onda, kako ispuniti očekivanja mase u ambijentu koji iza sebe ostavlja SDA-SDP oligarhija, ambijent opljačkane i kriminalom i neptizmom devastirane javne uprave? Komšiću sve ide u prilog, poklopile su se neke stvari koje nije moguće vještački osmisliti, potpuni ekonomski, socijalni i moralni kolaps, obesmislit će predizbornu propagandu stranaka okosnica biolesnog sistema, SDA i SDP, razočarane mase će plebiscitarno u Komšiću vidjeti poslednju šansu za uspostavu pravde i prava. Za početak masama se mora isporučiti giljotina, obračun sa kadrovima SDA i SDP bez milosti, revizija pljačke od 92 do danas. Svaki ukradeni fening mora biti vraćen narodu i sirotinji. Komšić i njegovi aktivisti moraju biti svjesni da vremena nemaju mnogo, već sada moraju se ponašati kao izborni pobjednici (Murphyev zakon) i u skladu sa percepcijama masa, najaviti konkretne metodologije i tehnike obračuna sa političkom oligarhijom koju predstavljaju korumpirani i nesposobni kadrovi SDA-SDP. Nekada me ova priča i dešavanja oko DF i Komšića podsjećaju na partizanski ustanak 1941, sa livade, spontano, protiv fašista i narodnih kulaka i lopova...![]()
- Paranoid
- Posts: 3788
- Joined: 21/12/2011 11:14
- Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...
#6483 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Shabo tj Meteoru deder rastabiri ovaj snimak iz 2009...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6484 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Osjeca se blaga panika kod protivnika, poslao je igrace sa brojem dva. 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52764
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#6485 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ovo je takav odron...Prpa.ba wrote:Odbio sam povjerovati da je ovo stvarno pa posjetih stranicu rahmetli SDP-a. Kad ono fakat.rajvosa1 wrote:PRESS KO SDP BIH SARAJEVO
http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica
![]()
![]()
![]()
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#6486 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovo je bilo samo pitanje vremena...Chmoljo wrote:ovo je takav odron...Prpa.ba wrote:Odbio sam povjerovati da je ovo stvarno pa posjetih stranicu rahmetli SDP-a. Kad ono fakat.rajvosa1 wrote:PRESS KO SDP BIH SARAJEVO
http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica
![]()
![]()
![]()
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#6487 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Samo polako

- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#6488 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
http://www.sdp.ba/novost/20635/politick ... ka-komsica
Cccc... koliko riječi da se kaže: "Ko ne skače mrzi Bosnu!"
Cccc... koliko riječi da se kaže: "Ko ne skače mrzi Bosnu!"
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#6489 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Upravo to.palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
-
Adaptatio
- Posts: 3
- Joined: 12/11/2013 10:07
#6490 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
U realnom svijetu ideologija je trivijalna pojava. Ako su SDA i SDP taoci nepotizma i korupcije, nove političke snage trebaju se jasno profilisati kao alternativa sa KREDIBILITETOM. Ono što je bitno za političku stranku koja pretenduje da preuzme odgovornost vlasti, jesu kadrovi i raspoloživi instrumenti za provedbu stranačke agende. DF se nalazi u kadrovskom i idejnom deficitu, ali ima populistički potencijal i političku budućnost. Da bi uspio u svojoj društvenoj misiji, Komšić se mora izdignuti iznad postojećih stereotipa i biti kreativan po pitanju savezništava i koalicija, dakle biti inkluzivan. Bošnjaci se brzo lože, ali se brzo i hlade. Ne isporuči li političkom tržištu, najprije giljotinu korupcijske oligarhije, a zatim i brze i bolne reforme, prema modelu Vučića, DF i Komšić će se veoma brzo ugasiti i potonuti u živo blato. DF je deficitaran sa intelektualnim kapitalom, taj problem može riješiti samo sinergijom sa Našom strankom. Autizam i samozadovoljstvo koje sada prakticiraju u DF, nije dobra navigacija za dugoročni put.Banksy wrote:Upravo to.palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#6491 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.Banksy wrote:Upravo to.palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
-
Adaptatio
- Posts: 3
- Joined: 12/11/2013 10:07
#6492 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hrvatski šovinizam kojim si inspirisan ne može opstati u kontekstu nove evropske realnosti. U civilizacijskom smislu nisi ništa drugačiji od islamofašizma Al Qaide, ili ravnogorskih četnika, jer isključuješ pravo na egzistenciju drugačijeg i različitog. Samo u okviru političkog bosanstva naše različitosti mogu postići punu harmoniju i osigurati dugoročni mkr i prosperitet u BiH. Komšić predstavlja simboliku političkog bosanstva, i kao takav sadrži i tu kvalitetu..nadnacionalnog jedinstva.Hafis wrote:Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.Banksy wrote:Upravo to.palermo wrote:
Hm, ali mislim da i ti baš ne razumiješ šta bi Željko trebao biti. Mjesto okupljanja onih koji su za nešto drugačije od onog što nam se nudi. U tom kontekstu, nije mnogo važno kakav je Željko, sposoban-nesposoban, lijep.ružan itd.....mnogo je važnije koju on simboliku nosi.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#6493 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Tih "75%" je crna rupa crne rupe Evrope, u kojima koljači iz WW2 imaju svoje ulice, u kojima desetine hiljada ljudi godinama šute o postojanju masovnih grobnica, u kojima se slave datumi početka etničkog čišćenja i ratni zločinci se dočekuju narodnim veseljem.Hafis wrote:Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Ako hoćeš da se nazivaš čovjekom, ne možeš voditi politiku koja će povlađivati strastima takvih.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6494 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Covjek ima kapital kod circa 60% populacije, to je odlicna cifra.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#6495 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zar su malo nerealna ocekivanja od ZK? Ono sto se da procitati da on spada u kategoriju dar s neba
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#6496 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Opa, treći post i već u sridu. znači ne voliš Željka Komšića i odmah si hrvatski šovinist. Normalno tu se reda radi nadrobi malo islamofašizma i četništva, i imamo forumskog kolumnistu.Adaptatio wrote:Hrvatski šovinizam kojim si inspirisan ne može opstati u kontekstu nove evropske realnosti. U civilizacijskom smislu nisi ništa drugačiji od islamofašizma Al Qaide, ili ravnogorskih četnika, jer isključuješ pravo na egzistenciju drugačijeg i različitog. Samo u okviru političkog bosanstva naše različitosti mogu postići punu harmoniju i osigurati dugoročni mkr i prosperitet u BiH. Komšić predstavlja simboliku političkog bosanstva, i kao takav sadrži i tu kvalitetu..nadnacionalnog jedinstva.Hafis wrote:Jest vala. Stekao ''teško stečeni, neprocjenjivi kapital'' na čitavih 25% teritorije države, zatvarajući gujicom vrata u preostalih 75%.Banksy wrote:
Upravo to.
Simbolika nadnacionalnog jedinstva, iskrenog patriotizma (u najtežim vremenima), građanske orijentacije, poštenja i socijalne osjetljivosti.
Čini se jednostavno, no u realnom životu vrlo je teško objediniti sve te kvalitete. Niko u BiH osim njega i Bogića Bogićevića nema taj teško stečeni, neprocjenjivi kapital.
I gdje ti tu vidiš ''simboliku nacionalnog jedinstva''?
Daj, odrasti čovječe.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#6497 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Imala je NS podršku kod cirka 60% populacije (forumske), pa vidi gdje završi.madner wrote:Covjek ima kapital kod circa 60% populacije, to je odlicna cifra.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6498 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije, no nema veze. NS dok je furala gradjansku pricu je imala potencijala. Kada je pocela o uvazivanju konstuitivnosti dosla je do svoje mjere.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#6499 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa dobro.madner wrote:Nije, no nema veze. NS dok je furala gradjansku pricu je imala potencijala. Kada je pocela o uvazivanju konstuitivnosti dosla je do svoje mjere.
Da vidimo ovo: na koji će fol ŽK pomesti glasove.
Meni je čovjek stvarno smiješan, ovo najozbiljnije govorim, smiješan na neki teatralni način i ne razumijem kako ljudi ne vide da on stvarno ne zna ni je li pošao, nit' je li došao. Volio bih ga stvarno malo ''prorešetati'' s realnim pitanjima.
Ono, otkida on spiku...doduše praznu, fraziranu, bez ikakve podloge u stvarnosti. Onakve govore mogu studenti prve godine novinarstva raditi kao seminarski uradak. Ali nije mi jasno kako se ljudi ljepe na to.
I još je nešto znakovito: ima veoma usko teritorijalno područje na koje baca fokus kad su u pitanju slijedeći izbori. A tu je mnoštvo krokodila.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6500 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Spoj harizme, inteligencije i postenja.
Realno, spika je prilagodjena puku, dobija poene kroz jednostavno izrazavanje.
Ne bira ga teritorija nego populacija
Osnove moras apsolvirati da postavljas ozbiljna pitanja.
Realno, spika je prilagodjena puku, dobija poene kroz jednostavno izrazavanje.
Ne bira ga teritorija nego populacija
Osnove moras apsolvirati da postavljas ozbiljna pitanja.
