Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64701 Re: Liverpool FC
Kako sam neiskusno ovo uradio 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64703 Re: Liverpool FC
Dobar veznjak i mislim da ulijećemo lagano u top4 do kraja.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64704 Re: Liverpool FC
Isto i na ljeto pric'o. Nervira me vise s ovom debilnom pricom.
-
RJ57
- Posts: 5119
- Joined: 10/04/2017 15:12
#64705 Re: Liverpool FC
tim koji je na prodaju obično ništa nepotrebno ne investira
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64706 Re: Liverpool FC
Solidno je ovo danas bilo. Iako nisam mogao bas pratiti na velikom ekranu, jer mi je kcerkica imala rodjendanski parti.
No, na tren prije nego smo primili gol, znao sam jebeno da cemo ga primiti. Ovakvih smo primili hejbet, cak i onim sampionskim sezonama. Stvarno se ocajno branimo na onakve prekide. Gomez pusti lika, Virgil nonsalantno isprati, i...
Svaka cast Beckeru, ubjedljivo je nas najbolji igrac ovu sezonu.
Kako je derano, i nije bas krvavo. Nije los zalog za nastavak sezone. Samo se treba malo uozbiljiti, a valjda i ovi igraci koji su se dosta cuvali za SP podju igrati u full modu.
No, na tren prije nego smo primili gol, znao sam jebeno da cemo ga primiti. Ovakvih smo primili hejbet, cak i onim sampionskim sezonama. Stvarno se ocajno branimo na onakve prekide. Gomez pusti lika, Virgil nonsalantno isprati, i...
Svaka cast Beckeru, ubjedljivo je nas najbolji igrac ovu sezonu.
Kako je derano, i nije bas krvavo. Nije los zalog za nastavak sezone. Samo se treba malo uozbiljiti, a valjda i ovi igraci koji su se dosta cuvali za SP podju igrati u full modu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64708 Re: Liverpool FC
Izgleda da je onaj Indijac u ozbiljnim kombinacijama, valjda 8. najbogatiji na svijetu.
Treba vidjet sta je s tim fondom iz Dubajia, ali cini mi se ovaj Indijac ne bi stedio...
Treba vidjet sta je s tim fondom iz Dubajia, ali cini mi se ovaj Indijac ne bi stedio...
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64709 Re: Liverpool FC
Danke
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#64711 Re: Liverpool FC
Malo pomalo Darwin ga zabije, biće on dobar, samo da ga povrede zaobiđu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64712 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑10/11/2022 19:41
Sinoć odličan kada je ušao sa klupe, što za nas fanatikekoji pratimo omladinske kategorije i nije neko iznenađenje. Odgovorno tvrdim da od Trenta nisam gledao boljeg igrača od njega u ovim kategorijama. Naravno, to ne mora značiti da će i biti neki WC igrač, ali da ima materijala sa kojim se može raditi, itekako.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#64713 Re: Liverpool FC
izgleda nije ove godine popularan onaj dzemper Feliz Naby Lad
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#64716 Re: Liverpool FC
Demantovano sa njegove strane, nije kaže zainteresovan.BHF_Manijak wrote: ↑13/11/2022 12:11 Izgleda da je onaj Indijac u ozbiljnim kombinacijama, valjda 8. najbogatiji na svijetu.
Sad se nekako u SAD-u najviše špekuliše oko Stevea Ballmera, vlasnika Clippersa. Čitam dosta pozitivnih stvari o njemu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64718 Re: Liverpool FC
Ma ne vjerujem ja Amerikancima ni 2% od Gilleta, Glazersa... Jednostavnon drugaciju percepciju sporta imaju od Evropljana. Evo i FSG, profit i samo profit, boli ih karina za ekipom.AmiĐa_Idriz wrote: ↑14/11/2022 20:30Demantovano sa njegove strane, nije kaže zainteresovan.BHF_Manijak wrote: ↑13/11/2022 12:11 Izgleda da je onaj Indijac u ozbiljnim kombinacijama, valjda 8. najbogatiji na svijetu.
Sad se nekako u SAD-u najviše špekuliše oko Stevea Ballmera, vlasnika Clippersa. Čitam dosta pozitivnih stvari o njemu.
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64720 Re: Liverpool FC
Jel' se ovo idu prodati šeiku u Dubai?
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#64721 Re: Liverpool FC
Kupac se trazi, od LA preko Semizovca do Dubai-a.
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#64724 Re: Liverpool FC
E jebiga. Ako ti treba dokaz zašto smo tu gdje jesmo ove sezone ne treba gledati dalje od ovih ugovora igračima koji pod jedan ne doprinose dovoljno, pod dva su ozljeđeni prečesto i pod tri ne izgledaju kao da će i bez ozljeda dignuti igru na potrebnu razinu. Nije vezni red sjeban jer nemamo dovoljno igrača, nego jer smo počastili ugovorima Chamberlaina, Keitu i evo sad Jonesa. Mislim da je ovo sve do Kloppa, tip nije objektivan i previše se veže za igrače.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#64725 Re: Liverpool FC
Apsolutno se slazem. Jones nece dalje dogurati od Shelvya i ostalih kita od igraca.
Mrtvi prosjek i evo vec drugu godinu talenat koji treba da procvjeta.
Mrtvi prosjek i evo vec drugu godinu talenat koji treba da procvjeta.
