The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- janje_
- Posts: 2438
- Joined: 05/04/2007 14:05
#6451 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
ja nesto kontam da bi onaj "naucnjak" mogo zaplatiti.. potenciralo se to u zadnjih 2-3 epizode kako je on sad jakno, kako je on survajver i to, nekoliko put je bas tako reko..
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6452 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Apsolutno, i za koga god se odluče i otkriju u premijeri sljedeće sezone izgubili su onaj wow šok faktor koji suExNihilo wrote:Imenice u engleskom jeziku nemaju rod. Samim tim, "taking it like a champ", ne implicira da se obavezno obraća muškarcu. Rečenica je, ako to šta znači, preuzeta iz iste scene u stripu.
Na kraju krajeva, koga boli qrz koga je zveknuo. Vjerovatno se i producenti tek trebaju odlučiti. Efekat je ispuhao totalno.
mogli i trebali imati na kraju epizode. Ali to je kada ni sami nisu načisto sa svojim pisanjem i daljnjim tokom serije.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#6453 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Negan modni mačak...
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#6454 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Dobro finale.
Kad je morao vise puta lupiti po glavi sa onim buzdovanom od palice prvo sam pomislio da je to neko veoma glavat jer je trebalo vise udaraca da se rascjepi lobanja.
Dakle ili je Ibro ili Eugen a posto se ovaj zadnji vec skoro oprostio od svih cak je i dao Riku narcte za pravljenje municije mislim da je njegovom liku odzvonilo. Ionako je bio visak cjelo vrijeme i cisto sumnjam da ce iko zaliti za nestankom ovoga lika. Bila je dobra fora kad ih je lagao za lijek ta je prica propala pa onda neki strahovi od zomaca to je to Eugen ti si najslabija karika
Kad je morao vise puta lupiti po glavi sa onim buzdovanom od palice prvo sam pomislio da je to neko veoma glavat jer je trebalo vise udaraca da se rascjepi lobanja.
Dakle ili je Ibro ili Eugen a posto se ovaj zadnji vec skoro oprostio od svih cak je i dao Riku narcte za pravljenje municije mislim da je njegovom liku odzvonilo. Ionako je bio visak cjelo vrijeme i cisto sumnjam da ce iko zaliti za nestankom ovoga lika. Bila je dobra fora kad ih je lagao za lijek ta je prica propala pa onda neki strahovi od zomaca to je to Eugen ti si najslabija karika
- Pandakonda
- Posts: 6121
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6455 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jeffrey Dean Morgan (Negan) rekao da nije znao da će epizoda završit na cliffhangeru:
Evo još jedna zanimljiva analiza:
http://imgur.com/a/Bz2e6
Dok je Chandler Riggs (Carl) tweet-ovao kako on već 6 mjeseci ne zna ko je umro:"I didn't know it was going to be a cliffhanger until I watched the show," Morgan said. "I understand the fan frustration, but the death of that person is going to kick off Season 7. We will pick up directly from what we saw last night, and you're going to see what happened at the end of that bat".
Kome sad vjerovat ovdjeif it makes you feel any better i still don't know who got killed and it's been like 6 months since i read the script #whoisit
Evo još jedna zanimljiva analiza:
http://imgur.com/a/Bz2e6
-
last mohicans
- Posts: 18283
- Joined: 09/08/2012 23:19
#6456 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pokusao sam neki reverse prema rasporedu kako su klečali. Mogao se raspored skuziti dok je išao redom sa pomjeranjem i sebe i palice, onda su zapetljali sa scenama palice i osobama ispod nje, potom se dobrano odmakao da bi došao do prave osobe. Sad kad opet vratim film, Glen se malo ko trzao i bacao, pa se tako izdvojio od ostalih i bio je odmaknut.
Mislim da je on zaplatio. Ne sviđa mi se kraj, komotno su mogli prikazati. Neku dramu i napetost kod ljudi nece izazvazi, samo bijes i frustraciju.
Elem, okrecemo se FTWD, dok nepočne nova sezona TWD.
A počinje i ova nova serija od istog reditelja.
Mislim da je on zaplatio. Ne sviđa mi se kraj, komotno su mogli prikazati. Neku dramu i napetost kod ljudi nece izazvazi, samo bijes i frustraciju.
Elem, okrecemo se FTWD, dok nepočne nova sezona TWD.
A počinje i ova nova serija od istog reditelja.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#6457 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jednostavno je. Finale pocinje sa scenom u kombiju, iz perspektive osobe koja nam je nepoznata. Iz te perspektive sezona i zavrsava.
Na eci peci pec, jedino glen, eugen i rosita nisu prozvani dvaput. Znaci neko je od njih. Eugen nije bio u kombiju.
Negan nece reci za zensko da udarce prima ko sampion.
U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
Smrt ovog lika mora biti bitna i jaka za ostale clanove grupe, kako bi i sama serija krenula u drugom boljem pravcu. A glen je otpocetka sa rikom, uz to je i otac i muz.
Rik i karl sigurno nisu jer negan govori da ako se neko pomjeri da iskopaju oko malom i nahrane oca. Deril je svakako sjeban i jedva ziv, a raja ga najvise voli ( osim rika).
Nije toliko brutalno da bude zensko a smrt pedera nije toliko bitna. Jedino jos abraham ostaje al iz citave epizode se da zakljuciti da je to glen.
Kraj nije cliffhanger jer su nam ostavili jasne znakove ko je mrtav.
Na eci peci pec, jedino glen, eugen i rosita nisu prozvani dvaput. Znaci neko je od njih. Eugen nije bio u kombiju.
Negan nece reci za zensko da udarce prima ko sampion.
U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
Smrt ovog lika mora biti bitna i jaka za ostale clanove grupe, kako bi i sama serija krenula u drugom boljem pravcu. A glen je otpocetka sa rikom, uz to je i otac i muz.
Rik i karl sigurno nisu jer negan govori da ako se neko pomjeri da iskopaju oko malom i nahrane oca. Deril je svakako sjeban i jedva ziv, a raja ga najvise voli ( osim rika).
Nije toliko brutalno da bude zensko a smrt pedera nije toliko bitna. Jedino jos abraham ostaje al iz citave epizode se da zakljuciti da je to glen.
Kraj nije cliffhanger jer su nam ostavili jasne znakove ko je mrtav.
- Pandakonda
- Posts: 6121
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6458 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
To je i autor Walking Dead-a rekao sinoć na emisiji da su ostavili dovoljno znakova da skontamo ko je gotov, al opet to nije to to ako se ne vidi, i šta je tu bio problem prikazat ko je krepao kad znaju da će se saznat čim snimanje krene Maj/Juni sami su sebi skočili u stomak i potopili rejtinge za finale sezone 5.8/10 (najgore ocjenjena epizoda od početka serijala). Glenn, Maggie, Daryl su samo u igri. I dobro je što si ovo naveo "taking it like a champ", čisto sumnjam da bi Maggie i Daryl mogli tako dobro primit palicu sa obzirom koliko su sjebani bili, tako da ostaje samo Glenn.al-em wrote:Jednostavno je. Finale pocinje sa scenom u kombiju, iz perspektive osobe koja nam je nepoznata. Iz te perspektive sezona i zavrsava.
Na eci peci pec, jedino glen, eugen i rosita nisu prozvani dvaput. Znaci neko je od njih. Eugen nije bio u kombiju.
Negan nece reci za zensko da udarce prima ko sampion.
U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
Smrt ovog lika mora biti bitna i jaka za ostale clanove grupe, kako bi i sama serija krenula u drugom boljem pravcu. A glen je otpocetka sa rikom, uz to je i otac i muz.
Rik i karl sigurno nisu jer negan govori da ako se neko pomjeri da iskopaju oko malom i nahrane oca. Deril je svakako sjeban i jedva ziv, a raja ga najvise voli ( osim rika).
Nije toliko brutalno da bude zensko a smrt pedera nije toliko bitna. Jedino jos abraham ostaje al iz citave epizode se da zakljuciti da je to glen.
Kraj nije cliffhanger jer su nam ostavili jasne znakove ko je mrtav.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#6459 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moguce da je like iz kombija ubijen, ali "jel tvoje tvoje je" nije upuceno Glenu ili ikome drugome u kombiju, jer to onaj brko pita Karla da li je njegov pistolj. To ljudi u kombiju slusaju sta se desava vani.al-em wrote: U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#6460 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ih, ako ne bude Glenn, bice opet...covjek macka sa 9 zivota

- janje_
- Posts: 2438
- Joined: 05/04/2007 14:05
#6461 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
sjeti se kako je pocela ova sezona, jel glenn mrtav, nije, ostavili su nam i tad dovoljno znakova, kad ono, glenn se sakrio u kontejner.. jbg.. ovo je bas los kraj sezone i sto se mene tice cisti cliffhanger..Pandakonda wrote:To je i autor Walking Dead-a rekao sinoć na emisiji da su ostavili dovoljno znakova da skontamo ko je gotov, al opet to nije to to ako se ne vidi, i šta je tu bio problem prikazat ko je krepao kad znaju da će se saznat čim snimanje krene Maj/Juni sami su sebi skočili u stomak i potopili rejtinge za finale sezone 5.8/10 (najgore ocjenjena epizoda od početka serijala). Glenn, Maggie, Daryl su samo u igri. I dobro je što si ovo naveo "taking it like a champ", čisto sumnjam da bi Maggie i Daryl mogli tako dobro primit palicu sa obzirom koliko su sjebani bili, tako da ostaje samo Glenn.al-em wrote:Jednostavno je. Finale pocinje sa scenom u kombiju, iz perspektive osobe koja nam je nepoznata. Iz te perspektive sezona i zavrsava.
Na eci peci pec, jedino glen, eugen i rosita nisu prozvani dvaput. Znaci neko je od njih. Eugen nije bio u kombiju.
Negan nece reci za zensko da udarce prima ko sampion.
U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
Smrt ovog lika mora biti bitna i jaka za ostale clanove grupe, kako bi i sama serija krenula u drugom boljem pravcu. A glen je otpocetka sa rikom, uz to je i otac i muz.
Rik i karl sigurno nisu jer negan govori da ako se neko pomjeri da iskopaju oko malom i nahrane oca. Deril je svakako sjeban i jedva ziv, a raja ga najvise voli ( osim rika).
Nije toliko brutalno da bude zensko a smrt pedera nije toliko bitna. Jedino jos abraham ostaje al iz citave epizode se da zakljuciti da je to glen.
Kraj nije cliffhanger jer su nam ostavili jasne znakove ko je mrtav.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#6462 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mislim da ću proljev dobiti od silnih teorija koja će fanovi propagirati do oktobra.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#6463 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Hahaha da da fakat 
Najsmješnija mi je izjava "dovoljno smo pokazali u epizodi, da možete skontati koga smo ubili"
Navlakuša da se do oktobra serija drži "interesantnom" među fanovima...
Ne mogu da se otmem dojmu da ni producenti nisu sigurni koga da ubiju, pa hoće da ispipaju na koga bi raja najviše reagovala
Plus: Moram dodati da su praaavo usrali sa Morganom u ovoj epizodi. Mislim, njegovo korištenje pištolja su totalno zasjenili cijelom ovom pričom oko Ricka i Negana, tako da je to ispao skoro nebitan detalj, a trebalo je da bude big deal.
Najsmješnija mi je izjava "dovoljno smo pokazali u epizodi, da možete skontati koga smo ubili"
Navlakuša da se do oktobra serija drži "interesantnom" među fanovima...
Ne mogu da se otmem dojmu da ni producenti nisu sigurni koga da ubiju, pa hoće da ispipaju na koga bi raja najviše reagovala
Plus: Moram dodati da su praaavo usrali sa Morganom u ovoj epizodi. Mislim, njegovo korištenje pištolja su totalno zasjenili cijelom ovom pričom oko Ricka i Negana, tako da je to ispao skoro nebitan detalj, a trebalo je da bude big deal.
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#6464 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Meni nisu jasne dvije stvari:
1. Kako negan zna da carl nema oko? Po zavoju je moguće i da mu je nešto upalo i da ima konjuktivitis
2. Kako to da su ona palica i žica na njoj (lucille) tako čisti i da se sjaje.. ako je toliko emotivno vezan za palicu, sumnjam da mijenja stalno žicu, a ona korodira i na njoj se krv skori
1. Kako negan zna da carl nema oko? Po zavoju je moguće i da mu je nešto upalo i da ima konjuktivitis
2. Kako to da su ona palica i žica na njoj (lucille) tako čisti i da se sjaje.. ako je toliko emotivno vezan za palicu, sumnjam da mijenja stalno žicu, a ona korodira i na njoj se krv skori
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#6465 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
veliki_ah wrote:Meni nisu jasne dvije stvari:
1. Kako negan zna da carl nema oko? Po zavoju je moguće i da mu je nešto upalo i da ima konjuktivitis
2. Kako to da su ona palica i žica na njoj (lucille) tako čisti i da se sjaje.. ako je toliko emotivno vezan za palicu, sumnjam da mijenja stalno žicu, a ona korodira i na njoj se krv skori
Zato sto je zica od nerdjajuceg celika a ne od obicnog zeljeza kao sto je to kod nas najcesci slucaj mada i kod nas ima sad uzeti ove otporne na koroziju
ako pogledas ovu sliku vidjeces da je palica natopljena krvlju tj. da je prana ali da je drvo dobilo crvenkastu boju i da ima i malih tragova krvi, takodje vidis da su zubi svi smotani i deformisani sto znaci da je palica puno "radila" :
Zar nisu mogli saznati to da Karl nema oko od onih koje su vec uhvatili prije ?
- DMXallen
- Posts: 214
- Joined: 26/06/2015 17:55
- Contact:
#6466 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Evo sad da napišem malo smireniji nakon prvobitne reakcije redanja na spisak svih redom krivaca za ovakav kraj.
Epizoda je jako dobra, šta više odlična.
Jedine dvije stvari koje su mi zasmetale su totalno nebitan dio sa Carol gdje ona po stoti put prepričava da ne može više ubijati. Cijela ta priča je vodila ka tome da na kraju se pobije Morganova teorija o tome kako je svaki život dragocjen. To sa Morganom i susret sa Kingdomovcima, ko prati strip zna, je malo izvadilo stvar. Inače mogli su bez scena sa Carol pa da epizoda bude klasičnog trajanja.
Epizodi je visoku ocjenu dala ona mračna situacija igre mačke i miša između Saviorsa i naše ekipe, gdje je pokazana sva Neganova moć i spremnost dok je Rick ispao obični plačljivac koji se vjerovatno jedini u grupi klečeći na koljenima upišao u gaće, a s druge strane Carl sa izgledom rođenog serijskog ubice kako reče Negan.
I na kraju shvatam da je to "klifhenger", i strip je sačinjen od tih čekanja na rasplet, ali nisu trebali raditi ovoliku hajku. Jedino im to zamjerim.
Epizoda je jako dobra, šta više odlična.
Jedine dvije stvari koje su mi zasmetale su totalno nebitan dio sa Carol gdje ona po stoti put prepričava da ne može više ubijati. Cijela ta priča je vodila ka tome da na kraju se pobije Morganova teorija o tome kako je svaki život dragocjen. To sa Morganom i susret sa Kingdomovcima, ko prati strip zna, je malo izvadilo stvar. Inače mogli su bez scena sa Carol pa da epizoda bude klasičnog trajanja.
Epizodi je visoku ocjenu dala ona mračna situacija igre mačke i miša između Saviorsa i naše ekipe, gdje je pokazana sva Neganova moć i spremnost dok je Rick ispao obični plačljivac koji se vjerovatno jedini u grupi klečeći na koljenima upišao u gaće, a s druge strane Carl sa izgledom rođenog serijskog ubice kako reče Negan.
I na kraju shvatam da je to "klifhenger", i strip je sačinjen od tih čekanja na rasplet, ali nisu trebali raditi ovoliku hajku. Jedino im to zamjerim.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#6467 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Posto nema vise TWD na TV-u moze li neko baciti neki lik za strip da ubijem vrijeme dok se ne krene FEAR TWD 
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#6468 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
To za palicu mozda i mogu svariti kad s vidi ova slika, ali na tv je to izgledalo baš shiny, pa me i iritiralo..SanskiBiser wrote:veliki_ah wrote:Meni nisu jasne dvije stvari:
1. Kako negan zna da carl nema oko? Po zavoju je moguće i da mu je nešto upalo i da ima konjuktivitis
2. Kako to da su ona palica i žica na njoj (lucille) tako čisti i da se sjaje.. ako je toliko emotivno vezan za palicu, sumnjam da mijenja stalno žicu, a ona korodira i na njoj se krv skori
Zato sto je zica od nerdjajuceg celika a ne od obicnog zeljeza kao sto je to kod nas najcesci slucaj mada i kod nas ima sad uzeti ove otporne na koroziju![]()
ako pogledas ovu sliku vidjeces da je palica natopljena krvlju tj. da je prana ali da je drvo dobilo crvenkastu boju i da ima i malih tragova krvi, takodje vidis da su zubi svi smotani i deformisani sto znaci da je palica puno "radila" :
Zar nisu mogli saznati to da Karl nema oko od onih koje su vec uhvatili prije ?
Za oko mi nema logike ni sto bi to neko pitao, ni sto bi to neko reko.. al hajd, svakako su to gluposti na koje nema potrebe da se obraća pažnja
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#6469 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Vidim većina ovdje zaziva osvetu u sedmoj sezoni. Neko maloprije napisa: Osveta će biti krvava i brutalna.
Ne zaboravite da je i ovo što Negan radi, osveta za ono što je Rickova ekipa uradila, ako gledamo brojčano, trebao ih je sve pobiti, al eto, kao što sam reče: Mrtvi mi niste od koristi.
Mislim da je Eugen zaplatio. Ili on ili Maggie. Nekako mi je i logično da se od njih oprostimo. Eugen je već izrekao svoje zbogom, a Maggie je čitavu epizodu na samrti. Jedini problem, ako Maggie ode, bio bi Glenn, šta onda uraditi s njegovim likom.
Ja navijam da to bude neko od novijih likova, pa taman i Abraham, Samo Deryla i Ricka nek ne diraju. Čitavu sezonu čekam neki spektakl od Deryla (hvala mu za one motoriste na početku polusezone) i mislim da ću ga dočekati u konačnom obračunu sa Neganom, tamo nekad u desetoj sezoni
Mislim da će Negan potrajati dugo, jer ne uzima se ovaj glumac da bi odradio par epizoda.
Edit:
Zaboravih dodat, kako mi je iritantan onaj lik, što ih dočeka na svakoj zasjedi i što drži vaz prije Negana. Njegova bi smrt, takođe trebala biti epska.
Ne zaboravite da je i ovo što Negan radi, osveta za ono što je Rickova ekipa uradila, ako gledamo brojčano, trebao ih je sve pobiti, al eto, kao što sam reče: Mrtvi mi niste od koristi.
Mislim da je Eugen zaplatio. Ili on ili Maggie. Nekako mi je i logično da se od njih oprostimo. Eugen je već izrekao svoje zbogom, a Maggie je čitavu epizodu na samrti. Jedini problem, ako Maggie ode, bio bi Glenn, šta onda uraditi s njegovim likom.
Ja navijam da to bude neko od novijih likova, pa taman i Abraham, Samo Deryla i Ricka nek ne diraju. Čitavu sezonu čekam neki spektakl od Deryla (hvala mu za one motoriste na početku polusezone) i mislim da ću ga dočekati u konačnom obračunu sa Neganom, tamo nekad u desetoj sezoni
Mislim da će Negan potrajati dugo, jer ne uzima se ovaj glumac da bi odradio par epizoda.
Edit:
Zaboravih dodat, kako mi je iritantan onaj lik, što ih dočeka na svakoj zasjedi i što drži vaz prije Negana. Njegova bi smrt, takođe trebala biti epska.
-
gonzalez
- Posts: 107
- Joined: 30/05/2013 22:05
#6470 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sinoć sam odmah uzeo sabirati i oduzimati ko bi mogao nestati. I sve se nekako vraćam na onu Molls, debelu, sisatu prije par epizoda kada zarobljenu Carol u čudu pita "...kako si ti takva mogla dobaciti ovako daleko...". Carol je bila od samog početka i mislim da će se core ekipa držati zajedno i dalje. Zato nije Glenn. Niti je Daryl. Kandidati za ispadanje su uvijek ovi poslije, pogotovo ovi nesposobni i slabiji koji su se iz sezone uz sezonu provlačili. Strongest survive. Tom nekom logikom, tipujem na Eugena.
A odluka je poprilično bitna. Ukoliko ne bude Glenn, definitivna potvrda da se strip i serija razilaze.
A odluka je poprilično bitna. Ukoliko ne bude Glenn, definitivna potvrda da se strip i serija razilaze.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#6471 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Trevor Philips je inace zaheban likturbofolk wrote:Vidim većina ovdje zaziva osvetu u sedmoj sezoni. Neko maloprije napisa: Osveta će biti krvava i brutalna.
Ne zaboravite da je i ovo što Negan radi, osveta za ono što je Rickova ekipa uradila, ako gledamo brojčano, trebao ih je sve pobiti, al eto, kao što sam reče: Mrtvi mi niste od koristi.
Mislim da je Eugen zaplatio. Ili on ili Maggie. Nekako mi je i logično da se od njih oprostimo. Eugen je već izrekao svoje zbogom, a Maggie je čitavu epizodu na samrti. Jedini problem, ako Maggie ode, bio bi Glenn, šta onda uraditi s njegovim likom.
Ja navijam da to bude neko od novijih likova, pa taman i Abraham, Samo Deryla i Ricka nek ne diraju. Čitavu sezonu čekam neki spektakl od Deryla (hvala mu za one motoriste na početku polusezone) i mislim da ću ga dočekati u konačnom obračunu sa Neganom, tamo nekad u desetoj sezoni
Mislim da će Negan potrajati dugo, jer ne uzima se ovaj glumac da bi odradio par epizoda.
Edit:
Zaboravih dodat, kako mi je iritantan onaj lik, što ih dočeka na svakoj zasjedi i što drži vaz prije Negana. Njegova bi smrt, takođe trebala biti epska.


-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#6472 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pogledaj opet epizodu. Ta scena u kombiju se desila prije nego su nasi uhvaceni u klopku.Jack Be Nimble wrote:Moguce da je like iz kombija ubijen, ali "jel tvoje tvoje je" nije upuceno Glenu ili ikome drugome u kombiju, jer to onaj brko pita Karla da li je njegov pistolj. To ljudi u kombiju slusaju sta se desava vani.al-em wrote: U kombiju cuvar se obraca osobi sa kojom pocinje finale sa recenicom " Jel tvoje? Tvoje je." , aludirajuci na sliku bebe sa ultrazvuka. Obraca se glenu.
100% je to bila slika glenove bebe.
A ovo sto ti kazes za pistolj se desila kad su SVI klecali ispred spasitelja i cekali da negan izadje iz kamp kucice.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#6473 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Nije ba, Ovaj Trevor
je Carla pitao za pištolj kad su im oružje uzimali.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#6474 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Nije mi bilo mrsko da provjerim.
46. minut serije na foxu, znaci sa reklamama. Ova scena sa slikom ultrazvuka je jos bila dok je dan bio, dok su u isto vrijeme nasi junaci zajedno sa tim spornim karlom bili u kamperu i lutali cestama. Znaci nema veze sa pistoljem niti scenom sa kraja epizode.
Glen ba milion posto, ne znam kad sam bio sigurniji za nesto.
46. minut serije na foxu, znaci sa reklamama. Ova scena sa slikom ultrazvuka je jos bila dok je dan bio, dok su u isto vrijeme nasi junaci zajedno sa tim spornim karlom bili u kamperu i lutali cestama. Znaci nema veze sa pistoljem niti scenom sa kraja epizode.
Glen ba milion posto, ne znam kad sam bio sigurniji za nesto.
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#6475 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
nemojte abrahama, jos ga nisam prezalio iz stripa, a procitao sam taj dio prije dvije godine 
