Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Moderator: anex
mentalist
Posts: 870 Joined: 25/12/2009 20:32
Post
by mentalist » 06/05/2013 21:49
smijesak wrote: Ambrozija wrote: Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura
Eto zapamtite sta sam rekla
nazalost
danas je molio vel.brata u ispovjedaonici da neke dve psiholgkinje uzmu brigu o njegovoj zeni..zbog dogadjaja koji slijede!?
nego..ima nekakav stream na netu da gledam i ja malo
moraš se registrovati
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-8
kisni indijanac
Posts: 1987 Joined: 13/09/2012 15:56
Post
by kisni indijanac » 06/05/2013 21:49
Eluveitie wrote: jeeee
Haj sad bilo ko samo ne Top do pobjede!
ali, ipak će top
navijam za žarka, k'o i mića....
P308
Posts: 5084 Joined: 21/09/2012 23:15
Post
by P308 » 06/05/2013 21:50
Ambrozija wrote:
daje joj nekakav poklon
Ava je najjaca....nije sva svoja, pogotovo veceras
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 21:51
Ava je na rubu novog nervnog sloma
Topa izjedaju gujine,meščini da bi trebao u wc.
crnoplavo
Posts: 1446 Joined: 28/01/2012 15:03
Post
by crnoplavo » 06/05/2013 21:52
Ambrozija wrote: crnoplavo wrote: Ambrozija wrote: Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura
Eto zapamtite sta sam rekla
evo urezujem tvoje rijeci zlatnim slovima na sred srca
receno je ko ce pobjedit na samom pocetku teme
Je li ovo neko ismijavanje ili mi se cini
Pa mislila sam na redoslijed ispadanja. Zam sta se pisalo, pratim temu od samog pocetka
nije
svaka cast na revnosnom pracenju teme
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 21:52
mene zapanjuje njena glad za pobjedom
ne mogu to povezati sa ludilom koje manifestira
vrlo kompleksna ličnost
što god to značilo
vedra nebesa
Posts: 561 Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
Post
by vedra nebesa » 06/05/2013 21:53
Moji još u igri
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 21:54
Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 21:54
vedra nebesa wrote: Moji još u igri
inkluzivno top
_nevermind_
Posts: 643 Joined: 03/04/2013 15:05
Post
by _nevermind_ » 06/05/2013 21:55
klavirdžija wrote: Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
Sta predlazes? Da se od sutra svi kućile prebacimo tamo
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 21:55
kisni indijanac wrote: sljedeći ispada željko
+1
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 21:56
blizanci, top i ava. strasno.
na kraju ce ostati blizanci pa ce kao bit' napeto hoce li zeljko pobijediti zarka.
da povratis.
smijesak
Posts: 30 Joined: 21/04/2013 12:04
Post
by smijesak » 06/05/2013 21:56
puno hvala
sve obavila, nazalost treba flash, a na ovom cudu ga nema..nista nema druge nego citati vas i kasnije kako milic kaze po onoj ima na youtube
vedra nebesa
Posts: 561 Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
Post
by vedra nebesa » 06/05/2013 21:56
de balzac wrote: vedra nebesa wrote: Moji još u igri
inkluzivno top
Ništa Top
rekla sam Ava ili Žarko
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 21:57
_nevermind_ wrote: klavirdžija wrote: Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
Sta predlazes? Da se od sutra svi kućile prebacimo tamo
Ako kvazilisac sada ode na Farmu, a Crnogorca već imamo…
P308
Posts: 5084 Joined: 21/09/2012 23:15
Post
by P308 » 06/05/2013 21:58
smijesak wrote:
puno hvala
sve obavila, nazalost treba flash, a na ovom cudu ga nema..nista nema druge nego citati vas i kasnije kako milic kaze po onoj ima na youtube
Probaj ovdje:
http://prijenosuzivo.weebly.com/sitel-tv.html
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 21:58
joj topa. pa progovori, stisni petlju covjece.
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 21:59
Cipiripi bi sad guzice dao da nije onako rano izbačen
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 21:59
Evo Maje fašiste!
nije puno iskompleksirana,samo malo.
Last edited by
RED SKY on 06/05/2013 22:00, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:00
evo ih opet svi
samo čekam da mića polomi nikolićku
RED SKY
Posts: 248 Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine
Post
by RED SKY » 06/05/2013 22:00
Tata,otac,babe,as,bog...Milić!!!!
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 22:00
didžej, nema sindija
ili nisam dobro čuo