Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#6451 Re: Veliki Brat 2013

Post by mentalist »

smijesak wrote:
Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
nazalost :run:
danas je molio vel.brata u ispovjedaonici da neke dve psiholgkinje uzmu brigu o njegovoj zeni..zbog dogadjaja koji slijede!?
nego..ima nekakav stream na netu da gledam i ja malo 8)
moraš se registrovati
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-8
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6452 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Eluveitie wrote:jeeee :D

Haj sad bilo ko samo ne Top do pobjede! :D
:thumbup:

ali, ipak će top :(

navijam za žarka, k'o i mića....
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6453 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ambrozija wrote:
Zubizareta wrote:odeeeeeeeee baj bajjjj :D :D :D :D

joj one Ave, vristi kao da umire i da je vise nikad u zivotu nece vidjet, a ne za par sati, u najboljem slucaju :D

daje joj nekakav poklon :shock:
:lol: Ava je najjaca....nije sva svoja, pogotovo veceras
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6454 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Ava je na rubu novog nervnog sloma :D
Topa izjedaju gujine,meščini da bi trebao u wc.
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#6455 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

Ambrozija wrote:
crnoplavo wrote:
Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
evo urezujem tvoje rijeci zlatnim slovima na sred srca :lol:



receno je ko ce pobjedit na samom pocetku teme















:lol:










:lol:
:? Je li ovo neko ismijavanje ili mi se cini :D Pa mislila sam na redoslijed ispadanja. Zam sta se pisalo, pratim temu od samog pocetka :wink:

nije :)
svaka cast na revnosnom pracenju teme :thumbup:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6456 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

mene zapanjuje njena glad za pobjedom :shock: ne mogu to povezati sa ludilom koje manifestira
vrlo kompleksna ličnost :roll: što god to značilo
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6457 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Moji još u igri :koluta:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6458 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6459 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

sljedeći ispada željko 8)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6460 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

vedra nebesa wrote:Moji još u igri :koluta:

inkluzivno top :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6461 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

klavirdžija wrote:Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
Sta predlazes? Da se od sutra svi kućile prebacimo tamo :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6462 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kisni indijanac wrote:sljedeći ispada željko 8)
+1
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6463 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

blizanci, top i ava. strasno.
na kraju ce ostati blizanci pa ce kao bit' napeto hoce li zeljko pobijediti zarka.
da povratis. :cry:
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6464 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

mentalist wrote:
moraš se registrovati
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-8
puno hvala :) sve obavila, nazalost treba flash, a na ovom cudu ga nema..nista nema druge nego citati vas i kasnije kako milic kaze po onoj ima na youtube :D
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6465 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

de balzac wrote:
vedra nebesa wrote:Moji još u igri :koluta:

inkluzivno top :D
Ništa Top
rekla sam Ava ili Žarko :navijacica: :navijacica:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6466 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

_nevermind_ wrote:
klavirdžija wrote:Večeras je i Farma interesantnija od ovoga… Jedino je pitanje koji će šupak pobjediti, bez veze.
Sta predlazes? Da se od sutra svi kućile prebacimo tamo :D
Ako kvazilisac sada ode na Farmu, a Crnogorca već imamo… :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6467 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

svi na farmu :hajmooo:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6468 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

smijesak wrote:
mentalist wrote:
moraš se registrovati
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-8
puno hvala :) sve obavila, nazalost treba flash, a na ovom cudu ga nema..nista nema druge nego citati vas i kasnije kako milic kaze po onoj ima na youtube :D

Probaj ovdje:

http://prijenosuzivo.weebly.com/sitel-tv.html
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6469 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

joj topa. pa progovori, stisni petlju covjece. :roll:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6470 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Cipiripi bi sad guzice dao da nije onako rano izbačen
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6471 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Evo Maje fašiste!
nije puno iskompleksirana,samo malo.
Last edited by RED SKY on 06/05/2013 22:00, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6472 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

evo ih opet svi :-D

samo čekam da mića polomi nikolićku :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6473 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Tata,otac,babe,as,bog...Milić!!!!
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6474 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej, nema sindija :shock: ili nisam dobro čuo :roll:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6475 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Vendi se mogla i presvuci od juce :D
Locked