rajvosa1 wrote:Bas tako, cak i gore. Imao sam na terenu neke susrete s ljudima iz DF-a, da ne bude da cemo na kraju plakati za Zlatkom kao `demokratom` kakvi su ovi, ultraboljsevici. Ovi odmah oci vade ako nisi spreman da se poklonis Dragom vodji, valjda navika nakon prelaska od Velikog vodje.StupskaBitanga wrote:Zaboravila si Segmdinu Srnu i u SBB Ismetu Dervoz
Pa nisi pratila šta sam pisao ranije
ŽK ono što je kao kritikovao u SDP radi u svojoj stranci i šta smo dobili? Jedno veliko ništa
Ma dobro, starih navika se tesko rijesiti, valjda je tako moralo biti u SDP-u i ostalim strankama
