Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ned424
- Posts: 448
- Joined: 07/08/2009 09:07
#6426 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni upisali na masinskom fakultetu broj na motor jos gledao onaj uzeo i brusi stari a upisa MFS**** neki brojevi i to je to. Reko ako mi bude neko gledao vani haha ima da se smije ali eto prodao sam ga tako i covjek jos nema problema.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#6427 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da nadjes nekog ko ce ti prekucati brojeve._BataZiv_0809 wrote:Sta je potrebno u administrativnom smislu kad se mijenja motor?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#6428 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hej koja glupost, oni tamo stave v8 tt sa 1500+ks u s13 silviu npr., kod nas moras atest radit 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#6429 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ugovor sa ovjerenom kopijom saobracajne dozvole gdje vozilo donator mora biti odjavljeno.
Amare ako mislis da svi auti koji su registrovani mogu tako stavljati motore grdno se varas
Amare ako mislis da svi auti koji su registrovani mogu tako stavljati motore grdno se varas
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#6430 Re: Pitamo Mehanicare ?
znam da ne mogu sviBakir1 wrote:Ugovor sa ovjerenom kopijom saobracajne dozvole gdje vozilo donator mora biti odjavljeno.
Amare ako mislis da svi auti koji su registrovani mogu tako stavljati motore grdno se varas
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#6431 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje mogu naci Salteblu za Renaul Scenic?
Hvala
Hvala
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6432 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mehanicari pomagajte, nije mi radilo zadnje stop svjetlo i danas promjenih sijalicu, i vozio sve normalno jutros, radilo sve.
Maloprije upalim auto, ne svijetli mi instrument tabla, sijalica koju sam promjenio svijetli samo kada pritisnem kocnicu, ne radi na upaljena svjetla.
I ne radi mi lijeva pozicija
Kakvo bi sranje moglo biti
Maloprije upalim auto, ne svijetli mi instrument tabla, sijalica koju sam promjenio svijetli samo kada pritisnem kocnicu, ne radi na upaljena svjetla.
I ne radi mi lijeva pozicija
Kakvo bi sranje moglo biti
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#6433 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da nisi uvalio obicnu za pozicije umjesto dvopolne? Ako je pozicija i kocnica na istoj sijalici onda treba biti dvopolna sijalica, sa dva kontakta na dnu i sa dvije niti unutra. Nisam nikad gledao moze li ba15s u bay15d kuciste 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6434 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo sad cu otici do parkinga da vidim šta sam ubacio, kocnica i pozicija jesu na istoj, nisam valjda onda zbog tog zajebo instrument tablu ili je neki osiguracThrottle wrote:Da nisi uvalio obicnu za pozicije umjesto dvopolne? Ako je pozicija i kocnica na istoj sijalici onda treba biti dvopolna sijalica, sa dva kontakta na dnu i sa dvije niti unutra. Nisam nikad gledao moze li ba15s u bay15d kuciste
Edit: Ubacio sam dvopolnu..
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#6435 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pregledaj masu...onako laicki dok ne dodju strucnjaci. 
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#6436 Re: Pitamo Mehanicare ?
Trebam zamjineti prednje lijevo rame na w203, pa me zanima koji su kvalitetni proizvođači djelova?
Isti taj sam zmajenio prije godinu dana i evo opet se cuje. Desni sto je dosao na autu evo vec 4 godina je ok.
Fakat cuvam auto i ne jašem po trotoarima i rupama jer za to korisitim ženin fiat.
Isti taj sam zmajenio prije godinu dana i evo opet se cuje. Desni sto je dosao na autu evo vec 4 godina je ok.
Fakat cuvam auto i ne jašem po trotoarima i rupama jer za to korisitim ženin fiat.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#6437 Re: Pitamo Mehanicare ?
hladan.preminger wrote: Fakat cuvam auto i ne jašem po trotoarima i rupama jer za to korisitim ženin fiat.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6438 Re: Pitamo Mehanicare ?
@kB27Danguba wrote:Pregledaj masu...onako laicki dok ne dodju strucnjaci.
@Danguba
Hvala na pomoci, jutros rijesio problem kod majstora, osigurač pozicionih svjetala pregorio
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6439 Re: Pitamo Mehanicare ?
quarterback wrote:hladan.preminger wrote: Fakat cuvam auto i ne jašem po trotoarima i rupama jer za to korisitim ženin fiat.
![]()
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#6440 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema na čemu, bukvalno.Leon16v wrote:@kB27Danguba wrote:Pregledaj masu...onako laicki dok ne dodju strucnjaci.
@Danguba
Hvala na pomoci, jutros rijesio problem kod majstora, osigurač pozicionih svjetala pregorio
-
novi_korisnik
- Posts: 222
- Joined: 09/04/2014 13:11
#6441 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje mi je najjeftinije u Sarajevu kupiti filtere i ulje za 1.9 TDI , koga preporucujete za zamjenu ?
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#6442 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bilo koji majstor, bilo koja radnja...
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6443 Re: Pitamo Mehanicare ?
Postoji li neki "privremeni" nacin da se osposobi anlaser. Jutros jaranu nije htio da upali ni da vergla, nista, dolazio Bihamk kaze anlaser, idi do majstora nekako ili zovni nekog da ti sredi to na licu mjesta.
Pošto on zivi u brdu sada nema šanse da ga guramo, jer ako ne upali, nikad ga necemo vratit u dvorište
Sada, postoji li šansa da nesto sredimo da upali u mjestu ili mora zvati mehanicara
punto, jtd, 2002
Pošto on zivi u brdu sada nema šanse da ga guramo, jer ako ne upali, nikad ga necemo vratit u dvorište
Sada, postoji li šansa da nesto sredimo da upali u mjestu ili mora zvati mehanicara
punto, jtd, 2002
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#6444 Re: Pitamo Mehanicare ?
cekicem ili kljucem neka kucne malo jace par puta po njemuLeon16v wrote:Postoji li neki "privremeni" nacin da se osposobi anlaser. Jutros jaranu nije htio da upali ni da vergla, nista, dolazio Bihamk kaze anlaser, idi do majstora nekako ili zovni nekog da ti sredi to na licu mjesta.
Pošto on zivi u brdu sada nema šanse da ga guramo, jer ako ne upali, nikad ga necemo vratit u dvorište![]()
Sada, postoji li šansa da nesto sredimo da upali u mjestu ili mora zvati mehanicara
punto, jtd, 2002
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#6445 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo ne bilo koji filter, a očito mu je jedino za fitler svejedno (samo da nije skup).Qler wrote:Bilo koji majstor, bilo koja radnja...
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#6446 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidiš da traži najjeftiniju varijantu
Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#6447 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gurni ga niz brdo ako upali upali, ako ne upali vozi dok brda ima pa kasnije gurajLeon16v wrote:Postoji li neki "privremeni" nacin da se osposobi anlaser. Jutros jaranu nije htio da upali ni da vergla, nista, dolazio Bihamk kaze anlaser, idi do majstora nekako ili zovni nekog da ti sredi to na licu mjesta.
Pošto on zivi u brdu sada nema šanse da ga guramo, jer ako ne upali, nikad ga necemo vratit u dvorište![]()
Sada, postoji li šansa da nesto sredimo da upali u mjestu ili mora zvati mehanicara
punto, jtd, 2002
-
jasko__
- Posts: 1166
- Joined: 13/11/2009 21:18
#6448 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da ne otvaram novu temu, da ovjde pitam
Brat položio vozački neki dan..i danas reko da vidim kako vozi..ma nula bodova, ugasilo mu se auto 10 puta dok je uspio krenuti
Mene interesuje (pošto ce se to ponavljati garant puno u narednom periodu), kad se ugasi auto čuje se jak zvuk da nešto lupi..pusti debil naglo kvačilo
Jbg ne razumijem se nimalo u mehaniku...šta to lupi toliko i da li može belaj neki napravit ako se to često dešava??
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Brat položio vozački neki dan..i danas reko da vidim kako vozi..ma nula bodova, ugasilo mu se auto 10 puta dok je uspio krenuti
Mene interesuje (pošto ce se to ponavljati garant puno u narednom periodu), kad se ugasi auto čuje se jak zvuk da nešto lupi..pusti debil naglo kvačilo
Jbg ne razumijem se nimalo u mehaniku...šta to lupi toliko i da li može belaj neki napravit ako se to često dešava??
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
autoskolee
- Posts: 290
- Joined: 13/08/2014 23:00
#6449 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje auto?jasko__ wrote:Da ne otvaram novu temu, da ovjde pitam
Brat položio vozački neki dan..i danas reko da vidim kako vozi..ma nula bodova, ugasilo mu se auto 10 puta dok je uspio krenuti
Mene interesuje (pošto ce se to ponavljati garant puno u narednom periodu), kad se ugasi auto čuje se jak zvuk da nešto lupi..pusti debil naglo kvačilo
Jbg ne razumijem se nimalo u mehaniku...šta to lupi toliko i da li može belaj neki napravit ako se to često dešava??
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Moze zamajac sjebat
-
jasko__
- Posts: 1166
- Joined: 13/11/2009 21:18
#6450 Re: Pitamo Mehanicare ?
Audi A4 B6
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
