Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6426 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

novi realov dres €120 (adizero).
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6427 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Dobra majica.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6428 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Presrali su sa veličinom grba, ivice grba su trebale biti veličine bijele lopte u centru grba.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6429 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

najbolje bi bio da je veličine 2 KM i da se ne vidi nikako
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52741
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6430 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chmoljo »

Velkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu. :( :lol:
zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjulira :D mnogo je elokvenšn :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6431 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

Chmoljo wrote:
Velkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu. :( :lol:
zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjulira :D mnogo je elokvenšn :D
to je njegov PR tipkao
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6432 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Chmoljo wrote:
Velkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu. :( :lol:
zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjulira :D mnogo je elokvenšn :D
:lol: :lol:


Image

Inače, u21 repka.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6433 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

na starijem bosanskom insanu ni adidas trenerka ne stoji dobro
xxfmanxx
Posts: 185
Joined: 02/10/2011 19:34

#6434 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by xxfmanxx »

ma dobri su ovi dresovi pravo kad se vide ovako fino na igracima, ja kad vidim one tri cize na rukavima odma me neki merak obuzme, adidas je adidas jebi ti to i nek smo se vala vise kutarisali one mrtve lageae pa makar.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#6435 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jack Be Nimble »

Dobri dresovi. Ono bijelo crno na rukavu malo vuce na zastavu Estonije ali OK je.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6436 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Kazu nece bit dresova u prvu ruku sve vec naruceno i kazu za djece nece biti uopste sad prva runda. Najbolje nazvati u radnju i kazu mogu sa uvati jedan sat dres da se dodje po njega. Sve u svemu kad je u Svabiji takva nestasica onda stvarno. Komplikovan dres za izraditi i oni azijati ne mogu nadokolit

Gesendet von meinem SM-N9005
Castiel89
Posts: 5
Joined: 15/06/2013 00:08

#6437 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Castiel89 »

Dobri jesu - ali brat brau, standatizirani su! Stvarno ne znam kako Adidas-a nije stid zbog ovih dresova, ali eto... Zna li ko gdje i kako se mogu naruciti STANDRTIZIRANI, ipak, nema smisla davati 90KM za dres, koji izvorno kosta 30KM?!
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6438 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Gdje je dres 90 maraka da ga kupim? Cijena dresa je 80-90 eura, tačna cifra će se utvrditi.. a da će nov dres biti 45 eura, nešto baš ne vjerujem.

I nema to veze sa bosnom i primanjima, to je cijena adidasa i ta cijena se drži u evropi, od njemačke do bosne, od rumunije do danske.
DonVitoo
Posts: 68
Joined: 03/06/2014 01:00
Location: Bihac

#6439 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoo »

Najbolje bi bilo da je nebesko plavi ali nije lose plavi.
Samo bijela boja nam treba ostati kako je uvijek bilo kao prvi izbor tj. domaci dres.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6440 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Sto mozete srati
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6441 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

DonVitoo wrote:Najbolje bi bilo da je nebesko plavi ali nije lose plavi.
Samo bijela boja nam treba ostati kako je uvijek bilo kao prvi izbor tj. domaci dres.
Još da piše Napoli na njemu i to bi bilo to. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6442 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Jos samo crvene carape i eto nas ko Juga :P

Image

Salim se, dobri su meni dresovi, bjeli sorc i plava majica, dosad najbolja kombinacija.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#6443 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

Evo ovdje Telegraph ocjenjuje dresove. Da ne bude da smo samo mi kritikovali - mi smo im drugi - odozada:

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... me=2917869

Pise kao da su samo prisili grb na stare dresove Grcke. :-?
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#6444 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

Pa ljudi receno je da cemo imati obicne dresove za svjetsko bez dizajna, ne znam cemu frka sad. Do godine cemo imati neki svoj dizajn, jebi ga ko nam je kriv kad smo cekali 10 dana prije svjetskog da promjenimo sponzora. Izgledat cemo na evropskom tip top :D
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#6445 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Troll_Happens »

Šveđanin wrote:Image
Aaaaajjj aaaaavdijaaaa oca'm evo sjeo na wallpaper. Beton slika. Samo moram popeglat u photoshopu ovaj carshav iza njega :D
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6446 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Moćni dresovi. Uzeo plavi (bijelih nije bilo). Možda se najviše bune ovi sa pivskim stomačićem :D jer su dresovi ono što bi se reklo'uz tijelo'.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Stari
Posts: 6851
Joined: 10/10/2003 00:00

#6447 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Stari »

Crvena Tifoza wrote:Moćni dresovi. Uzeo plavi (bijelih nije bilo). Možda se najviše bune ovi sa pivskim stomačićem :D jer su dresovi ono što bi se reklo'uz tijelo'.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:evil: ... protestvujem protiv dresova koji svojim dizajnom ugrozavaju ....pivske stomačiće.... pokrenimo akciju ... povratak LEGEA dresova ...
Stari
Posts: 6851
Joined: 10/10/2003 00:00

#6448 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Stari »

KvaziExpert wrote:Image

Ne zafrkavaj ...ovo nije original LEGEIN dres .... a stomačić .... :cry: ...mozda jest pivski ...mada je to u domenu nagadjanja :-)
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#6449 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Iago »

kreco hakija wrote:
noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
sam da vam kažem da ovi ne mogu pintat imena naših igrača u orginalu (sa kvakicama).
javite ko može ako iko zna...
Uzmi Medunjanina, on nema kvačica :-D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6450 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Hehe


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply