Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6426 Re: Dres reprezentacije BiH
novi realov dres €120 (adizero).
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#6427 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobra majica.
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#6428 Re: Dres reprezentacije BiH
Presrali su sa veličinom grba, ivice grba su trebale biti veličine bijele lopte u centru grba.
- DaysleepeR
- Posts: 21059
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6429 Re: Dres reprezentacije BiH
najbolje bi bio da je veličine 2 KM i da se ne vidi nikako
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52741
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#6430 Re: Dres reprezentacije BiH
zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjuliraVelkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu.![]()
- DaysleepeR
- Posts: 21059
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6431 Re: Dres reprezentacije BiH
to je njegov PR tipkaoChmoljo wrote:zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjuliraVelkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu.![]()
mnogo je elokvenšn
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6432 Re: Dres reprezentacije BiH
Chmoljo wrote:zamisli Edina da govori kako ga dres enkapsjuliraVelkoski wrote:Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu.![]()
mnogo je elokvenšn

Inače, u21 repka.
- DaysleepeR
- Posts: 21059
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6433 Re: Dres reprezentacije BiH
na starijem bosanskom insanu ni adidas trenerka ne stoji dobro
-
xxfmanxx
- Posts: 185
- Joined: 02/10/2011 19:34
#6434 Re: Dres reprezentacije BiH
ma dobri su ovi dresovi pravo kad se vide ovako fino na igracima, ja kad vidim one tri cize na rukavima odma me neki merak obuzme, adidas je adidas jebi ti to i nek smo se vala vise kutarisali one mrtve lageae pa makar.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#6435 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobri dresovi. Ono bijelo crno na rukavu malo vuce na zastavu Estonije ali OK je.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6436 Re: Dres reprezentacije BiH
Kazu nece bit dresova u prvu ruku sve vec naruceno i kazu za djece nece biti uopste sad prva runda. Najbolje nazvati u radnju i kazu mogu sa uvati jedan sat dres da se dodje po njega. Sve u svemu kad je u Svabiji takva nestasica onda stvarno. Komplikovan dres za izraditi i oni azijati ne mogu nadokolit
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
-
Castiel89
- Posts: 5
- Joined: 15/06/2013 00:08
#6437 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobri jesu - ali brat brau, standatizirani su! Stvarno ne znam kako Adidas-a nije stid zbog ovih dresova, ali eto... Zna li ko gdje i kako se mogu naruciti STANDRTIZIRANI, ipak, nema smisla davati 90KM za dres, koji izvorno kosta 30KM?!
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6438 Re: Dres reprezentacije BiH
Gdje je dres 90 maraka da ga kupim? Cijena dresa je 80-90 eura, tačna cifra će se utvrditi.. a da će nov dres biti 45 eura, nešto baš ne vjerujem.
I nema to veze sa bosnom i primanjima, to je cijena adidasa i ta cijena se drži u evropi, od njemačke do bosne, od rumunije do danske.
I nema to veze sa bosnom i primanjima, to je cijena adidasa i ta cijena se drži u evropi, od njemačke do bosne, od rumunije do danske.
-
DonVitoo
- Posts: 68
- Joined: 03/06/2014 01:00
- Location: Bihac
#6439 Re: Dres reprezentacije BiH
Najbolje bi bilo da je nebesko plavi ali nije lose plavi.
Samo bijela boja nam treba ostati kako je uvijek bilo kao prvi izbor tj. domaci dres.
Samo bijela boja nam treba ostati kako je uvijek bilo kao prvi izbor tj. domaci dres.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6441 Re: Dres reprezentacije BiH
Još da piše Napoli na njemu i to bi bilo to.DonVitoo wrote:Najbolje bi bilo da je nebesko plavi ali nije lose plavi.
Samo bijela boja nam treba ostati kako je uvijek bilo kao prvi izbor tj. domaci dres.
Sent from my iPhone using Tapatalk
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6442 Re: Dres reprezentacije BiH
Jos samo crvene carape i eto nas ko Juga

Salim se, dobri su meni dresovi, bjeli sorc i plava majica, dosad najbolja kombinacija.

Salim se, dobri su meni dresovi, bjeli sorc i plava majica, dosad najbolja kombinacija.
- jeza u ledja
- Posts: 50679
- Joined: 29/12/2005 01:20
#6443 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo ovdje Telegraph ocjenjuje dresove. Da ne bude da smo samo mi kritikovali - mi smo im drugi - odozada:
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... me=2917869
Pise kao da su samo prisili grb na stare dresove Grcke.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... me=2917869
Pise kao da su samo prisili grb na stare dresove Grcke.
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#6444 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa ljudi receno je da cemo imati obicne dresove za svjetsko bez dizajna, ne znam cemu frka sad. Do godine cemo imati neki svoj dizajn, jebi ga ko nam je kriv kad smo cekali 10 dana prije svjetskog da promjenimo sponzora. Izgledat cemo na evropskom tip top 
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#6445 Re: Dres reprezentacije BiH
Aaaaajjj aaaaavdijaaaa oca'm evo sjeo na wallpaper. Beton slika. Samo moram popeglat u photoshopu ovaj carshav iza njegaŠveđanin wrote:
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6446 Re: Dres reprezentacije BiH
Moćni dresovi. Uzeo plavi (bijelih nije bilo). Možda se najviše bune ovi sa pivskim stomačićem
jer su dresovi ono što bi se reklo'uz tijelo'.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Stari
- Posts: 6851
- Joined: 10/10/2003 00:00
#6447 Re: Dres reprezentacije BiH
Crvena Tifoza wrote:Moćni dresovi. Uzeo plavi (bijelih nije bilo). Možda se najviše bune ovi sa pivskim stomačićemjer su dresovi ono što bi se reklo'uz tijelo'.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Stari
- Posts: 6851
- Joined: 10/10/2003 00:00
#6448 Re: Dres reprezentacije BiH
KvaziExpert wrote:
Ne zafrkavaj ...ovo nije original LEGEIN dres .... a stomačić ....
- Iago
- Posts: 243
- Joined: 15/10/2012 10:06
#6449 Re: Dres reprezentacije BiH
Uzmi Medunjanina, on nema kvačicakreco hakija wrote:sam da vam kažem da ovi ne mogu pintat imena naših igrača u orginalu (sa kvakicama).noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
javite ko može ako iko zna...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6450 Re: Dres reprezentacije BiH
Hehe
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk


