Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6426 Re: Veliki Brat 2013
Toooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#6427 Re: Veliki Brat 2013
Bravo!de balzac wrote:edit: makedonka prije vepraAmbrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura![]()
Eto zapamtite sta sam rekla
Konacno!!!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6428 Re: Veliki Brat 2013
jeeeeeeeeeeee
boze, jesmo mi jadni
boze, jesmo mi jadni
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6430 Re: Veliki Brat 2013
nazalostAmbrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura![]()
Eto zapamtite sta sam rekla
danas je molio vel.brata u ispovjedaonici da neke dve psiholgkinje uzmu brigu o njegovoj zeni..zbog dogadjaja koji slijede!?
nego..ima nekakav stream na netu da gledam i ja malo
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6431 Re: Veliki Brat 2013
ambrozija
reci fala honoretu 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6432 Re: Veliki Brat 2013
ode masneta, slanineta, govneta, panceta... cao i cukni vo drvo.
top tuzna faca, ubio se za kakvu ulogu u partizanskim filmovima, ono kad 5 svaba hoce da ga siluje.
top tuzna faca, ubio se za kakvu ulogu u partizanskim filmovima, ono kad 5 svaba hoce da ga siluje.
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#6433 Re: Veliki Brat 2013
jeeee
Haj sad bilo ko samo ne Top do pobjede!
Haj sad bilo ko samo ne Top do pobjede!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6434 Re: Veliki Brat 2013
U pozadini Anetin hit 'Hajde navali'

- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6435 Re: Veliki Brat 2013
Ponijela je sudžuke za kući..Vidio sam sad u tunelu kako je gura u torbu!
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#6436 Re: Veliki Brat 2013
evo urezujem tvoje rijeci zlatnim slovima na sred srcaAmbrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura![]()
Eto zapamtite sta sam rekla
receno je ko ce pobjedit na samom pocetku teme
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6437 Re: Veliki Brat 2013
Topa i Avu ce srce opalit 
-
seshat
- Posts: 359
- Joined: 18/07/2008 22:03
#6438 Re: Veliki Brat 2013
osta Ava
zadnja žena u kući.
Last edited by seshat on 06/05/2013 21:44, edited 1 time in total.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6439 Re: Veliki Brat 2013
SVaka ti cast, ko zna znade balzac wrote:ambrozijareci fala honoretu
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6440 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:ode masneta, slanineta, govneta, panceta... cao i cukni vo drvo.![]()
top tuzna faca, ubio se za kakvu ulogu u partizanskim filmovima, ono kad 5 svaba hoce da ga siluje.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6441 Re: Veliki Brat 2013
RED SKY wrote:Ponijela je sudžuke za kući..Vidio sam sad u tunelu kako je gura u torbu!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6442 Re: Veliki Brat 2013
Ma nema, Aneta puca od samopouzdanja 
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#6444 Re: Veliki Brat 2013
odeeeeeeeee baj bajjjj
joj one Ave, vristi kao da umire i da je vise nikad u zivotu nece vidjet, a ne za par sati, u najboljem slucaju
joj one Ave, vristi kao da umire i da je vise nikad u zivotu nece vidjet, a ne za par sati, u najboljem slucaju
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6445 Re: Veliki Brat 2013
to bratoRED SKY wrote:Ponijela je sudžuke za kući..Vidio sam sad u tunelu kako je gura u torbu!
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6446 Re: Veliki Brat 2013
crnoplavo wrote:evo urezujem tvoje rijeci zlatnim slovima na sred srcaAmbrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura![]()
Eto zapamtite sta sam rekla![]()
receno je ko ce pobjedit na samom pocetku teme
![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6447 Re: Veliki Brat 2013
retrospektiva anete- ono kad uhvatis priliku da odes u kuhinju po pivu. 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6448 Re: Veliki Brat 2013
Zubizareta wrote:odeeeeeeeee baj bajjjj![]()
![]()
![]()
![]()
joj one Ave, vristi kao da umire i da je vise nikad u zivotu nece vidjet, a ne za par sati, u najboljem slucaju
daje joj nekakav poklon
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6449 Re: Veliki Brat 2013
Mora se priznati da je Aneta bila zanimljiva 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6450 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Mora se priznati da je Aneta bila zanimljiva
