SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#64101 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zar je ovo fakat za vijest na Klix-u?
Ovo su djeca vrlo često radila.
Ovo su djeca vrlo često radila.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#64102 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jos malo pa ce biti vijest "sokantno - djeca zvonila stanarima na interfon i bjezala, dvoje ih spavalo dok su im djeca zvonila. Necete vjerovati u kojem se naselju desilo"citroen xm wrote: ↑30/01/2023 20:00 Zar je ovo fakat za vijest na Klix-u?
Ovo su djeca vrlo često radila.
-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#64103 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zaboravio si "foto + video"Fauja Singh wrote: ↑30/01/2023 20:07Jos malo pa ce biti vijest "sokantno - djeca zvonila stanarima na interfon i bjezala, dvoje ih spavalo dok su im djeca zvonila. Necete vjerovati u kojem se naselju desilo"citroen xm wrote: ↑30/01/2023 20:00 Zar je ovo fakat za vijest na Klix-u?
Ovo su djeca vrlo često radila.
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#64104 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Ovo je za Crne hronike. Sad Hamid na svom fb profilu prijeti seronji da ce ga prebiti
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#64105 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Matijevic_Vlado wrote: ↑30/01/2023 21:47
Ovo je za Crne hronike. Sad Hamid na svom fb profilu prijeti seronji da ce ga prebiti![]()
I ono je vala za crne hronike--nikad više javašluka i razvaljivanja svega što grad gradom cini
Priznam da smo moja raja i ja svašta nešto radili al nismo razvaljivali nit uništavali--mi smo na drugi nacin i drugim šejtanlucima skretali pažnju na sebe
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#64106 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni je to razlog vise za preticanje po hitnom postupku, sto manje vozim iza balvana to bolje.muha_sa wrote: ↑30/01/2023 18:57![]()
Kakvo preticanjecitroen xm wrote: ↑30/01/2023 18:55 Ajd stisni pa počni preticati, dok se on ljuljuška sa 10 m u vis naslaganih drva.Vala u meni sve utrne.
![]()
držim rastojanje i sve kontam--ako se približim sad ce onaj jedan balvan drito meni u šajbu
![]()
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#64109 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
slomiti koljeno sampionu je epska pravda.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#64110 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://youtu.be/JHOGs5x90PU
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#64111 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naravno--i ja ga uzmem, necu sat vremena guslat za njim
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#64112 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
muha_sa wrote: ↑30/01/2023 18:46 https://avaz.ba/vijesti/bih/805163/nesr ... -s-kamiona
Kad god vozim iza ovakvih vazda kontam sad ce balvan na mene![]()
Pa, lako: nisu izvršili provjeru.Još uvijek se ne zna kako je došlo do toga da balvani padnu s kamiona, s obzirom da je prije kretanje samog kamiona bilo potrebno izvršiti provjeru.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#64113 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ko je zvajzno u stanicu kod marsalke prema gradu
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#64115 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A koji je povod da je udara stapom? Je li kakav psihopata pa samo maltretira druge slabije od sebe ili ima razlog?!
-
IrenaT
- Posts: 109
- Joined: 07/10/2021 11:53
#64116 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Objesna nevaspitana djeca bogatih bahatih roditelja koji trose min 10.000 km godisnje nebil im dijete postalo Kostelić. Kupuje se skupa oprema, imaju najbolje uslove od svih nasih klubova, ide se na pripreme po glečerima. I budu u vrhu u BH okvirima. Ali kad se ode na eyof zaostane se 16 sekundi za prvim vrsnjakom na trci od 93 sekunde. No svejedno idu pohvale za talenta, bice nesto od njega/nje
- SuperLjepilo
- Posts: 36
- Joined: 25/10/2022 14:20
#64117 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Čega je šampion sa 9 godina ?
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#64118 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šampion svoje mahale i uže okoline, logično.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#64119 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Tako je lik mahnito prije par godina na skijalistu,to je bilo u novinama, i spuco nekakvo dijete od nekog drota mislim specijalac da je bio. Frajer pobudalio,nasuto ga nogama,morali mu slezenu vaditi,odgovaro je disciplinski,po parlamentarsnoj skupstini se razvlacio dogadjaj,lik nije namjerno udario dijete,ali jeste bahato se ponasao, ovaj drot jos bahatije. Na kraju ispao on nekakva zrtvica. Tako isto i ovi samodopadni kreteni i njihova derlad zaostala. Treba im roditelje ulupat i skijama i stapovima a oni talenat svoje gamadi nek zabiju sebi u supcic.IrenaT wrote: ↑31/01/2023 09:26 Objesna nevaspitana djeca bogatih bahatih roditelja koji trose min 10.000 km godisnje nebil im dijete postalo Kostelić. Kupuje se skupa oprema, imaju najbolje uslove od svih nasih klubova, ide se na pripreme po glečerima. I budu u vrhu u BH okvirima. Ali kad se ode na eyof zaostane se 16 sekundi za prvim vrsnjakom na trci od 93 sekunde. No svejedno idu pohvale za talenta, bice nesto od njega/nje
Nema sporta u kojem nisu roditeljska nevaspitanja u prvom planu, to tuce po tribinama,udaranje po svlacionama,svadje,psovke rasprave mudrovanja...a debili na truhlim nogama ne mogu da hodaju misle da je od njih nekakav talenat nastao haha
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#64120 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta ovo znaci za Sky predmete?
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#64121 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nista.
Namjerno se pravi fama iz nekih razloga. Covjek treba u penziju.
Ko treba biti procesuiran ce biti, ko treba biti sklonjen ce biti. Nista svakako komesar ne odlucuje o tome.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#64122 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
znači znači itekako
prikrivao je veze likova iz tito i dino i nipa
tresu se dinokio i čampi biće im veselo, a koalicija se raspada
prikrivao je veze likova iz tito i dino i nipa
tresu se dinokio i čampi biće im veselo, a koalicija se raspada
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#64123 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne funkcionise to tako. Ali, hajde. Vidjeces da se nista specijalno nece desiti.jao_situacije wrote: ↑31/01/2023 11:39 znači znači itekako
prikrivao je veze likova iz tito i dino i nipa
tresu se dinokio i čampi biće im veselo, a koalicija se raspada
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#64124 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a da dodam ovo što je šturo navedeno u izvještaju nabavka mts je kineska oprema koju je amerika zabranila, i to preko firme nipovca koji logično onda finansira strankuHaris.ba wrote: ↑31/01/2023 11:41Ne funkcionise to tako. Ali, hajde. Vidjeces da se nista specijalno nece desiti.jao_situacije wrote: ↑31/01/2023 11:39 znači znači itekako
prikrivao je veze likova iz tito i dino i nipa
tresu se dinokio i čampi biće im veselo, a koalicija se raspada
i tu će im biti veselo
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#64125 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja sam osupnut.....
Ovako je isto onaj pjevac Dado pricao, pa zna li neko je li jos u pritvoru?
Ovako je isto onaj pjevac Dado pricao, pa zna li neko je li jos u pritvoru?
