Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#6401 Re: Dres reprezentacije BiH
prije nego sta napises prvo dobro razmisli...
ugovor nije potpisan prije dan dva pa da se nije imalo vremena nego nekad prije dva mjeseca
isto tako ni dizajn dresova nije uradjen prosle sedmice nego nekad davno tako da se imalo vremena da sve bude spremno ako ne za juce kad je bila nedelja onda barem danas....i to ne svuda u svijetu vec barem u glavnom gradu reprezentacije BIH .....i opet ponavljam da bi sve razumio da je neka lijeva marka a ne adidas....neznam za druge ali ja vec danas zelim da imam dres moje jedine reprezentacije...
ugovor nije potpisan prije dan dva pa da se nije imalo vremena nego nekad prije dva mjeseca
isto tako ni dizajn dresova nije uradjen prosle sedmice nego nekad davno tako da se imalo vremena da sve bude spremno ako ne za juce kad je bila nedelja onda barem danas....i to ne svuda u svijetu vec barem u glavnom gradu reprezentacije BIH .....i opet ponavljam da bi sve razumio da je neka lijeva marka a ne adidas....neznam za druge ali ja vec danas zelim da imam dres moje jedine reprezentacije...
- dakine
- Posts: 692
- Joined: 09/01/2013 13:26
- Location: strogi centar
#6402 Re: Dres reprezentacije BiH
I ja bih isto prijatelju volio da se jos juce bilo kupiti, al kad je kod nas nesto bilo na vrijeme i kako treba. Jednostavno se ne treba ni nadati 
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#6403 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima li na arizoni ? 
- dakine
- Posts: 692
- Joined: 09/01/2013 13:26
- Location: strogi centar
#6404 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima vec 3 mjeseca, adidas prvo tamo pustio probne, da vidi kakva ce prodaja bitiIcedMFEarth wrote:Ima li na arizoni ?
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#6405 Re: Dres reprezentacije BiH
Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima
Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili
jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili
jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#6406 Re: Dres reprezentacije BiH
meni nije jasno kako neke ove stranice vec imaju dresove za prodaju, a adidas.com nema 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6407 Re: Dres reprezentacije BiH
Prave i lijepe grbove kako im odgovara. Do sad sam na raji vidio razne znakove na ovim adidasovim dresovima. Nekima kad kažeš da je stari grb nazivaju te budalom.Rob_Atl wrote:meni nije jasno kako neke ove stranice vec imaju dresove za prodaju, a adidas.com nema
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6408 Re: Dres reprezentacije BiH
Identičan
Dres od Ipswicha


-
KulinBan80
- Posts: 5
- Joined: 08/08/2013 11:30
#6409 Re: Dres reprezentacije BiH
Naredne sezone Marseille nosi istu Qurac samo drugo pakovanje
)

Genericnu opremu mozete naci na ovoj stranici tj Dresove bez Grab za 40 Eura
Plave i razne boje istog dizajna
http://www.soccergarage.com/adidas-Cond ... 49647.html
http://www.prodirectsoccer.com/Products ... 75962.aspx
Ako vam mozda treba trenerka
http://www.3qsports.co.uk/Adidas-Tracks ... ation-Suit
Linija se zove Adidas Condivo
)

Genericnu opremu mozete naci na ovoj stranici tj Dresove bez Grab za 40 Eura
Plave i razne boje istog dizajna
http://www.soccergarage.com/adidas-Cond ... 49647.html
http://www.prodirectsoccer.com/Products ... 75962.aspx
Ako vam mozda treba trenerka
http://www.3qsports.co.uk/Adidas-Tracks ... ation-Suit
Linija se zove Adidas Condivo
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6410 Re: Dres reprezentacije BiH
U kojim nastupamo protiv Meksika,bjelim ili plavim??
-
reuf13
- Posts: 2
- Joined: 26/06/2013 18:03
#6411 Re: Dres reprezentacije BiH
Gdje se moze kupiti dres u Sarajevu ?
- BarbaDue
- Posts: 65073
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#6412 Re: Dres reprezentacije BiH
samo da kažem da mi je drago što sam na samom početku glasao pa sam među onih 30%
ćim otkvitam neke prioritetnije stvari dres obavezno kupujem
ćim otkvitam neke prioritetnije stvari dres obavezno kupujem
-
xxfmanxx
- Posts: 185
- Joined: 02/10/2011 19:34
#6413 Re: Dres reprezentacije BiH
jbg pa zar nam nisu mogli dat istu vrstu dresa i za home i za away. nek je i proslogodisnji al makar bi bio istiKvaziExpert wrote:Nas jedan (mescini home, a ako ne, onda awayzlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima![]()
Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili![]()
jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577) je adizero, a drugi je pak climacool. Tako kaze adidas
Edit:
The home kit incorporates adizero technology which provides added ventilation to the players, helping them stay dry during the 90 minutes of the match and truly acting like a second skin. The away jersey is equipped with climacool, which ensures proper ventilation and will help to keep players cool even during heat in Brazil.
Sent from my GT-I9505G using Tapatalk
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6414 Re: Dres reprezentacije BiH
sumnjam da nam je iko išta davao već je veća vjerovatnoća da su naši otvorili katalog onoga što se može imati do svjetskog u količinama koje nam trebaju (to svi zaboravljaju) i odabrao home i away.
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
- Nirka
- Posts: 69
- Joined: 08/04/2007 13:51
- Location: sarajevo
#6416 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja danas posaljem mail SportLifeu, Primasportu itd.. ovim nasim zastupnicima Adidasa da vidim ima li dres, i hoce li ga biti. Kazu ljudi nema, i ne vjeruju da ce ga ubrzo moci nabaviti, jer je ugovor potpisan na "brzinu", nisu stigli da naruce itd - a i svakako misle da ce se dres moci naruciti samo direktno od nogometnog saveza. I tako ja odem na stranicu nogometnog saveza na zvanicni bh fan shop, kad tamo naravno dres Legea....http://bhfanshop.ba/lijek-za-sve wrote:prije nego sta napises prvo dobro razmisli...
ugovor nije potpisan prije dan dva pa da se nije imalo vremena nego nekad prije dva mjeseca
isto tako ni dizajn dresova nije uradjen prosle sedmice nego nekad davno tako da se imalo vremena da sve bude spremno ako ne za juce kad je bila nedelja onda barem danas....i to ne svuda u svijetu vec barem u glavnom gradu reprezentacije BIH .....i opet ponavljam da bi sve razumio da je neka lijeva marka a ne adidas....neznam za druge ali ja vec danas zelim da imam dres moje jedine reprezentacije...
Razlog sto smo cekali tako dugo na adidas dres je zbog ugovora do 31.05. bla bla... ne smiju adidas predstavljati dok ne istekne ugovor s legeom.. pa kako stoje Legeini dresovi a zvanicno smo s Adidasom.. ma samo kod nas.. Uglavnom pisala sam i njima da vidim kad i gdje cemo u Sarajevu moci kupiti dres.. mada ne nadam se odgovoru...
- kreco hakija
- Posts: 120
- Joined: 04/08/2005 18:47
- Location: Afrička Zemlja Safari
#6417 Re: Dres reprezentacije BiH
sam da vam kažem da ovi ne mogu pintat imena naših igrača u orginalu (sa kvakicama).noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
javite ko može ako iko zna...
- Edin H.
- Posts: 53614
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6418 Re: Dres reprezentacije BiH
Nirka wrote: Ja danas posaljem mail SportLifeu, Primasportu itd.. ovim nasim zastupnicima Adidasa da vidim ima li dres, i hoce li ga biti. Kazu ljudi nema, i ne vjeruju da ce ga ubrzo moci nabaviti, jer je ugovor potpisan na "brzinu", nisu stigli da naruce itd - a i svakako misle da ce se dres moci naruciti samo direktno od nogometnog saveza. I tako ja odem na stranicu nogometnog saveza na zvanicni bh fan shop, kad tamo naravno dres Legea....http://bhfanshop.ba/
Razlog sto smo cekali tako dugo na adidas dres je zbog ugovora do 31.05. bla bla... ne smiju adidas predstavljati dok ne istekne ugovor s legeom.. pa kako stoje Legeini dresovi a zvanicno smo s Adidasom.. ma samo kod nas.. Uglavnom pisala sam i njima da vidim kad i gdje cemo u Sarajevu moci kupiti dres.. mada ne nadam se odgovoru...
Savez nam je svarno poslovan
Nisu cak ni cijene Legea dresova smanjili.
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#6419 Re: Dres reprezentacije BiH
The home kit incorporates adizero technology which provides added ventilation to the players, helping them stay dry during the 90 minutes of the match and truly acting like a second skin. The away jersey is equipped with climacool, which ensures proper ventilation and will help to keep players cool even during heat in Brazil.zlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima![]()
Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili![]()
jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
http://news.adidas.com/GLOBAL/Latest-Ne ... 18212a81ba
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#6420 Re: Dres reprezentacije BiH
Edin Džeko, stated, "It is so important that at our first ever tournament, we have a kit that can truly inspire us. Through its bold design, this fully encapsulates the passion and commitment behind the people of our nation. I hope we can deliver this summer and make them proud."
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6421 Re: Dres reprezentacije BiH
Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu.

- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6423 Re: Dres reprezentacije BiH
Hoće li biti ovih majica u prodaji??
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#6424 Re: Dres reprezentacije BiH
Hoće u decembru 

Nexus⁴ 

-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#6425 Re: Dres reprezentacije BiH
zlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima![]()
Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili![]()
jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
Pa i climacool nije nesto potpuno novo, ja imam obicni adidas dres climacool ima blizu 10 godina kako sam ga dobio tako da to nije nista novo... ali da je kvalitetan to je malo reci.

