Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#6401 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lijek-za-sve »

prije nego sta napises prvo dobro razmisli...
ugovor nije potpisan prije dan dva pa da se nije imalo vremena nego nekad prije dva mjeseca
isto tako ni dizajn dresova nije uradjen prosle sedmice nego nekad davno tako da se imalo vremena da sve bude spremno ako ne za juce kad je bila nedelja onda barem danas....i to ne svuda u svijetu vec barem u glavnom gradu reprezentacije BIH .....i opet ponavljam da bi sve razumio da je neka lijeva marka a ne adidas....neznam za druge ali ja vec danas zelim da imam dres moje jedine reprezentacije...
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#6402 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

I ja bih isto prijatelju volio da se jos juce bilo kupiti, al kad je kod nas nesto bilo na vrijeme i kako treba. Jednostavno se ne treba ni nadati :)
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#6403 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Ima li na arizoni ? :D
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#6404 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

IcedMFEarth wrote:Ima li na arizoni ? :D
Ima vec 3 mjeseca, adidas prvo tamo pustio probne, da vidi kakva ce prodaja biti :D
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#6405 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zlajapravaraja »

Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima :-?

Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili :-)


jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#6406 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

meni nije jasno kako neke ove stranice vec imaju dresove za prodaju, a adidas.com nema :roll:
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6407 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Rob_Atl wrote:meni nije jasno kako neke ove stranice vec imaju dresove za prodaju, a adidas.com nema :roll:
Prave i lijepe grbove kako im odgovara. Do sad sam na raji vidio razne znakove na ovim adidasovim dresovima. Nekima kad kažeš da je stari grb nazivaju te budalom. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#6408 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Identičan :D Dres od Ipswicha :)

Image
KulinBan80
Posts: 5
Joined: 08/08/2013 11:30

#6409 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by KulinBan80 »

Naredne sezone Marseille nosi istu Qurac samo drugo pakovanje :))

Image

Genericnu opremu mozete naci na ovoj stranici tj Dresove bez Grab za 40 Eura

Plave i razne boje istog dizajna :)
http://www.soccergarage.com/adidas-Cond ... 49647.html
http://www.prodirectsoccer.com/Products ... 75962.aspx

Ako vam mozda treba trenerka
http://www.3qsports.co.uk/Adidas-Tracks ... ation-Suit


Linija se zove Adidas Condivo :))
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#6410 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

U kojim nastupamo protiv Meksika,bjelim ili plavim??
reuf13
Posts: 2
Joined: 26/06/2013 18:03

#6411 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by reuf13 »

Gdje se moze kupiti dres u Sarajevu ?
User avatar
BarbaDue
Posts: 65073
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#6412 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BarbaDue »

samo da kažem da mi je drago što sam na samom početku glasao pa sam među onih 30% :D

ćim otkvitam neke prioritetnije stvari dres obavezno kupujem :bih:
xxfmanxx
Posts: 185
Joined: 02/10/2011 19:34

#6413 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by xxfmanxx »

KvaziExpert wrote:
zlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima :-?

Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili :-)


jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
Nas jedan (mescini home, a ako ne, onda away :D ) je adizero, a drugi je pak climacool. Tako kaze adidas

Edit:


The home kit incorporates adizero technology which provides added ventilation to the players, helping them stay dry during the 90 minutes of the match and truly acting like a second skin. The away jersey is equipped with climacool, which ensures proper ventilation and will help to keep players cool even during heat in Brazil.


Sent from my GT-I9505G using Tapatalk
jbg pa zar nam nisu mogli dat istu vrstu dresa i za home i za away. nek je i proslogodisnji al makar bi bio isti :-D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6414 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

sumnjam da nam je iko išta davao već je veća vjerovatnoća da su naši otvorili katalog onoga što se može imati do svjetskog u količinama koje nam trebaju (to svi zaboravljaju) i odabrao home i away.
User avatar
Nirka
Posts: 69
Joined: 08/04/2007 13:51
Location: sarajevo

#6416 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Nirka »

lijek-za-sve wrote:prije nego sta napises prvo dobro razmisli...
ugovor nije potpisan prije dan dva pa da se nije imalo vremena nego nekad prije dva mjeseca
isto tako ni dizajn dresova nije uradjen prosle sedmice nego nekad davno tako da se imalo vremena da sve bude spremno ako ne za juce kad je bila nedelja onda barem danas....i to ne svuda u svijetu vec barem u glavnom gradu reprezentacije BIH .....i opet ponavljam da bi sve razumio da je neka lijeva marka a ne adidas....neznam za druge ali ja vec danas zelim da imam dres moje jedine reprezentacije...
Ja danas posaljem mail SportLifeu, Primasportu itd.. ovim nasim zastupnicima Adidasa da vidim ima li dres, i hoce li ga biti. Kazu ljudi nema, i ne vjeruju da ce ga ubrzo moci nabaviti, jer je ugovor potpisan na "brzinu", nisu stigli da naruce itd - a i svakako misle da ce se dres moci naruciti samo direktno od nogometnog saveza. I tako ja odem na stranicu nogometnog saveza na zvanicni bh fan shop, kad tamo naravno dres Legea....http://bhfanshop.ba/
Razlog sto smo cekali tako dugo na adidas dres je zbog ugovora do 31.05. bla bla... ne smiju adidas predstavljati dok ne istekne ugovor s legeom.. pa kako stoje Legeini dresovi a zvanicno smo s Adidasom.. ma samo kod nas.. Uglavnom pisala sam i njima da vidim kad i gdje cemo u Sarajevu moci kupiti dres.. mada ne nadam se odgovoru... :bih:
User avatar
kreco hakija
Posts: 120
Joined: 04/08/2005 18:47
Location: Afrička Zemlja Safari

#6417 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kreco hakija »

noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
sam da vam kažem da ovi ne mogu pintat imena naših igrača u orginalu (sa kvakicama).
javite ko može ako iko zna...
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6418 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Nirka wrote: Ja danas posaljem mail SportLifeu, Primasportu itd.. ovim nasim zastupnicima Adidasa da vidim ima li dres, i hoce li ga biti. Kazu ljudi nema, i ne vjeruju da ce ga ubrzo moci nabaviti, jer je ugovor potpisan na "brzinu", nisu stigli da naruce itd - a i svakako misle da ce se dres moci naruciti samo direktno od nogometnog saveza. I tako ja odem na stranicu nogometnog saveza na zvanicni bh fan shop, kad tamo naravno dres Legea....http://bhfanshop.ba/
Razlog sto smo cekali tako dugo na adidas dres je zbog ugovora do 31.05. bla bla... ne smiju adidas predstavljati dok ne istekne ugovor s legeom.. pa kako stoje Legeini dresovi a zvanicno smo s Adidasom.. ma samo kod nas.. Uglavnom pisala sam i njima da vidim kad i gdje cemo u Sarajevu moci kupiti dres.. mada ne nadam se odgovoru... :bih:

:lol: :lol: :lol:

Savez nam je svarno poslovan :D

Nisu cak ni cijene Legea dresova smanjili.
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#6419 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by faraon_s_krilima »

zlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima :-?

Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili :-)


jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577
The home kit incorporates adizero technology which provides added ventilation to the players, helping them stay dry during the 90 minutes of the match and truly acting like a second skin. The away jersey is equipped with climacool, which ensures proper ventilation and will help to keep players cool even during heat in Brazil.

http://news.adidas.com/GLOBAL/Latest-Ne ... 18212a81ba
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#6420 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Edin Džeko, stated, "It is so important that at our first ever tournament, we have a kit that can truly inspire us. Through its bold design, this fully encapsulates the passion and commitment behind the people of our nation. I hope we can deliver this summer and make them proud."

:lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6421 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Zamisli kako je meni bilo prevest' tu izjavu. :( :lol:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6422 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Image
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#6423 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Hoće li biti ovih majica u prodaji??
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6424 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

Hoće u decembru ;)

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#6425 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

zlajapravaraja wrote:Dakle, nasi su stariji model, nekakav adizero model, dok ce Argentina i Nigerija pak imati najnoviji, zvani climacool. Adizero mi zvuci kao nesto sto zraci "zero", u ovom slucaju toplutu...dok climacool zvuci kao da ce Argentinci i Nigerijci laditi muda u svojim dresovima :-?

Jebes me ako nam ovo nisu namjerno podvalili nebil' nas zajebali i/ili oslabili :-)


jedan_drugi_sportski_portal.ba/bh_fudbal/plavi-dres-zastupljeniji-od-bijelog-kostaju-90-dolara/132577

Pa i climacool nije nesto potpuno novo, ja imam obicni adidas dres climacool ima blizu 10 godina kako sam ga dobio tako da to nije nista novo... ali da je kvalitetan to je malo reci.
Post Reply