Kata...dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#6401 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#6402 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
madner wrote:Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ...![]()
Superiorna Inteligencija,
skraceno SI, mjera.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#6403 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Moglo ih je biti i 100%, bez intervencije NATO pakta nikad ne bi imali drzavu.madner wrote:Da ih nije bilo 90% i da nije bilo Srebrenice, mogao je Leko po State Departmentu prodavat sladoled do sutra.Fudo387 wrote:Tako je, vidjeti sta albanski lobi napravi od Kosova.madner wrote:Pa kazem ti, ako je nacija tvoja familija ti si sin koji ima puno usta iste. Majka svetinja, babo zakletva
Oni dole su mogli do kijameta strajkovati gladju po rudnicima, izlaziti na demonstracije, stancati sladoled i baklavu...da ne bude Leke u
state departmentu, nikad drzave ne bi dobili.
Isto tako da je Bosnjaka u RSu 40%, ne bi bilo vise RSa.
I opet, nije opste sporno sto je covjek otisao, to je ljudski i sasvim razumljivo. Samo onda nisi nacionalista nego ekonomista.
Srbi bi ih nabili nogom preko Prokletija za 24 sata, k'o sto i jesu dok nije dos'o babuka koji je inace poznat po tome da pada na romanticarske
price 'nako, iz sazaljenja.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#6404 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
E to si Fudo 100% u pravu.Niko u ratu nije dobio državu sa manje poginulih bojovnika.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#6405 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.Banksy wrote:madner wrote:Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ...![]()
Superiorna Inteligencija,
skraceno SI, mjera.![]()
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#6407 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Nije degutantno?PM72 wrote:E to nisi u pravu...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6408 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Na ljeto eto nosare i mene, prvo rokanje na Jali, pa onda Vivanosara wrote:Kata...dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6409 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Maloljetnice se ganjaju, a švaleri?_BataZiv_0809 wrote:Na ljeto eto nosare i mene, prvo rokanje na Jali, pa onda Vivanosara wrote:Kata...dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#6410 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla...Fudo387 wrote:Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.Banksy wrote:madner wrote:![]()
Superiorna Inteligencija,
skraceno SI, mjera.![]()
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6411 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Fudo nikad nije bio popularan u raji, pa mu krivo što nije ni virtuelno.Banksy wrote:Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla...Fudo387 wrote:
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#6412 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
To sto imas mrenu na ocima i svidja ti se besmislena ideoloska matrica nije nikakav argument.Banksy wrote:Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla...
Na internetu mozda nekom bude simpaticno, zareda se par palceva gore, uvuce duboku u guz i to je to.
Stvarnost i nacin na koji svijet funkcionise je nesto sasvim drugo, u biti, nema vas nigdje.
-
prog321
- Posts: 7052
- Joined: 08/07/2014 21:03
#6413 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Fudo387 wrote:madner wrote:Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ...![]()
Superiorna Inteligencija,
skraceno SI, mjera.
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
Bas sam mislio reci, get a room
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#6414 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Jugoslavijo...
Šta bi sa temom? Imate temu o ljubavi i sex-u ...
Šta bi sa temom? Imate temu o ljubavi i sex-u ...
-
prog321
- Posts: 7052
- Joined: 08/07/2014 21:03
#6415 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Banksy wrote:
Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla...
Sacuvaj to za oltar i bracnu zakletvu
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#6416 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje.dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#6417 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Ostavi ti moju djecu, moj mobitel i moj posao, moju ekonomiju na miru. O meni neznas nista i neznas kako mi je i kako zivim, koliko imam i sl. Neznas ni sta vozim ni koji mobitel imam niti te to treba interesovati. Pobjegao sam davno, prije rata u BiH kada su me mobilisali na Okucane u Hrvatskoj i poslije toliko godina vani nisam ekonomista vec jednostavno zaglavio tu gdje jesam. Nebih selio porodicu u Banjaluku ni da dobijem na lotu. Nije nikakvo opravdavanje jer nemam se za sta i kome opravdavati. Posto nisam Svedo niti cu ikada biti imam puno pravo da budem bosnjacki nacionalista i nece mi nikakav zavidna pokvarena dusa to braniti niti odredjivati.madner wrote:
Pa kazem ti, ako je nacija tvoja familija ti si sin koji ima puno usta iste. Majka svetinja, babo zakletva. Samo sto ih ne mozes obici kada su bolesni jer bi se sef naljutio, a ako se sef naljuti nista od novog mobitela. Hvala majci, hvala ocu, no prioriteti su kakvi jesu. Sto i nije neki problem, da ne zvocas ostalima kako se slabo brinu o njima i da bi ti to, samo da je novi mobitel, puno bolje.
Jos jednom nije sporno sto si otisao, nije sporno sto ce ti djeca postati Svedjani, nije sporno sto si ih tako odstranio iz Bosnjackog tjela, sporno je sto smatras da si Bosnjacki nacionalista. Kada djela kazu da si ekonomista.
Pocinjem ustvari pomalo i mijenjati svoj stav o BiH kao smetljistu kako naslov kaze. Mozda je djelomicno istina.
Ako je to uistinu tako, to nije zbog politicara koje biramo jer su isti politicari nase gore list, nije to ni zbog medjunarodne zavjere,.... a ako ko BiH cini smetljistem to je kolicina bezrazlozne mrznje pojednih.
A interesantno je da moderator dopusta da se trola mrznjom prema dijaspori - sudeci po komentarima je vjerovatno istog tabora pa eto moze se. Ja cu nastaviti da i dalje volim BiH, pomazem na razne nacine, busam se bosnjastvom ili bosanstvom koliko mi je volja.. i vjerovatno imam ludu srecu da gdje god dodjem i sa kime se god druzim u BiH niti je smetljiste niti ljudi tako misle. Truni onda u smecu koje si stvorio, drugo nisi ni zasluzio i odjebi od mene za sva vremena.
Last edited by hAZNADAR on 20/10/2015 21:41, edited 1 time in total.
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6418 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Hahaha, bio si blizu.Arteta wrote:Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje.dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#6419 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?

- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6420 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Očistiti smeće?Niemand wrote:Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#6421 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Slucajno izostavio.dale cooper wrote:Hahaha, bio si blizu.Arteta wrote:Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje.dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry.Živim u BiH, rođeni Tuzlak.
Sjenjak.
Jesi li i ti sugrađanin?
Nisam, ali sam stanovao u Tuzli, doduse u suprotnim dijelovima grada.
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#6422 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Pa kakodale cooper wrote:
Očistiti smeće?
- sinuhe
- Posts: 12590
- Joined: 03/06/2011 11:33
#6423 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Otvorice se vec nova tema. 
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10267
- Joined: 12/10/2014 01:12
#6424 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Istjerat sve iz kafića i na ORA "ZORA". Jede, pije, deblja se i truni po internetu.Niemand wrote:Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?
http://www.klix.ba/nightlife/tuzla/2015 ... -tome/3199
http://www.klix.ba/nightlife/sarajevo/2 ... -kola/3198
http://www.klix.ba/nightlife/sarajevo/2 ... ntown/3197
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#6425 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište
Na svima nama je. Razmišljati, informisati se, ne dopustiti da manipulišu sa nama, pametnije birati.Niemand wrote:Pa kakodale cooper wrote:
Očistiti smeće?
Bilo bi dovoljno za početak na narednim izborima izaći u procentu od 90% i nikada više ne glasati ni za
jednu stranku koja nas je prevarila od rata pa naovamo. Izbabrati potpunog anonimusa ako treba,
ali pokazati kako demokratija funkcioniše u praksi i kako može kazniti jednako kao i nagraditi.
Sve je do nas stanovnika BiH.
