Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6401 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Kata... :maca:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6402 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Banksy »

madner wrote:
Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ... :thumbup:
:kakoste:

Superiorna Inteligencija,

skraceno SI, mjera. :D
:thumbup: :thumbup:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6403 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

madner wrote:
Fudo387 wrote:
madner wrote:Pa kazem ti, ako je nacija tvoja familija ti si sin koji ima puno usta iste. Majka svetinja, babo zakletva
Tako je, vidjeti sta albanski lobi napravi od Kosova.
Oni dole su mogli do kijameta strajkovati gladju po rudnicima, izlaziti na demonstracije, stancati sladoled i baklavu...da ne bude Leke u
state departmentu, nikad drzave ne bi dobili.
Da ih nije bilo 90% i da nije bilo Srebrenice, mogao je Leko po State Departmentu prodavat sladoled do sutra.
Isto tako da je Bosnjaka u RSu 40%, ne bi bilo vise RSa.

I opet, nije opste sporno sto je covjek otisao, to je ljudski i sasvim razumljivo. Samo onda nisi nacionalista nego ekonomista.
Moglo ih je biti i 100%, bez intervencije NATO pakta nikad ne bi imali drzavu.
Srbi bi ih nabili nogom preko Prokletija za 24 sata, k'o sto i jesu dok nije dos'o babuka koji je inace poznat po tome da pada na romanticarske
price 'nako, iz sazaljenja. :D
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#6404 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by PM72 »

E to si Fudo 100% u pravu.Niko u ratu nije dobio državu sa manje poginulih bojovnika.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6405 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:
madner wrote:
Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ... :thumbup:
:kakoste:

Superiorna Inteligencija,

skraceno SI, mjera. :D
:thumbup: :thumbup:
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
:D
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#6406 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by PM72 »

E to nisi u pravu...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6407 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

PM72 wrote:E to nisi u pravu...
Nije degutantno?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83507
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6408 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

nosara wrote:
dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Kata... :maca:
Na ljeto eto nosare i mene, prvo rokanje na Jali, pa onda Viva :per:
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6409 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by dale cooper »

_BataZiv_0809 wrote:
nosara wrote:
dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Kata... :maca:
Na ljeto eto nosare i mene, prvo rokanje na Jali, pa onda Viva :per:
Maloljetnice se ganjaju, a švaleri? :oops: :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6410 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Banksy »

Fudo387 wrote:
Banksy wrote:
madner wrote: :kakoste:

Superiorna Inteligencija,

skraceno SI, mjera. :D
:thumbup: :thumbup:
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
:D
Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla... :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6411 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by dale cooper »

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
:D
Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla... :mrgreen:
Fudo nikad nije bio popularan u raji, pa mu krivo što nije ni virtuelno. :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6412 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla...
To sto imas mrenu na ocima i svidja ti se besmislena ideoloska matrica nije nikakav argument.
Na internetu mozda nekom bude simpaticno, zareda se par palceva gore, uvuce duboku u guz i to je to.
Stvarnost i nacin na koji svijet funkcionise je nesto sasvim drugo, u biti, nema vas nigdje. :D
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#6413 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by prog321 »

Fudo387 wrote:
madner wrote:
Banksy wrote:Superiorni um večeras briljira ... :thumbup:
:kakoste:

Superiorna Inteligencija,

skraceno SI, mjera. :D


Ovo medjusobno flautanje postaje stvarno degutantno.
:D

Bas sam mislio reci, get a room :-D
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#6414 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by PM72 »

Jugoslavijo...
Šta bi sa temom? Imate temu o ljubavi i sex-u ...
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#6415 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by prog321 »

Banksy wrote:
Pa ubi vas čovjek namrtvo ... precizno, argumentirano, korektno, duhovito ... na vašem mjestu, ja bih se povukla... :mrgreen:

Sacuvaj to za oltar i bracnu zakletvu :-D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6416 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Arteta »

dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#6417 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by hAZNADAR »

madner wrote:

Pa kazem ti, ako je nacija tvoja familija ti si sin koji ima puno usta iste. Majka svetinja, babo zakletva. Samo sto ih ne mozes obici kada su bolesni jer bi se sef naljutio, a ako se sef naljuti nista od novog mobitela. Hvala majci, hvala ocu, no prioriteti su kakvi jesu. Sto i nije neki problem, da ne zvocas ostalima kako se slabo brinu o njima i da bi ti to, samo da je novi mobitel, puno bolje.

Jos jednom nije sporno sto si otisao, nije sporno sto ce ti djeca postati Svedjani, nije sporno sto si ih tako odstranio iz Bosnjackog tjela, sporno je sto smatras da si Bosnjacki nacionalista. Kada djela kazu da si ekonomista.
Ostavi ti moju djecu, moj mobitel i moj posao, moju ekonomiju na miru. O meni neznas nista i neznas kako mi je i kako zivim, koliko imam i sl. Neznas ni sta vozim ni koji mobitel imam niti te to treba interesovati. Pobjegao sam davno, prije rata u BiH kada su me mobilisali na Okucane u Hrvatskoj i poslije toliko godina vani nisam ekonomista vec jednostavno zaglavio tu gdje jesam. Nebih selio porodicu u Banjaluku ni da dobijem na lotu. Nije nikakvo opravdavanje jer nemam se za sta i kome opravdavati. Posto nisam Svedo niti cu ikada biti imam puno pravo da budem bosnjacki nacionalista i nece mi nikakav zavidna pokvarena dusa to braniti niti odredjivati.
Pocinjem ustvari pomalo i mijenjati svoj stav o BiH kao smetljistu kako naslov kaze. Mozda je djelomicno istina.
Ako je to uistinu tako, to nije zbog politicara koje biramo jer su isti politicari nase gore list, nije to ni zbog medjunarodne zavjere,.... a ako ko BiH cini smetljistem to je kolicina bezrazlozne mrznje pojednih.
A interesantno je da moderator dopusta da se trola mrznjom prema dijaspori - sudeci po komentarima je vjerovatno istog tabora pa eto moze se. Ja cu nastaviti da i dalje volim BiH, pomazem na razne nacine, busam se bosnjastvom ili bosanstvom koliko mi je volja.. i vjerovatno imam ludu srecu da gdje god dodjem i sa kime se god druzim u BiH niti je smetljiste niti ljudi tako misle. Truni onda u smecu koje si stvorio, drugo nisi ni zasluzio i odjebi od mene za sva vremena.
Last edited by hAZNADAR on 20/10/2015 21:41, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6418 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by dale cooper »

Arteta wrote:
dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje. :D
Hahaha, bio si blizu. :D Sjenjak. :-D Jesi li i ti sugrađanin? :-D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#6419 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Niemand »

Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?
:cekam:
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6420 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by dale cooper »

Niemand wrote:Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?
:cekam:
Očistiti smeće? :metla:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6421 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Arteta »

dale cooper wrote:
Arteta wrote:
dale cooper wrote: Ponovo ćorak Katarina, sorry. :D Živim u BiH, rođeni Tuzlak. :kakoste:
Slavinovici, Solina, Zlokovac, Si selo ili u blizini negdje. :D
Hahaha, bio si blizu. :D Sjenjak. :-D Jesi li i ti sugrađanin? :-D
Slucajno izostavio. :D

Nisam, ali sam stanovao u Tuzli, doduse u suprotnim dijelovima grada.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#6422 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Niemand »

dale cooper wrote:
Očistiti smeće? :metla:
Pa kako :cekam:
User avatar
sinuhe
Posts: 12590
Joined: 03/06/2011 11:33

#6423 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by sinuhe »

Otvorice se vec nova tema. :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10267
Joined: 12/10/2014 01:12

#6424 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by skupljac_zeljeza »

Niemand wrote:Imal kakvih konkretnih rjesenja za ovo "smetljiste" il ?
:cekam:
Istjerat sve iz kafića i na ORA "ZORA". Jede, pije, deblja se i truni po internetu.

http://www.klix.ba/nightlife/tuzla/2015 ... -tome/3199

http://www.klix.ba/nightlife/sarajevo/2 ... -kola/3198

http://www.klix.ba/nightlife/sarajevo/2 ... ntown/3197
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6425 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by dale cooper »

Niemand wrote:
dale cooper wrote:
Očistiti smeće? :metla:
Pa kako :cekam:
Na svima nama je. Razmišljati, informisati se, ne dopustiti da manipulišu sa nama, pametnije birati.
Bilo bi dovoljno za početak na narednim izborima izaći u procentu od 90% i nikada više ne glasati ni za
jednu stranku koja nas je prevarila od rata pa naovamo. Izbabrati potpunog anonimusa ako treba,
ali pokazati kako demokratija funkcioniše u praksi i kako može kazniti jednako kao i nagraditi.
Sve je do nas stanovnika BiH.
Post Reply