Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6401 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote:Top ce umrijet.

aha :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6402 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Top se žestoko ukenjao.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6403 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Vepar naporan pravo, ja sam u Srbiju, do jaja, ne znam smislit ništa novo i tako.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6404 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Žarko :hajmooo:

ako ne on, onda Zeljko.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6405 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:Sada Maja Nikolić baca drkicu od sreće.
Kao,narod je prepoznao da je Soraja zločesta i da su ljudi shvatili kako nije bilo pravedno da je onako udara tortom u okruglu glavu.
Usta su joj bila puna krvi,šlag je uistinu opasan.
Kada vidim kako ljigavci prolaze u ovom Svijetu,postajem pesimista.
Izgleda da je biti šupak itekako dobro i da to prolazi u životu.
Jebeš iskrenost.

druže, bez uvrede, men se čini da si ti ovu zajebanciju previše ozbiljno shvatio :eh:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6406 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

e moj tope, nije ni cudo sto nikad nisi mogao da osvojis olimpijsku medalju. :roll:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6407 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Evo,šta sam rekao,dobila kuma samopuzdanje.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#6408 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

Gdje Aneta nadje onu haljinu, bas joj odrazava karakter :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6409 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:e moj tope, nije ni cudo sto nikad nisi mogao da osvojis olimpijsku medalju. :roll:

ja samo čekam da počne plakati :D još jednom da utvrdi :D za finiš
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6410 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Zubizareta wrote:Gdje Aneta nadje onu haljinu, bas joj odrazava karakter :mrgreen:
:lol: :lol: Ovo joj je, inace, jedna od ljepsih i urbanijih haljina :lol: :lol:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6411 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

de balzac wrote:
druže, bez uvrede, men se čini da si ti ovu zajebanciju previše ozbiljno shvatio :eh:
Ma jok.Mada smo mi mostarci poznati Ćiraši :lol:
Samo ne podnosim šupke,ništa više.
Tamanim ih :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6412 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

To je već snimio, plakaće na plejbek.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6413 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

U kuci su:
jedna koja zivi od traca
jedan koji bi prodao rodjenu mater za ovih 50 hiljada eura
jednu koja je psihijatrijski slucaj
i dva brata, koji imaju taktiku. jedan je malo poglup, drugi je zajebant. ali najmanje su zlo

nazalost pobjedit ce onaj ljigavac od dva metra
Last edited by Not My Idea on 06/05/2013 21:37, edited 1 time in total.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6414 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6415 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
didžej wrote:e moj tope, nije ni cudo sto nikad nisi mogao da osvojis olimpijsku medalju. :roll:

ja samo čekam da počne plakati :D još jednom da utvrdi :D za finiš
topic bezm.dic. :cry:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6416 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
tako nekako i ja vidim razvoj.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6417 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Not My Idea wrote:
Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
tako nekako i ja vidim razvoj.

i ja isto
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6418 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kakav je slavko kralj. :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6419 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
edit: makedonka prije vepra :wink:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6420 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

ona i sad zdere :lol: marš napolje :hajmooo:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6421 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Aneta jede :shock: :lol: :lol: :lol:
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#6422 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

de balzac wrote:
Ambrozija wrote:Mislim da sada ispada Vepar, pa Aneta, pa Zarko, i na kraju Ava, a Top nazalost odlazi kuci sa 50.000 eura :(
Eto zapamtite sta sam rekla :razz:
edit: makedonka prije vepra :wink:

evo sad cemo saznati
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6423 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Not My Idea wrote:U kuci su:
jedna koja zivi od traca
jedan koji bi prodao rodjenu mater za ovih 50 hiljada eura
jednu koja je psihijatrijski slucaj
i dva brata, koji imaju taktiku. jedan je malo poglup, drugi je zajebant. ali najmanje su zlo

nazalost pobjedit ce onaj ljigavac od dva metra
Apolutno.
Burazeri nisu zli.Naporni jesu.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6424 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

jebe se njoj :D cvijetna livada i sad jede :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#6425 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

što se ne zagrle?
Locked