Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
RED SKY wrote:Sada Maja Nikolić baca drkicu od sreće.
Kao,narod je prepoznao da je Soraja zločesta i da su ljudi shvatili kako nije bilo pravedno da je onako udara tortom u okruglu glavu.
Usta su joj bila puna krvi,šlag je uistinu opasan.
Kada vidim kako ljigavci prolaze u ovom Svijetu,postajem pesimista.
Izgleda da je biti šupak itekako dobro i da to prolazi u životu.
Jebeš iskrenost.
druže, bez uvrede, men se čini da si ti ovu zajebanciju previše ozbiljno shvatio
U kuci su:
jedna koja zivi od traca
jedan koji bi prodao rodjenu mater za ovih 50 hiljada eura
jednu koja je psihijatrijski slucaj
i dva brata, koji imaju taktiku. jedan je malo poglup, drugi je zajebant. ali najmanje su zlo
nazalost pobjedit ce onaj ljigavac od dva metra
Last edited by Not My Idea on 06/05/2013 21:37, edited 1 time in total.
Not My Idea wrote:U kuci su:
jedna koja zivi od traca
jedan koji bi prodao rodjenu mater za ovih 50 hiljada eura
jednu koja je psihijatrijski slucaj
i dva brata, koji imaju taktiku. jedan je malo poglup, drugi je zajebant. ali najmanje su zlo