Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Josh McDermitt (Eugene) rekao da je bacio PC kad je pročitao skriptu za finale i još je dodao ako znamo strip ustvari ništa ne znamo
Also said If we know the comics we don't really know anything.
Izvršni producent David Alpert rekao da će ova epizoda istopit internet
"I am so excited to see the horrified faces on all my co-workers when I walk into the office Monday morning, because people are going to be losing their minds. This weekend's episode is going to melt the internet."
Pandakonda wrote:Ovo može bit znak da Daryl neće krepat:
Na 0:54 kaže: "in the hiatus before I go back to The Walking Dead." U prevodu govori kako je radio drugi projekt dok se ne vrati snimanju za TWD, valjda za snimanje sedme sezone.
Novi zeland ima sume a jamajka uzgaja pume.... Patike adidas... lady gaga super . Daryl isti ko u seriji. Garant zombi beba jede megy, sto bi inace glumci povracali....
Pandakonda wrote:Frajer htio bit morski biolog i na kraju ko glumac završi
Pa kad se sjetimo prve sezone, Norman je bio glumac gost, a sad je u hijerarhiji odmah poslije Ricka
Ocigledno su ga planirali iskoristiti jednokratno, ali se razvila prica i to je to.
Ma nema šanse da misle da mogu sakrit ko je krepo 6 mjeseci. Prvo što moraju objavit trailer za sedmu sezonu na comic conu, logično koga nema u traileru on je umro, a napravit trailer bez glavnih likova je nemoguće. Drugo dosta spoiling stranica ima svoje ljude na setu tako da će ovi odma znati ko se nije pojavio na snimanju (tako su skontali da Glenn nije mrtav). Ako ovo ostave na cliffhangeru upropastit će najbolji moment u seriji....
Jack Be Nimble wrote:Pa mogu imati sve na snimanju, samo ovi sto su umrli se pojave u sjecaju/snovima ovih zivih.
Jest brate al snimanje takvih scena traje max 1 sedmicu (jer neće svaku epizodu imat flashback), dok je snimanje čitave sezone 6 mjeseci, logično je ako si glavni lik da ćeš imat dosta više scena da snimaš i bit ćeš na setu duže od 1 sedmice, i čim ovi primjete da je neko od glavnih likova bio na snimanju samo 1-2 sedmice procurit će.
Prestala me biti briga za ovom serijom nakon pruge i Tirmusa, ali ovo je ocaj. Jos sam ljut. Sto je najgore, kakvi su producenti sigurno nece nastaviti sa sedmom gdje su stali sa sestom, nego pet epizoda o Niganu i njegovom rajom. Ono da vidimo zasto su kakvi su.
Rekoh neki dan, najbolje bi bilo da se sve zavrsi u sedmoj sezoni jer ovo nema smisla sta rade vise. Ovako je postalo ko reality show i mogu snimati dvadeset sezona bez problema. Zadnja epizoda Kakav hype su stvorili, covjek bi pomislio nesto nevidjeno, na kraju obicno nista.
Epizoda je prejako urađena naravno osim zadnjeg dijela.... Nije mi samo jasno kako su uspijeli ovo sjebat, imali su najbolju epizodu serije serviranu samo su trebali pokazat kraj i to je to, ali neeeee ipak je važnije da ti premjera u oktobru ima više gledaoca i da pare dobiju. Što je najsmješnije na Talking Deadu poslje epizode nisu smjeli pustit live Skype pitanja jer su znali da će im se svako nahebat majke uživo, pa su napravili izvlakušu kao tehnički problemi Ovo bi isto bilo kao da je Game of thrones sjebao Red wedding.... Nadam se da će ih amerikanci kaznit i premjeru 7 sezone neće gledat na AMC nego će namjerno skinut preko torrenta ili će gledat preko nečeg drugog što ne donosi pare AMC-u.