Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6376 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Teletubbies wrote:Ovo nazad, OK,al ovo naprijed je glupost teska...
I naprijed se jasno vide boje zastave.
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6377 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ja vidim samo različite nijanse crvene...al eto da se ne udaljavamo od teme :D
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6378 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

Teletubbies wrote:Image

Adidasu daj nam vrati ovooo :sad:

Ja ne znam kako se nekom može dopasti grb na kojem ime saveza stoji na engleskom jeziku :zzzz: to je samo takav kič :zzzz: tipični podanički mentalitet bošnje :roll:


Meni je ovaj novi logo sasvim pristojan, samo bih volio da je sve u punoj boji, a ne da dijelovi šatro blijede. Natpis na latinici i ćirilici je odličan - to smo mi, imamo dva pisma i imamo svoj jezik a ne ''football federation - bosnia & herzegovina'' :bih:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6379 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ma ja to samo zbog ljiljana,puca me nostalgija :D ovaj novi grb strašan haos :thumbup:
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6380 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Ovaj njemački dres sa V naprijed je grozan, ja ne znam kom modnom guruu se može ovo svidjet. Naš plavi je plafon za ovo sranje, bez obzira što nije personaliziran. Po čemu je švapski personaliziran, po tri crte u boji zastave širine 2 mm? :lol:

E moji moji Emirici Gudelji.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6381 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

nama na shorcu je znak abidasa naprijed, a koliko sam upratio znak abidasa je vecinom nazad kod drugih timova.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6382 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

karanana wrote:nama na shorcu je znak abidasa naprijed, a koliko sam upratio znak abidasa je vecinom nazad kod drugih timova.
A gdje si shorc vidio?
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6383 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

karanana wrote:nama na shorcu je znak abidasa naprijed, a koliko sam upratio znak abidasa je vecinom nazad kod drugih timova.
i onda neko kaže da nemamo unikatan dres :lol:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#6384 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šunj »

Ne igraju dresovi i sportska oprema, jer igraci nisu na modnoj pisti nego na nogometnom terenu.

Image
Ko zna da igra nogomet, moze to ciniti i bez dresova!

Image
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6385 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

Sitijevac2011 wrote:
karanana wrote:nama na shorcu je znak abidasa naprijed, a koliko sam upratio znak abidasa je vecinom nazad kod drugih timova.
A gdje si shorc vidio?
pa sa jucerasnjih slika sa treninga. dok su se svi divili dresovima, ja sam gledao i dupeta igraca i analizirao i shorc.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6386 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Na treningu je trening oprema.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6387 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Upravo sto je kolega iznad rekao.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6388 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

hocemo abidas logo pozada bas kao sto ima i real madrid.

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22587
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#6389 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SmokingMan »

Šunj wrote:Ne igraju dresovi i sportska oprema, jer igraci nisu na modnoj pisti nego na nogometnom terenu.
To je to. :thumbup:

Što se mene tiče mogu igrati i u pijačarskim dresovima,to je i najmanje bitno,bitno je da ostave jak utisak na mundijalu.Mase najviše rapsravljaju o manje bitnim stvarima.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6390 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

karanana wrote:
Sitijevac2011 wrote:
karanana wrote:nama na shorcu je znak abidasa naprijed, a koliko sam upratio znak abidasa je vecinom nazad kod drugih timova.
A gdje si shorc vidio?
pa sa jucerasnjih slika sa treninga. dok su se svi divili dresovima, ja sam gledao i dupeta igraca i analizirao i shorc.
puno si gledao pa se zbunio :D :D :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53616
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6391 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

SmokingMan wrote:
Šunj wrote:Ne igraju dresovi i sportska oprema, jer igraci nisu na modnoj pisti nego na nogometnom terenu.
To je to. :thumbup:

Što se mene tiče mogu igrati i u pijačarskim dresovima,to je i najmanje bitno,bitno je da ostave jak utisak na mundijalu.Mase najviše rapsravljaju o manje bitnim stvarima.
Meni je vaznije da se lijepo nose, nego kako igraju! :oops:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#6392 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Edin H. wrote:
SmokingMan wrote:
Šunj wrote:Ne igraju dresovi i sportska oprema, jer igraci nisu na modnoj pisti nego na nogometnom terenu.
To je to. :thumbup:

Što se mene tiče mogu igrati i u pijačarskim dresovima,to je i najmanje bitno,bitno je da ostave jak utisak na mundijalu.Mase najviše rapsravljaju o manje bitnim stvarima.
Meni je vaznije da se lijepo nose, nego kako igraju! :oops:
Jer ako ne budu igrali kako treba, onda ce se bas nositi...:):)
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#6393 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by miki.ba »

karanana wrote:hocemo abidas logo pozada bas kao sto ima i real madrid.
Ima sa obe strane znak adidas, bas kako i treba biti. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53616
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6394 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

fosil wrote:
Edin H. wrote:
Meni je vaznije da se lijepo nose, nego kako igraju! :oops:
Jer ako ne budu igrali kako treba, onda ce se bas nositi...:):)
Idemo ludo, idemo jako, napadamo ZLATO :D

User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#6395 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Nas i kineza milijarda i nesto, minimum.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6396 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

KvaziExpert wrote::D

Image

Sent from my GT-I9505G using Tapatalk
bez broja i grba Njemačke, obični generični dres :D
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6397 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

U sopstvenoj zemlji nemas gdje kupit dres u prodavnici 10 dana prije SP, a mislim da nece biti ni do pocetka istog!!!

:run:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#6398 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lijek-za-sve »

ernadr wrote:U sopstvenoj zemlji nemas gdje kupit dres u prodavnici 10 dana prije SP, a mislim da nece biti ni do pocetka istog!!!

:run:
upravo to i ja pricam vec dva dana,isto kao da sad imamo neke lijeve dresove a ne adidas?
10 dana do SP nemas gdje kupiti dres? znas ti nas.....
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#6399 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

Trebali su nam ovakve trenerke napraviti :)

Image
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#6400 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

lijek-za-sve wrote:
ernadr wrote:U sopstvenoj zemlji nemas gdje kupit dres u prodavnici 10 dana prije SP, a mislim da nece biti ni do pocetka istog!!!

:run:
upravo to i ja pricam vec dva dana,isto kao da sad imamo neke lijeve dresove a ne adidas?
10 dana do SP nemas gdje kupiti dres? znas ti nas.....

Dresovi su tek juce zvanicno objavljeni, zar ste zaista ocekivali da ce vec juce ili danas biti kod nas u Adidas shopu da se kupi... :lol:
Post Reply