Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#6376 Re: Veliki Brat 2013
Samo da kr-AVA ne pobjedi, pleassse Boze

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6377 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Aneta ce pobijeditiSve je blize i blize
je l to navijaš
-
Monroebitch
- Posts: 11
- Joined: 14/04/2013 11:56
#6378 Re: Veliki Brat 2013
a hebiga sad.kako Aneta više glasova od Sareeee.koji je ovo klinac ?????
ode Sara opet prva van iz kuće u superfinalu
ode Sara opet prva van iz kuće u superfinalu
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6379 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:hoće l ava onako gola izaći
Kako je usla, tako ce i izaci
de balzac wrote:Ambrozija wrote:Aneta ce pobijeditiSve je blize i blize
je l to navijaš
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6380 Re: Veliki Brat 2013
sad ostale tri zene i dva muskarca. 
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6381 Re: Veliki Brat 2013
Top se poprilično sjebao kad je vidio da odmah ide izabcivanje.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6382 Re: Veliki Brat 2013
slušaj ovog farizeja
kako spjeva ode slanineti i makedoniji
nada se glasovima i i iz makedonije 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#6383 Re: Veliki Brat 2013
Visok sam metar i stodevedesetsest
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6384 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Aneta ce pobijeditiSve je blize i blize
A bilo bi jako da pobijedi
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6385 Re: Veliki Brat 2013
opa zelene oci, a 195 cm visok
zivotljubiv
srce do ja.a
zivotljubiv
srce do ja.a
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6386 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:de balzac wrote:hoće l ava onako gola izaći
Kako je usla, tako ce i izaci
de balzac wrote:Ambrozija wrote:Aneta ce pobijeditiSve je blize i blize
je l to navijašDa, evo priznajem u finalnoj emisiji. Zelim da Aneta pobijedi, i zelim da budem kao Aneta
padaju maske
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6387 Re: Veliki Brat 2013
i ona je manje zlo od topa.....P308 wrote:Ambrozija wrote:Aneta ce pobijeditiSve je blize i blize
A bilo bi jako da pobijediZamisli to...
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6388 Re: Veliki Brat 2013
Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6389 Re: Veliki Brat 2013
91-63-93 Sorajine proporcije...ovo prvo mi malo (vise) sumnjivo 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6390 Re: Veliki Brat 2013
sto se marijana ovako zbabala? 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6391 Re: Veliki Brat 2013
P308 wrote:
padaju maske
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6392 Re: Veliki Brat 2013
A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od ZarkaRED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#6393 Re: Veliki Brat 2013
kaze u kuci ih je "petero", sad jel se kaze pet ili petoerica, ili petoro, jer vidim imaju i knjige sa naslovom poglavlja Petoro, dakle nije nepismeno rec, da se ovdje ljudi ne pale, sve je rpavilno 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6394 Re: Veliki Brat 2013
vepar u gro planu hladno lici na slona. 
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6395 Re: Veliki Brat 2013
Ne mogu brate kume,papanke,ženske che guevarre,ne mogu i gotovo._nevermind_ wrote:A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od ZarkaRED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.On joj malo prije toga procitao sta je napisao za sebe
![]()
Da joj nije one šlape umjesto usta,bila bi obična provincijalka iz zaostale Makedonije.
Usta su joj dala na samopouzdanju.
- smijesak
- Posts: 30
- Joined: 21/04/2013 12:04
#6396 Re: Veliki Brat 2013
ima kakav stream za mob. uredjaje?
drma me kriza a jos zavrsnica
drma me kriza a jos zavrsnica
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6397 Re: Veliki Brat 2013
ne sudi oštroRED SKY wrote:Ne mogu brate kume,papanke,ženske che guevarre,ne mogu i gotovo._nevermind_ wrote:A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od ZarkaRED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.On joj malo prije toga procitao sta je napisao za sebe
![]()
Da joj nije one šlape umjesto usta,bila bi obična provincijalka iz zaostale Makedonije.
Usta su joj dala na samopouzdanju.
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6399 Re: Veliki Brat 2013
Sada Maja Nikolić baca drkicu od sreće.
Kao,narod je prepoznao da je Soraja zločesta i da su ljudi shvatili kako nije bilo pravedno da je onako udara tortom u okruglu glavu.
Usta su joj bila puna krvi,šlag je uistinu opasan.
Kada vidim kako ljigavci prolaze u ovom Svijetu,postajem pesimista.
Izgleda da je biti šupak itekako dobro i da to prolazi u životu.
Jebeš iskrenost.
Kao,narod je prepoznao da je Soraja zločesta i da su ljudi shvatili kako nije bilo pravedno da je onako udara tortom u okruglu glavu.
Usta su joj bila puna krvi,šlag je uistinu opasan.
Kada vidim kako ljigavci prolaze u ovom Svijetu,postajem pesimista.
Izgleda da je biti šupak itekako dobro i da to prolazi u životu.
Jebeš iskrenost.
