Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#6376 Re: Veliki Brat 2013

Post by KAMI666 »

Samo da kr-AVA ne pobjedi, pleassse Boze :cry: :cry: :cry:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6377 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:Aneta ce pobijediti :D Sve je blize i blize :D

je l to navijaš :D
Monroebitch
Posts: 11
Joined: 14/04/2013 11:56

#6378 Re: Veliki Brat 2013

Post by Monroebitch »

a hebiga sad.kako Aneta više glasova od Sareeee.koji je ovo klinac ?????


:twisted:

ode Sara opet prva van iz kuće u superfinalu :mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6379 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

de balzac wrote:hoće l ava onako gola izaći :shock:

Kako je usla, tako ce i izaci :D
de balzac wrote:
Ambrozija wrote:Aneta ce pobijediti :D Sve je blize i blize :D

je l to navijaš :D
:lol: Da, evo priznajem u finalnoj emisiji. Zelim da Aneta pobijedi, i zelim da budem kao Aneta :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6380 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sad ostale tri zene i dva muskarca. :)
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6381 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Top se poprilično sjebao kad je vidio da odmah ide izabcivanje.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6382 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

slušaj ovog farizeja :-x kako spjeva ode slanineti i makedoniji :roll: nada se glasovima i i iz makedonije :oops:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#6383 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

Visok sam metar i stodevedesetsest
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6384 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ambrozija wrote:Aneta ce pobijediti :D Sve je blize i blize :D

A bilo bi jako da pobijedi :lol: Zamisli to...
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6385 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

opa zelene oci, a 195 cm visok
zivotljubiv :lol:
srce do ja.a :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6386 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ambrozija wrote:
de balzac wrote:hoće l ava onako gola izaći :shock:

Kako je usla, tako ce i izaci :D
de balzac wrote:
Ambrozija wrote:Aneta ce pobijediti :D Sve je blize i blize :D

je l to navijaš :D
:lol: Da, evo priznajem u finalnoj emisiji. Zelim da Aneta pobijedi, i zelim da budem kao Aneta :D

padaju maske :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6387 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

P308 wrote:
Ambrozija wrote:Aneta ce pobijediti :D Sve je blize i blize :D

A bilo bi jako da pobijedi :lol: Zamisli to...
i ona je manje zlo od topa.....
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6388 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6389 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

91-63-93 Sorajine proporcije...ovo prvo mi malo (vise) sumnjivo :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6390 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sto se marijana ovako zbabala? :(
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6391 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

P308 wrote:
padaju maske :D

:lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6392 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

RED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od Zarka :D On joj malo prije toga procitao sta je napisao za sebe :lol: :lol:
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#6393 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

kaze u kuci ih je "petero", sad jel se kaze pet ili petoerica, ili petoro, jer vidim imaju i knjige sa naslovom poglavlja Petoro, dakle nije nepismeno rec, da se ovdje ljudi ne pale, sve je rpavilno :thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6394 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

vepar u gro planu hladno lici na slona. :shock:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6395 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

_nevermind_ wrote:
RED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od Zarka :D On joj malo prije toga procitao sta je napisao za sebe :lol: :lol:
Ne mogu brate kume,papanke,ženske che guevarre,ne mogu i gotovo.
Da joj nije one šlape umjesto usta,bila bi obična provincijalka iz zaostale Makedonije.
Usta su joj dala na samopouzdanju.
User avatar
smijesak
Posts: 30
Joined: 21/04/2013 12:04

#6396 Re: Veliki Brat 2013

Post by smijesak »

ima kakav stream za mob. uredjaje? :skoljka:
drma me kriza a jos zavrsnica :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6397 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:
_nevermind_ wrote:
RED SKY wrote:Ništa je to kako je makedonska kuma nahvalila sebe.
Ova dvojica su makar zajebanti,ona se ufurala 100% da je ispravna.
A recenicu da je borac za pravdu i da voli prirodu i zivotinje je ukrala od Zarka :D On joj malo prije toga procitao sta je napisao za sebe :lol: :lol:
Ne mogu brate kume,papanke,ženske che guevarre,ne mogu i gotovo.
Da joj nije one šlape umjesto usta,bila bi obična provincijalka iz zaostale Makedonije.
Usta su joj dala na samopouzdanju.
ne sudi oštro :D baš je ubava :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6398 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Top ce umrijet.
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6399 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Sada Maja Nikolić baca drkicu od sreće.
Kao,narod je prepoznao da je Soraja zločesta i da su ljudi shvatili kako nije bilo pravedno da je onako udara tortom u okruglu glavu.
Usta su joj bila puna krvi,šlag je uistinu opasan.
Kada vidim kako ljigavci prolaze u ovom Svijetu,postajem pesimista.
Izgleda da je biti šupak itekako dobro i da to prolazi u životu.
Jebeš iskrenost.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6400 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

što su se ukeketili :-)
Locked