Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#6376 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

Shahab wrote:
tvsabina wrote:Moja favoritkinja za predsjednicu OO Centar je dakako Džejla Glavović :oops:
Zašto si apriori negativna prema ženama kojima je Bog podario vanrednu ljepotu? Čak je i naučno konstatovana harmonija ljepote lica i duše. Lijepi ljudi ne mogu biti zli. Zar želiš da dominiraju ružne, iskompleksirane i umišljene rugobe, koje je odvratno i gledati i slušati. Poštujmo i cijenimo sve što je lijepo, tako i našu sugrađanku Džejlu. Naš Poslanik Muhammed a.s. uvijekje nosio lijepu i čistu garderobu i cijenio ljepotu kao Božiju nagradu Da sam aktivista DF, ja bih sigurno podržao lijepu i pametnu Džejlu.... :thumbup:
Bila sam sarkastična. Ne zbog toga što mislim bilo šta loše o Džejli Glavović , štaviše te najavljene promjene i treba da predvodi ona , sarkazam se odnosio na dio gdje kažem da je ona moja favoritkinja za predsjednicu OO.
Nisam ni članica ni potencijalna glasačica DF-a pa samim tim ona ne može biti moja favortikinja u politici jer ne pripadamo istoj političkoj opciji.
Nek mi oproste simpatizeri DF-a na spinu.
Pozdrav
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6377 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

Wow koji faking spin, ali super mi procitati kako ljudi imaju visoko misljenje o sebi. To je vec spin.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6378 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Novosti zadnjih dana

> Javna tribina - Demokratska Fronta Bosne i Demokratska Fronta Bosne i Hercegovine Travnik
> OTVORENA KANCELARIJA DEMOKRATSKE FRONTE ILIDŽA
> OO DF BH HADŽIĆI - DANAS SVEČANO OTVARANJE KANCELARIJE
> REZULTATI PRVIH UNUTARSTANAČKIH IZBORA DF BH ODRŽANIH U TUZLANSKOM KANTONU

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#6379 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Ductus Holedocus »

Ima li fajde da se učlanim ili jok :D

Iz interesa,iz ljubavi ,ne,sigurno 8-)
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#6380 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Shahab wrote: Lijepi ljudi ne mogu biti zli. Zar želiš da dominiraju ružne, iskompleksirane i umišljene rugobe, koje je odvratno i gledati i slušati. Poštujmo i cijenimo sve što je lijepo...
... sve su to anđeli, kao što im i imena govore:

Image
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6381 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

Samo kod nas moras biti pariJota da bi se uclanio u neku stranku, ili moras biti zadojen odredjenom ideologijom. Evo me ponovo ko pokvarena ploca, jedna od definicija stranek je " .... izmedju ostalog ti su udruzenja gradjana koji umaju slicne ili iste INTERESE da bi te INTERESE lakse ostvarili oni se kandiduju ....." .
Znaci nema nista lose u tome sto se neko uclano da se uhljebi samim tim ce, ako dodje do kakve pozicije, raditi u interesu stranke.
E sad totalno je druga prica sta su interesi stranke, ali to nije tema, ovdje cemo malo kako ce DF prnut na izborima, kako su foteljasi, pobjegulje, i kako nista ne nude. Bez da smo ih vidili u konkretnoj akciji
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6382 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Trebalo bi valjda na kraju i glavni cilj biti da budeš na nekoj funkciji, da dobiješ posao, a i to što "nikad nisi bio tamo, novo iskustvo", kao i "da pomogneš državi".

A posao ti može biti kad se učlaniš u stranku "kako doći do posla" za početak.. Trebao bi valjda gledati šta ti možeš najbolje da uradiš kako bi došao do toga, a da ne radiš ništa ilegalno.. Ako ima takvih u stranci, onda ti isti neće dopustiti da neko nešto radi ilegalno i da ti na taj način ne dozvoljava da ti napreduješ.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#6383 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

mali_balon wrote:Samo kod nas moras biti pariJota da bi se uclanio u neku stranku, ili moras biti zadojen odredjenom ideologijom. Evo me ponovo ko pokvarena ploca, jedna od definicija stranek je " .... izmedju ostalog ti su udruzenja gradjana koji umaju slicne ili iste INTERESE da bi te INTERESE lakse ostvarili oni se kandiduju ....." .
Znaci nema nista lose u tome sto se neko uclano da se uhljebi samim tim ce, ako dodje do kakve pozicije, raditi u interesu stranke.
E sad totalno je druga prica sta su interesi stranke, ali to nije tema, ovdje cemo malo kako ce DF prnut na izborima, kako su foteljasi, pobjegulje, i kako nista ne nude. Bez da smo ih vidili u konkretnoj akciji
To bi bilo tako da postoji stranka koja jasno kaze da joj je cilj da zastupa one koji bi da se uvale u institucije . Posto ne postoji onda tu nema niceg ni normalnog ni legitimnog posto sta ce u stranci koja zastupa interese komunista onaj koji to nije nego bi samo da se uhljebi, sta ce u stranci koja je nacionalisticka ako nema iste stavove i interese kao oni koji su u toj stranci :?:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6384 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Otvorena kancelarija Općinskog odbora Demokratske fronte Hadžići

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image

Image
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6385 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Da li smo mi ovdje pametni na forumu, pogotovo oni što govore ništa od stranke koja još ne radi.. ili su pametniji oni što su došli na otvorenje?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#6386 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

shiljak wrote:Da li smo mi ovdje pametni na forumu, pogotovo oni što govore ništa od stranke koja još ne radi.. ili su pametniji oni što su došli na otvorenje?
Mi na forumu smo pametni
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6387 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Ne valja govoriti u mnozini, pogotovo ako ti je misljenje mozda unikatno. :D
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#6388 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Shahab »

Željko Komšić je pobjednik narednih izbora. DF prerasta u narodni pokret pobune obespravljenih i amrginalizovanih protiv bahate i odnarođene oligarhije i političke klase SDA-SDP. Od svih političkih aktera, jedino je DF inkluzivan i otvoren za sve segmente društva, a kojima je zajednički imenitelj, svijest o potrebnim reformama i društvenim promjenama.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6389 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Shahab wrote:Željko Komšić je pobjednik narednih izbora. DF prerasta u narodni pokret pobune obespravljenih i amrginalizovanih protiv bahate i odnarođene oligarhije i političke klase SDA-SDP. Od svih političkih aktera, jedino je DF inkluzivan i otvoren za sve segmente društva, a kojima je zajednički imenitelj, svijest o potrebnim reformama i društvenim promjenama.
Image
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6390 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

weredsf wrote:
Shahab wrote:Željko Komšić je pobjednik narednih izbora. DF prerasta u narodni pokret pobune obespravljenih i amrginalizovanih protiv bahate i odnarođene oligarhije i političke klase SDA-SDP. Od svih političkih aktera, jedino je DF inkluzivan i otvoren za sve segmente društva, a kojima je zajednički imenitelj, svijest o potrebnim reformama i društvenim promjenama.
Image
De vala bas da odmorimo od tvojih izljeva pameti.

@havatar
kao sto rekoh, da bi se taj neko uhljebio morat ce makar malo pribliziti svoje interese stranackim, tako da su svi na dobitku. Ali kad tad ce se to "filterisati" pa ce ti sto se kontaju uhljebiti "otpasti", a to se desava kada dodje do neke odgovornosti ili dok ne treba pokazati "pamet", ja se nadam da ce tad vodstvo DF reagovati.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6391 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

mali_balon wrote:
weredsf wrote:
Shahab wrote:Željko Komšić je pobjednik narednih izbora. DF prerasta u narodni pokret pobune obespravljenih i amrginalizovanih protiv bahate i odnarođene oligarhije i političke klase SDA-SDP. Od svih političkih aktera, jedino je DF inkluzivan i otvoren za sve segmente društva, a kojima je zajednički imenitelj, svijest o potrebnim reformama i društvenim promjenama.
Image
De vala bas da odmorimo od tvojih izljeva pameti.

@havatar
kao sto rekoh, da bi se taj neko uhljebio morat ce makar malo pribliziti svoje interese stranackim, tako da su svi na dobitku. Ali kad tad ce se to "filterisati" pa ce ti sto se kontaju uhljebiti "otpasti", a to se desava kada dodje do neke odgovornosti ili dok ne treba pokazati "pamet", ja se nadam da ce tad vodstvo DF reagovati.
Zamjenio si me sa nekim koga tvoje pisanje zanima??
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6392 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

weredsf wrote:
Zamjenio si me sa nekim koga tvoje pisanje zanima??
Ko? Ne kontam o cemu ti
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#6393 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Lista za Bugojno prešla u Demokratsku frontu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/lista-za ... /131106070
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6394 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Maystor wrote:Lista za Bugojno prešla u Demokratsku frontu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/lista-za ... /131106070
da oni znaju ono što mi znamo na forumu nebi nikad to uradili!
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#6395 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seln »

shiljak wrote:
Maystor wrote:Lista za Bugojno prešla u Demokratsku frontu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/lista-za ... /131106070
da oni znaju ono što mi znamo na forumu nebi nikad to uradili!
Pa napisi nam, da i mi znamo.
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#6396 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dede merdzane »

Maystor wrote:Lista za Bugojno prešla u Demokratsku frontu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/lista-za ... /131106070
Oho!

Odlicno odabrano vrijeme za demonstraciju sile.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6397 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Naučili smo da su isti ko sdp i sda, i da željko ne zna vodit stranku :skoljka:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#6398 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seln »

shiljak wrote:Naučili smo da su isti ko sdp i sda, i da željko ne zna vodit stranku :skoljka:
Mashallah, kako brzo ucimo. Za SDA i SDP nam je trebalo 20 godina.
Kod Zeljka smo to naucili za par mjeseci. :shock:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6399 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

I da svi oni koji su nekad izašli iz sdp-a zapravo loši momci, tako da ako se učlane u df neće valjat, jer nema te osobe koja je dobar a da je izašla iz sdp-a :D
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#6400 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Lista za Bugojno je jedna od najljepših priča sa prošlih lokalnih izbora. Pokazali su da je moguće ono što mnogi nisu vjerovali.
Veoma mnogo ljudi ne vjeruje da je moguće nešto promijeniti. Ja se ne slažem s tim.
Post Reply