Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63676 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Bice panic buy, ili cemo gledati reprizu pretprosle sezone. A najverovatnije ce biti oboje.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28540
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63677 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sve te hamstring povrede su rezultat zamora i preforsiranja, nisu 99% pod uticajem protivnika ili uzrokovane padom i slicno.
Tako da je do Kloppa i ekipe...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63678 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63679 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63680 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63681 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo je preglupo, iskreno.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63682 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ne pratim ove lige u kojima je igrao. Valja li ovo šta?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63683 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma mislim nije loš fudbaler onako generalno, nekad davno projektovan kao zamjena za Xavija u Barci, ali liku je fudbal na drugom mjestu plus što je lik svako malo povrijeđen i pazi sad najveće bizarnosti u svemu, bukvalno DOLAZI pod povredom :-)

Mislim ako ga Klopp oživi super, možda imamo bombu u rukavu, ali iskreno ništa mi ne ide ka tome. Ako ništa, nije obavezan otkup. Stoga se nadam da nismo možda još završili za danas...
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63684 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Tip je samo da znate ozljeđen do polovice Septembra. :-) :lol:
Kako se brukamo ovaj prelazni rok, ludnica. Da Jude jebeni Bellingham sere trofeje Lige Prvaka nije vrijedan bacanja pod vlak cijele sezone.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63685 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

vaučer wrote: 01/09/2022 10:59 Tip je samo da znate ozljeđen do polovice Septembra. :-) :lol:
I ja sam to pročitao, ali evo King javlja da je fit, nema kao nikakvih problem. Aj bar nismo toliko očajni.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63686 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63687 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tješiću se time da je i Bentancur postao pristojan igrač u Engleskoj.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#63688 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Kakvi debili, pa bolje da su mene doveli :lol:
I onda, prvo malo povrede. Pa nije prosao pripreme. Pa dok se navikne na Kloppov fudbal. I tako u nedogled, i za godinu dana cemo ga se sjecati kao kroz maglu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63689 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma dobro, zato i jeste doveden na posudbu.

Ja nešto imam osjećaj da će se još nešto desiti do ponoći.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28540
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63690 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Posudba ili kupovina?

Joj dan te jebo kako ovako izvuku iz naftalina. Sad i Laimer k'o Fabregas zvuci naspram ovoga.
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63691 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Posudba bez obavezne opcije za kupovinu.
U biti panično krpanje.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#63692 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Nisam znao da je posudba.
Onda pretpostavljam da je doveden kao back-up za Milnera :lol:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#63693 Re: Liverpool FC

Post by convict »

o majko draga, klub sa ambicijama da osvoji sve trofeje, a ulaze na nivou nottinghama. oh wait...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63694 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63695 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

:lol: :lol: :lol: :lol: Arthur Melo = Lucas Leiva, još jedan lažni veznjak sklon povredama, bolje da su pregovarali povratak Jonjo Shelveya :lol: :lol: :lol: :lol: Pa ovaj lik je zamjena za Oxa i Jonesa :( :( :cry: :cry: Pa na faci mu se vidi da je levat
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63696 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Poželiti momku sreću, i nadati se da se od njega može izvući maksimum.

Ako iko to može, može Klopp. Njegov glavni problem je glava, ako se to sanira uz pomoć ove Brazilske škvadre mogli bi imati koristi od njega.

Otpisivati ga i križati odma, nema smisla. Nisam ni ja najsretniji, ali hajde da vidimo prvo šta nam može pružiti.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28540
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63697 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma kitu, sta nam drugo moze pruzit...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#63698 Re: Liverpool FC

Post by Osim_13 »

Danima se cirkuzalo i ismijavalo sa onim da se traži adekvatan igrač, kao daj bilo koga ne može biti lošiji od Milnera, i sad kad se doveo bilo ko opet plakanje i cirkuzanje sa njim :lol:

Nigdje sredine u pm.
Armin2013
Posts: 912
Joined: 19/08/2013 15:37

#63699 Re: Liverpool FC

Post by Armin2013 »

Pozz,
Što se prije pomirimo sa činjenicom da je trenutnim vlasnicima bitan profit a ne titule bit će nam lakše i gledat utakmice i pratit trasfere.
Koliko ja vidim, a nisam neki stručnjak, njima je ok da je Liverpol u top 4, da se igra solidno u LP, osvoji neki KUP i to je to.
Teško mi je vjerovat da Klop, ili bilo koji drugi trener, neće pojačanje.
Na našu žalost u ligi su naftaši kojima je ovo hobi i troše koliko im je volja.

Bit će ovo teška sezona za gledat, jer su nas naučili na odličan fudbal, a ovo do sada je bilo samo kruženje oko gola.

lp,
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63700 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

King i Pearce složni u tome da je Arthur reakcija na Hendersonovu povredu od sinoć. I zaista, kao grom iz vedra neba se desio. Što me tjera na razmišljanje da to nešto što su planirali i na čemu su možda radili i prije ovog sinoć je možda i dalje aktivno...
Post Reply