Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#6351 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Meni smeta što je Adidas poslao toliko generički dres da je to Bogu plakati, a naplaćivat će ga koliko, 80 eura? Jebem mu majku, bezobrazni ste, a bosansku budalu ćete preveslati da plaća to ime Adidas, nema veze što nas ne zarezujete ni 2%.

To što je Legeea karina, ne opravdava da se i ovi ne potrude ni najmanje. Gledaj samo grba koliki je, Bože sačuvaj. I što im treba do septembra da dizajniraju dres (ili čak do septembra 2015??), nije kvantna fizika.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6352 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

Edin H. wrote:
DaysleepeR wrote:gledam onu tekmu protiv Obale Slonovače, svako dijete ima Legea dres, o starijim da ne govorim, uzela je Legea para žešće, sretno im bilo
A sad ce Svabe uzeti, a ne zarezuju nas ni za suhu sljivu, pocela prodaja nema dresova, nema promocije, dizajn bez ikakve originalnosti...

Zar se nije mogao pronaci domaci proizvodjac posrnule, a jako kvalitetne tekstilne industrije koju smo imali.
neka trikotaža, recimo Bosnasport, da svi toplotni u sintetici fasuju
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6353 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Muhamed Đakmić wrote:Meni smeta što je Adidas poslao toliko generički dres da je to Bogu plakati, a naplaćivat će ga koliko, 80 eura? Jebem mu majku, bezobrazni ste, a bosansku budalu ćete preveslati da plaća to ime Adidas, nema veze što nas ne zarezujete ni 2%.

To što je Legeea karina, ne opravdava da se i ovi ne potrude ni najmanje. Gledaj samo grba koliki je, Bože sačuvaj. I što im treba do septembra da dizajniraju dres (ili čak do septembra 2015??), nije kvantna fizika.
Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.

Iskreno, ko je ikad igrao nogomet pa makar i na terminu, znaju razliku izmedju kvalitetne majice (Adidas) i pijacarske "kese" (Legea) Generalno zbog kvalitete Adidasa siguran sam da ce nasim igracima mnogo ugodnije biti igrati u Brazilu. Sa te strane ja sam vrlo zadovoljan.
Baresi 6
Posts: 473
Joined: 26/03/2014 13:34

#6354 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Baresi 6 »

izgledamo ko neki skroz drugi tim sada, naravno mnogo bolje nego do sada. isto celzi, argentina, real...strah me da nasi nece znati igrati u ovoj novoj opremi :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#6355 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Joj kako vas uzimaju na foru, oca mi :D
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6356 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Muhamed Đakmić wrote:Joj kako vas uzimaju na foru, oca mi :D
Stručnjak.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6357 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?

Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6358 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Pa jel mi neko moze odg.jel taj legein dres sada jeftiniji i gdje se moze uzeti ako jeste?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6359 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

Velkoski wrote:
Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?

Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
pa treba buraz i više od godinu dana jer zaboravljaš da kod nas SVE mora biti odobreno od strane predstavnika sva tri naroda, sve tri vjere, plus Sejdić&Finci, njihovih zamjenika, sekretarica, obje entitetske i svih kantonalnih vlada i skupština. Malo je godina dana...
Last edited by DaysleepeR on 02/06/2014 14:51, edited 1 time in total.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#6360 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šibicar »

Velkoski wrote:
Chmoljo wrote:
Velkoski wrote:
I nisu vala, poz.

Mislim da bi Legea dobila bolju ocjenu od onih Engleza il' ko je već ocjenjivao. :D
jaštaradi... pa u onim dresovima Pjanić je mogo na pokeru varati :D
Image

Ljepši od ovog dresa Sjeverne Irske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Al' ga krasi ovaj spajdermen na ramenu,nema dalje. :thumbup: :mrgreen:
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6361 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Velkoski wrote:
Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?

Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
Znas li kad je uopce potpisan ugovor ?! 20.03.
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6362 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

MOSALJOZE wrote:Pa jel mi neko moze odg.jel taj legein dres sada jeftiniji i gdje se moze uzeti ako jeste?
http://lmgtfy.com/?q=legea+dres+bih+2014
User avatar
Edin H.
Posts: 53626
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6363 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Velkoski wrote:
Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?

Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
Poslati na odgovornost onoga iz Saveza ko je odobrio ovaj neinventivni dres :oops:
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#6364 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Haris033 »

adnan_hz
Posts: 679
Joined: 15/03/2008 22:10

#6365 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by adnan_hz »

Eto i zvanicno nakon 18 godina bijeli dres vise nije domaci.
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#6366 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosnianidiot »

Taj dres nije original, vidis da je stari grb. Pazite se kopija!!
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#6367 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Eldinn »

Na ovom novom adidasovom dresu su mogli ove cize kod ramena u zutu boju, e to bi bilo dobro, onda bi bili bas plavo zuti-zuto plavi :-D
Uglavnom ovaj bijeli dres mi je bolji od plavog
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#6368 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šibicar »

adnan_hz wrote:Eto i zvanicno nakon 18 godina bijeli dres vise nije domaci.

Bijeli dres mora biti domaći,evo ja,kojem je inače plava boja u srcu,sam izričito za kombinaciju bijeli dres-plavi šorc kao domaća kombinacija,uvijek je tako bilo i trebalo bi biti i dalje,samo neko treba da napomene ove iz našeg saveza koji su očito malo odlutali kada su u pitanju ovakve i slične stvari.Haj' što ih boli kara za našu ligu,na to smo navikli,ali su barem o reprezentaciji vodili računa do sad,pa neka tako i nastave.
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6369 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Adidasu daj nam vrati ovooo :sad:
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#6370 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by VCorp »

Nema veze što je veći logo, da bog bio veći pa da cijeli svijet vidi ko smo kad budemo trali Gaučose, Super Orlove i Mehdije :D :D
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#6371 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by omar little »

zanimljivo je kako svi hracu i prozivaju adidas, isto kao da niko iz saveza to nije odobrio. :-) to sto smo potpisali sa adidasom ne znaci da oni sad rade sta hoce bez da im iko ista smije reci. adidas je, valjda, to prezentirao i dao na uvid odgovornima i neko od nasih je morao staviti potpis i potvrdu. znaci, negdje sjedi par majmuna kojima je ovaj dres bio "ma, odlicno, jarane, samo stancaj!"
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6372 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.

Image
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6373 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

DaysleepeR wrote:gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.

Image
Prvi put kako znam za sebe neće biti Boje njemačke zastave na dresu....
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6374 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Teletubbies wrote:
DaysleepeR wrote:gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.

Image
Prvi put kako znam za sebe neće biti Boje njemačke zastave na dresu....
Image

Image

Ima itekako
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6375 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ovo nazad, OK,al ovo naprijed je glupost teska...
Post Reply