Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#6351 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni smeta što je Adidas poslao toliko generički dres da je to Bogu plakati, a naplaćivat će ga koliko, 80 eura? Jebem mu majku, bezobrazni ste, a bosansku budalu ćete preveslati da plaća to ime Adidas, nema veze što nas ne zarezujete ni 2%.
To što je Legeea karina, ne opravdava da se i ovi ne potrude ni najmanje. Gledaj samo grba koliki je, Bože sačuvaj. I što im treba do septembra da dizajniraju dres (ili čak do septembra 2015??), nije kvantna fizika.
To što je Legeea karina, ne opravdava da se i ovi ne potrude ni najmanje. Gledaj samo grba koliki je, Bože sačuvaj. I što im treba do septembra da dizajniraju dres (ili čak do septembra 2015??), nije kvantna fizika.
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6352 Re: Dres reprezentacije BiH
neka trikotaža, recimo Bosnasport, da svi toplotni u sintetici fasujuEdin H. wrote:A sad ce Svabe uzeti, a ne zarezuju nas ni za suhu sljivu, pocela prodaja nema dresova, nema promocije, dizajn bez ikakve originalnosti...DaysleepeR wrote:gledam onu tekmu protiv Obale Slonovače, svako dijete ima Legea dres, o starijim da ne govorim, uzela je Legea para žešće, sretno im bilo
Zar se nije mogao pronaci domaci proizvodjac posrnule, a jako kvalitetne tekstilne industrije koju smo imali.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6353 Re: Dres reprezentacije BiH
Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.Muhamed Đakmić wrote:Meni smeta što je Adidas poslao toliko generički dres da je to Bogu plakati, a naplaćivat će ga koliko, 80 eura? Jebem mu majku, bezobrazni ste, a bosansku budalu ćete preveslati da plaća to ime Adidas, nema veze što nas ne zarezujete ni 2%.
To što je Legeea karina, ne opravdava da se i ovi ne potrude ni najmanje. Gledaj samo grba koliki je, Bože sačuvaj. I što im treba do septembra da dizajniraju dres (ili čak do septembra 2015??), nije kvantna fizika.
Iskreno, ko je ikad igrao nogomet pa makar i na terminu, znaju razliku izmedju kvalitetne majice (Adidas) i pijacarske "kese" (Legea) Generalno zbog kvalitete Adidasa siguran sam da ce nasim igracima mnogo ugodnije biti igrati u Brazilu. Sa te strane ja sam vrlo zadovoljan.
-
Baresi 6
- Posts: 473
- Joined: 26/03/2014 13:34
#6354 Re: Dres reprezentacije BiH
izgledamo ko neki skroz drugi tim sada, naravno mnogo bolje nego do sada. isto celzi, argentina, real...strah me da nasi nece znati igrati u ovoj novoj opremi 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#6355 Re: Dres reprezentacije BiH
Joj kako vas uzimaju na foru, oca mi 
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6356 Re: Dres reprezentacije BiH
Stručnjak.Muhamed Đakmić wrote:Joj kako vas uzimaju na foru, oca mi
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6357 Re: Dres reprezentacije BiH
A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#6358 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa jel mi neko moze odg.jel taj legein dres sada jeftiniji i gdje se moze uzeti ako jeste?
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6359 Re: Dres reprezentacije BiH
pa treba buraz i više od godinu dana jer zaboravljaš da kod nas SVE mora biti odobreno od strane predstavnika sva tri naroda, sve tri vjere, plus Sejdić&Finci, njihovih zamjenika, sekretarica, obje entitetske i svih kantonalnih vlada i skupština. Malo je godina dana...Velkoski wrote:A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
Last edited by DaysleepeR on 02/06/2014 14:51, edited 1 time in total.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#6360 Re: Dres reprezentacije BiH
Velkoski wrote:Chmoljo wrote:jaštaradi... pa u onim dresovima Pjanić je mogo na pokeru varatiVelkoski wrote:
I nisu vala, poz.
Mislim da bi Legea dobila bolju ocjenu od onih Engleza il' ko je već ocjenjivao.
Ljepši od ovog dresa Sjeverne Irske![]()
![]()
Al' ga krasi ovaj spajdermen na ramenu,nema dalje.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6361 Re: Dres reprezentacije BiH
Znas li kad je uopce potpisan ugovor ?! 20.03.Velkoski wrote:A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6362 Re: Dres reprezentacije BiH
http://lmgtfy.com/?q=legea+dres+bih+2014MOSALJOZE wrote:Pa jel mi neko moze odg.jel taj legein dres sada jeftiniji i gdje se moze uzeti ako jeste?
- Edin H.
- Posts: 53626
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6363 Re: Dres reprezentacije BiH
Poslati na odgovornost onoga iz Saveza ko je odobrio ovaj neinventivni dresVelkoski wrote:A potrebno je godinu dana da se napravi unikat jelde?Sitijevac2011 wrote:Valjda ti je jasno nakon stotina postova na tu temu da je ugovor bio kasno potpisan da bi Adidas mogao da uradi unikatan dizajn. I da su se za 2015. obavezali ugovorom na dres sa unikatnim dizajnom.
Bit će prije da smo potpisali neki jadan ugovor i to samo da bude adidas i zadovolji se šira narodna masa koja još uvijek vjeruje i u Torabija, a ne d'o Bog da ima svoje mišljenje.
- Haris033
- Posts: 5102
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
adnan_hz
- Posts: 679
- Joined: 15/03/2008 22:10
#6365 Re: Dres reprezentacije BiH
Eto i zvanicno nakon 18 godina bijeli dres vise nije domaci.
- bosnianidiot
- Posts: 1187
- Joined: 23/09/2007 17:57
- Contact:
#6366 Re: Dres reprezentacije BiH
Taj dres nije original, vidis da je stari grb. Pazite se kopija!!
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#6367 Re: Dres reprezentacije BiH
Na ovom novom adidasovom dresu su mogli ove cize kod ramena u zutu boju, e to bi bilo dobro, onda bi bili bas plavo zuti-zuto plavi
Uglavnom ovaj bijeli dres mi je bolji od plavog
Uglavnom ovaj bijeli dres mi je bolji od plavog
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#6368 Re: Dres reprezentacije BiH
adnan_hz wrote:Eto i zvanicno nakon 18 godina bijeli dres vise nije domaci.
Bijeli dres mora biti domaći,evo ja,kojem je inače plava boja u srcu,sam izričito za kombinaciju bijeli dres-plavi šorc kao domaća kombinacija,uvijek je tako bilo i trebalo bi biti i dalje,samo neko treba da napomene ove iz našeg saveza koji su očito malo odlutali kada su u pitanju ovakve i slične stvari.Haj' što ih boli kara za našu ligu,na to smo navikli,ali su barem o reprezentaciji vodili računa do sad,pa neka tako i nastave.
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6369 Re: Dres reprezentacije BiH

Adidasu daj nam vrati ovooo
-
VCorp
- Posts: 1233
- Joined: 16/08/2013 16:59
#6370 Re: Dres reprezentacije BiH
Nema veze što je veći logo, da bog bio veći pa da cijeli svijet vidi ko smo kad budemo trali Gaučose, Super Orlove i Mehdije

-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#6371 Re: Dres reprezentacije BiH
zanimljivo je kako svi hracu i prozivaju adidas, isto kao da niko iz saveza to nije odobrio.
to sto smo potpisali sa adidasom ne znaci da oni sad rade sta hoce bez da im iko ista smije reci. adidas je, valjda, to prezentirao i dao na uvid odgovornima i neko od nasih je morao staviti potpis i potvrdu. znaci, negdje sjedi par majmuna kojima je ovaj dres bio "ma, odlicno, jarane, samo stancaj!"
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6372 Re: Dres reprezentacije BiH
gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.


- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6373 Re: Dres reprezentacije BiH
Prvi put kako znam za sebe neće biti Boje njemačke zastave na dresu....DaysleepeR wrote:gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#6374 Re: Dres reprezentacije BiH
Teletubbies wrote:Prvi put kako znam za sebe neće biti Boje njemačke zastave na dresu....DaysleepeR wrote:gledam ovaj novi Njemački dres i stvarno je haos, a onda vidim sa prošlog Mundijala i iz ove perspektive je grozan. polako nadoći će i naš.


Ima itekako
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6375 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovo nazad, OK,al ovo naprijed je glupost teska...

