Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6351 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

Mis mekinjas wrote:Fudo je hit. :lol:

Ne vrijedi prosipati bisere pred svinje. :mrgreen:
Pa to je to, kafanske doskocice plafon.
Sveuciliste, Krleza, Svemir... :D , moracu te razocarati, ko god ti je rekao da je Sejo Kalac nivo Krleze, zajebavo se s tobom. :D :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6352 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by madner »

Fudo387 wrote:
madner wrote:Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci. Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista
Zanimljivo, da bi zemlja od tebe imala koristi moras zivjeti u njoj.
Edin Dzeko se ne slaze s tobom. :D
Ako je Edin Dzeko, potpuno si u pravu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83507
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6353 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

Koja demontaža :izet:

Image
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#6354 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Ali Kemal »

madner wrote:Dakle, jasno si svojim izborima i djelima odlucio da ti je od Bosne bitniji tvoj ekonomski status, a da ti je Bosnjacka nacija potpuno nebitna jer si joj umanjio broj kada je najbitnije.
Tekbir :oops:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6355 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

madner wrote:
Fudo387 wrote:
madner wrote:Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci. Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista
Zanimljivo, da bi zemlja od tebe imala koristi moras zivjeti u njoj.
Edin Dzeko se ne slaze s tobom. :D
Ako je Edin Dzeko, potpuno si u pravu.
Tako je, konacno da priznas kad nesta lupis.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6356 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#6357 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Latte »

Ovog kazaza treba na streljanje odvest kao sto mu je drug tito radio sa "neprijateljima" drzave.

Ohrndana futa oplakuje mrtvog diktatora.
Šaka propaliteta i danguba se lozi na nesto sto je propalo prije 20 godina,cirkuz kolorado.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6358 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Arteta »

Skolstvo u BiH je losije nego u Jugi.

-zbog rata ali i etnickog ciscenja su mnogi kvalitetni profesori napustili BiH
-nije bilo problema sa privatnim fakultetima

Inace, skolski sistem u Jugi je bio cisto sranje.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6359 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Latte wrote: Ohrndana futa oplakuje mrtvog diktatora.
Šaka propaliteta i danguba se lozi na nesto sto je propalo prije 20 godina,cirkuz kolorado.
Nisu alija i sda tema, fulio si braaaaate... :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6360 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Al' si ga ispostovao... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Madner jarane, nikad ti nije kasno da se pridruzis pravoj raji, ove nosonje ce ti ga slozit s ledja kad se najmanje nadas. :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6361 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Fudo387 wrote:
nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Al' si ga ispostovao... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Madner jarane, nikad ti nije kasno da se pridruzis pravoj raji, ove nosonje ce ti ga slozit s ledja kad se najmanje nadas. :D
Ironija... To su za fizikanere iz rasejanja daleke planete... :D
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#6362 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Latte »

Kao sto rekoh,saka komunjara koja ce da izumre za nekih 10 15 godina a sa njima i "uspomene"
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#6363 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by hAZNADAR »

nosara wrote:
madner wrote: Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci.
Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista. Nisu tu da popravis stanje, nisu tu da zaposlis nekoga, nisu tu da primjerom pokazes da se moze ako se moze. Djeca ako dodju kad na godisnji dobro i jeste, no za njih smo Tanzanija.

Dakle, jasno si svojim izborima i djelima odlucio da ti je od Bosne bitniji tvoj ekonomski status, a da ti je Bosnjacka nacija potpuno nebitna jer si joj umanjio broj kada je najbitnije.

Tako da, kazem mozes imati misljenje, no djela kazu da ne vjerujes u poruke koje saljes.

Nema potrebe za pravilnikom, ima zdrav razum i sta koga diskvalificira.
Teoreticari iz rasejanja na haparatima... :lol:
Au euforije i slova, podrske, u stilu bravo jaro nek si mu reko,....

Protiv logike taborasa koji je dio raje je prilicno tesko jer je tu samo pristrasnost a ne kritika.
Skupilo se ovdje dakle probrano drustvo.
Koje sasvim realno i u skladu sa realnim stanjem na terenu ce da ustanovi da je ideolosko jednoumlje i zabrana sloboda u sistemu kojeg malo ko ovdje pamti bilo visa civilizacija.
BiH najgore mjesto na svijetu, sve crno i kukavno.
Da je nacionalna politika minule civilizacije bila idealna.
Da se promovira Bosanstvo, ukine Hercegovina iz imena drzave a Bosnjastvo tumaci kao skup vjerskih papaka i mahalaca.

Dobro je sto postoji virtualni svijet gdje slozna kukavna braca mogu kreirati bilo kakav standard i mit.
Ali u stvarnosti stvari funkcionisu drugacije i realnost je posve drugacija.
Laku noc i do skoreg javljanja.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6364 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

nosara wrote:
Fudo387 wrote:
nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Al' si ga ispostovao... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Madner jarane, nikad ti nije kasno da se pridruzis pravoj raji, ove nosonje ce ti ga slozit s ledja kad se najmanje nadas. :D
Ironija... To su za fizikanere iz rasejanja daleke planete... :D
Vadi se, vadi...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83507
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6365 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Djesi ti cijeli dan na temi :oops:

Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6366 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Latte wrote:Kao sto rekoh,saka komunjara koja ce da izumre za nekih 10 15 godina a sa njima i "uspomene"
Krace ce trajat vodovod u metropoli... :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6367 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

_BataZiv_0809 wrote:
nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Djesi ti cijeli dan na temi :oops:

Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima :lol:
Ne, radio sam... :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83507
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6368 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

hAZNADAR wrote:
Au euforije i slova, podrske, u stilu bravo jaro nek si mu reko,....

Protiv logike taborasa koji je dio raje je prilicno tesko jer je tu samo pristrasnost a ne kritika.
Skupilo se ovdje dakle probrano drustvo.
Koje sasvim realno i u skladu sa realnim stanjem na terenu ce da ustanovi da je ideolosko jednoumlje i zabrana sloboda u sistemu kojeg malo ko ovdje pamti bilo visa civilizacija.
BiH najgore mjesto na svijetu, sve crno i kukavno.
Da je nacionalna politika minule civilizacije bila idealna.
Da se promovira Bosanstvo, ukine Hercegovina iz imena drzave a Bosnjastvo tumaci kao skup vjerskih papaka i mahalaca.

Dobro je sto postoji virtualni svijet gdje slozna kukavna braca mogu kreirati bilo kakav standard i mit.
Ali u stvarnosti stvari funkcionisu drugacije i realnost je posve drugacija.
Laku noc i do skoreg javljanja.
:lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6369 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Arteta »

nosara wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima... :lol:
Djesi ti cijeli dan na temi :oops:

Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima :lol:
Ne, radio sam... :lol:
To ce se medju vama crvenima prepricavat decenijama.
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#6370 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Latte »

nosara wrote:
Latte wrote:Kao sto rekoh,saka komunjara koja ce da izumre za nekih 10 15 godina a sa njima i "uspomene"
Krace ce trajat vodovod u metropoli... :D
To ce se popraviti,juga i diktatori hvala kurcu vise nikad :D

Tik tak tik tak nosara
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6371 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Dakle, kukala ti majka... :lol:

S ovakvim borcima bi Ljubin grob pao za sat vremena... :cry:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6372 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by madner »

Juga tesko, no diktatura nam je gotovo izvjesna. No treba ici u skolu da bi razumio zasto.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6373 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Arteta wrote:
nosara wrote:
_BataZiv_0809 wrote: Djesi ti cijeli dan na temi :oops:

Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima :lol:
Ne, radio sam... :lol:
To ce se medju vama crvenima prepricavat decenijama.
Jos jedan irony-detector s fabrickom greskom... :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#6374 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo387 »

nosara wrote:Dakle, kukala ti majka... :lol:

S ovakvim borcima bi Ljubin grob pao za sat vremena... :cry:
To si u pravu, tebi i kazazima ni atomska ne bi pomogla da ga sacuvate. :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6375 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by nosara »

Fudo387 wrote:
nosara wrote:Dakle, kukala ti majka... :lol:

S ovakvim borcima bi Ljubin grob pao za sat vremena... :cry:
To si u pravu, tebi i kazazima ni atomska ne bi pomogla da ga sacuvate. :D
Sacuvan je kad je trebalo, dzaba ste nadirali... :D
Post Reply