Pa to je to, kafanske doskocice plafon.Mis mekinjas wrote:Fudo je hit.![]()
Ne vrijedi prosipati bisere pred svinje.
Sveuciliste, Krleza, Svemir...
Pa to je to, kafanske doskocice plafon.Mis mekinjas wrote:Fudo je hit.![]()
Ne vrijedi prosipati bisere pred svinje.
Ako je Edin Dzeko, potpuno si u pravu.Fudo387 wrote:Zanimljivo, da bi zemlja od tebe imala koristi moras zivjeti u njoj.madner wrote:Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci. Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista
Edin Dzeko se ne slaze s tobom.
Tekbirmadner wrote:Dakle, jasno si svojim izborima i djelima odlucio da ti je od Bosne bitniji tvoj ekonomski status, a da ti je Bosnjacka nacija potpuno nebitna jer si joj umanjio broj kada je najbitnije.
Tako je, konacno da priznas kad nesta lupis.madner wrote:Ako je Edin Dzeko, potpuno si u pravu.Fudo387 wrote:Zanimljivo, da bi zemlja od tebe imala koristi moras zivjeti u njoj.madner wrote:Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci. Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista
Edin Dzeko se ne slaze s tobom.
Nisu alija i sda tema, fulio si braaaaate...Latte wrote: Ohrndana futa oplakuje mrtvog diktatora.
Šaka propaliteta i danguba se lozi na nesto sto je propalo prije 20 godina,cirkuz kolorado.
Al' si ga ispostovao...nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...
Ironija... To su za fizikanere iz rasejanja daleke planete...Fudo387 wrote:Al' si ga ispostovao...nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Madner jarane, nikad ti nije kasno da se pridruzis pravoj raji, ove nosonje ce ti ga slozit s ledja kad se najmanje nadas.
Au euforije i slova, podrske, u stilu bravo jaro nek si mu reko,....nosara wrote:Teoreticari iz rasejanja na haparatima...madner wrote: Mozes ti imati misljenje, mozes ti iskazati misljenje, no akcije govore puno glasnije i jasnije od rijeci.
Mozes sebe smatrati bosnjackim patriotom, ali od tebe Bosna nema vise nista. Nisu tu da popravis stanje, nisu tu da zaposlis nekoga, nisu tu da primjerom pokazes da se moze ako se moze. Djeca ako dodju kad na godisnji dobro i jeste, no za njih smo Tanzanija.
Dakle, jasno si svojim izborima i djelima odlucio da ti je od Bosne bitniji tvoj ekonomski status, a da ti je Bosnjacka nacija potpuno nebitna jer si joj umanjio broj kada je najbitnije.
Tako da, kazem mozes imati misljenje, no djela kazu da ne vjerujes u poruke koje saljes.
Nema potrebe za pravilnikom, ima zdrav razum i sta koga diskvalificira.
Vadi se, vadi...nosara wrote:Ironija... To su za fizikanere iz rasejanja daleke planete...Fudo387 wrote:Al' si ga ispostovao...nosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Madner jarane, nikad ti nije kasno da se pridruzis pravoj raji, ove nosonje ce ti ga slozit s ledja kad se najmanje nadas.
Djesi ti cijeli dan na teminosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...
Krace ce trajat vodovod u metropoli...Latte wrote:Kao sto rekoh,saka komunjara koja ce da izumre za nekih 10 15 godina a sa njima i "uspomene"
Ne, radio sam..._BataZiv_0809 wrote:Djesi ti cijeli dan na teminosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...![]()
Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima
hAZNADAR wrote:
Au euforije i slova, podrske, u stilu bravo jaro nek si mu reko,....
Protiv logike taborasa koji je dio raje je prilicno tesko jer je tu samo pristrasnost a ne kritika.
Skupilo se ovdje dakle probrano drustvo.
Koje sasvim realno i u skladu sa realnim stanjem na terenu ce da ustanovi da je ideolosko jednoumlje i zabrana sloboda u sistemu kojeg malo ko ovdje pamti bilo visa civilizacija.
BiH najgore mjesto na svijetu, sve crno i kukavno.
Da je nacionalna politika minule civilizacije bila idealna.
Da se promovira Bosanstvo, ukine Hercegovina iz imena drzave a Bosnjastvo tumaci kao skup vjerskih papaka i mahalaca.
Dobro je sto postoji virtualni svijet gdje slozna kukavna braca mogu kreirati bilo kakav standard i mit.
Ali u stvarnosti stvari funkcionisu drugacije i realnost je posve drugacija.
Laku noc i do skoreg javljanja.
To ce se medju vama crvenima prepricavat decenijama.nosara wrote:Ne, radio sam..._BataZiv_0809 wrote:Djesi ti cijeli dan na teminosara wrote:fudu ni radni vod s tri motorke nije mog'o zaustavit u prodoru u pozadinu, nece ga opasuljit ni madner svojim kvaziargumentima...![]()
Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima
To ce se popraviti,juga i diktatori hvala kurcu vise nikadnosara wrote:Krace ce trajat vodovod u metropoli...Latte wrote:Kao sto rekoh,saka komunjara koja ce da izumre za nekih 10 15 godina a sa njima i "uspomene"
Jos jedan irony-detector s fabrickom greskom...Arteta wrote:To ce se medju vama crvenima prepricavat decenijama.nosara wrote:Ne, radio sam..._BataZiv_0809 wrote: Djesi ti cijeli dan na temi![]()
Da se nisi odao kakvim burzoaskim aktivnostima
To si u pravu, tebi i kazazima ni atomska ne bi pomogla da ga sacuvate.nosara wrote:Dakle, kukala ti majka...![]()
S ovakvim borcima bi Ljubin grob pao za sat vremena...
Sacuvan je kad je trebalo, dzaba ste nadirali...Fudo387 wrote:To si u pravu, tebi i kazazima ni atomska ne bi pomogla da ga sacuvate.nosara wrote:Dakle, kukala ti majka...![]()
S ovakvim borcima bi Ljubin grob pao za sat vremena...