Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63451 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jutros svi pišu kako su 3 boda prioritet. Meni nisu, to je obaveza i podrazumijeva se. Prioritet je vidjeti pravu reakciju ekipe i atomski fudbal od prve do zadnje minute.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63452 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

CONFIRMED: Liverpool’s Champions League group stage dates:

• Wed 7 Sep - Napoli v Liverpool
• Tue 13 Sep - Liverpool v Ajax
• Tue 4 Oct - Liverpool v Rangers
• Wed 12 Oct - Rangers v Liverpool
• Wed 26 Oct - Ajax v Liverpool
• Tue 1 Nov - Liverpool v Napoli
Liverpool’s October 2022:

Brighton [H]
Rangers [H]
Arsenal [A]
Rangers [A]
Manchester City [H]
West Ham [H]
Nottingham Forest [A]
Ajax [A]
Leeds [H]
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63453 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

patetika i ala vučko dramaturgija kod kloppa, sami smo protiv cijelog svijeta :roll: ne kaki kloppe bezze, već malo poradi na toj ekipi, pomjeri Arnolda i Robu na sredinu, treći u vezi može ti biti i milner, pa ćeš ponovo stvoriti pritisak na protivniku, ni ovo do sada ti nije ferceralo, pa de šaraj malo jbt

nije u pitanju nuklearna fizika, ne sklapaš kloppe hadronski akcelerator čestica, već prvih 11 protiv solidnog prvoligaša, od kojeg i sa povredama imaš bar duplo veći kvalitet, razdrmaj ekipu, promijeni nešto, kog k...... uvijek guraš jedno te isto, naročito kada je iz aviona vidljivo da to uvijek isto ne valja
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#63454 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Mislim da je Klop fulio sa ovom patetika forom ,nisu mu igraci tek dosli ,radi s njima 6 godina
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63455 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

missko wrote: 27/08/2022 11:03 Mislim da je Klop fulio sa ovom patetika forom ,nisu mu igraci tek dosli ,radi s njima 6 godina
Nisam siguran na šta točno misliš?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#63456 Re: Liverpool FC

Post by missko »

vaučer wrote: 27/08/2022 11:17
missko wrote: 27/08/2022 11:03 Mislim da je Klop fulio sa ovom patetika forom ,nisu mu igraci tek dosli ,radi s njima 6 godina
Nisam siguran na šta točno misliš?
Sami protiv cijelog svijeta
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... t_ostalo_m
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63457 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#63458 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

A jeste zacrnjačili :-)
I ovo je napredak i ogromna ljudska osobina da se prizna da je pogriješio i da idu ispravljati to. Bolje nego da je i dalje tvrdoglav i da kaže nema ništa do sljedećeg ljeta makar Adrian u sredini igrao, šta bi tad tek pisali?

Mi znamo možda 10% što se zaista dešava, možda se Klopp 100x popi*karao sa vlasnicima, ali ne daju stipse i sad treba on kukati na pressu direktno protiv njih?

A isto mislim da bi mogla biti varijanta što Amidza napisa da se već nešto dogovara ili se dogovorilo, inače ne bi izlazili u javnost jer svi će im cijenu duplo podići kad znaju da su u krizi za veznjakom.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63459 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63460 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

sve_ovo_ja wrote: 27/08/2022 14:53
I ovo je napredak i ogromna ljudska osobina da se prizna da je pogriješio i da idu ispravljati to.
:thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63461 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovaj golmanski dres je užas.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63462 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To je to :izet: :izet:
User avatar
MMM1977
Posts: 6760
Joined: 15/07/2009 12:56

#63463 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Sad će opet krenuti priča da nam ne trebaju pojacanja
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63464 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#63465 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

pored ovakvog Bobbyja niko nam ne treba :kiss:

kazem ja treba se izvuci, dati diazu centar. forum vraca uticaj :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63466 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: 27/08/2022 16:15 pored ovakvog Bobbyja niko nam ne treba :kiss:

kazem ja treba se izvuci, dati diazu centar. forum vraca uticaj :izet:
:thumbup:

Pisao sam i ja da nešto ne štima sa Diazom, previše je uz liniju.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63467 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Da li je Salah svjestan koliko iritira navijace ovim konstantnim kleberenjem, pa cak i kad promasi prazan gol na 2 metra???

Udri se bekane!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63468 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 27/08/2022 10:05 Jutros svi pišu kako su 3 boda prioritet. Meni nisu, to je obaveza i podrazumijeva se. Prioritet je vidjeti pravu reakciju ekipe i atomski fudbal od prve do zadnje minute.
☑️
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63469 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tako je Bobby :kiss:

Zaslužio je ovaj gol. 3 asistencije... :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#63470 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Kako igra taj čovjek :izet:

Ko ne da igrača utakmice ide na foe listu!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63471 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

zomri wrote: 27/08/2022 16:32 Kako igra taj čovjek :izet:

Ko ne da igrača utakmice ide na foe listu!
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#63472 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Bobby rastura, Liverpool daje 4 gola, a ja putujem. :shock:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63473 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

zomri wrote: 27/08/2022 16:32 Kako igra taj čovjek :izet:

Ko ne da igrača utakmice ide na foe listu!
:thumbup:

Najbolje njegovo poluvrijeme u zadnje 2 godine.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#63474 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Napadat ce dok je Salah ne uvalja. Moze biti i 5 i 10 golova :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63475 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Očekivao sam stabilizaciju i dobru igru, ali ovo je premašilo i moja očekivanja. Bravo!
Post Reply