SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Edin H.
Posts: 53618
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

muha_sa wrote: 02/01/2023 16:42
NediM17 wrote: 02/01/2023 16:35 Neka sad grad kupi gume ljudima u znak dobre volje.
Kao sto su Crnogorci kupili kombi nasim navijacima.
:thumbup:

Iskreno--mene stid :(

Upravo tako.
User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

NediM17 wrote: 02/01/2023 16:35 Neka sad grad kupi gume ljudima u znak dobre volje.
Kao sto su Crnogorci kupili kombi nasim navijacima.
:thumbup:
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#63353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Rekao Brajlović da će on.

Forto i Karić mogu odahnuti :mrgreen:
noviclan
Posts: 15018
Joined: 31/10/2013 06:48

#63354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... -na-terenu

Image
"Pa kako me mog'o nije vidjeti, fino sam mu oduzeo prvenstvo i on me ovako udario. Stvarno nije normalan, a mog'o me propustiti"
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#63355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Potičemo turizam u zemlji. Mada, idealno bi bilo da nam turisti samo pošalju novac a da i ne dolaze. Samo nam džabe prave gužve. Fino, uplati na tekući račun i sjedi kod kuće.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Hakiz wrote: 02/01/2023 20:02 Rekao Brajlović da će on.

Forto i Karić mogu odahnuti :mrgreen:
Je li se oglasila Benjamina za ovo bušenje guma?
User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

Nisam upratio,..da li se neko iz opštine javio u vezi ove neugodne situacije, ili grada?? Pa majku mu, nije milijatda štete u pitanjužž :-)
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#63359 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tramvajtrojka »

konektovan wrote: 04/01/2023 10:55
Nisam upratio,..da li se neko iz opštine javio u vezi ove neugodne situacije, ili grada?? Pa majku mu, nije milijatda štete u pitanjužž :-)
eno dns jos auta sa srbijanskim tablicama izbusene im gume ovo smrdi bas na provjerenu akciju zakuhavanja odnosa od zna se kojih osoba i stranke da se pokaze da u Sarajevu gosti nisu dobrodošli :-) :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22591
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Hoćeš reći da je ovo usko povezano za Zaharustrom? :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#63361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

Policija KS spava u automobilima.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#63362 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Nije izoliran slucaj u toj ulici

I onog drugog sto je magoda platio, izbusen je 50m od tabasnice

LAPD najgori ikad
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#63363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

SmokingMan wrote: 04/01/2023 12:34 Hoćeš reći da je ovo usko povezano za Zaharustrom? :D
Ili sa 9. 1?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#63364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

Oglasili se iz MUP-a KS o oštećenjima na vozilima srbijanskih tablica

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo
A. O. prije 6 minuta
POČINILAC UHAPŠEN Oglasili se iz MUP-a KS o oštećenjima na vozilima srbijanskih tablica

U Sarajevu ponovo izbušene gume na automobilima sa srbijanskim tablicama

U Sarajevu ponovo izbušene gume na automobilima sa srbijanskim tablicama

Foto: AVAZ

Policijski službenici PU Centar danas su, radeći na rasvjetljavanju i pronalasku izvršioca više krivičnih djela iz člana 293. KZ F BiH (oštećenje tuđe stvari), počinjenih u vremenskom periodu od 31.12.2022.godine do 03.01.2023.godine, na štetu pet oštećenih osoba, svi državljani Republike Srbije, identifikovali, pronašli i uhapsili osobu za koje postoji osnovana sumnja da je izvršilac navedenih krivičnih djela.

Radeći na rasvjetljavanju navedenih krivičnih djela policijski službenici su došli do operativnih saznanja da je pomenuto lice i u prethodnom periodu vršilo krivična djela oštećenje tuđe stvari i to oštećenjem pneumatika na motornim vozilima, te da je zbog toga već bio hospitaliziran i liječen u JU "Psihijatrijska bolnica Kantona Sarajevo".

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, po čijem nalogu je osoba, nakon kriminalističke obrade, smještena na posmatranje i medicinski tretman u JU "Psihijatrijska bolnica Kantona Sarajevo", a Izvještaj o počinjenim krivičnim djelima dostavljen Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo.

Ovo se odnosi na oštećenja pneumatika na pet vozila sa registarskim oznakama R. Srbije.









bas zgodno
User avatar
SmokingMan
Posts: 22591
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Hakiz wrote: 04/01/2023 16:47
SmokingMan wrote: 04/01/2023 12:34 Hoćeš reći da je ovo usko povezano za Zaharustrom? :D
Ili sa 9. 1?
Ne znam šta bi mislio, ali baš samo ciljano auta sa srbijanskim tablicama. Mogao bilo joje drugo. :mrgreen:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#63366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Dobro se skrpise na raskrsnici Šumaherove aleje i braće mujic na dobrinji...
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#63367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

zateznistub wrote: 04/01/2023 21:05 Dobro se skrpise na raskrsnici Šumaherove aleje i braće mujic na dobrinji...
Prodjoh sa autom rade uvidjaj. Neko skrenuo lijevo a neko pravo profurao? Nisam bas skontao najbolje u prolazu
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#63368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Rothmans »

Dodjem u rajvoSa,stavim srbijanske tablice na fokusa, izbusim gume dot 2012, sakrijem se iza zgrade i timpra dok mi fina gradska raja nabacuje nove pneumatike. Patent ...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#63369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

Rothmans wrote: 04/01/2023 22:53 Dodjem u rajvoSa,stavim srbijanske tablice na fokusa, izbusim gume dot 2012, sakrijem se iza zgrade i timpra dok mi fina gradska raja nabacuje nove pneumatike. Patent ...
:thumbup:

Eto fadilove milje :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#63370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

nepass1 wrote: 04/01/2023 22:43
zateznistub wrote: 04/01/2023 21:05 Dobro se skrpise na raskrsnici Šumaherove aleje i braće mujic na dobrinji...
Prodjoh sa autom rade uvidjaj. Neko skrenuo lijevo a neko pravo profurao? Nisam bas skontao najbolje u prolazu
Mislim da nema gore uređene raskrsnice ko te. Iz pravca aerodroma pravo je crveno a desno zeleno. Masu rqje sam vidio da propići pravo na crveno. Cak i iz desne koja je striktno za desno znaju spržiti pravo
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#63371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

zateznistub wrote: 04/01/2023 23:10
nepass1 wrote: 04/01/2023 22:43

Prodjoh sa autom rade uvidjaj. Neko skrenuo lijevo a neko pravo profurao? Nisam bas skontao najbolje u prolazu
Mislim da nema gore uređene raskrsnice ko te. Iz pravca aerodroma pravo je crveno a desno zeleno. Masu rqje sam vidio da propići pravo na crveno. Cak i iz desne koja je striktno za desno znaju spržiti pravo
Umjesto da su stavili kružni i riješili se semafora, gužve i konfuzije
Ona Šumaherova je komplet kriminal kako je loše projektovana.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#63372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dzeno123 »

Pa kad se trebas lijevo ukljuciti za aerodrom iz pravca grada jos veci horor, niko te Nexe da pusti... Nema mi mrze rakrsnice.
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#63373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

Sve je to lijepo, ali bi štetu trebalo naplatiti od idiota koji su je i napravili. Sljedeći put će isti likovi izbušiti gume na deset auta a ne može ni Brajlović plaćati sve kao da mu novac pada sa neba.
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#63374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

tramvajtrojka wrote: 04/01/2023 12:28
konektovan wrote: 04/01/2023 10:55

Nisam upratio,..da li se neko iz opštine javio u vezi ove neugodne situacije, ili grada?? Pa majku mu, nije milijatda štete u pitanjužž :-)
eno dns jos auta sa srbijanskim tablicama izbusene im gume ovo smrdi bas na provjerenu akciju zakuhavanja odnosa od zna se kojih osoba i stranke da se pokaze da u Sarajevu gosti nisu dobrodošli :-) :-)
Kako rekoh u komentaru iznad...
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#63375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Laplace »

uglavnomja wrote: 04/01/2023 16:50 Oglasili se iz MUP-a KS o oštećenjima na vozilima srbijanskih tablica

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo
A. O. prije 6 minuta
POČINILAC UHAPŠEN Oglasili se iz MUP-a KS o oštećenjima na vozilima srbijanskih tablica

U Sarajevu ponovo izbušene gume na automobilima sa srbijanskim tablicama

U Sarajevu ponovo izbušene gume na automobilima sa srbijanskim tablicama

Foto: AVAZ

Policijski službenici PU Centar danas su, radeći na rasvjetljavanju i pronalasku izvršioca više krivičnih djela iz člana 293. KZ F BiH (oštećenje tuđe stvari), počinjenih u vremenskom periodu od 31.12.2022.godine do 03.01.2023.godine, na štetu pet oštećenih osoba, svi državljani Republike Srbije, identifikovali, pronašli i uhapsili osobu za koje postoji osnovana sumnja da je izvršilac navedenih krivičnih djela.

Radeći na rasvjetljavanju navedenih krivičnih djela policijski službenici su došli do operativnih saznanja da je pomenuto lice i u prethodnom periodu vršilo krivična djela oštećenje tuđe stvari i to oštećenjem pneumatika na motornim vozilima, te da je zbog toga već bio hospitaliziran i liječen u JU "Psihijatrijska bolnica Kantona Sarajevo".

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, po čijem nalogu je osoba, nakon kriminalističke obrade, smještena na posmatranje i medicinski tretman u JU "Psihijatrijska bolnica Kantona Sarajevo", a Izvještaj o počinjenim krivičnim djelima dostavljen Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo.

Ovo se odnosi na oštećenja pneumatika na pet vozila sa registarskim oznakama R. Srbije.

Dakle, počinioc je uhapšen i ispostavilo se da neće (ne može) platiti štetu. Umjesto toga će biti liječen o trošku države. Divno. Nije ni čudo što nam kriminal cvjeta.








bas zgodno
Post Reply