https://radiosarajevo.ba/vijesti/lokaln ... ima/478963mali_balon wrote: ↑27/12/2022 14:58Jel fakat, svaata ce izmislithaj nek je nek se vidi da u tehernu jos uvijek ima deda mraz
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Logovan
- Posts: 102840
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#63301 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
zikamu
- Posts: 3170
- Joined: 10/09/2005 09:40
#63302 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sejtanska posla... 
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Edin H.
- Posts: 53636
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- sime_cipol
- Posts: 23429
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#63305 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Opet su se opalili kod BCC preko dvije pune 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#63306 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
samo betonski zid ce rijesiti taj problem ,nista vise...
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63307 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Tu bi platu mogao zaraditi drot koji sjedi u kancelariji, gleda u monitor, i šalje čestitke.
Običnu nadzornu kameru sa velikom rezolucijom postaviti.
Običnu nadzornu kameru sa velikom rezolucijom postaviti.
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
#63308 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#63309 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bogalji.Trappist wrote: ↑28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
Tacno da ne znam da su nesposobni i da ne razmisljaju pomislio bih da se ovo namjerno radi da se grad blokira.
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#63310 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To oni semafori kod "Miljacke"?
'dje onaj @EasyMan, usutio se a obec'o je castit' kad prorade.
'dje onaj @EasyMan, usutio se a obec'o je castit' kad prorade.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#63311 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja vec 10 godina pisem da zbog 1-2% budala 50% semafora je visak u ovom gradu
neka postave kamere po svim raskrsnicama i neka se uvjere ili nek dodju sam na jednu tj ulaz i izlaz iz B faze i sve ce im se samo kazati
i sto je najtuznije oni ce ih jos i vise stavljati ,lakse staviti semafor i napraviti kolaps u gradu nego tih 1-2% budala kazniti,al zestoko kazniti
neka postave kamere po svim raskrsnicama i neka se uvjere ili nek dodju sam na jednu tj ulaz i izlaz iz B faze i sve ce im se samo kazati
i sto je najtuznije oni ce ih jos i vise stavljati ,lakse staviti semafor i napraviti kolaps u gradu nego tih 1-2% budala kazniti,al zestoko kazniti
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#63312 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta mislis pod viskom na ulazu i izlazu iz B faze?zbunjola71sa wrote: ↑28/12/2022 17:18 ja vec 10 godina pisem da zbog 1-2% budala 50% semafora je visak u ovom gradu
neka postave kamere po svim raskrsnicama i neka se uvjere ili nek dodju sam na jednu tj ulaz i izlaz iz B faze i sve ce im se samo kazati
i sto je najtuznije oni ce ih jos i vise stavljati ,lakse staviti semafor i napraviti kolaps u gradu nego tih 1-2% budala kazniti,al zestoko kazniti
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#63313 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa visak su semafori jer kad oni ne rade onda imas osjecaj da nema ni jednog auta da ide u i iz dobrinje,a da ne pricam kad rade pa su ti prvi na semaforu auto skole....onda samo oni mogu proci kroz semafor pa jos dadaj auta sa vakat namaza.......a da ne pricam da nedaj Boze nekome zatreba hitna a u pitanju minute ....
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#63314 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pricas o ulicama Ante Babica i Ive Andrica koje imaju 4 trake? Kako bi presjekao 4 trake da bi iz C presao u B i obratnozbunjola71sa wrote: ↑28/12/2022 18:51pa visak su semafori jer kad oni ne rade onda imas osjecaj da nema ni jednog auta da ide u i iz dobrinje,a da ne pricam kad rade pa su ti prvi na semaforu auto skole....onda samo oni mogu proci kroz semafor pa jos dadaj auta sa vakat namaza.......a da ne pricam da nedaj Boze nekome zatreba hitna a u pitanju minute ....
Slazem se da ih ima bespotrebnih malih milion, ali bez ovih ne moze, a guzve nikada na njima nema
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#63315 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa kako prelazis kad ne rade semafori? a da ne pricam da je u ovim ili iz ovih izlaz na glavnu ,ko u Americi uvijek skretanje u desno dozvoljeno(bez obzira na boju na semaforu) i zna se koje i kada kriv da dodje nedaj Boze do neceg....JavierBosnia wrote: ↑28/12/2022 19:01
Pricas o ulicama Ante Babica i Ive Andrica koje imaju 4 trake? Kako bi presjekao 4 trake da bi iz C presao u B i obratno
Slazem se da ih ima bespotrebnih malih milion, ali bez ovih ne moze, a guzve nikada na njima nema
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63316 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kome smeta sigurnost učesnika u saobraćaju i jaka firma STEP?zigson wrote: ↑28/12/2022 16:59Bogalji.Trappist wrote: ↑28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
Tacno da ne znam da su nesposobni i da ne razmisljaju pomislio bih da se ovo namjerno radi da se grad blokira.
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#63317 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Svezaše 1991 zastave pa upališe svjetlo.citroen xm wrote: ↑26/12/2022 20:33 Koliko mentalno moraš biti zaostao pa da razvaljuješ grad u kome živiš. Pa jebem mu mater, eto bolje je hodati razvaljenim gradom nego urednim.
Da su to neka djeca do 10 godina, i razumio bi. Ovako neiživljeni debili stari 20 godina. Treba to sve upreći nekim teškim poslovima da nema kada glavu dići. A takvih debila na svakom ćošku, prokopali bi lopatama tunel ispod Kobilje.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#63318 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zastarilo obecanje
Jutros sviram autu ispred sebe da krene vidim nema nikoga, kad skontam semafor proradio, crveno svjetlo
Ima djukela samo takvih, cesto se ukljucim na cestu i zna 5 auta u koloni mic po mic ici ali ne daju da se uvalis, zalijepe se jedan za drugog. Jos gore je kad nas 5 ceka 5 minuta nesposobnjakovica da se ukljuci.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#63319 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Tarik Bašović, starog sarajevskog prezimenaTrappist wrote: ↑28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.

https://ms.ks.gov.ba/kontakti
- sime_cipol
- Posts: 23429
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#63320 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nema gorih semafora od onih u Safeta Hadžića.
Krenes od Hife na zeleno, crveno u Svrakinu, opet krenes crveno kod skretanja prema Otoci, krenes a ono crveno kod suda, taman krenes crveno na Anexu. Pa majku vam retardiranu.
Krenes od Hife na zeleno, crveno u Svrakinu, opet krenes crveno kod skretanja prema Otoci, krenes a ono crveno kod suda, taman krenes crveno na Anexu. Pa majku vam retardiranu.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#63321 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#63322 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozitAteista wrote: ↑29/12/2022 08:18 Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#63323 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jeste, ali ne mozemo svi biti taoci zbog maloumnika, sve se to moze rijesiti sa drotovima koji ce stajati u blizini skola u terminima kada je najvise djece, ili kamere, pa kaznjavati ko ne stane pjesacima.mali_balon wrote: ↑29/12/2022 09:15Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozitAteista wrote: ↑29/12/2022 08:18 Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#63324 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To moze u normalnim drustvima, ustvrai u normalnim drustvima ne bi trebala policija ni kamere ni semafor....ali kod nas se stoka ne moze nauciti redu dok ga ne ubijes u pojam....i moramo biti taoci maloumnika i jesmo taoci maloumnikaAteista wrote: ↑29/12/2022 09:49Jeste, ali ne mozemo svi biti taoci zbog maloumnika, sve se to moze rijesiti sa drotovima koji ce stajati u blizini skola u terminima kada je najvise djece, ili kamere, pa kaznjavati ko ne stane pjesacima.mali_balon wrote: ↑29/12/2022 09:15
Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozit
- insaneinthebrain
- Posts: 25542
- Joined: 12/08/2013 12:51
#63325 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
gledaj roditelja i govana, ono se nesto diglo da prijeti. da je pravde izbacili bi dijete iz skole pa nek place idiotima od roditelja i nek trazi drugu skolu
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/zbog ... /221230116
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/zbog ... /221230116
