SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Logovan
Posts: 102840
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#63301 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

mali_balon wrote: 27/12/2022 14:58
MarkoIvkovic wrote: 27/12/2022 14:35
Deda Mraz se spustao u vrtic sa krova zgrade :-D
Jel fakat, svaata ce izmislit :mrgreen: haj nek je nek se vidi da u tehernu jos uvijek ima deda mraz
https://radiosarajevo.ba/vijesti/lokaln ... ima/478963
:thumbup: :bih:
zikamu
Posts: 3170
Joined: 10/09/2005 09:40

#63302 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zikamu »

Sejtanska posla... :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#63303 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

NediM17 wrote: 27/12/2022 15:01 Zar on ne silazi kroz odzak ? :D
Nije dobio saglasnost GSS-a
User avatar
Edin H.
Posts: 53636
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63304 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

zikamu wrote: 27/12/2022 15:40 Sejtanska posla... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Odličan fol, super za djecu
User avatar
sime_cipol
Posts: 23429
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#63305 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Opet su se opalili kod BCC preko dvije pune :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#63306 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

sime_cipol wrote: 27/12/2022 20:59 Opet su se opalili kod BCC preko dvije pune :-)
samo betonski zid ce rijesiti taj problem ,nista vise...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#63307 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Tu bi platu mogao zaraditi drot koji sjedi u kancelariji, gleda u monitor, i šalje čestitke.
Običnu nadzornu kameru sa velikom rezolucijom postaviti.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#63308 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Trappist »

Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#63309 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Trappist wrote: 28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
Bogalji.
Tacno da ne znam da su nesposobni i da ne razmisljaju pomislio bih da se ovo namjerno radi da se grad blokira.
NediM17
Posts: 26451
Joined: 05/11/2009 11:49

#63310 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

To oni semafori kod "Miljacke"?
'dje onaj @EasyMan, usutio se a obec'o je castit' kad prorade.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#63311 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zbunjola71sa »

ja vec 10 godina pisem da zbog 1-2% budala 50% semafora je visak u ovom gradu
neka postave kamere po svim raskrsnicama i neka se uvjere ili nek dodju sam na jednu tj ulaz i izlaz iz B faze i sve ce im se samo kazati
i sto je najtuznije oni ce ih jos i vise stavljati ,lakse staviti semafor i napraviti kolaps u gradu nego tih 1-2% budala kazniti,al zestoko kazniti
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#63312 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JavierBosnia »

zbunjola71sa wrote: 28/12/2022 17:18 ja vec 10 godina pisem da zbog 1-2% budala 50% semafora je visak u ovom gradu
neka postave kamere po svim raskrsnicama i neka se uvjere ili nek dodju sam na jednu tj ulaz i izlaz iz B faze i sve ce im se samo kazati
i sto je najtuznije oni ce ih jos i vise stavljati ,lakse staviti semafor i napraviti kolaps u gradu nego tih 1-2% budala kazniti,al zestoko kazniti
Sta mislis pod viskom na ulazu i izlazu iz B faze?
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#63313 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zbunjola71sa »

JavierBosnia wrote: 28/12/2022 17:45
Sta mislis pod viskom na ulazu i izlazu iz B faze?
pa visak su semafori jer kad oni ne rade onda imas osjecaj da nema ni jednog auta da ide u i iz dobrinje,a da ne pricam kad rade pa su ti prvi na semaforu auto skole....onda samo oni mogu proci kroz semafor pa jos dadaj auta sa vakat namaza.......a da ne pricam da nedaj Boze nekome zatreba hitna a u pitanju minute ....
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#63314 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JavierBosnia »

zbunjola71sa wrote: 28/12/2022 18:51
JavierBosnia wrote: 28/12/2022 17:45
Sta mislis pod viskom na ulazu i izlazu iz B faze?
pa visak su semafori jer kad oni ne rade onda imas osjecaj da nema ni jednog auta da ide u i iz dobrinje,a da ne pricam kad rade pa su ti prvi na semaforu auto skole....onda samo oni mogu proci kroz semafor pa jos dadaj auta sa vakat namaza.......a da ne pricam da nedaj Boze nekome zatreba hitna a u pitanju minute ....
Pricas o ulicama Ante Babica i Ive Andrica koje imaju 4 trake? Kako bi presjekao 4 trake da bi iz C presao u B i obratno
Slazem se da ih ima bespotrebnih malih milion, ali bez ovih ne moze, a guzve nikada na njima nema
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#63315 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zbunjola71sa »

JavierBosnia wrote: 28/12/2022 19:01

Pricas o ulicama Ante Babica i Ive Andrica koje imaju 4 trake? Kako bi presjekao 4 trake da bi iz C presao u B i obratno
Slazem se da ih ima bespotrebnih malih milion, ali bez ovih ne moze, a guzve nikada na njima nema
pa kako prelazis kad ne rade semafori? a da ne pricam da je u ovim ili iz ovih izlaz na glavnu ,ko u Americi uvijek skretanje u desno dozvoljeno(bez obzira na boju na semaforu) i zna se koje i kada kriv da dodje nedaj Boze do neceg....
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#63316 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

zigson wrote: 28/12/2022 16:59
Trappist wrote: 28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
Bogalji.
Tacno da ne znam da su nesposobni i da ne razmisljaju pomislio bih da se ovo namjerno radi da se grad blokira.
Kome smeta sigurnost učesnika u saobraćaju i jaka firma STEP?
:?
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#63317 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by teskeredzic_22 »

citroen xm wrote: 26/12/2022 20:33 Koliko mentalno moraš biti zaostao pa da razvaljuješ grad u kome živiš. Pa jebem mu mater, eto bolje je hodati razvaljenim gradom nego urednim.

Da su to neka djeca do 10 godina, i razumio bi. Ovako neiživljeni debili stari 20 godina. Treba to sve upreći nekim teškim poslovima da nema kada glavu dići. A takvih debila na svakom ćošku, prokopali bi lopatama tunel ispod Kobilje.
Svezaše 1991 zastave pa upališe svjetlo.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#63318 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by EasyMan »

NediM17 wrote: 28/12/2022 17:06 To oni semafori kod "Miljacke"?
'dje onaj @EasyMan, usutio se a obec'o je castit' kad prorade.
Zastarilo obecanje :lol:

Jutros sviram autu ispred sebe da krene vidim nema nikoga, kad skontam semafor proradio, crveno svjetlo :lol:

Ima djukela samo takvih, cesto se ukljucim na cestu i zna 5 auta u koloni mic po mic ici ali ne daju da se uvalis, zalijepe se jedan za drugog. Jos gore je kad nas 5 ceka 5 minuta nesposobnjakovica da se ukljuci. :-x
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63319 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Trappist wrote: 28/12/2022 10:00 Koji maloumnik je skontao da je dobra ideja da ukljuci semafore kod BCC-a ? Zbog 5 auta u 5 minuta koji skrecu prema onim zgradama tamo? Ja stvarno ne znam sta se desava, ima li iko normalan. Jucer na ciglanama radovi poceli bez ikakve najave, ludilo, ukljuce one semafore, kisa jos padala, kolaps u gradu bio.
Tarik Bašović, starog sarajevskog prezimena

Image

https://ms.ks.gov.ba/kontakti
User avatar
sime_cipol
Posts: 23429
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#63320 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Nema gorih semafora od onih u Safeta Hadžića.
Krenes od Hife na zeleno, crveno u Svrakinu, opet krenes crveno kod skretanja prema Otoci, krenes a ono crveno kod suda, taman krenes crveno na Anexu. Pa majku vam retardiranu.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#63321 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ateista »

Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#63322 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Ateista wrote: 29/12/2022 08:18 Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozit
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#63323 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ateista »

mali_balon wrote: 29/12/2022 09:15
Ateista wrote: 29/12/2022 08:18 Puno je viska semafora plus sto su lose nastimani. Razni lobiji tu ucestvuju, vec sam pricao da je uciteljica molila da potpisemo peticiju za semafor koji je potpuno bespotreban, kao zbog sigurnosti djece, nidje veze, fakat vecina staje djeci da prodju i nema nikakvih problema, samo bi se bezveze guzve stvorile.
Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozit
Jeste, ali ne mozemo svi biti taoci zbog maloumnika, sve se to moze rijesiti sa drotovima koji ce stajati u blizini skola u terminima kada je najvise djece, ili kamere, pa kaznjavati ko ne stane pjesacima.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#63324 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Ateista wrote: 29/12/2022 09:49
mali_balon wrote: 29/12/2022 09:15

Dovoljan je jedan maloumnik....treba semafor na svakom cosku da bude jer smo generalno kao nacija boli me kurac, nece on meni govorit, ja pa ja ko jebe ostale, a i ne znamo vozit
Jeste, ali ne mozemo svi biti taoci zbog maloumnika, sve se to moze rijesiti sa drotovima koji ce stajati u blizini skola u terminima kada je najvise djece, ili kamere, pa kaznjavati ko ne stane pjesacima.
To moze u normalnim drustvima, ustvrai u normalnim drustvima ne bi trebala policija ni kamere ni semafor....ali kod nas se stoka ne moze nauciti redu dok ga ne ubijes u pojam....i moramo biti taoci maloumnika i jesmo taoci maloumnika
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25542
Joined: 12/08/2013 12:51

#63325 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

gledaj roditelja i govana, ono se nesto diglo da prijeti. da je pravde izbacili bi dijete iz skole pa nek place idiotima od roditelja i nek trazi drugu skolu

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/zbog ... /221230116
Post Reply