Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6326 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

DaysleepeR wrote:da je savez kako treba, u nedjelju 1. juna je trebao biti event u fan shopu repke sa 100 novih dresova, predstavljanjem, hostesama, muzikom, ludilo

prodali bi SVE

nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...
Sta ih briga, bitno je da su cifru uzeli :oops:

Nece sad Osim valjda dresove prodavati :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6327 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

DaysleepeR wrote:da je savez kako treba, u nedjelju 1. juna je trebao biti event u fan shopu repke sa 100 novih dresova, predstavljanjem, hostesama, muzikom, ludilo

prodali bi SVE

nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...
Trebao je to Zuka odraditi, al nije mu se nesto dalo :D :D :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6328 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Begić je u Sarajevu,ovo ostalo noga
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#6329 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Timotije »

Edin H. wrote:
Timotije wrote:Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
I meni je ovo jako neprofesionalno, postavio sam e-mail od engleskog adidasa ranije, pojma ljudi nemaju o nasim dresovima :-) Evo bar se negdje pojavila vijest, postavise iznad.

Jesi li primio vakcine? :D
Cudno.
Nema jos nista u njihovom prodajnom shop-u.
Fali jos jedna, za zute boginje, u srijedu :D !
Pocinje pomalo i nervoza, da ti pravo kazem, cesto se upitam: " Sta je meni, sve ovo trebalo "?
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6331 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

I Adidas slikao na dekama dresove :lol::lol::lol:

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#6332 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Silent.Hunter »

Bijeli dres :thumbup:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#6333 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lijek-za-sve »

nesto ne vidim dobro , jel ovaj grb NS BIH lijepljen ili vezen :bih:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6334 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

KvaziExpert wrote:evo pojavili se kod "oficijelnog legea partnera" :lol: i to primjerak za tekmu argentina-bih, sa zastavama, kaže stanje zaliha: na raspolaganju
embroidered logo, dakle zašiven, nije zalijepljen, dakle nije oriđiđi
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6335 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chmoljo »

pa ovi dresovi su fenomenalni za razliku od onih tunika iz Legee :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6336 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

phillie wrote:
DaysleepeR wrote:da je savez kako treba, u nedjelju 1. juna je trebao biti event u fan shopu repke sa 100 novih dresova, predstavljanjem, hostesama, muzikom, ludilo

prodali bi SVE

nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...
Trebao je to Zuka odraditi, al nije mu se nesto dalo :D :D :D
Mogao je vala s Pandzom potpisivati dresove :izet:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#6337 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

Obisao sve radnje adidasa u uzem centru Minhena i dresova nema ali nadaju se isporuci u toku sedmice i imaju vec bruku narudzbi. Znaci katastrofa. Trenerke sam vidjeo one sto nasi nosaju bez logoa saveza i dvobojne su

Gesendet von meinem SM-N9005
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6338 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Chmoljo wrote:pa ovi dresovi su fenomenalni za razliku od onih tunika iz Legee :-D
I nisu vala, poz.

Mislim da bi Legea dobila bolju ocjenu od onih Engleza il' ko je već ocjenjivao. :D
Last edited by Velkoski on 02/06/2014 14:16, edited 1 time in total.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6339 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

kome valja novi dres kupiće ga, kome ne valja ima Legea zaliha preko oficijelnog partnera i to povoljno
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#6340 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by miki.ba »

missko wrote:Obisao sve radnje adidasa u uzem centru Minhena i dresova nema ali nadaju se isporuci u toku sedmice i imaju vec bruku narudzbi. Znaci katastrofa. Trenerke sam vidjeo one sto nasi nosaju bez logoa saveza i dvobojne su

Gesendet von meinem SM-N9005
Samo narucujte pa kad nam puknu cifru 125 € nemojte se cuditi. :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6341 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

I koliko sad košta legein dres jel to sad daj šta daš ili??
weltschmertz
Posts: 672
Joined: 30/01/2009 20:07

#6342 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by weltschmertz »

Gledam ovu plavu garnituru, ipak ima neki "pattern" ima neka šara.. :thumbup:

Nisu toliko loši.. Ako nam stvarno budu radili maksuz k'o što su najavili, onda bi i mogli ličit' na nešto više.. :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6343 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

gledam onu tekmu protiv Obale Slonovače, svako dijete ima Legea dres, o starijim da ne govorim, uzela je Legea para žešće, sretno im bilo
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#6344 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Vala meni su dresovi loši. Nikakvog patterna. Ne znam zašto im treba pola godine da dizajniraju.
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#6345 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ins »

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6346 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#6347 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chmoljo »

Velkoski wrote:
I nisu vala, poz.

Mislim da bi Legea dobila bolju ocjenu od onih Engleza il' ko je već ocjenjivao. :D
jaštaradi... pa u onim dresovima Pjanić je mogo na pokeru varati :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6348 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

DaysleepeR wrote:gledam onu tekmu protiv Obale Slonovače, svako dijete ima Legea dres, o starijim da ne govorim, uzela je Legea para žešće, sretno im bilo
A sad ce Svabe uzeti, a ne zarezuju nas ni za suhu sljivu, pocela prodaja nema dresova, nema promocije, dizajn bez ikakve originalnosti...

Zar se nije mogao pronaci domaci proizvodjac posrnule, a jako kvalitetne tekstilne industrije koju smo imali.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6349 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

A jebem mu sanjam adidas 5 godina i sad bi vi nešto drugo.Jebem ti narod
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6350 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Chmoljo wrote:
Velkoski wrote:
I nisu vala, poz.

Mislim da bi Legea dobila bolju ocjenu od onih Engleza il' ko je već ocjenjivao. :D
jaštaradi... pa u onim dresovima Pjanić je mogo na pokeru varati :D
Image

Ljepši od ovog dresa Sjeverne Irske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply