amiliana wrote:Oj lika![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6326 Re: Veliki Brat 2013
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6327 Re: Veliki Brat 2013
Tako sam atraktivnayildiz wrote:amiliana wrote:Oj lika![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A sto li se on bas zalijepo za tebe ....
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6328 Re: Veliki Brat 2013
de bolan, ne muti vodu, nema potrebe.de balzac wrote:
divi joj replika![]()
tvrd je orahmišur
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6329 Re: Veliki Brat 2013
da moze bit to 100 %amiliana wrote:Tako sam atraktivnayildiz wrote:amiliana wrote:Oj lika![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A sto li se on bas zalijepo za tebe ....
![]()
![]()
![]()
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#6330 Re: Veliki Brat 2013
ma konta lik ako je i 20% dobrA kao na avataru, dobro je 
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6331 Re: Veliki Brat 2013
Eluveitie wrote:ma konta lik ako je i 20% dobrA kao na avataru, dobro je
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6332 Re: Veliki Brat 2013
ne d'o bog da se tebi neko slepa. bio bi optuzen za pedofiliju.Eluveitie wrote:ma konta lik ako je i 20% dobrA kao na avataru, dobro je
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#6333 Re: Veliki Brat 2013
Sta ste ovo ispisali od mog zadnjeg ulaska na temu......ali jedan komentar mi je posebno privukao paznju, i to od koga drugog nego od misure
cuj dosta davanja novca hrvatima 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6334 Re: Veliki Brat 2013
Kako za kogade balzac wrote:didžej wrote:mislim da su se sad veze usijale.
divi joj replika![]()
tvrd je orahmišur
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6335 Re: Veliki Brat 2013
E hajmo sad uspaljeni,get a room
I pustite 'normalni' narod da prati VB-ejca.
Lecgo Soraja,lecgo!
Mostar te voli

I pustite 'normalni' narod da prati VB-ejca.
Lecgo Soraja,lecgo!
Mostar te voli
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6336 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:ne d'o bog da se tebi neko slepa. bio bi optuzen za pedofiliju.Eluveitie wrote:ma konta lik ako je i 20% dobrA kao na avataru, dobro je
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6337 Re: Veliki Brat 2013
miškoamiliana wrote:Tako sam atraktivnayildiz wrote:amiliana wrote:Oj lika![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A sto li se on bas zalijepo za tebe ....
![]()
![]()
![]()
a ja sam pao na tvoj duh
cijeni to
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#6338 Re: Veliki Brat 2013
Jeste li vi uopce skontali zbog cega oni nju zezaju? 
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6339 Re: Veliki Brat 2013
Hajmo prva Aneta papanka...za koju minutu...
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6340 Re: Veliki Brat 2013
miško
ne otkrivaj sve adute
ovog turčina yildiza samo to zanima:-x
a ja sam pao na tvoj duh
prepoznatljivi
jedinstveni
cijeni to
mišure[/quote]
ja sam rodjena sarajka
a ja sam pao na tvoj duh
cijeni to
ja sam rodjena sarajka
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6341 Re: Veliki Brat 2013
Imam malo vise od 18 godinadidžej wrote:ne d'o bog da se tebi neko slepa. bio bi optuzen za pedofiliju.Eluveitie wrote:ma konta lik ako je i 20% dobrA kao na avataru, dobro je
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6342 Re: Veliki Brat 2013
Nisam,niti me zanima.Ambrozija wrote:Jeste li vi uopce skontali zbog cega oni nju zezaju?
Imaju pp.
Samo smaraju ovuda,trolaju,zagušuju temu.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6344 Re: Veliki Brat 2013
meni je posebno draga rijec "bih"Ambrozija wrote:Jeste li vi uopce skontali zbog cega oni nju zezaju?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6345 Re: Veliki Brat 2013
po avataru.yildiz wrote:didžej wrote:
ne d'o bog da se tebi neko slepa. bio bi optuzen za pedofiliju.![]()
od kud ti znas jeli punoljetna ili nije
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6346 Re: Veliki Brat 2013
P308 wrote:meni je posebno draga rijec "bih"Ambrozija wrote:Jeste li vi uopce skontali zbog cega oni nju zezaju?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6347 Re: Veliki Brat 2013
to i ja kazem, imaju pp a ovuda nesto glume.RED SKY wrote:Nisam,niti me zanima.Ambrozija wrote:Jeste li vi uopce skontali zbog cega oni nju zezaju?
Imaju pp.
Samo smaraju ovuda,trolaju,zagušuju temu.
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6348 Re: Veliki Brat 2013
cuuujjdidžej wrote:po avataru.yildiz wrote:didžej wrote:
ne d'o bog da se tebi neko slepa. bio bi optuzen za pedofiliju.![]()
od kud ti znas jeli punoljetna ili nije
-
Monroebitch
- Posts: 11
- Joined: 14/04/2013 11:56
#6349 Re: Veliki Brat 2013
Navijam za Soraju i Žarka
Go Sorka
,Go Žarko 
Go Sorka
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6350 Re: Veliki Brat 2013
Hajde hajde Soraja, sada, no kad ces

