Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63151 Re: Liverpool FC
Jebga, bolje ranjen nego mrtav.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#63152 Re: Liverpool FC
Salah karina danas.
Btw, protiv bunkera Liverpool bas ne moze nista.
Bice ovo interesantno prvenstvo.
Borba za LP ce biti zestoka.
Btw, protiv bunkera Liverpool bas ne moze nista.
Bice ovo interesantno prvenstvo.
Borba za LP ce biti zestoka.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63153 Re: Liverpool FC
Divno. Darwin osim sto je ispao tupan pravi, takodjer osim toga veceras jedan od direktnih krivaca za prosute bodove, 3 mrtve sanse.
Helem kako sjebati sezonu u 2 kola by Liverpool FC.
Inace Phillips, Milner, podsjetilo me nekad na Klavana, Leivu, Shelvya... Super sirina. Na klupi nemas spica. Doslovno.
Carvalhu definitivno treba prostor. On na masu apsolutno nista ne moze. K'o dijete naspravm svakog gorostasa ispred sebe. Totalno nejak.
Helem kako sjebati sezonu u 2 kola by Liverpool FC.
Inace Phillips, Milner, podsjetilo me nekad na Klavana, Leivu, Shelvya... Super sirina. Na klupi nemas spica. Doslovno.
Carvalhu definitivno treba prostor. On na masu apsolutno nista ne moze. K'o dijete naspravm svakog gorostasa ispred sebe. Totalno nejak.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#63154 Re: Liverpool FC
Znalo se i prije da ti ne treba ekipa za pobjedu protiv Citya nego da sa lakocom Fulham i Palace dobijes. Sa Cityem imas dvije utakmice a sa ovakvim ekipama skoro pa 30.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63155 Re: Liverpool FC
Samo opusteno. Prekriziti tituluo odmah sad i bice lakse.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63156 Re: Liverpool FC
Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63158 Re: Liverpool FC
Ne znam fakat sta je ciniti im. Ili je do igraca koji nisu u formi iz 2020. ili do neceg drugog. U toj sezoni mislim da nisu imali prosutog boda protiv ekipa van top 6 ili nesto minimalno (Watford), ali uglavnom trpali su sakom i kapom.
Sad ili fali ideje, lucidnosti, cega god, ali nesto vec godinu i po ne stima i svi s lahkocom ocito zaustave masinu. Kruzi, kruzi, sutaj, ali nista. Recept jednostavan cini se.
I sad mi ne ide u glavu potez onog tupka. Kako se papak uspio lahko isprovocirati... Sa 11 igraca ovo bi dobili sigurno do kraja.
Borba za Ligu prvak, opet.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63159 Re: Liverpool FC
Ja nisam sekunde nasekiran.
Od primljenog gola sam skontao da je super ako se ne izgubi.
Nije se izgubilo. Četiri boda kasnimo za prvim. Mozemo popusiti jos 10 bodova i bicemo sampioni.
Od primljenog gola sam skontao da je super ako se ne izgubi.
Nije se izgubilo. Četiri boda kasnimo za prvim. Mozemo popusiti jos 10 bodova i bicemo sampioni.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63160 Re: Liverpool FC
Odličan u čemu?no_sekirli wrote: ↑15/08/2022 23:04 Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
Izolirao ga Palace da na njemu ostane distribuirati loptu - bacao ih ili u bunar ili igračima pod pritiskom. Spor u izlasku u ofsajd zamku kod gola Zahe. Kad je ušao Gomez kao da je ušao Maldini, sunce zasjalo i oblaci se otvorili. Phillips je simpatičan momak, ali nemoj da igra molim te.
Last edited by vaučer on 15/08/2022 23:15, edited 1 time in total.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63161 Re: Liverpool FC
Salah je trebao preuzeti igru nakon crvenog. To nije uradio; Diaz jeste.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63162 Re: Liverpool FC
Pa svi su znali da je to njihova taktika. Trebao je znati i Klopp i cijeli tim. Dobro se snasao u toj ulozi, kad su se svi ostali pokrivali potezima nazad. Ja ga uopce ne krivim za onaj gol.vaučer wrote: ↑15/08/2022 23:07Odličan u čemu?no_sekirli wrote: ↑15/08/2022 23:04 Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
Izolirao ga Palace da na njemu ostane distribuirati loptu - bacao ih ili u bunar ili igračima pod pritiskom. Spor u izlasku u ofsajd zamku kod gola Zahe. Kad je ušao Gomez kao da je ušao Maldini, sunce zasjalo i oblaci se otvorili. Phillips je simpatičan momak, ali nemoj da igra molim te.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63163 Re: Liverpool FC
Ma i Fabinho je poprilican krivac za gol. Nasuk'o se prije onog pasa k'o Costa Concordia. Dobro poceo, ali kako je utakmica odmicala sve gori i gori.
I sad mi ne ide u glavu Milner i on od prve. Grozna kombinacija, spora, traljava, ono old school engleski iz 90-tih...
I sad mi ne ide u glavu Milner i on od prve. Grozna kombinacija, spora, traljava, ono old school engleski iz 90-tih...
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63164 Re: Liverpool FC
Ma bravo za komentar. Za 350 milja mora ujedat po terenu.King_Kenny wrote: ↑15/08/2022 23:14 Salah je trebao preuzeti igru nakon crvenog. To nije uradio; Diaz jeste.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63166 Re: Liverpool FC
Nisam vidio da je išta naročito dobro Phillips radio. To je neki njegov standard. Ne krivim ga ni ja - takav je kakav je. Pomele su nas ozljede opet i nismo imali izbora.
Uglavnom sranje rezultat, bolja igra nakon isključenja Nuneza. Darwin nas je fino naguzio i mislim da mu sad slijedi reset i opet klupa i minute na kraju utakmice, dok se ne pribere i dok ga Klopp malo ne urazumi.
Uglavnom sranje rezultat, bolja igra nakon isključenja Nuneza. Darwin nas je fino naguzio i mislim da mu sad slijedi reset i opet klupa i minute na kraju utakmice, dok se ne pribere i dok ga Klopp malo ne urazumi.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63167 Re: Liverpool FC
Flop utakmice za mene. Ne vidim šta on nama donosi na terenu protiv većine protivnika. Ni sjena onog krakatog monstruma koji je zaustavljao napade u serijama.BHF_Manijak wrote: ↑15/08/2022 23:28 Ma i Fabinho je poprilican krivac za gol. Nasuk'o se prije onog pasa k'o Costa Concordia. Dobro poceo, ali kako je utakmica odmicala sve gori i gori.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#63168 Re: Liverpool FC
We wanted to see Suarez in him but not like that 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63169 Re: Liverpool FC
Divna neka statistika:
Liverpool have created more xG (4.7) in their opening two games than any other Premier League team.
Otprilike uzrok svih belaja prosle, a ocito i ove sezone. Evo odlican xG i na kraju qrcina, 2 boda. Realizacija ocajna dosad.
Liverpool have created more xG (4.7) in their opening two games than any other Premier League team.
Otprilike uzrok svih belaja prosle, a ocito i ove sezone. Evo odlican xG i na kraju qrcina, 2 boda. Realizacija ocajna dosad.
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
convict
- Posts: 3518
- Joined: 10/02/2008 01:20
#63171 Re: Liverpool FC
ja sam prekrizio jos prije pocetka sezone kada je postalo jasno da nece dovesti nikoga u vezni red. ocigledno je da ni vlasnici nemaju tu ambiciju. zarada im je i ovako dobra, uz osvojene titule ne bi bila mnogo veca, a morali bi puno uloziti. titule su nesto sto puno vise znaci nama navijacima.
zao mi je samo sto i klopp prodaje tu pricu da je ovo sto imamo dovoljno za neke velike domete. 2-3 povrijedjena igraca i ne mozemo dobiti jebeni Crystal Palace, toliko o jacini klupe.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63172 Re: Liverpool FC
Upravo tako. Pare su kljucne, a ako neces da se izvrnes, onda gledaj druge kako osvajaju trofeje, a ti ganjaj TV prava i suvenire.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63173 Re: Liverpool FC
Pa oni pokazuju iz poteza u potez da nemaju nista protiv takvog modela. Biznis model. Nemaju Ameri tu pasiju kao neko s Anfielda ili bilo kojeg drugog stadiona, njima je sve biznis model i gdje su kad se podvuce crta na kraju godine.drug_profi wrote: ↑16/08/2022 00:25 Upravo tako. Pare su kljucne, a ako neces da se izvrnes, onda gledaj druge kako osvajaju trofeje, a ti ganjaj TV prava i suvenire.
Ako se uzme koja kanta - super, ako ne ko ga jebe dok god profit stima.
Pa Arsenal ti isti qrac ima. Navijaci pojeli Wengera jer se godinama ni za sta ne bori, ali Jenkije bolio kurac jer im je ogromnu lovu donosio.
Biznismeni, prosto.
Nije to kao ludi Arap ili Rus, da kupuje kisu Boziju dok sta ne osvoji.
Za takve je Klopp idealan. Uz normalna ulaganja izvlaci puno toga.
Znas koliko se Amer nasekira hoce li se uzeti LP ili ne, ako na kraju godine stoji i bez toga "dobit - 25 miliona"?! Boli ih cosak...
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63174 Re: Liverpool FC
Jasno je to meni, ali sam se ipak nadao da ce se ici na jacu investiciju da bi vise zaradili.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63175 Re: Liverpool FC
Ma jok, Amerikanac je to. Minimalan rizik, maksimalan profit - to se gleda. Ulaganje u igraca njemu automatski prolazi kroz glavu sta ako bude promasena investicija, sta ako ne mogne sam doprinjeti, sta ako se odmah u drugoj utakmici povrijedi itd... Milion kalkulacija odmah.drug_profi wrote: ↑16/08/2022 00:59 Jasno je to meni, ali sam se ipak nadao da ce se ici na jacu investiciju da bi vise zaradili.
Tipicno americki ulazu u ono od cega imaju povrat investicije bez nekog prevelikog rizika, tipa marketing, pa onda prosirenje stadiona itd... Odmah ide kako se moze Anfield rentati za koncerte, za ovo za ono, merchandise i slicno. To je sigurica.
Jos pored toga imaju milion i jedan nakav klub, od cega im je onaj fucking bejzbol prioritet.
Ne trubim ja dzaba godinama protiv ovih debila. OK, izvadili klub iz govana, ali nikad nece imati tu ogromnu zelju da naprave iskorak, da dominiraju itd...
