Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#63151 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Jebga, bolje ranjen nego mrtav.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#63152 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Salah karina danas.
Btw, protiv bunkera Liverpool bas ne moze nista.
Bice ovo interesantno prvenstvo.
Borba za LP ce biti zestoka.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63153 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Divno. Darwin osim sto je ispao tupan pravi, takodjer osim toga veceras jedan od direktnih krivaca za prosute bodove, 3 mrtve sanse.

Helem kako sjebati sezonu u 2 kola by Liverpool FC.

Inace Phillips, Milner, podsjetilo me nekad na Klavana, Leivu, Shelvya... Super sirina. Na klupi nemas spica. Doslovno.

Carvalhu definitivno treba prostor. On na masu apsolutno nista ne moze. K'o dijete naspravm svakog gorostasa ispred sebe. Totalno nejak.
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#63154 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Znalo se i prije da ti ne treba ekipa za pobjedu protiv Citya nego da sa lakocom Fulham i Palace dobijes. Sa Cityem imas dvije utakmice a sa ovakvim ekipama skoro pa 30.
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#63155 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Samo opusteno. Prekriziti tituluo odmah sad i bice lakse.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#63156 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63157 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote: 15/08/2022 23:00 Znalo se i prije da ti ne treba ekipa za pobjedu protiv Citya nego da sa lakocom Fulham i Palace dobijes. Sa Cityem imas dvije utakmice a sa ovakvim ekipama skoro pa 30.
:thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63158 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mustang1 wrote: 15/08/2022 23:00 Znalo se i prije da ti ne treba ekipa za pobjedu protiv Citya nego da sa lakocom Fulham i Palace dobijes. Sa Cityem imas dvije utakmice a sa ovakvim ekipama skoro pa 30.
Ne znam fakat sta je ciniti im. Ili je do igraca koji nisu u formi iz 2020. ili do neceg drugog. U toj sezoni mislim da nisu imali prosutog boda protiv ekipa van top 6 ili nesto minimalno (Watford), ali uglavnom trpali su sakom i kapom.
Sad ili fali ideje, lucidnosti, cega god, ali nesto vec godinu i po ne stima i svi s lahkocom ocito zaustave masinu. Kruzi, kruzi, sutaj, ali nista. Recept jednostavan cini se.

I sad mi ne ide u glavu potez onog tupka. Kako se papak uspio lahko isprovocirati... Sa 11 igraca ovo bi dobili sigurno do kraja.

Borba za Ligu prvak, opet.
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#63159 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ja nisam sekunde nasekiran.
Od primljenog gola sam skontao da je super ako se ne izgubi.

Nije se izgubilo. Četiri boda kasnimo za prvim. Mozemo popusiti jos 10 bodova i bicemo sampioni.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#63160 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

no_sekirli wrote: 15/08/2022 23:04 Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
Odličan u čemu?
Izolirao ga Palace da na njemu ostane distribuirati loptu - bacao ih ili u bunar ili igračima pod pritiskom. Spor u izlasku u ofsajd zamku kod gola Zahe. Kad je ušao Gomez kao da je ušao Maldini, sunce zasjalo i oblaci se otvorili. Phillips je simpatičan momak, ali nemoj da igra molim te.
Last edited by vaučer on 15/08/2022 23:15, edited 1 time in total.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#63161 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Salah je trebao preuzeti igru nakon crvenog. To nije uradio; Diaz jeste.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#63162 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

vaučer wrote: 15/08/2022 23:07
no_sekirli wrote: 15/08/2022 23:04 Nat je bio odlican veceras. Salah treba vise traziti loptu u polju. Jedan na jedan slabo ide.
Odličan u čemu?
Izolirao ga Palace da na njemu ostane distribuirati loptu - bacao ih ili u bunar ili igračima pod pritiskom. Spor u izlasku u ofsajd zamku kod gola Zahe. Kad je ušao Gomez kao da je ušao Maldini, sunce zasjalo i oblaci se otvorili. Phillips je simpatičan momak, ali nemoj da igra molim te.
Pa svi su znali da je to njihova taktika. Trebao je znati i Klopp i cijeli tim. Dobro se snasao u toj ulozi, kad su se svi ostali pokrivali potezima nazad. Ja ga uopce ne krivim za onaj gol.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63163 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma i Fabinho je poprilican krivac za gol. Nasuk'o se prije onog pasa k'o Costa Concordia. Dobro poceo, ali kako je utakmica odmicala sve gori i gori.

I sad mi ne ide u glavu Milner i on od prve. Grozna kombinacija, spora, traljava, ono old school engleski iz 90-tih...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#63164 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

King_Kenny wrote: 15/08/2022 23:14 Salah je trebao preuzeti igru nakon crvenog. To nije uradio; Diaz jeste.
Ma bravo za komentar. Za 350 milja mora ujedat po terenu.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#63165 Re: Liverpool FC

Post by Karikaturist »

Koga ce ujedati :lol:
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#63166 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Nisam vidio da je išta naročito dobro Phillips radio. To je neki njegov standard. Ne krivim ga ni ja - takav je kakav je. Pomele su nas ozljede opet i nismo imali izbora.

Uglavnom sranje rezultat, bolja igra nakon isključenja Nuneza. Darwin nas je fino naguzio i mislim da mu sad slijedi reset i opet klupa i minute na kraju utakmice, dok se ne pribere i dok ga Klopp malo ne urazumi.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#63167 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

BHF_Manijak wrote: 15/08/2022 23:28 Ma i Fabinho je poprilican krivac za gol. Nasuk'o se prije onog pasa k'o Costa Concordia. Dobro poceo, ali kako je utakmica odmicala sve gori i gori.
Flop utakmice za mene. Ne vidim šta on nama donosi na terenu protiv većine protivnika. Ni sjena onog krakatog monstruma koji je zaustavljao napade u serijama.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#63168 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

We wanted to see Suarez in him but not like that 💀
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63169 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Divna neka statistika:
Liverpool have created more xG (4.7) in their opening two games than any other Premier League team.

Otprilike uzrok svih belaja prosle, a ocito i ove sezone. Evo odlican xG i na kraju qrcina, 2 boda. Realizacija ocajna dosad.
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63170 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

King_Kenny wrote: 12/08/2022 16:43 Više ćemo znati u ponedjeljak. :mrgreen:
:D :roll:
convict
Posts: 3518
Joined: 10/02/2008 01:20

#63171 Re: Liverpool FC

Post by convict »

drug_profi wrote: 15/08/2022 23:03 Samo opusteno. Prekriziti tituluo odmah sad i bice lakse.
ja sam prekrizio jos prije pocetka sezone kada je postalo jasno da nece dovesti nikoga u vezni red. ocigledno je da ni vlasnici nemaju tu ambiciju. zarada im je i ovako dobra, uz osvojene titule ne bi bila mnogo veca, a morali bi puno uloziti. titule su nesto sto puno vise znaci nama navijacima.

zao mi je samo sto i klopp prodaje tu pricu da je ovo sto imamo dovoljno za neke velike domete. 2-3 povrijedjena igraca i ne mozemo dobiti jebeni Crystal Palace, toliko o jacini klupe.
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#63172 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Upravo tako. Pare su kljucne, a ako neces da se izvrnes, onda gledaj druge kako osvajaju trofeje, a ti ganjaj TV prava i suvenire.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63173 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

drug_profi wrote: 16/08/2022 00:25 Upravo tako. Pare su kljucne, a ako neces da se izvrnes, onda gledaj druge kako osvajaju trofeje, a ti ganjaj TV prava i suvenire.
Pa oni pokazuju iz poteza u potez da nemaju nista protiv takvog modela. Biznis model. Nemaju Ameri tu pasiju kao neko s Anfielda ili bilo kojeg drugog stadiona, njima je sve biznis model i gdje su kad se podvuce crta na kraju godine.
Ako se uzme koja kanta - super, ako ne ko ga jebe dok god profit stima.
Pa Arsenal ti isti qrac ima. Navijaci pojeli Wengera jer se godinama ni za sta ne bori, ali Jenkije bolio kurac jer im je ogromnu lovu donosio.
Biznismeni, prosto.
Nije to kao ludi Arap ili Rus, da kupuje kisu Boziju dok sta ne osvoji.
Za takve je Klopp idealan. Uz normalna ulaganja izvlaci puno toga.

Znas koliko se Amer nasekira hoce li se uzeti LP ili ne, ako na kraju godine stoji i bez toga "dobit - 25 miliona"?! Boli ih cosak...
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#63174 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Jasno je to meni, ali sam se ipak nadao da ce se ici na jacu investiciju da bi vise zaradili.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63175 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

drug_profi wrote: 16/08/2022 00:59 Jasno je to meni, ali sam se ipak nadao da ce se ici na jacu investiciju da bi vise zaradili.
Ma jok, Amerikanac je to. Minimalan rizik, maksimalan profit - to se gleda. Ulaganje u igraca njemu automatski prolazi kroz glavu sta ako bude promasena investicija, sta ako ne mogne sam doprinjeti, sta ako se odmah u drugoj utakmici povrijedi itd... Milion kalkulacija odmah.

Tipicno americki ulazu u ono od cega imaju povrat investicije bez nekog prevelikog rizika, tipa marketing, pa onda prosirenje stadiona itd... Odmah ide kako se moze Anfield rentati za koncerte, za ovo za ono, merchandise i slicno. To je sigurica.

Jos pored toga imaju milion i jedan nakav klub, od cega im je onaj fucking bejzbol prioritet.

Ne trubim ja dzaba godinama protiv ovih debila. OK, izvadili klub iz govana, ali nikad nece imati tu ogromnu zelju da naprave iskorak, da dominiraju itd...
Post Reply