Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑15/08/2022 20:38
Šta je ovo nema BHF-a još da ostavi sugestiju
Pretpostavljam da bi bilo nešto ovako:
"Allaha mi tačno sam znao da će mi se debili posrati i na ovu sezonu. Mrtvog Phillipsa gledam i Milner sa 40 godina starter jer je skrtim americkim supcima žao potrošiti pare da dovedu nekog u sredinu, a City, Arsenal i Chelsea sve pokupovaše. Fuj svega mi.
Neka mi imamo mi Keitu i Ox-a kao new signing je*o im on najmilije."
AmiĐa_Idriz wrote: ↑15/08/2022 20:38
Šta je ovo nema BHF-a još da ostavi sugestiju
Pretpostavljam da bi bilo nešto ovako:
"Allaha mi tačno sam znao da će mi se debili posrati i na ovu sezonu. Mrtvog Phillipsa gledam i Milner sa 40 godina starter jer je skrtim americkim supcima žao potrošiti pare da dovedu nekog u sredinu, a City, Arsenal i Chelsea sve pokupovaše. Fuj svega mi.
Neka mi imamo mi Keitu i Ox-a kao new signing je*o im on najmilije."
AmiĐa_Idriz wrote: ↑15/08/2022 20:38
Šta je ovo nema BHF-a još da ostavi sugestiju
Pretpostavljam da bi bilo nešto ovako:
"Allaha mi tačno sam znao da će mi se debili posrati i na ovu sezonu. Mrtvog Phillipsa gledam i Milner sa 40 godina starter jer je skrtim americkim supcima žao potrošiti pare da dovedu nekog u sredinu, a City, Arsenal i Chelsea sve pokupovaše. Fuj svega mi.
Neka mi imamo mi Keitu i Ox-a kao new signing je*o im on najmilije."
Tako je lutko moja! Postedi me pisanja, Allah te nagradio.
Cirkus postava i ovo s povredama, bas cirkus postaje. Smijesno.
Mnogo bolja energija nego protiv Fulhama. Eliott strasno inteligentan, ali to smo i znali. Vecina bi ondje iz prve opalila, on je sjajan potez napravio.
Ma gdje nece plivati frajer odigr'o zadnju kad je ulje 2 marke bilo...
Milner nije za ozbiljnig fudbala vise. Vezni red Fabinho-Milner ne moze cigru razigrati. Sve spalo na Eliotta. Bice ovo patnja i sluti na jos jedan X. Ocito je da im opet sijaset prilika treba za gol.
Ma dobro, nije loše bilo. Jbg, zna se da će Zaha igrati na Nata; jednom mu uspjelo. Liverpool je trebao zabiti 2 i sve bi bilo ok. Mislim da će Liverpool ovo preokrenuti.
I Diaz takodjer nista, iskreno. I prvu utakmicu, ali hajd kontam prva, gostovanje, ali evo i ovu tanano skroz. Nema 1 na 1 prolazak, samo ulazak u sredinu, ne moze probit, dodat, nista...
Nadam se da je samo forma u pitanju, da nije procitan.
AmiĐa_Idriz wrote: ↑15/08/2022 20:38
Šta je ovo nema BHF-a još da ostavi sugestiju
Pretpostavljam da bi bilo nešto ovako:
"Allaha mi tačno sam znao da će mi se debili posrati i na ovu sezonu. Mrtvog Phillipsa gledam i Milner sa 40 godina starter jer je skrtim americkim supcima žao potrošiti pare da dovedu nekog u sredinu, a City, Arsenal i Chelsea sve pokupovaše. Fuj svega mi.
Neka mi imamo mi Keitu i Ox-a kao new signing je*o im on najmilije."