izgleda__Phoenix__ wrote:onesvijesti ga
The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6301 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6302 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Što me nervira napuštanje skloništa na svoju ruku. Nema logike da se ovo radi u svakoj sezoni po par puta.
Dovedu sebe u opasnost, a onda i druge koji ih odu tražiti. A ovi drugi obično brzinom metka napuste utvrdu ne bi li što brže našli onog ko je otišao. Bez ikakvog plana, ništa. 
Carol cmizdri i onda pobije sve koje je namjeravala.
I čemu ostavljanje auta na putu, ona pješke otišla.
Opet Daryl naletio na svog jarana. Nikako da ga se riješi. Valjda nije mrtav? 
Nema više walkera u seriji. Valjda ih sve pobili.
Carol cmizdri i onda pobije sve koje je namjeravala.
Nema više walkera u seriji. Valjda ih sve pobili.
- polfudbal
- Posts: 400
- Joined: 16/03/2010 22:24
#6303 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ode Daryl...
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#6304 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
koji kurac se desio

- polfudbal
- Posts: 400
- Joined: 16/03/2010 22:24
#6305 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
A mozda je i Dwighta neko puk'o 
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6306 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Daryl je živ 100% samo je vjerovatno ranjen, ipak je na kraju onaj rekao "You'll be alright". Ja mislim da će Daryla, Michonne, Glenna i Rositu Dwight dovest kod Negana nakon što ovaj safata Rickovu grupu kao na traileru za finale.
- polfudbal
- Posts: 400
- Joined: 16/03/2010 22:24
#6307 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moguce je da ce Negan ipak presudjivatiPandakonda wrote:Daryl je živ 100% samo je vjerovatno ranjen, ipak je na kraju onaj rekao "You'll be alright". Ja mislim da će Daryla, Michonne, Glenna i Rositu Dwight dovest kod Negana nakon što ovaj safata Rickovu grupu kao na traileru za finale.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#6308 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
jedna od opcija je i ta, ali ko bi ga mogao roknuti? jedino Sasha, jer mi je ona iskusna sa snajperom i puškama općenito (mislim svi su manje vise, nekako me na nju aspocira), da ne govorim o Ibri.. ali oni su u svojoj tvrđavi Aleksandriji.. ja kontam da ga je dwight ranio u rame/ruku da ga onesposobi da ne može koristiti crossbow jer zna da će ga ovaj ubiti čim mu se ukaže i najmanja prilika.. Morgan u slijedećoj epizodi princ na bijelom konju, možda ih on na kraju sve spasi (dobro ne bas sve) kao Carol u Terminusupolfudbal wrote:A mozda je i Dwighta neko puk'o
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6309 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Vrijeme je za zombi bebeDaryl Dixon wrote:jedna od opcija je i ta, ali ko bi ga mogao roknuti? jedino Sasha, jer mi je ona iskusna sa snajperom i puškama općenito (mislim svi su manje vise, nekako me na nju aspocira), da ne govorim o Ibri.. ali oni su u svojoj tvrđavi Aleksandriji.. ja kontam da ga je dwight ranio u rame/ruku da ga onesposobi da ne može koristiti crossbow jer zna da će ga ovaj ubiti čim mu se ukaže i najmanja prilika.. Morgan u slijedećoj epizodi princ na bijelom konju, možda ih on na kraju sve spasi (dobro ne bas sve) kao Carol u Terminusupolfudbal wrote:A mozda je i Dwighta neko puk'oNesto mi govori da bi se mogli drzati stripa i da nas napusti Glenn.. izgleda da Meggie nije nesto udure sa bebom
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#6310 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
pravo da ti kazem o tome i razmisljam nego necu da pisem da me ne bi neko pogresno protumacio.. to mi je prvo palo na pamet.. sta mislis ne d'o Bog mali walker u njoj? zgadili bi mi seriju brata mi.. a je*bali bi im fanovi majku svima za takvo nestoPandakonda wrote:Vrijeme je za zombi bebeDaryl Dixon wrote:jedna od opcija je i ta, ali ko bi ga mogao roknuti? jedino Sasha, jer mi je ona iskusna sa snajperom i puškama općenito (mislim svi su manje vise, nekako me na nju aspocira), da ne govorim o Ibri.. ali oni su u svojoj tvrđavi Aleksandriji.. ja kontam da ga je dwight ranio u rame/ruku da ga onesposobi da ne može koristiti crossbow jer zna da će ga ovaj ubiti čim mu se ukaže i najmanja prilika.. Morgan u slijedećoj epizodi princ na bijelom konju, možda ih on na kraju sve spasi (dobro ne bas sve) kao Carol u Terminusupolfudbal wrote:A mozda je i Dwighta neko puk'oNesto mi govori da bi se mogli drzati stripa i da nas napusti Glenn.. izgleda da Meggie nije nesto udure sa bebom
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#6311 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa ako se virus prenosi s majke na plod, moguce je. Trudnoca uvijek moze poci krivo. No cisto sumnjam da ce ici na to
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#6312 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sem kako se zatrudni poslije toga nista ne razumijem o trudnoci. Tako da ne znam kakav bol se moze osjetiti ili razlog takvog bola. Nadam se je beba postala walker i jede iz nutra
Najbolja smrt ikada 
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#6313 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
U svakom slucaju zubi su jos uvijek nepostojeci
Mozda je imala spontani pobacaj
Mozda je imala spontani pobacaj
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#6314 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
To i ja kontam, kakvi zubi u ovoj fazi razvoja, heh biće da je pobačajannoy wrote:U svakom slucaju zubi su jos uvijek nepostojeci![]()
Mozda je imala spontani pobacaj
- DMXallen
- Posts: 214
- Joined: 26/06/2015 17:55
- Contact:
#6315 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
S06E15
Još jedna solidna epizoda, moglo je bolje ali...
...ja uvijek gledam širu sliku ove serije i ne obazirem se previše na kvalitet svake pojedinačne epizode. Da je svaka epizoda sa radnjom za sebe ova bi bila jedna od lošijih sa niđe veze momentima, ali, ovo je jedan dio velike slagalice i svaki momenat ima svoje mjesto.
Da krenem sa Carol, po meni nisu "usrali" lik kako mnogi kažu. Žena je i dalje badass, jednostavno nema te osobe koju kad tad sve ne sustigne. To je i napisala u pismu, ne može više ubijati, ali mora da zaštiti voljene i zato ide. I na cesti je morala ih pobiti jer su bili prijetnja njenima u Alexandriji. Žena se stvarno slomi i plače, ali to joj dođe kao super diverzija.
Zašto auto ni jedno nije uzela, njeno ima probijenu gumu a njihovo probijen rezervoar ako je ko primijetio. A pitanje je da li je otišla preko polja.
Dalje, jeste glupo što su onako otišli van zidina. Ali jednostavno sada smatraju kako su svi jaki i tako da Alexandriji nije ostala ne čuvana. A i ovamo su svi u paru, osim Daryl što se poveo osjećajima i krenuo sam.
Vani su svi po jedan od ljubavnih parova tako da su svi potencijalne mete za Neganovu Lucile, i naravno Daryl kao najveći šok za fanove.
Jedino što im ne bi oprostio jeste ako ostave nepoznanicu do sedme sezone koga je Negan smakao.
ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.16 - Last Day on Earth - FINALE SEZONE
http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot ... y.html?m=0
Još jedna solidna epizoda, moglo je bolje ali...
...ja uvijek gledam širu sliku ove serije i ne obazirem se previše na kvalitet svake pojedinačne epizode. Da je svaka epizoda sa radnjom za sebe ova bi bila jedna od lošijih sa niđe veze momentima, ali, ovo je jedan dio velike slagalice i svaki momenat ima svoje mjesto.
Da krenem sa Carol, po meni nisu "usrali" lik kako mnogi kažu. Žena je i dalje badass, jednostavno nema te osobe koju kad tad sve ne sustigne. To je i napisala u pismu, ne može više ubijati, ali mora da zaštiti voljene i zato ide. I na cesti je morala ih pobiti jer su bili prijetnja njenima u Alexandriji. Žena se stvarno slomi i plače, ali to joj dođe kao super diverzija.
Zašto auto ni jedno nije uzela, njeno ima probijenu gumu a njihovo probijen rezervoar ako je ko primijetio. A pitanje je da li je otišla preko polja.
Dalje, jeste glupo što su onako otišli van zidina. Ali jednostavno sada smatraju kako su svi jaki i tako da Alexandriji nije ostala ne čuvana. A i ovamo su svi u paru, osim Daryl što se poveo osjećajima i krenuo sam.
Vani su svi po jedan od ljubavnih parova tako da su svi potencijalne mete za Neganovu Lucile, i naravno Daryl kao najveći šok za fanove.
Jedino što im ne bi oprostio jeste ako ostave nepoznanicu do sedme sezone koga je Negan smakao.
ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.16 - Last Day on Earth - FINALE SEZONE
http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot ... y.html?m=0
Last edited by DMXallen on 29/03/2016 10:45, edited 1 time in total.
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#6316 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Razvoj likova je neophodan, nitko ne zeli gledati jednolicne i jednodimenzionalne likove i svakako ce se osobnosti u takvim surovim uvjetima prezivljavanja drasticno mijenjati, i napravili su prilicno dobar posao s nekim likovima, npr. Rick i njegov razvoj su odlicno razradili i dobro su ga prikazali kroz sve njegove faze, dok mi je ovo s Carol nekako naporno. I zao mi je sto su neki likovi koji su prije bili jako zanimljivi (Daryl, Michonne) sad nekako mlaki i malo se izgubila dinamicnost među nekim likovima
Moram reci kako mi je scena kad Carol puca iz rukava uzas, na tragu scene otvaranja drugog dijela sezone
Sve u svemu ova sezona nije uopce losa, kad ju usporedimo sa recimo 4. sezonom koja je zivi smor za vrijeme koje sam par puta bila vrlo blizu odustajanja od gledanja kompletnog serijala al drago mi je da ipak nisam.
Nadam se i ja da nam identitet osobe koja ce nastradati u finalu nece dati kao ciffhanger za iducu sezonu, to bi bilo stvarno glupo, ali ne bih se iznenadila da tako bude
Moram reci kako mi je scena kad Carol puca iz rukava uzas, na tragu scene otvaranja drugog dijela sezone
Sve u svemu ova sezona nije uopce losa, kad ju usporedimo sa recimo 4. sezonom koja je zivi smor za vrijeme koje sam par puta bila vrlo blizu odustajanja od gledanja kompletnog serijala al drago mi je da ipak nisam.
Nadam se i ja da nam identitet osobe koja ce nastradati u finalu nece dati kao ciffhanger za iducu sezonu, to bi bilo stvarno glupo, ali ne bih se iznenadila da tako bude
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6317 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Možda mali grebe rukama, ne trebaju mu zubi 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#6318 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Gricka desnima.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6319 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ma jok, nema šanse za tako nešto. Neće ići do toga.Daryl Dixon wrote: pravo da ti kazem o tome i razmisljam nego necu da pisem da me ne bi neko pogresno protumacio.. to mi je prvo palo na pamet.. sta mislis ne d'o Bog mali walker u njoj? zgadili bi mi seriju brata mi.. a je*bali bi im fanovi majku svima za takvo nesto
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#6320 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
ExNihilo wrote:Gricka desnima.

- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#6321 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Na kraju će biti da je Maggie imala aferu sa zombijem. 
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#6322 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
E koji je Morgan serator, tačno traži da bude ubijen i to od svojih ljudi. Da je u onoj situaciji kad omete Ricka da pogodi onog lika, bio bilo ko drugi, odmah bi mu Rick presudio. I još kao, da ja nisam spasio Wolfa ne bi on spasio Dennis, a onda ona ne bi spasil Carla. Pa mislim stvarno... Da si ti seratoru odmah dokusurio Wolfa, ne bi niko ni trebo spašavat Dennis, al eto.. nek si ti svoje reko.
Po meni dobra epizoda sa puno zapleta i bez raspleta na vidiku. A taman sam pomislio da će jedino dobro u epizodi biti Johny Cash (It`s all over) na početku epizode.
i da... Rick i Mishone jedu jabuke... Samo sam čeko da začujem Halida i njegovo: Jabuke su bile slatke, a noći nam bijehu kratke
Po meni dobra epizoda sa puno zapleta i bez raspleta na vidiku. A taman sam pomislio da će jedino dobro u epizodi biti Johny Cash (It`s all over) na početku epizode.
i da... Rick i Mishone jedu jabuke... Samo sam čeko da začujem Halida i njegovo: Jabuke su bile slatke, a noći nam bijehu kratke
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#6323 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
turbofolk wrote:I još kao, da ja nisam spasio Wolfa ne bi on spasio Dennis, a onda ona ne bi spasil Carla. Pa mislim stvarno... Da si ti seratoru odmah dokusurio Wolfa, ne bi niko ni trebo spašavat Dennis, al eto.. nek si ti svoje reko.
To je bila jedna od najvecih gluposti sto sam cuo u ovoj sezoni, i jako mi je smetalo sto mu Rick nije na to odgovorio k'o sto bi svaki normalan covjek koji ima imalo pameti. Al' eto, to je samo jos jedan dokaz da je pisanje u ovoj seriji na nivou prvorazrednog bukvara.
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#6324 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ma mislim da to rade namjerno, da nam pojedini likovi postanu do te mjere iritantni da se obradujemo kad zaginu. I naravno, zato da se mi iznerviramo, jer eto, mi bi bolje znali reći Morganu (Bruce Lee-u
) što ga sljeduje 
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#6325 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Realno ove zadnje epizode su samo filleri za ovo što sljedi u finalu, tako da ako dobro odrade finale halalim im ovo do sad 
