Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6301 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

I grb definitivno prevelik


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
AzRimiRzA
Posts: 311
Joined: 14/11/2011 23:44

#6302 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by AzRimiRzA »

noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
Ako iko jos bude veceras narucivo sa ove stranice evo vam 20% discout code.

WSS530

samo vazi jos danas.
User avatar
pike
Posts: 921
Joined: 02/12/2004 05:21
Location: Canada

#6303 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by pike »

insomnia78 wrote:
todd_smith wrote:
Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.

Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.

Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Ja ti razmisljanja


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Ja nebi bas iso' toliko daleko i nazvo' ovo sto je kolega napisao razmisljanjem.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6304 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

N.N. wrote:Mlada repka.

Image

Jesu li oni ovo pomjesali trenerke od dvije garniture (tamno plava i svijetlo plava)? Koliko sam vidio kod Susica selektora je i gornji i donji dio iste boje.
Trgenbauer
Posts: 122
Joined: 17/06/2012 20:37

#6305 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Trgenbauer »

Ima li se gdje u Sarajevu kupiti dres ?


Sent from my tariguz
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6306 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Jel uzimao ko dres danas u Svedskoj? :)

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6307 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

što naš narod voli cjepidlačit pa to je čudo jedno...
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6308 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

phillie wrote: Jesu li oni ovo pomjesali trenerke od dvije garniture (tamno plava i svijetlo plava)? Koliko sam vidio kod Susica selektora je i gornji i donji dio iste boje.
Bolje izgleda kada su iste boje ali eto nećemo cjepidlačiti. :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6309 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

a ja mislim da je efekat više do blica nego što to tako inače izgleda
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#6310 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tesla10 »

Može li mi neko objasniti kakav je ono dodatak koji se nalazi ispod pazuha naših igrača ? Mislim dresovi su super, ali mi je malo zasmetao taj novi dodatak 8) .
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#6311 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Timotije »

Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6312 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

DaysleepeR wrote:što naš narod voli cjepidlačit pa to je čudo jedno...
Ma samo sam pomislio da su nam poslali dvije plave garniture i to je sve. A vjerovatno je zbog blica (kao onomad kad je dres ljubicast na slikama bio). Sve u svemu bolje je od spajdermena.
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#6313 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mixone1995 »

Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ? :-?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6314 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Cini mi se Elektro
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6315 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Timotije wrote:Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
Bilo je prije 2 mjeseca http://news.adidas.com/GLOBAL/Latest-Ne ... 4e597247a8
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#6316 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mixone1995 »

KvaziExpert wrote:
mixone1995 wrote:Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ? :-?

Image
Vidi fkt elektroprivreda :lol: hvala :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6317 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Vala i nije puno
Kao ljubitelj trenerki i neko ko ih ima mali milion mogu reci da je ova nasa pravo gadna


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6318 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Image
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#6320 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6321 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

mixone1995 wrote:
KvaziExpert wrote:
mixone1995 wrote:Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ? :-?

Image
Vidi fkt elektroprivreda :lol: hvala :D
Gdje ima ovaj Elektroprivredin znak nabaviti? :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6323 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Timotije wrote:Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
I meni je ovo jako neprofesionalno, postavio sam e-mail od engleskog adidasa ranije, pojma ljudi nemaju o nasim dresovima :-) Evo bar se negdje pojavila vijest, postavise iznad.

Jesi li primio vakcine? :D
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#6324 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Nema fudbala bez adidasa. Tek su sad fudbaleri :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6325 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

da je savez kako treba, u nedjelju 1. juna je trebao biti event u fan shopu repke sa 100 novih dresova, predstavljanjem, hostesama, muzikom, ludilo

prodali bi SVE

nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...
Post Reply