Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6301 Re: Dres reprezentacije BiH
I grb definitivno prevelik
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
AzRimiRzA
- Posts: 311
- Joined: 14/11/2011 23:44
#6302 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako iko jos bude veceras narucivo sa ove stranice evo vam 20% discout code.noiserr wrote:Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
WSS530
samo vazi jos danas.
- pike
- Posts: 921
- Joined: 02/12/2004 05:21
- Location: Canada
#6303 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja nebi bas iso' toliko daleko i nazvo' ovo sto je kolega napisao razmisljanjem.insomnia78 wrote:Ja ti razmisljanjatodd_smith wrote:Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.
Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#6304 Re: Dres reprezentacije BiH
N.N. wrote:Mlada repka.
Jesu li oni ovo pomjesali trenerke od dvije garniture (tamno plava i svijetlo plava)? Koliko sam vidio kod Susica selektora je i gornji i donji dio iste boje.
-
Trgenbauer
- Posts: 122
- Joined: 17/06/2012 20:37
#6305 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima li se gdje u Sarajevu kupiti dres ?
Sent from my tariguz
Sent from my tariguz
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6306 Re: Dres reprezentacije BiH
Jel uzimao ko dres danas u Svedskoj? 
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6307 Re: Dres reprezentacije BiH
što naš narod voli cjepidlačit pa to je čudo jedno...
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6308 Re: Dres reprezentacije BiH
Bolje izgleda kada su iste boje ali eto nećemo cjepidlačiti.phillie wrote: Jesu li oni ovo pomjesali trenerke od dvije garniture (tamno plava i svijetlo plava)? Koliko sam vidio kod Susica selektora je i gornji i donji dio iste boje.
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6309 Re: Dres reprezentacije BiH
a ja mislim da je efekat više do blica nego što to tako inače izgleda
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
#6310 Re: Dres reprezentacije BiH
Može li mi neko objasniti kakav je ono dodatak koji se nalazi ispod pazuha naših igrača ? Mislim dresovi su super, ali mi je malo zasmetao taj novi dodatak
.
-
Timotije
- Posts: 1031
- Joined: 07/06/2005 20:26
#6311 Re: Dres reprezentacije BiH
Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#6312 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma samo sam pomislio da su nam poslali dvije plave garniture i to je sve. A vjerovatno je zbog blica (kao onomad kad je dres ljubicast na slikama bio). Sve u svemu bolje je od spajdermena.DaysleepeR wrote:što naš narod voli cjepidlačit pa to je čudo jedno...
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#6313 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ? 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#6314 Re: Dres reprezentacije BiH
Cini mi se Elektro
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6315 Re: Dres reprezentacije BiH
Bilo je prije 2 mjeseca http://news.adidas.com/GLOBAL/Latest-Ne ... 4e597247a8Timotije wrote:Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#6316 Re: Dres reprezentacije BiH
Vidi fkt elektroprivredaKvaziExpert wrote:mixone1995 wrote:Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6317 Re: Dres reprezentacije BiH
Vala i nije puno
Kao ljubitelj trenerki i neko ko ih ima mali milion mogu reci da je ova nasa pravo gadna
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Kao ljubitelj trenerki i neko ko ih ima mali milion mogu reci da je ova nasa pravo gadna
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
- Edin H.
- Posts: 53623
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6321 Re: Dres reprezentacije BiH
Gdje ima ovaj Elektroprivredin znak nabaviti?mixone1995 wrote:Vidi fkt elektroprivredaKvaziExpert wrote:mixone1995 wrote:Kakav je ovo znak ispod adidasa i BHTelekoma, vidi li iko ?
hvala
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
- Edin H.
- Posts: 53623
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6323 Re: Dres reprezentacije BiH
I meni je ovo jako neprofesionalno, postavio sam e-mail od engleskog adidasa ranije, pojma ljudi nemaju o nasim dresovimaTimotije wrote:Jos uvijek nista na zvanicnoj stranici Adidasa, hajde kod nas, ali cudi me malo ova njemacka aljkavost...
Prvenstvo je za 10 dana nema se vremena za gubljenje.
Nesto mi se ne kupuje kod ovih preprodavaca po internetu, danas svi sve "tale", kome se kasnije zaliti kad ti uvale krpu !?
Jesi li primio vakcine?
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#6324 Re: Dres reprezentacije BiH
Nema fudbala bez adidasa. Tek su sad fudbaleri 
- DaysleepeR
- Posts: 21062
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6325 Re: Dres reprezentacije BiH
da je savez kako treba, u nedjelju 1. juna je trebao biti event u fan shopu repke sa 100 novih dresova, predstavljanjem, hostesama, muzikom, ludilo
prodali bi SVE
nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...
prodali bi SVE
nije valjda da su svi otišli u USA i da to nije imao ko uraditi...




