Bodkin wrote:Fudo387 wrote:
Pa kad su bile u rangu sa najrazvijenijim zemljama?
Je li to mozda u jugoslaviji svaka skola imala bazen, sportsku dvoranu, kafeteriju, labaratoriju, biblioteku...itd itd?
Sarajevo, glavni grad, pola miliona ljudi...dva bazena?
Mislim, halo?
I to razvijenost i civilizacija?

Pa to je ovaj trol rekao. Prati malo pricu dofu. Pusti se porodicnog stabla bate
Pratim, vi sto zalite za jugoslavijom tvrdite kako je skolstvo nekad bilo bolje, ja opet mislim da ako danas nije bolje onda nije ni gore.
Mi smo stancali zombije, bubacili potpuno nepotrebne stvari na pamet, a prakticno smo bili potpuno nesposobni za utakmicu sa ozbiljnim
igracima. U pedeset godina postojanja drzave patentirali smo qrac, sve sto smo napravili ukrali smo i kopirali od drugih, isto kinezi danas.
S tim sto nase kopije nisu qrcu valjale, bas kao i ove kineske.
