Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6301 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

:shooo: mu suknu
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6302 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

:lol: :lol: puče tikva, i to još na stranjskom
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6303 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

amiliana wrote:Mr.balzac you need a help! :hitna: :zaraza:
:lol: :lol:

što bona :roll:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6304 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Maja i Vendi u ispovjedaonici :lol: :lol: Maja se uke.ala (sto bi rekao Zeljkan :-) )
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6305 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote::lol: :lol: puče tikva, i to još na stranjskom

:lol: :lol: umrijet ću :lol: jebemtikralja :lol: šta je ovo :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6306 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

klavirdžija wrote::lol: :lol: puče tikva, i to još na stranjskom
mora, ubice ga ava ako se nastavi slepat'. :D
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6307 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

amiliana wrote:
yildiz wrote:Ava ili Soraja :navijacica: :navijacica: :navijacica: :navijacica:
Ova druga
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topa :evil:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6308 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

yildiz wrote:
amiliana wrote:
yildiz wrote:Ava ili Soraja :navijacica: :navijacica: :navijacica: :navijacica:
Ova druga
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topa :evil:
:roza:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6309 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
klavirdžija wrote::lol: :lol: puče tikva, i to još na stranjskom
mora, ubice ga ava ako se nastavi slepat'. :D
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmi :D

uzgred, zaboravio sam ti :thumbup: za izjavu "zamrzio sam selo gledajući ovo" :) kao da si mene pitao šta mislim
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6310 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

yildiz wrote:
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topa :evil:
amiliana wrote:
:roza:

upućujem apel moderaciji da mišuru zabrane uporabu smajlija :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6311 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmi :D

uzgred, zaboravio sam ti :thumbup: za izjavu "zamrzio sam selo gledajući ovo" :) kao da si mene pitao šta mislim
jok ba, samo se zatekao na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme. :D
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6312 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

de balzac wrote:
yildiz wrote:
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topa :evil:
amiliana wrote:
:roza:

upućujem apel moderaciji da mišuru zabrane uporabu smajlija :D
:-D :-D
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6313 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce :D
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6314 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

didžej wrote:
de balzac wrote:
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmi :D

uzgred, zaboravio sam ti :thumbup: za izjavu "zamrzio sam selo gledajući ovo" :) kao da si mene pitao šta mislim
jok ba, samo se zatekao na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme. :D
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu :zoka:
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6315 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

amiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce :D
Zar je dotle doslo :lol: :lol: :lol:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#6316 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

Zaaarko :hajmooo:
:navijacica:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6317 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

yildiz wrote:
amiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce :D
Zar je dotle doslo :lol: :lol: :lol:
Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soli :D :D :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6318 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu :zoka:
e drago mi je, ja sam @didzej. :)
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6319 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

amiliana wrote:
yildiz wrote:
amiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce :D
Zar je dotle doslo :lol: :lol: :lol:
Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soli :D :D :D
mislim da nece biti ucinka :thumbup: :thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6320 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

mislim da su se sad veze usijale. :D
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6321 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

didžej wrote:
yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu :zoka:
e drago mi je, ja sam @didzej. :)
:hajmooo:
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6322 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

didžej wrote:
yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu :zoka:
e drago mi je, ja sam @didzej. :)
meni je jos draze :lol: :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6323 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

amiliana wrote:
yildiz wrote:
amiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce :D
Zar je dotle doslo :lol: :lol: :lol:
Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soli :D :D :D

:tooo: ovo je vrh :lol:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6324 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Oj lika :o :D :D :lol: :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6325 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:mislim da su se sad veze usijale. :D

divi joj replika :D

tvrd je orah :D mišur
Locked