Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6302 Re: Veliki Brat 2013
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6303 Re: Veliki Brat 2013
amiliana wrote:Mr.balzac you need a help!![]()
što bona
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6304 Re: Veliki Brat 2013
Maja i Vendi u ispovjedaonici
Maja se uke.ala (sto bi rekao Zeljkan
)
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6305 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:![]()
puče tikva, i to još na stranjskom
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6306 Re: Veliki Brat 2013
mora, ubice ga ava ako se nastavi slepat'.klavirdžija wrote:![]()
puče tikva, i to još na stranjskom
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6307 Re: Veliki Brat 2013
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topaamiliana wrote:Ova drugayildiz wrote:Ava ili Soraja![]()
![]()
![]()
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6308 Re: Veliki Brat 2013
:roza:yildiz wrote:Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topaamiliana wrote:Ova drugayildiz wrote:Ava ili Soraja![]()
![]()
![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6309 Re: Veliki Brat 2013
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmididžej wrote:mora, ubice ga ava ako se nastavi slepat'.klavirdžija wrote:![]()
puče tikva, i to još na stranjskom
uzgred, zaboravio sam ti
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6310 Re: Veliki Brat 2013
yildiz wrote:
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topa
amiliana wrote:
:roza:
upućujem apel moderaciji da mišuru zabrane uporabu smajlija
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6311 Re: Veliki Brat 2013
jok ba, samo se zatekao na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme.de balzac wrote:
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmi![]()
uzgred, zaboravio sam tiza izjavu "zamrzio sam selo gledajući ovo"
kao da si mene pitao šta mislim
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6312 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:yildiz wrote:
Produkcija odlucuje ..... zna se od pocetka a lafo publika glasa to je vec provaljeno ..produkcija stoji iza Topaamiliana wrote:
:roza:
upućujem apel moderaciji da mišuru zabrane uporabu smajlija
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6313 Re: Veliki Brat 2013
Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce 
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6314 Re: Veliki Brat 2013
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestudidžej wrote:jok ba, samo se zatekao na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme.de balzac wrote:
čini mi se da si ti odveć dugo sijelio na onoj farmi![]()
uzgred, zaboravio sam tiza izjavu "zamrzio sam selo gledajući ovo"
kao da si mene pitao šta mislim
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6315 Re: Veliki Brat 2013
Zar je dotle dosloamiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#6316 Re: Veliki Brat 2013
Zaaarko

- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6317 Re: Veliki Brat 2013
Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soliyildiz wrote:Zar je dotle dosloamiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce![]()
![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6318 Re: Veliki Brat 2013
e drago mi je, ja sam @didzej.yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6319 Re: Veliki Brat 2013
mislim da nece biti ucinkaamiliana wrote:Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soliyildiz wrote:Zar je dotle dosloamiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce![]()
![]()
![]()
![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6320 Re: Veliki Brat 2013
mislim da su se sad veze usijale. 
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6321 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:e drago mi je, ja sam @didzej.yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#6322 Re: Veliki Brat 2013
meni je jos drazedidžej wrote:e drago mi je, ja sam @didzej.yildiz wrote:
To je uvijek isprika u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6323 Re: Veliki Brat 2013
amiliana wrote:Hajde ga ti zamoli hljeba ti i soliyildiz wrote:Zar je dotle dosloamiliana wrote:Upucujem apel @de_balzac da me ostavi na miru ako je ikako moguce![]()
![]()
![]()
![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6325 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:mislim da su se sad veze usijale.
divi joj replika
tvrd je orah
