Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#6301 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

antimobbing wrote:Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#6302 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Prpa.ba wrote:
antimobbing wrote:Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
Uspio je u svojoj namjeri, ubio je ovu temu.
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#6303 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dede merdzane »

Prpa.ba wrote:
antimobbing wrote:Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
Fakat ba, upegla frajer na svim temama.

Znamo da su svi psihopate isto kao sto znamo da su svi lopovi, ali ne peglamo raju sa enciklopedijskim clancima o kradji i youtube linkovima nekog psihijatra koji analizira te devijacije.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#6304 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

ultima_palabra wrote:
Prpa.ba wrote: Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
Uspio je u svojoj namjeri, ubio je ovu temu.
Upravo. Zna čovjek posao. ;)
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6305 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Paranoid »

lerdi wrote:
ultima_palabra wrote:
Prpa.ba wrote: Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
Uspio je u svojoj namjeri, ubio je ovu temu.
Upravo. Zna čovjek posao. ;)
...rijetko kad otvorim temu u kojoj vidim da je zadnji komentar ostavio antimob...
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6306 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

@Paranoid,

Vjerujem mi veoma griješite jer namjera mi je zaista pomoći ljudima iz DF-a.

Pretpostavljam da si ti svoje škole završavao u Kiseljaku kod Bime i da ti je babo kasnije kao na stočnoj pijaci kupio radno mjesto od SDA koju braniš i na kojem sada paratiziraš, pa zato ne možeš shvatiti što pišem? :D

Sa druge strane, sudeći po lijepim porukama koje dobivam u p.p. i na e-mail: [email protected] od ljudi iz DF-a i novinara iz raznih novinskih agencija koji mi ostavljaju brojeva mobitela sa porukom da ih nazovem (ima i dama :D), znam da u DF-u ima dosta ljudi koji će ovo moje pisanje ozbiljno shvatiti i detaljno analizirati.

Moja iskrena namjera jeste, pomoći DF-u kako bi srušio ovu monarhiju.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#6307 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Shahab »

Predstojeća Komšićeva izborna pobjeda bit će rezultat vremena u kojem živimo. U normalnim društvenim okolnostima stranka bez novca, medija i infrastrukture, ne bi imala nikakvih šansi u konfrontaciji sa snagama političke korupcije, a koje predstavlja oligarhija organizovana kroz SDA, SDP i SBB. Međutim mi živimo u društvu u kojem vlada ambijent totalnog razočaranja izvaranog naroda. Komšić je kao i svi drugi revolucionari, rezultat svoga vremena. On predstavlja antipod svim političkim stereotipima. Nije korumpiran, nije arogantan, nije multimilioner, liči na običnog, malog čovjeka iz komšiluka. Ne postoji taj medijski spin koji može anulirati nedostižnu Komšićevu prednost, koju predstavlja poklapanje političkog vremena u kojem se nalazi i njegov spontani i pristupaćni karakter. Sile privlačnosti koje bošnjačke i bosanske mase akceptiraju u odnosu na Komšića, nije moguće reciklirati nikakvim Alistairovim spin magijama i kupovinom medijskog prostora od opljačkanih para, kako to rade snage korupcije iz SDA-SDP vlasti. U stvari Komšić je autentični krik pobune malog čovjeka, protiv terora i diktature korupcije i nepotizma koju je uspostavila lopovska vlast. Posebno sam akceptirao njegova razmišljanja o ekonomiji, gdje je nedvosmilseno rekao da podržava germanski model biznisa, odnosno uspostavu logike zdravog biznisa. Potrošene političke snage Narod su dovele u stanje očaja, i ta energija očaja osigurat će Komšiću mandat za velike reforme. Povratak radu i životu od rada je neminovan završetak ciklusa propadanja. Nepostoje bezbolne reforme, ali one su neophodna žrtva koju mora popdnijeti ova generacija, zarad boljeg i pristojnijeg života budućih generacija. Nihilizam koji je kao orijentalni standard nametnula SDA jeste neprihvatljiva kazna za naš narod i društvo. Političko bosanstvo koje predstavlja Komšić jedini je izlaz iz labirinta nacionalizma, korupcije i nepotizma, u kojem generacije i generacije troše svoje živote. Evropa će sigurno podržati svaki organizovani napor pobune protiv POLITIČKE KLASE koja je zarobila našu budućnost. Jedino Komšić može predstavljati šansu za novi početak, ali se treba kroz podršku njegovom pokretu, pokazati unutarnja energija promjena i reformi, koja će biti partner EU. Mi smo mala zemlja, 3,8 miliona ljudi, što je velićina srednjeg kineskog grada. Razbijanjem okova korupcije i nepotizma, uspostavom evropskih standarda i normi, naše društvo bi ozdravilo veoma brzo. To je moguće uraditi samo putem izbora i političke borbe. U tom smislu ne vidim alternativu Komšiću i njegovom pokretu.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6308 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Paranoid »

antimobbing wrote:@Paranoid,

Vjerujem mi veoma griješite jer namjera mi je zaista pomoći ljudima iz DF-a.

Pretpostavljam da si ti svoje škole završavao u Kiseljaku kod Bime i da ti je babo kasnije kao na stočnoj pijaci kupio radno mjesto od SDA koju braniš i na kojem sada paratiziraš, pa zato ne možeš shvatiti što pišem? :D
Veći dio mog školovanja se završio kada SDA nije ni postojala, a dalje školovanje je zavisilo od nostrifikacije van teritorija BiH. Toliko o tvom gledanju u staklenu kuglu..

Ne branim ja SDA, a zamisli da mi to nije bila tema ni u odbrani magistarskog...da si malo bolje iščitavao moje postove, našao bi i detalje..

Tvoji sveukupni postovi se mogu svesti u jednu jedinu foskulu, a to je: "psihopatološka interakcija ličnosti" :mrgreen:
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6309 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Kod naših psihopatskih monarha Voždeva i Begova postoje simptomi i bipolarnog afektivnog poremećaja (BAP) to jeste, psihoze za koju je nekad bio uvriježen izraz "manijačka depresija", koju su prenijeli na narod ...
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6310 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Shahab wrote:Ne postoji taj medijski spin koji može anulirati nedostižnu Komšićevu prednost
http://www.youtube.com/watch?v=VTyGWL9o ... e=youtu.be

Pogledaj ovog Zlatkovog ''spin doktora'' na snimku gore, koji nije ništa drugo već profesionalni patološki lažov i po karakteristikama koje iznosi dr. Robert Hare psihopata bez ikakvih normalnih ljudskih osjećanja. Kad ga pogledaš iz profila, primjetit ćeš da je frajer sav izobličen sa nekakvim šiljatim ušima. Uopće ne lići na ljudsko biće i prije bi rekao da je ono džin u ljudskom obliku, nalet ga ne bilo.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#6311 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Shahab »

antimobbing wrote:
Shahab wrote:Ne postoji taj medijski spin koji može anulirati nedostižnu Komšićevu prednost
http://www.youtube.com/watch?v=VTyGWL9o ... e=youtu.be

Pogledaj ovog Zlatkovog ''spin doktora'' na snimku gore, koji nije ništa drugo već profesionalni patološki lažov i po karakteristikama koje iznosi dr. Robert Hare psihopata bez ikakvih normalnih ljudskih osjećanja. Kad ga pogledaš iz profila, primjetit ćeš da je frajer sav izobličen sa nekakvim šiljatim ušima. Uopće ne lići na ljudsko biće i prije bi rekao da je ono džin u ljudskom obliku, nalet ga ne bilo.
On nije čovjek..on je reptil. Oni su organizovani u homoseksualne masonske lože. Podli i povareni Englezi, a Lagumdžija je njihova londonska prostitutka.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#6312 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

antimobbing wrote:Kod naših psihopatskih monarha Voždeva i Begova postoje simptomi i bipolarnog afektivnog poremećaja (BAP) to jeste, psihoze za koju je nekad bio uvriježen izraz "manijačka depresija", koju su prenijeli na narod ...
Sjećaš se kada sam ti, par stranica ranije, rekao da si bolji od Komšića, jer bi se on počeo ponavljati već u trećoj rečenici? Ono, jeste da si barem duplo bolji, ali, vjeruj mi, razlika između nekoga ko se počne ponavljati već u u trećoj i onoga kome se to desi tek u šestoj rečenici nije od presudne važnosti onima koji su u publici.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6313 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

dede merdzane wrote:
Prpa.ba wrote:
antimobbing wrote:Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Planiras li prestati u skorije vrijeme ili se mora poceti prijavljivati tvoje komentare forumskoj moderaciji kako bi se prekinula praksa zatrpavanja foruma generickim komentarima i temama u kojima je tekst isti a mijenjaju se samo akteri na koje se psihopatija i rjesenje Roberta Harea odnosi?
Fakat ba, upegla frajer na svim temama.

Znamo da su svi psihopate isto kao sto znamo da su svi lopovi, ali ne peglamo raju sa enciklopedijskim clancima o kradji i youtube linkovima nekog psihijatra koji analizira te devijacije.
Ja samo cekam da knjigu objavi pa da sam sebe pocne citirati??
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6314 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Paranoid »

Image
After this there is not turning back!

Antimob je očigledno fulao odabir tablete... :mrgreen:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#6315 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

http://www.youtube.com/watch?v=VTyGWL9o ... e=youtu.be

:hm: Sad mi je jasnije, zasto je SDP-u stalo da se izbori odgode do 2015. g. :ruza: :nasolji1: . :gunjastajl:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#6316 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

Koliko DF ima simpatizera i prostorija npr u Briješću i okolnom padinskim dijelovima grada?
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#6317 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sour cherry »

Black swan wrote:Koliko DF ima simpatizera i prostorija npr u Briješću i okolnom padinskim dijelovima grada?
Mislim da tamo nemaju puno simpatizera.Možda imaju simpatizera,ali neće imati puno glasača :D Izbori će pokazati.
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#6318 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sour cherry »

Ne pročitah odgovor na pitanje zašto 'fronta'?Čija je to ideja bila?FrontA će ih koštati sigurno.Mnogi neće glasati za frontU,a možda bi glasali za front.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#6319 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

sour cherry wrote:Ne pročitah odgovor na pitanje zašto 'fronta'?Čija je to ideja bila?FrontA će ih koštati sigurno.Mnogi neće glasati za frontU,a možda bi glasali za front.
A što bi glasali za front, a ne bi za frontu? :-?

Mislim da je zato što u Crnoj Gori postoji Demokratski front.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6320 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

sour cherry wrote: FrontA će ih koštati sigurno.Mnogi neće glasati za frontU,a možda bi glasali za front.
E, sigurno :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6321 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Shahab wrote: On nije čovjek..on je reptil. Oni su organizovani u homoseksualne masonske lože. Podli i povareni Englezi, a Lagumdžija je njihova londonska prostitutka.
Mongolski pušikurci i bioroboti bez identiteta ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#6322 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sour cherry »

A ko to u Bosni govori frontA?Govoriš li ti fronta?Ni bosanski Hrvati ne govore.Pisao je o tome i M.Riđanović i upravu je čovjek.Eto odjednom u Bosni se govori frontA.Malo sutra.
Mislim da je zato što u Crnoj Gori postoji Demokratski front.
:lol: Mora da je zato.
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#6323 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sour cherry »

E, sigurno :mrgreen:
Vjeruj mi,na prvu me odbilo.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6324 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

sour cherry wrote:
E, sigurno :mrgreen:
Vjeruj mi,na prvu me odbilo.
Šta će ... moraće dalje bez tebe ... :D
Post Reply