Oni to zbog Željka Komšića. Zločesti Bošnjaci biraju Hrvatima predstavnike, pa je policija genocidne morala intervenisati.Nakon što su pripadnici policije i žandarmerije RS sinoć u Zvorniku spriječili navijače Reprezentacije BIH da u koloni vozila proslavi historijsku pobjedu, oglasio se zastupnik u NSRS Ramiz Salkić.
U svojoj reakciji on je naveo da policija u Zvorniku, sprečavanjem slobode kretanja i dugim cijevima kako je navedeno u nekim objavama, ne može promijeniti osjećanja koja imamo prema našoj domovini Bosni i Hercegovini.
Najbolje da Bakir relaksira odnose i dozvoli da politika, koja je presuđena za UZP, dobije svoj treći entitet. Ma i nije bitno kako se zove, ne mora se zvati entitet.
BiH će napokon postati normalna država ako HDZ dobije svoj treći nešto.
Pošto znam da ima ljudi sa IQ-om sobne temperature, ovo gore, a ispod citiranog, je bio sarkazam.
