Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

HD_2015
Posts: 1561
Joined: 27/08/2015 12:54

#62851 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

Post by HD_2015 »

Nakon što su pripadnici policije i žandarmerije RS sinoć u Zvorniku spriječili navijače Reprezentacije BIH da u koloni vozila proslavi historijsku pobjedu, oglasio se zastupnik u NSRS Ramiz Salkić.

U svojoj reakciji on je naveo da policija u Zvorniku, sprečavanjem slobode kretanja i dugim cijevima kako je navedeno u nekim objavama, ne može promijeniti osjećanja koja imamo prema našoj domovini Bosni i Hercegovini.
Oni to zbog Željka Komšića. Zločesti Bošnjaci biraju Hrvatima predstavnike, pa je policija genocidne morala intervenisati.

Najbolje da Bakir relaksira odnose i dozvoli da politika, koja je presuđena za UZP, dobije svoj treći entitet. Ma i nije bitno kako se zove, ne mora se zvati entitet.

BiH će napokon postati normalna država ako HDZ dobije svoj treći nešto.








Pošto znam da ima ljudi sa IQ-om sobne temperature, ovo gore, a ispod citiranog, je bio sarkazam.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17545
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#62852 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

Post by JohnnyS »

Koja opterećenost Hrvatima. Sranje u Zvorniku, ovdje vjerojatno deefovci upliću Hrvate u priču.

Ovo nije sarkazam, za one koji imaju IQ sobne temperature
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62853 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

Post by Truba »

Samo da rat stane
DonieBrasco
Posts: 20110
Joined: 31/08/2016 16:09

#62854 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

Post by DonieBrasco »

Sto je najtuznije ide nama povratak u surovu relnost kad stane fudbal odnosno kad nasa reprezentacija ispadne, ako nista divne slike su poslate sirom planete i nema potrebe da se objasnjavate ili uzlazite u rasprave sa ovim iz manjeg i juznog kamenjara znamo dobro sta nam oni zele.

Zaista je nepojmivo da se istice zastava BiH u BiH, da se slavi pobjeda BiH u BiH, a svi ti degenerici blago receno ujutro tj. danas u FBIH u "muslimansko" Sarajevo po svoj hljeb tj. kruh. A kolege na poslu im nasmijane od uha do uha radi uspjeha i divnih momenata za BiH i reprezentaciju istie.
Novak20
Posts: 15246
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#62855 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 3

Post by Novak20 »

DonieBrasco wrote: 26/06/2026 10:53 Sto je najtuznije ide nama povratak u surovu relnost kad stane fudbal odnosno kad nasa reprezentacija ispadne, ako nista divne slike su poslate sirom planete i nema potrebe da se objasnjavate ili uzlazite u rasprave sa ovim iz manjeg i juznog kamenjara znamo dobro sta nam oni zele.

Zaista je nepojmivo da se istice zastava BiH u BiH, da se slavi pobjeda BiH u BiH, a svi ti degenerici blago receno ujutro tj. danas u FBIH u "muslimansko" Sarajevo po svoj hljeb tj. kruh. A kolege na poslu im nasmijane od uha do uha radi uspjeha i divnih momenata za BiH i reprezentaciju istie.
:lol:

Najtužnije je što ćeš ti takav kakav jesi u našoj surovoj realnosti nastaviti da pišeš ovakve degenerično-šovinističke postove. :D
Post Reply