Kaze i nasi su kukali na nas sto slusamo metalike...brte ovo sto mladji danas slusaju meni zvuci kao muzika sa onog koncerta iz Petog elementa..
Kad cujem onaj metalni glas u nekoj od danasnjih "uspjesnica" odmah jos i vise pozelim da zivim kao mountain man ili ljudi koje Ben Fogle posjecuje na bbc earth..p.s.da se razumijemo ja ni 95% opusa nase domace exyu scene ne mogu jer ne volim onaj sjebani melos(u njeg ubrajam i nase navijace kad stanu zavijat kako je Bosnom behar probeharao a zivot razocarao)..
A taj Billie,,evo obrada jednog njegovog hita
