Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#6276 Re: Dres reprezentacije BiH
A pazi ruksaka pored Papeta, custom sa nasom i brazilskom zastavom, detalji ovo, ono:)
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#6277 Re: Dres reprezentacije BiH
Vidi papeta ko đak prvak, predah od citanja vesele sveske 
-
adnan_hz
- Posts: 679
- Joined: 15/03/2008 22:10
#6278 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci.
nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#6279 Re: Dres reprezentacije BiH
Osim sredio da domaca garnitura bude plave boje 
- Edin H.
- Posts: 53627
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6280 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci.nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
-
adnan_hz
- Posts: 679
- Joined: 15/03/2008 22:10
#6281 Re: Dres reprezentacije BiH
To ti kazem zadnja dva ciklusa su obrnuli boje reprezentacije, pozelio sam vidjeti bijeli dres i plavi sorc, izvorni dres.Edin H. wrote:Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci.nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
-
Stargate Punk
- Posts: 206
- Joined: 06/03/2014 19:54
#6282 Re: Dres reprezentacije BiH
Skoro sve reprezentacije koriste "svoju" boju kod kuće a bijelu u gostima pa je bilo vrijeme da i mi tako radimo.
Svi su primjetili da Pape spava na toj jednoj slici a niko ne komentariše što Ibričić izgleda kao pred smrt od sveg tog trčanja.
Svi su primjetili da Pape spava na toj jednoj slici a niko ne komentariše što Ibričić izgleda kao pred smrt od sveg tog trčanja.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#6283 Re: Dres reprezentacije BiH
Al fkt' , ma licni motivi neki garant.insomnia78 wrote:Ja ti razmisljanjatodd_smith wrote:Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.
Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#6284 Re: Dres reprezentacije BiH
Bit ce brzi u novim dresovima
- jeza u ledja
- Posts: 50716
- Joined: 29/12/2005 01:20
#6285 Re: Dres reprezentacije BiH
nece, bice sporiji
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#6286 Re: Dres reprezentacije BiH
Nea sanse ovi dresovi su sa nfs shift 2.16 tehnologijom i poboljsavaju performanse igraca
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#6287 Re: Dres reprezentacije BiH
S tim sto ce Viscin jos imati i turbo tipku 
- soccerfan88
- Posts: 802
- Joined: 04/08/2011 00:37
#6288 Re: Dres reprezentacije BiH
Neko pod hitno treba kontaktirati adidas iz saveza i reci im da Safetu naruce windbreaker jaknu i hlace. Hoce jos covjek u depresiju past.Logovan wrote:Dirty_Eastwood wrote:
Pape sjeban zbog suskavca...![]()
![]()
![]()
![]()
Vratite šuškavac!!!
- Edin H.
- Posts: 53627
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6289 Re: Dres reprezentacije BiH
OKadnan_hz wrote:To ti kazem zadnja dva ciklusa su obrnuli boje reprezentacije, pozelio sam vidjeti bijeli dres i plavi sorc, izvorni dres.Edin H. wrote:Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci.nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6290 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Ko prodaje ovo?szlava wrote:Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Cijena: 50KM
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#6291 Re: Dres reprezentacije BiH
Mlada repka.


- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6292 Re: Dres reprezentacije BiH
Koje je godiste ovo?
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6294 Re: Dres reprezentacije BiH
Godiste..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6295 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa saberi jbt
Cimirot je rođen krajem 1992. npr., za ostale ne znam, pozdrav.
Cimirot je rođen krajem 1992. npr., za ostale ne znam, pozdrav.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#6296 Re: Dres reprezentacije BiH
92Šveđanin wrote:Godiste..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6297 Re: Dres reprezentacije BiH
Hvala momci. 
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#6298 Re: Dres reprezentacije BiH
Lose trenerke
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#6299 Re: Dres reprezentacije BiH
Sjaje se u pm sta je ovo ko sa pijace
Gdje su one uske trenerke donji dio i duxerice momacke 
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#6300 Re: Dres reprezentacije BiH
Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html

