Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#6276 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by R2D2_SA »

A pazi ruksaka pored Papeta, custom sa nasom i brazilskom zastavom, detalji ovo, ono:)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6277 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Vidi papeta ko đak prvak, predah od citanja vesele sveske :D
adnan_hz
Posts: 679
Joined: 15/03/2008 22:10

#6278 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by adnan_hz »

Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci. :sad: nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6279 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Osim sredio da domaca garnitura bude plave boje ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6280 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci. :sad: nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.
adnan_hz
Posts: 679
Joined: 15/03/2008 22:10

#6281 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by adnan_hz »

Edin H. wrote:
adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci. :sad: nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.
To ti kazem zadnja dva ciklusa su obrnuli boje reprezentacije, pozelio sam vidjeti bijeli dres i plavi sorc, izvorni dres.
Stargate Punk
Posts: 206
Joined: 06/03/2014 19:54

#6282 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Stargate Punk »

Skoro sve reprezentacije koriste "svoju" boju kod kuće a bijelu u gostima pa je bilo vrijeme da i mi tako radimo.

Svi su primjetili da Pape spava na toj jednoj slici a niko ne komentariše što Ibričić izgleda kao pred smrt od sveg tog trčanja.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#6283 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by rajv0sa »

insomnia78 wrote:
todd_smith wrote:
Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.

Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.

Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Ja ti razmisljanja


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Al fkt' , ma licni motivi neki garant.
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#6284 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

Bit ce brzi u novim dresovima
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50716
Joined: 29/12/2005 01:20

#6285 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

nece, bice sporiji
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#6286 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

Nea sanse ovi dresovi su sa nfs shift 2.16 tehnologijom i poboljsavaju performanse igraca
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#6287 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

S tim sto ce Viscin jos imati i turbo tipku :D
User avatar
soccerfan88
Posts: 802
Joined: 04/08/2011 00:37

#6288 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by soccerfan88 »

Logovan wrote:
Dirty_Eastwood wrote:Image

Pape sjeban zbog suskavca...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vratite šuškavac!!! :D
Neko pod hitno treba kontaktirati adidas iz saveza i reci im da Safetu naruce windbreaker jaknu i hlace. Hoce jos covjek u depresiju past. :D :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53627
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6289 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

adnan_hz wrote:
Edin H. wrote:
adnan_hz wrote:Kako mogu primjetiti promijenili su tradiciju pa ce nam plavi dres biti domaci, a bijeli gostujuci. :sad: nije sto sam pitar, al tradicija je bijelo plavi dres da je domaci. Isto i oprema skroz plava, kao da gledam drugu reprezentaciju. Ovi u savezu ni o cemu ne vode brige.
Nije, igrali smo i prije cesce domace utakmice u plavom, a gostujuce u bijelom.
To ti kazem zadnja dva ciklusa su obrnuli boje reprezentacije, pozelio sam vidjeti bijeli dres i plavi sorc, izvorni dres.
OK
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6290 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

szlava wrote:
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Image
Cijena: 50KM
:thumbup:
Ko prodaje ovo?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6291 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Mlada repka.

Image
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6292 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Koje je godiste ovo?

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6293 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

u21 poz
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6294 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Godiste..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6295 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Pa saberi jbt :-) :lol:

Cimirot je rođen krajem 1992. npr., za ostale ne znam, pozdrav.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#6296 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BegA_ »

Šveđanin wrote:Godiste..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
92
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6297 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Hvala momci. ;)

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6298 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Lose trenerke


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#6299 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sjaje se u pm sta je ovo ko sa pijace :D Gdje su one uske trenerke donji dio i duxerice momacke :D
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#6300 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Za ove u ameriki, ja sam narucio pa cemo vidjeti: http://www.worldsoccershop.com/shop-by- ... -team.html
Post Reply