Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6276 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Što sad ko Aneta, čemu uvrede???
nos vas đavo :) neće nas valjda mišur zavaditi :D

hajmo sad - procjene:

top :(
vepar :-x
ava :|
žarko :|
soraja :oops1:
slanineta :meza:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6277 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6278 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Hajmo Ava ili Žarko :navijacica: :navijacica: :navijacica:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6279 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
Super finalisti :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6280 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

b92

đes, nvrmnd :-D

prvi tjedan ja nisam gledao, ovo sa urošem... i taj petruči...
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6281 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Top ili Soraja :hulahop:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6282 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

amiliana wrote:
didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
Super finalisti :lol: :lol:
mišure :-x ne začatavaj više :D i ne zbunjuj populaciju :? :D
User avatar
ČičineBrčine
Posts: 676
Joined: 04/04/2013 14:02

#6283 Re: Veliki Brat 2013

Post by ČičineBrčine »

Otkako Mica ispade nisam upalio vb.
nekako najbolje da niko od ovih uhljupa ne digne lovu,a kad vec neko mora onda ovi anonimusi iz Pariza :roll:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6284 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

de balzac wrote:
amiliana wrote:
didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
Super finalisti :lol: :lol:
mišure :-x ne začatavaj više :D i ne zbunjuj populaciju :? :D
Pali mali :fazlija:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6285 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Evo i ostalih:

Maja N. :cuvajse:
Sindi :hitna:
Ćetalj Slavko :odustajem:
Milić :metla:
Uroš :per:
Maja V. :oops1:
Vendi :kraljicatrotoara:
Nevena :ceslja:

Ovaj je puno bolji za Slaninetu :klopa:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6286 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
sad će one...
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6287 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

klavirdžija wrote:Evo i ostalih:

Maja N. :cuvajse:
Sindi :hitna:
Ćetalj Slavko :odustajem:
Milić :metla:
Uroš :per:
Maja V. :oops1:
Vendi :kraljicatrotoara:
Nevena :ceslja:

Ovaj je puno bolji za Slaninetu :klopa:
Slavko i njegov sorc Sulejmana Velicanstvenog :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6288 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Evo i ostalih:

Maja N. :cuvajse:
Sindi :hitna:
Ćetalj Slavko :odustajem:
Milić :metla:
Uroš :per:
Maja V. :oops1:
Vendi :kraljicatrotoara:
Nevena :ceslja:

Ovaj je puno bolji za Slaninetu :klopa:
odlično :)
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6289 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

de balzac wrote:
didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
sad će one...
Taman mene da popusti :oops:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6290 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:b92

đes, nvrmnd :-D

prvi tjedan ja nisam gledao, ovo sa urošem... i taj petruči...
Ev' me, malo rekoh da pustim ovdje neke da se sami sa sobom ispricaju :D :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6291 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

amiliana wrote:
de balzac wrote:
didžej wrote:blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind. :|
sad će one...
Taman mene da popusti :oops:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6292 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

:lol:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo. :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6293 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

de balzac wrote:
mišure :-x ne začatavaj više :D i ne zbunjuj populaciju :? :D
amiliana wrote:
Pali mali :fazlija:
mišure :shock: nesrećo :shock: je l se to uči na sveučilištu u sokocu :oops:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6294 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

didžej wrote::lol:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo. :D
:lol: :lol:
Last edited by amiliana on 06/05/2013 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6295 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

amiliana wrote:
didžej wrote::lol:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo. :D
Svacega se covjek nagleda
da znas. :D
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#6296 Re: Veliki Brat 2013

Post by yildiz »

Ava ili Soraja :navijacica: :navijacica: :navijacica: :navijacica:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6297 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

yildiz wrote:Ava ili Soraja :navijacica: :navijacica: :navijacica: :navijacica:
Ova druga
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6298 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
amiliana wrote:
didžej wrote::lol:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo. :D
Svacega se covjek nagleda
da znas. :D
didžej, hitro kvotaš :D

ne ide joj baš ovo korigiranje posta :D misli su joj puno brže :D i oštroumnije :wink:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6299 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Mr.balzac you need a help! :hitna: :zaraza:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6300 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
didžej, hitro kvotaš :D

ne ide joj baš ovo korigiranje posta :D misli su joj puno brže :D i oštroumnije :wink:
za razliku od nekih. :D
Locked