Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Moderator: anex
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:06
klavirdžija wrote: Što sad ko Aneta, čemu uvrede???
nos vas đavo
neće nas valjda mišur zavaditi
hajmo sad - procjene:
top
vepar
ava
žarko
soraja
slanineta
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 20:09
blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
vedra nebesa
Posts: 561 Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
Post
by vedra nebesa » 06/05/2013 20:09
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:10
didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
Super finalisti
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:10
b92
đes, nvrmnd
prvi tjedan ja nisam gledao, ovo sa urošem... i taj petruči...
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:12
amiliana wrote: didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
Super finalisti
mišure
ne začatavaj više
i ne zbunjuj populaciju
ČičineBrčine
Posts: 676 Joined: 04/04/2013 14:02
Post
by ČičineBrčine » 06/05/2013 20:13
Otkako Mica ispade nisam upalio vb.
nekako najbolje da niko od ovih uhljupa ne digne lovu,a kad vec neko mora onda ovi anonimusi iz Pariza
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:13
de balzac wrote: amiliana wrote: didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
Super finalisti
mišure
ne začatavaj više
i ne zbunjuj populaciju
Pali mali
klavirdžija
Posts: 2159 Joined: 24/02/2013 10:38
Post
by klavirdžija » 06/05/2013 20:14
Evo i ostalih:
Maja N.
Sindi
Ćetalj Slavko
Milić
Uroš
Maja V.
Vendi
Nevena
Ovaj je puno bolji za Slaninetu
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:14
didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
sad će one...
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:15
klavirdžija wrote: Evo i ostalih:
Maja N.
Sindi
Ćetalj Slavko
Milić
Uroš
Maja V.
Vendi
Nevena
Ovaj je puno bolji za Slaninetu
Slavko i njegov sorc Sulejmana Velicanstvenog
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:16
klavirdžija wrote: Evo i ostalih:
Maja N.
Sindi
Ćetalj Slavko
Milić
Uroš
Maja V.
Vendi
Nevena
Ovaj je puno bolji za Slaninetu
odlično
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:16
de balzac wrote: didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
sad će one...
Taman mene da popusti
_nevermind_
Posts: 643 Joined: 03/04/2013 15:05
Post
by _nevermind_ » 06/05/2013 20:16
de balzac wrote: b92
đes, nvrmnd
prvi tjedan ja nisam gledao, ovo sa urošem... i taj petruči...
Ev' me, malo rekoh da pustim ovdje neke da se sami sa sobom ispricaju
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 20:17
amiliana wrote: de balzac wrote: didžej wrote: blizanac osvaja, jedan od njih.
nego gdje su zene, bilo je prije mjesec dana puno vise zena ovdje a sad spala kuca samo na @misura i @nevermind.
sad će one...
Taman mene da popusti
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 20:19
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo.
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:19
de balzac wrote:
mišure
ne začatavaj više
i ne zbunjuj populaciju
amiliana wrote:
Pali mali
mišure
nesrećo
je l se to uči na sveučilištu u sokocu
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:21
Last edited by
amiliana on 06/05/2013 20:21, edited 1 time in total.
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 20:21
amiliana wrote: didžej wrote:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo.
Svacega se covjek nagleda
da znas.
de balzac
Posts: 1298 Joined: 15/10/2012 14:47
Post
by de balzac » 06/05/2013 20:25
didžej wrote: amiliana wrote: didžej wrote:
joj na forumu kvazilisaca j.bo kucu vb-a, sta je ovo.
Svacega se covjek nagleda
da znas.
didžej, hitro kvotaš
ne ide joj baš ovo korigiranje posta
misli su joj puno brže
i oštroumnije
amiliana
Posts: 6523 Joined: 09/04/2013 13:44
Post
by amiliana » 06/05/2013 20:27
Mr.balzac you need a help!
didžej
Posts: 1860 Joined: 26/01/2013 09:35
Post
by didžej » 06/05/2013 20:28
de balzac wrote:
didžej, hitro kvotaš
ne ide joj baš ovo korigiranje posta
misli su joj puno brže
i oštroumnije
za razliku od nekih.