Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#6276 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

mali_balon, na ovoj temi ćeš uvijek imati onih koji je ciljano pokušavaju obesmisliti. Zato,

Image
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6277 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

Maystor wrote:mali_balon, na ovoj temi ćeš uvijek imati onih koji je ciljano pokušavaju obesmisliti. Zato,

Image
Mah znam, hajd sto je trol nego je i klon, ali nije tema.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6278 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

@mali_balon

Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts! :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#6279 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Dozer »

Ovdje je pod hitno potrebna i Igla, izgleda...
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#6280 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

Kome se ne sviđa DFBiH, slobodno nek ode na SDA ili SDP all about, teme za SBB, SDU i SBiH.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6281 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Sto me ovo djecak spominje :D
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#6282 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Dozer »

He likes you :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#6283 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Laska mi, no ako je ovaj klon onog sto mislim, nisam zainteresovan. :D
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6284 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Styling wrote:@mali_balon

Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts! :thumbup:
Rece nam netko ko kaze da se drzavni zakon donosi u skupstini Kantona Sarajevo :lol: :lol: :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6285 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

weredsf wrote:
Styling wrote:@mali_balon

Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts! :thumbup:
Rece nam netko ko kaze da se drzavni zakon donosi u skupstini Kantona Sarajevo :lol: :lol: :lol:
Ti si se očigledno prepoznao u mom postu. Drago mi je da sam bila jasna.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6286 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

madner wrote:Sto me ovo djecak spominje :D
@madner :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image


@styling
Ja sam debelokozac mene ne diraju komentari jurisinka iz raznih centala u koje im (jurisnicam) kreiraju misljenja.
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#6287 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Dozer »

Men'se cini da si ti malo fulio, Balon... Tj. ne malo, nego si podobro fulio :)
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6288 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

Dozer wrote:Men'se cini da si ti malo fulio, Balon... Tj. ne malo, nego si podobro fulio :)
U svezi cega
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#6289 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Dozer »

Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje :)
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6290 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Dozer wrote:Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje :)
:thumbup:
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6291 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Evo jednog konkretnog primjera o kojem sam htio govoriti sa onim smotama iz DF koji me nisu saslušali. :D
http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 59s50.html
antimobbing wrote:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/munir-ob ... /131024074
Na današnjoj telefonskoj sjednici, Vlada Federacije BiH dala je Nadzornom odboru “Hidrogradnje” d.d. Sarajevo prethodnu saglasnost za imenovanje Munira Obralije za vršioca dužnosti direktora ovog privrednog društva.
Koje neznanje i koja smo stočna pijaca - nevjerovatno!?

Na Zapadu je normalno da prije nego što se neko imenuje na poziciju direktora izvrši testiranje svih zainteresiranih kandidata primjenjujući germanske standarde i slijedeće testove:
- psiho test,
- test inteligencije i
- test općeg znanja

Nakon toga iz mase se odabere par najkvalitetnijih i najsposobnijih, traži se od njih da dostave plan rada kompanije (u ovom slučaju oporavka) i pozovu na razgovor gdje se dogovore uvjeti.

Kod nas svaka korumpirana budala i psihopata sa kupljenom diplomom koji ima lovu može otići u SDA ili neku njenu drugu psiho-patološki kloniranu Stranku kao što je SDA i kao na stočnoj pijaci kupiti mjesto direktora (ne mislim lično na ovog gore čovjeka jer ga ne poznajem ali vidim način na koji su ga izabrali) i onda se čudimo što država i firme propadaju, a narod živi u agoniji siromaštva, jada i bijede u bogatoj zemlji na ovako malu mikro populaciju, što je apsurd nad apsurdima.
DF isto ovako amaterski vrši odabir svojih kadrova kao što to sada radi vlada, a govore kako su drugačiji od ostalih.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#6292 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

Dozer wrote:Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje :)
De se onda malo elaboriraj sto bi se reklo.
Pertini
Posts: 149
Joined: 29/03/2011 13:44

#6293 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pertini »

:bih:
antimobbing wrote:Evo jednog konkretnog primjera o kojem sam htio govoriti sa onim smotama iz DF koji me nisu saslušali. :D
http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 59s50.html

DF isto ovako amaterski vrši odabir svojih kadrova kao što to sada radi vlada, a govore kako su drugačiji od ostalih.
Dobro lave, ubjedili ste me. DF ne valja. Možemo li sad staviti tačku?
Hajde sad da malo čujemo šta još neko ima da kaže na ovu temu, osim vaših psihoanaliza svakog državljanina BiH ponaosob. Šta je alternativa? Možda da pobijemo Bosance i Hercegovce i naselimo Nijemce pa da vam oni primjenjuju te germanske metode. Ne prijatelju dragi. Ta metoda ne prolazi. U demokratskim društvima odlučuje većina, uprkos vašim savjetima i uslugama koje ste vjerovatno prije DF-a nudili i SDA i SDP i ko zna kome još.
Morali biste znati da univerzalnog rješenja nema, a ovo je Balkan, sa svim svojim manama i vrlinama, i ovdje ljudi sami, metodama koje su samo njihove, odlučuju za koga će glasati. Vi očito niste imali prođu sa "svojom" metodom, a vaše uporno pisanje me sve više uvjerava da su ovi iz DF-a u pravu. Ako ništa drugo a ono jer su vas odbili. Dosadni ste brate!
Neću vam replicirati niti na jedan vaš budući komentar, jer stičem dojam da vi ubirate dnevnice pišući kontra DF-a, dok ja ovo radim, onako, o svom trošku, što bi naš narod rekao. A to nije pošten deal, složićete se?
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6294 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Nije problem ali nemojte onda da patološki lažete ljude kako je DF drugačiji od ostalih kad to niste i da nudite nešto sasvim novo kada to nije istina jer nije lijepo lagati svoje birače. Zar ne? :wink:

Ovo nisu nikakvi napadi na DF već odlično rješenje koje sam prijateljski do sada ponudio samo DF-u i nikom više. Znam sigurno da multi-milionere koje spominješ ne zanima uspostava pravne i normalne države, a to ovaj model nudi.

Mislim i dalje da u DF-u ima dosta zdravog materijala koji se može stručno i profesionalno profilirati.

Sada je do vas, a usput da vam kažem da Srbija i Hrvatska u nekim segmentima već počinje da prihvaćaju ovaj model, kao što su u potpunosti prihvatili i apsolvirali naše pisanje vezano za mobbing: http://www.klix.ba/forum/mobbing-umorst ... 69907.html i na osnovu našeg pisanja davno donijeli ''Zakon o sprečavanju mobbing-a'' koji u Federaciji BiH još uvijek ne postoji, mada je odavde krenula sva ta priča, što je apsurd nad apsurdima.

Redovno dobijam e-mailove iz Srbije, Hrvatske i Makedonije vezano za pisanje na ovom forumu, posebno na temu o mobbing-u na e-mail: [email protected]

Također, dobio sam dosta e-mailova od naših ljudi koji mi pišu romane o zlostavljanju na poslu i mobbing-u ali ne mogu im pomoći jer u Federaciji BiH nema Zakona.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6295 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

@antimobbing
Slažem se, društvo ne valja, pa ne valja ni DF. Što znači ako si ti imao neki problem, nije da te neko ne voli ili da nema želju pomoć, nego tako je društvo. DF će želi pomoći, ali ništa iznad svojih mogućnosti, nego onoliko koliko može i koliko smo mi sposobni u BiH.

Ti ako misliš nešto sasvim drugačije predložiti ne možeš pričati nešto sa visine, nego polako, postepeno, ideš svojim putem i gledaš kako da se proguraš i ostvariš svoj cilj, a ne neko kao da je iz drugog društva došao pa ga onda niko u startu ne razumije.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6296 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Stvarno ne znam što vama je problem pročitati par postova ako meni nije bilo teško pročitati preko tri stotine stranica na engleskom jeziku koje je napisao dr. Robert Hare, a zatim prevesti i izdvojiti ono što je najvažnije. Dakle, nema ništa skriveno niti sa visine sve je tu samo pročitajte što piše na dva linka.
Prvi link je ovaj: http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija
a drugi je ovaj link: http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 16059.html
Zar vam je toliko teško da pročitate desetak stranica, pogledate par video snimaka na youtube kao što je ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=fTsQZ6XoVqU i razmislite o mom prijedlogu kad već niste htjeli uživo da vam objasnim, a hoćete da vodite državu? Zna li neko Damira Marjanovića? Neka mu proslijedi ovu našu diskusiju, on će odmah shvatiti o čemu se radi.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6297 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Misliš da si trebao svima u DF-u reći da to pročitaju prije tvog izlaganja? :D Nemoguće, zato ne vidim svrhu.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6298 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Čas političkog kursa, samo za BOŠNJAČKE političke beskičmenjake i njihove sarajevsko-podaničke psiho-patološke klonove, od jedne hrabre i odvažne žene Bošnjakinje, gospođe Azre Jašavić iz Skupštine Crne gore.



Ovako se to radi!

User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6299 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Ista ti :D Žena svoje vrti džaba što se niko ne slaže, i nastavlja :D
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6300 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Mali politički kurs za diletante iz DF-a. :D

Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.

Obratite posebnu pažnju na 05:30 minutu na linku: http://youtu.be/VTyGWL9oRDw i vidjet ćete da se tu radi o patološkom lažovu koji uopće nema grižnje savjesti niti suosjećanja prema drugima, klasični psihopata.

Kako kokuzni i diletantski DF misli pobijediti na izborima, kada je svaka interakcija sa njima poraz za normalnog čovjeka?

Pogledajte šta kaže dr. Robert Hare.

Post Reply