
Demokratska fronta Željko Komšić
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#6276 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
mali_balon, na ovoj temi ćeš uvijek imati onih koji je ciljano pokušavaju obesmisliti. Zato,


-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#6277 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mah znam, hajd sto je trol nego je i klon, ali nije tema.Maystor wrote:mali_balon, na ovoj temi ćeš uvijek imati onih koji je ciljano pokušavaju obesmisliti. Zato,
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#6278 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
@mali_balon
Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts!
Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts!
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#6279 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovdje je pod hitno potrebna i Igla, izgleda...
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#6280 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kome se ne sviđa DFBiH, slobodno nek ode na SDA ili SDP all about, teme za SBB, SDU i SBiH.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6281 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sto me ovo djecak spominje 
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#6282 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
He likes you 
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#6283 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Laska mi, no ako je ovaj klon onog sto mislim, nisam zainteresovan. 
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#6284 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Rece nam netko ko kaze da se drzavni zakon donosi u skupstini Kantona SarajevoStyling wrote:@mali_balon
Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts!
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#6285 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ti si se očigledno prepoznao u mom postu. Drago mi je da sam bila jasna.weredsf wrote:Rece nam netko ko kaze da se drzavni zakon donosi u skupstini Kantona SarajevoStyling wrote:@mali_balon
Pojedini na ovom forumu vole da udruže i grupno napadaju forumaše koji im se ne sviđaju. To samo dokazuje njihovu slabost.
Keep it cool and let them eat their guts!![]()
![]()
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#6286 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
@madnermadner wrote:Sto me ovo djecak spominje

@styling
Ja sam debelokozac mene ne diraju komentari jurisinka iz raznih centala u koje im (jurisnicam) kreiraju misljenja.
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#6287 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Men'se cini da si ti malo fulio, Balon... Tj. ne malo, nego si podobro fulio 
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#6288 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
U svezi cegaDozer wrote:Men'se cini da si ti malo fulio, Balon... Tj. ne malo, nego si podobro fulio
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#6289 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje 
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#6290 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dozer wrote:Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#6291 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Evo jednog konkretnog primjera o kojem sam htio govoriti sa onim smotama iz DF koji me nisu saslušali. 
http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 59s50.html
http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 59s50.html
DF isto ovako amaterski vrši odabir svojih kadrova kao što to sada radi vlada, a govore kako su drugačiji od ostalih.antimobbing wrote:Koje neznanje i koja smo stočna pijaca - nevjerovatno!?http://www.klix.ba/vijesti/bih/munir-ob ... /131024074
Na današnjoj telefonskoj sjednici, Vlada Federacije BiH dala je Nadzornom odboru “Hidrogradnje” d.d. Sarajevo prethodnu saglasnost za imenovanje Munira Obralije za vršioca dužnosti direktora ovog privrednog društva.
Na Zapadu je normalno da prije nego što se neko imenuje na poziciju direktora izvrši testiranje svih zainteresiranih kandidata primjenjujući germanske standarde i slijedeće testove:
- psiho test,
- test inteligencije i
- test općeg znanja
Nakon toga iz mase se odabere par najkvalitetnijih i najsposobnijih, traži se od njih da dostave plan rada kompanije (u ovom slučaju oporavka) i pozovu na razgovor gdje se dogovore uvjeti.
Kod nas svaka korumpirana budala i psihopata sa kupljenom diplomom koji ima lovu može otići u SDA ili neku njenu drugu psiho-patološki kloniranu Stranku kao što je SDA i kao na stočnoj pijaci kupiti mjesto direktora (ne mislim lično na ovog gore čovjeka jer ga ne poznajem ali vidim način na koji su ga izabrali) i onda se čudimo što država i firme propadaju, a narod živi u agoniji siromaštva, jada i bijede u bogatoj zemlji na ovako malu mikro populaciju, što je apsurd nad apsurdima.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#6292 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
De se onda malo elaboriraj sto bi se reklo.Dozer wrote:Kategorizacija i svrstavanja pojedinih forumasa ovdje
-
Pertini
- Posts: 149
- Joined: 29/03/2011 13:44
#6293 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dobro lave, ubjedili ste me. DF ne valja. Možemo li sad staviti tačku?antimobbing wrote:Evo jednog konkretnog primjera o kojem sam htio govoriti sa onim smotama iz DF koji me nisu saslušali.
http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 59s50.html
DF isto ovako amaterski vrši odabir svojih kadrova kao što to sada radi vlada, a govore kako su drugačiji od ostalih.
Hajde sad da malo čujemo šta još neko ima da kaže na ovu temu, osim vaših psihoanaliza svakog državljanina BiH ponaosob. Šta je alternativa? Možda da pobijemo Bosance i Hercegovce i naselimo Nijemce pa da vam oni primjenjuju te germanske metode. Ne prijatelju dragi. Ta metoda ne prolazi. U demokratskim društvima odlučuje većina, uprkos vašim savjetima i uslugama koje ste vjerovatno prije DF-a nudili i SDA i SDP i ko zna kome još.
Morali biste znati da univerzalnog rješenja nema, a ovo je Balkan, sa svim svojim manama i vrlinama, i ovdje ljudi sami, metodama koje su samo njihove, odlučuju za koga će glasati. Vi očito niste imali prođu sa "svojom" metodom, a vaše uporno pisanje me sve više uvjerava da su ovi iz DF-a u pravu. Ako ništa drugo a ono jer su vas odbili. Dosadni ste brate!
Neću vam replicirati niti na jedan vaš budući komentar, jer stičem dojam da vi ubirate dnevnice pišući kontra DF-a, dok ja ovo radim, onako, o svom trošku, što bi naš narod rekao. A to nije pošten deal, složićete se?
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#6294 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije problem ali nemojte onda da patološki lažete ljude kako je DF drugačiji od ostalih kad to niste i da nudite nešto sasvim novo kada to nije istina jer nije lijepo lagati svoje birače. Zar ne?
Ovo nisu nikakvi napadi na DF već odlično rješenje koje sam prijateljski do sada ponudio samo DF-u i nikom više. Znam sigurno da multi-milionere koje spominješ ne zanima uspostava pravne i normalne države, a to ovaj model nudi.
Mislim i dalje da u DF-u ima dosta zdravog materijala koji se može stručno i profesionalno profilirati.
Sada je do vas, a usput da vam kažem da Srbija i Hrvatska u nekim segmentima već počinje da prihvaćaju ovaj model, kao što su u potpunosti prihvatili i apsolvirali naše pisanje vezano za mobbing: http://www.klix.ba/forum/mobbing-umorst ... 69907.html i na osnovu našeg pisanja davno donijeli ''Zakon o sprečavanju mobbing-a'' koji u Federaciji BiH još uvijek ne postoji, mada je odavde krenula sva ta priča, što je apsurd nad apsurdima.
Redovno dobijam e-mailove iz Srbije, Hrvatske i Makedonije vezano za pisanje na ovom forumu, posebno na temu o mobbing-u na e-mail: [email protected]
Također, dobio sam dosta e-mailova od naših ljudi koji mi pišu romane o zlostavljanju na poslu i mobbing-u ali ne mogu im pomoći jer u Federaciji BiH nema Zakona.
Ovo nisu nikakvi napadi na DF već odlično rješenje koje sam prijateljski do sada ponudio samo DF-u i nikom više. Znam sigurno da multi-milionere koje spominješ ne zanima uspostava pravne i normalne države, a to ovaj model nudi.
Mislim i dalje da u DF-u ima dosta zdravog materijala koji se može stručno i profesionalno profilirati.
Sada je do vas, a usput da vam kažem da Srbija i Hrvatska u nekim segmentima već počinje da prihvaćaju ovaj model, kao što su u potpunosti prihvatili i apsolvirali naše pisanje vezano za mobbing: http://www.klix.ba/forum/mobbing-umorst ... 69907.html i na osnovu našeg pisanja davno donijeli ''Zakon o sprečavanju mobbing-a'' koji u Federaciji BiH još uvijek ne postoji, mada je odavde krenula sva ta priča, što je apsurd nad apsurdima.
Redovno dobijam e-mailove iz Srbije, Hrvatske i Makedonije vezano za pisanje na ovom forumu, posebno na temu o mobbing-u na e-mail: [email protected]
Također, dobio sam dosta e-mailova od naših ljudi koji mi pišu romane o zlostavljanju na poslu i mobbing-u ali ne mogu im pomoći jer u Federaciji BiH nema Zakona.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#6295 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
@antimobbing
Slažem se, društvo ne valja, pa ne valja ni DF. Što znači ako si ti imao neki problem, nije da te neko ne voli ili da nema želju pomoć, nego tako je društvo. DF će želi pomoći, ali ništa iznad svojih mogućnosti, nego onoliko koliko može i koliko smo mi sposobni u BiH.
Ti ako misliš nešto sasvim drugačije predložiti ne možeš pričati nešto sa visine, nego polako, postepeno, ideš svojim putem i gledaš kako da se proguraš i ostvariš svoj cilj, a ne neko kao da je iz drugog društva došao pa ga onda niko u startu ne razumije.
Slažem se, društvo ne valja, pa ne valja ni DF. Što znači ako si ti imao neki problem, nije da te neko ne voli ili da nema želju pomoć, nego tako je društvo. DF će želi pomoći, ali ništa iznad svojih mogućnosti, nego onoliko koliko može i koliko smo mi sposobni u BiH.
Ti ako misliš nešto sasvim drugačije predložiti ne možeš pričati nešto sa visine, nego polako, postepeno, ideš svojim putem i gledaš kako da se proguraš i ostvariš svoj cilj, a ne neko kao da je iz drugog društva došao pa ga onda niko u startu ne razumije.
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#6296 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Stvarno ne znam što vama je problem pročitati par postova ako meni nije bilo teško pročitati preko tri stotine stranica na engleskom jeziku koje je napisao dr. Robert Hare, a zatim prevesti i izdvojiti ono što je najvažnije. Dakle, nema ništa skriveno niti sa visine sve je tu samo pročitajte što piše na dva linka.
Prvi link je ovaj: http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija
a drugi je ovaj link: http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 16059.html
Zar vam je toliko teško da pročitate desetak stranica, pogledate par video snimaka na youtube kao što je ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=fTsQZ6XoVqU i razmislite o mom prijedlogu kad već niste htjeli uživo da vam objasnim, a hoćete da vodite državu? Zna li neko Damira Marjanovića? Neka mu proslijedi ovu našu diskusiju, on će odmah shvatiti o čemu se radi.
Prvi link je ovaj: http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija
a drugi je ovaj link: http://www.klix.ba/forum/rjesenje-za-bi ... 16059.html
Zar vam je toliko teško da pročitate desetak stranica, pogledate par video snimaka na youtube kao što je ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=fTsQZ6XoVqU i razmislite o mom prijedlogu kad već niste htjeli uživo da vam objasnim, a hoćete da vodite državu? Zna li neko Damira Marjanovića? Neka mu proslijedi ovu našu diskusiju, on će odmah shvatiti o čemu se radi.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#6297 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Misliš da si trebao svima u DF-u reći da to pročitaju prije tvog izlaganja?
Nemoguće, zato ne vidim svrhu.
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#6298 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Čas političkog kursa, samo za BOŠNJAČKE političke beskičmenjake i njihove sarajevsko-podaničke psiho-patološke klonove, od jedne hrabre i odvažne žene Bošnjakinje, gospođe Azre Jašavić iz Skupštine Crne gore.
Ovako se to radi!
Ovako se to radi!
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#6299 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ista ti
Žena svoje vrti džaba što se niko ne slaže, i nastavlja 
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#6300 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mali politički kurs za diletante iz DF-a.
Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Obratite posebnu pažnju na 05:30 minutu na linku: http://youtu.be/VTyGWL9oRDw i vidjet ćete da se tu radi o patološkom lažovu koji uopće nema grižnje savjesti niti suosjećanja prema drugima, klasični psihopata.
Kako kokuzni i diletantski DF misli pobijediti na izborima, kada je svaka interakcija sa njima poraz za normalnog čovjeka?
Pogledajte šta kaže dr. Robert Hare.
Spin doktor je ustvari psihopata http://sr.wikipedia.org/wiki/Psihopatija, patološki lažov koji pati od potpunog duševnog mrtvila, o čemu pišem u zadnje vrijeme.
Obratite posebnu pažnju na 05:30 minutu na linku: http://youtu.be/VTyGWL9oRDw i vidjet ćete da se tu radi o patološkom lažovu koji uopće nema grižnje savjesti niti suosjećanja prema drugima, klasični psihopata.
Kako kokuzni i diletantski DF misli pobijediti na izborima, kada je svaka interakcija sa njima poraz za normalnog čovjeka?
Pogledajte šta kaže dr. Robert Hare.
