SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

vjeshalica wrote: 14/12/2022 20:01
O'zone wrote: 14/12/2022 19:23 https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/79 ... ama-nogama

Ovo naki plavokošuljaši tuku koliko vidim liči mi na službeno osoblje Centre....možda se i varam.

Ima video u članku
Vozaci su, staces, krvav je dinar kod Ćengića na volanu, nije to ko u Grasu praviti scene pa da svakoga boli cosak.
Nemoj unaprijed. Niko jos ne zna sa sigurnoscu ni ko ni zbog čega. Evo post prije tvog, navodno maltretirao djecu
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

zateznistub wrote: 14/12/2022 20:25
vjeshalica wrote: 14/12/2022 20:01

Vozaci su, staces, krvav je dinar kod Ćengića na volanu, nije to ko u Grasu praviti scene pa da svakoga boli cosak.
Nemoj unaprijed. Niko jos ne zna sa sigurnoscu ni ko ni zbog čega. Evo post prije tvog, navodno maltretirao djecu
I to sto kazes.
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#62578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by last mohicans »

Hoce li neko upitati nevidljivog Katicu, komesara i koga vec treba, za katastrofalnu sigurnosnu situaciju u gradu. Svaki dan nešto novo. Izgleda da nam se treba neki novi Denis Mrnjavac desiti, da bi se probudili iz letargije.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#62579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

Nikad gora situacija nije bila.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#62580 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Baltazar_khan »

Incident je počeo kao verbalni sukob u autobusu Centrotransa između grupe srednjoškolaca i starijeg muškarca. Oni su se, prema riječima očevidaca, posvađali zbog Svjetskog prvenstva i večerašnje utakmice.
Kakvi retardi :run:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Dr. Kuca wrote: 14/12/2022 21:24 Nikad gora situacija nije bila.
Samo da se SDA hoce vratit
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Ako ista mrzim to su kontakti ljudi koje razdvaja bezdan godina...sta se imas s balavcima raspravljat i uopce pricat
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#62583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
Sredstvo rada :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#62585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Fakat, šta je bilo u balistanu večeras?
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#62586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by swanfilter »

A, neki dan prica kako se precerava kada su Saraj i sigurnost u pitanju. U Saraju ni javni saobracaj nije siguran za obicnog covjeka. A, tek grad sam po sebi.

Saraj nije zasao ni u tranziciju. Zaglibilo pokusavajuci se domaci iste ...
bitangeIprinceze
Posts: 4494
Joined: 29/01/2018 22:14

#62587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitangeIprinceze »

drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
Previše gleda Slučajeve X :D tamo svaki drugi auto s palijom većom od po metra. :roll:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Ja bih pritekao pomoc al omjer 2 naprema 1 mali
Uskacem tek 4 na 1 :mrgreen:
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#62589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

Pise raja da je maltretirao neku djecu i da je prijetio nozem. Ne znam je li istina uopste.
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#62590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
To je momenAt ključ,...nije šipka. :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#62591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Zbog ovakvih stvari čekam i po 20 tak minuta na bus u kojem nema puno ljudi. Svojim me retardiranim ponašanjem omladina gura u smjeru da postanem mizantrop.
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Meni se danas oko 16.30 pokvario bus kod sipada pa sam s vozacem popravljao zadnja vrata
Bezuspjesno da dodam :run: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#62593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by skafiskafsnjak »

konektovan wrote: 14/12/2022 22:09
drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
To je momenAt ključ,...nije šipka. :mrgreen:
U momentu te nema kad opali :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
Nije to sipka nego rukohvat
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#62595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

last mohicans wrote: 14/12/2022 21:19 Hoce li neko upitati nevidljivog Katicu, komesara i koga vec treba, za katastrofalnu sigurnosnu situaciju u gradu. Svaki dan nešto novo. Izgleda da nam se treba neki novi Denis Mrnjavac desiti, da bi se probudili iz letargije.
Naći, mjesecima nisam bio u Zenici, odem danas poslom, hop lizalo, rutinska kontrola, vozačka, saobraćajna, imate li svu opremu...
U Sarajevu ne da me nisu zaustavili zadnjih 10 godina, nego ih i ne vidim da nešto preventivno rade.
Sramota je do čega je dovedena policija KS, sramota.
Mislim da se to smišljeno radi, samo nisam siguran koji su konkretni razlozi ovakvog sunovrata institucije i profesije.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Last edited by zateznistub on 14/12/2022 22:42, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

vjeshalica wrote: 14/12/2022 22:23
drag_gost wrote: 14/12/2022 22:02 Je li to kondukter Centrotransa nosa sipku sa sobom?
Nije to sipka nego rukohvat
Mislim da je ipak montirači to svaki bus i kamion ima
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sumirprimus »

zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41 https://crna-hronika.info/gradjani-i-vo ... noz/445411

Ne znam koliko je tacno, ali evo sta bi moglo biti razlog
Ako jje istina, ako je istina, svska im cast. S bagrom samo jako i bez popustanja
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#62599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

zateznistub wrote: 14/12/2022 22:41
vjeshalica wrote: 14/12/2022 22:23

Nije to sipka nego rukohvat
Mislim da je ipak montirači to svaki bus i kamion ima
Svejedno sta je. Ko zna sta je ovdje bilo.
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Imaju oni onu cibulju kad invalid s kolicima treba uci pa da podignu rampu na drugim vratima
Post Reply