Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6251 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Oprema je beton betona.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6252 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

todd_smith wrote:
szlava wrote:
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Image
Cijena: 50KM
:thumbup:
Ovi su meni najjaci. Ne po dizajnu zajebi to. Nego kosta ih 10KM, prodaju za 50KM dijaspori sa lozionom oko ljiljana i nacionalizma.
Baš to htjedoh reći, patriotizam ovo ono, a markice kapaju. I oni i kinezi trljaju ruke.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#6253 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by R2D2_SA »

Chile ne pravi se pametan. Ako ti je 17 broj nisi ni bio rodjen kad jw ta zastava bila, za razliku od nas koji smo je i imali na sebi. Covjek je samo rekao da ljudi koriste emocije, eto takve kakav si ti i koji ce poletiti da odmah kupe. Druga stvar na bijelom i crnom dresu Sarajev imas ljiljane. Treca, kzpovinom od Bosnian Kingdom ne dajes pare NSBIH nego na stranu. Tvoje pare pa kupi gdje hoces, a Todd nije nista lose rekao.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#6254 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by shalla »

House wrote:Spava ?

Image
Uh da je doci do ovakvog ruksaka :D

Sent from my HTC One
User avatar
pike
Posts: 921
Joined: 02/12/2004 05:21
Location: Canada

#6255 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by pike »

I vas dovojica otkrili ameriku sad? Apple napravi iphone u kini za sto dvjesto dolara, a prodaje ga za sest sedam stoja.
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6256 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

R2D2_SA wrote:Chile ne pravi se pametan. Ako ti je 17 broj nisi ni bio rodjen kad jw ta zastava bila, za razliku od nas koji smo je i imali na sebi. Covjek je samo rekao da ljudi koriste emocije, eto takve kakav si ti i koji ce poletiti da odmah kupe. Druga stvar na bijelom i crnom dresu Sarajev imas ljiljane. Treca, kzpovinom od Bosnian Kingdom ne dajes pare NSBIH nego na stranu. Tvoje pare pa kupi gdje hoces, a Todd nije nista lose rekao.
zna on sam odgovoriti ne moras ti za njega,17 je samo broj koji mi je drag jer nije moglo samo "chile"..nisu pare na stranu nego nasoj firmi..

vozdrica

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6257 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

koliko kosta da abidas u bangladeshu napravi ovaj bh dres?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6258 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Partijaner wrote:
House wrote:Spava ?

Image
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#6259 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

karanana wrote:koliko kosta da abidas u bangladeshu napravi ovaj bh dres?
10 € max.
Image
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#6260 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

todd_smith wrote:
szlava wrote:
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Image
Cijena: 50KM
:thumbup:
Ovi su meni najjaci. Ne po dizajnu zajebi to. Nego kosta ih 10KM, prodaju za 50KM dijaspori sa lozionom oko ljiljana i nacionalizma.
sa toliko postova mislio sam da si nesto naucio na ovom forumu , helem nejse vidi se da ti historija/povijest nije jaca strana. Ljiljani i nacionalizam , velahavle , Bakiri , Covici i Dodiki , samo trljaju ruke i djele glasove (pogotovo one koji nisu glasali) , kad procitaju ovakve postove.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#6261 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dr. Kuca »

Lijepo vidit
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6262 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.

Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.

Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6263 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

dres fk sarajevo sa ljiljanima?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6264 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

todd_smith wrote:
Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.

Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.

Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Ja ti razmisljanja


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6265 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

insomnia78 wrote:
todd_smith wrote:
Chile17 wrote:u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Kupi onda dress od Haada za FK Sarajevo. Nema veze ako ne navijas,imas i crnu i bijelu verziju sa istim dizajnom kojeg su ovi ukrali.

Em ces imati ljiljane koji su prava zastava, em ces imati dres kluba iz grada koji se sam branio protiv dusmana. Kud ces bolje? I jos podrzavas domace firme kupovinom.

Ovaj Bosnian Kingdom je pokrenuo dijasporac koji uzima pare i zivi u Sveckoj, dok mu jarani ovdje pakuju i salju dalje. Ili hajde evo ja cu napraviti majicu sve ljiljani daj mi 50 kermi, mene ce kostati 2-3 markice.
Ja ti razmisljanja


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Pa bravo, upravo to. Na nivou kao onaj odgovor na prvi post.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6266 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

karanana wrote:dres fk sarajevo sa ljiljanima?
Image

Ima i crna verzija, halali na izboru slike :kiss:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6267 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

pu pu pu.....

ali gdje je ljiljan?
a jeste isti dizajn.
Last edited by karanana on 01/06/2014 21:38, edited 1 time in total.
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6268 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

todd_smith wrote:
karanana wrote:dres fk sarajevo sa ljiljanima?
Image

Ima i crna verzija, halali na izboru slike :kiss:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6269 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

todd_smith wrote:
karanana wrote:dres fk sarajevo sa ljiljanima?
Image

Ima i crna verzija, halali na izboru slike :kiss:
Koliko ovi godišnje iskeširaju FKS za sponzorstvo?
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6270 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

ja tek skontah da imaju ljiljane :-)


Inače, trening dresovi su boli glava. Napokon djelujemo kao reprezentacija iz gornjeg doma svjetskog fudbala :thumbup:


Zna li neko kad će biti predstavljanje dresova?? Ubih se čekajući :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6271 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

karanana wrote:pu pu pu.....

ali gdje je ljiljan?
a jeste isti dizajn.
ako se bolje zagledas u tu zutu liniju, vidjet ces ljiljanje. Drago mi je ako nista zbog Bilbije
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6272 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

karanana wrote:pu pu pu.....

ali gdje je ljiljan?
a jeste isti dizajn.
Image
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#6273 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PIMP-Meister-2000 »

todd_smith wrote:
karanana wrote:pu pu pu.....

ali gdje je ljiljan?
a jeste isti dizajn.
Image
:okac: :srce: :srce: :srce:
User avatar
PravimHaos
Posts: 1430
Joined: 04/02/2014 13:35

#6274 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PravimHaos »

Perverzija su ovi novi dresovi,ali sudeći po izrazu lica Papetu šuškavac strašno nedostaje jer je šuškavac bio dio njegovog identiteta :D
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6275 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Dirty_Eastwood wrote:Image

Pape sjeban zbog suskavca...
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vratite šuškavac!!! :D
Post Reply