Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6251 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by sumirprimus »

Kikibombona wrote: 03/06/2020 11:28
sumirprimus wrote: 03/06/2020 11:22idi ba pa jedino sto je aliji falilo u biografiji to je da je rodjen u zenici :lol: :evil:
A sta ti znas o Zenici?

Evo moja MZ, zivim blizu stadiona Bilino polje:
SDA 16,14%
Dakle, to je ukupno 8% izaslih na izbore iz moje MZ. I tih 8% sto su za SDA su vjerovatno seljaci koji su doselili u skorije vrijeme. Ja u svojoj velikoj mahali ne znam nikoga da glasa sa SDA. Bukvalno nijednog covjeka. :roll: Da neko kaze da je SDA-ovac, do kraja zivota bi bio predmet sprdnje i ismijavanja.

...

Isto je u ostalim gradskim MZ. Od gradske raje niko ziv ne glasa za SDA. Ja jos nisam sreo takvog pojedinca.
da da...
necemo sad o jubito klipovima. i licnim utiscima. to gradska seoska je nategnuto u bosni ,samim tim i u zenici.
nego da li vam je ikad pobijedio neki kandidat na lokalnim izborima koji nije bio sda? da ili ne?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6252 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

sumirprimus wrote: 03/06/2020 11:29da da...
necemo sad o jubito klipovima. i licnim utiscima. to gradska seoska je nategnuto u bosni ,samim tim i u zenici.
nego da li vam je ikad pobijedio neki kandidat na lokalnim izborima koji nije bio sda? da ili ne?
Bio je Prof. dr. Zakir Paselic, stranka SDP, od 2000 - 2004. Nazlost, lose se pokazao. To je onaj period uspona i degradacije SDP-a. Tu se 50% urbane raje ohladilo i nastala je SDA dinastija, koju je na srecu Fuke okoncao.

Zenica, grad, gradska raja, je oduvijek izrazito anti-SDA raspolozena. Kazem ti, u moru prijatelja i poznanika, nikad se niko nije izjasnio kao glasac SDA. Nikad. :D

...

Jednom sam, tamo nekad 2002-2004 brojao glasove u zenickom kvartu Londza. SDP pomeo, SDA dobila svega 10% glasova. Idem kuci sretan, kontam opet gamad izgubila, kad ono kurko. Izlaznost na selima 70% i svi glasali za SDA. :D
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6253 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by sumirprimus »

i nista vam nije valjo. nije sredina navikla na crveno.
poslje njega doso huso, kralj,zmaj, lav, glasali i staro i mlado za njega, i crveni i zeleni, ko sad za fudu :oops: :lol:

i sto ce reci, vece vam selo nego te gradske cetvrti dok selo odnese pobjedu, zato nemojte plaho o seljacima O gradjani zenice :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6254 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

sumirprimus wrote: 03/06/2020 12:01 i nista vam nije valjo. nije sredina navikla na crveno.
poslje njega doso huso, kralj,zmaj, lav, glasali i staro i mlado za njega, i crveni i zeleni, ko sad za fudu :oops: :lol:

i sto ce reci, vece vam selo nego te gradske cetvrti dok selo odnese pobjedu, zato nemojte plaho o seljacima O gradjani zenice :D
SDP je tada usrao sefa i stanicu sa svojom Alijansom za promjene. Da su se normalno pokazali, SDA sekta bi davno bila ugasena, sada vjerovatno ne bi ni postojala.

Ni lokalni SDP-eovci se nisu proslavili.

...

Husejin Smajlovic je za dlaku dobio prve izbore, sa 10-ak hiljada glasova. Nakon toga je dominirao jer se opozicija u Zenici totalno raspala, narocito SDP.
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6255 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by sumirprimus »

sad dominira fudo , opet stari sda kadar.
al dusa pljunut po opoziciji i svi su isti niko ne valja.
i grb celika promijenili zbog mrskih komunista. ajte molim vas.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6256 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

RunnerX wrote: 03/06/2020 11:28
redhat wrote: 03/06/2020 11:16 Ne trebaš dobiti ništa niti čekati da ti neko nešto dadne, izbori se.
A "lijepa sarajevska raja u tenema" sam ti ostao dužan, nisi ni svjestan kakva je m*uda trebalo imati pa uzeti pušku u tom trenutku pa s tom puškom na tenk krenut - i budi sretan što te to mimoišlo. Bojim se da da bi tvoje generacije pola izginulo na tranšeji dok ganajte signal da postate instagram story. :)
Nije to baš tako kako kažeš. Generacije stasaju u skladu sa vremenom u kojem se nalaze. Ovo je digitalno doba i ne može ih niko kriviti zbog instagrama i smartfona. I vi ste svi išli kod onog komšije koji je imao TV u boji i ibretili se.

Može li se malo pametnije dozirati? Vjerovatno da može, ali dio smo mainstreama.

I da se razumijemo nisam baš toliko mlad, ali i tada su mi govorili 'vi bi sve odmah, na dlanu', pa evo prođe 20 godina i ništa se ne desi, u stvari desilo se, ali nagore.
Nisam, ja sam puhao u vatru i puštao neartikulisane krike kad grmi.....to je moja generacija :)
Balavac jedan hahahaha
Kako god ne umanjivati značaj likova koji su umjesto tastature i pjesme "give peace a chance" uzeli kalaš i legli u rov na žući.
To je razlog što se toliko vjerovalo komšiću, pa i ja između ostalog
zposao
Posts: 2593
Joined: 22/03/2019 09:27

#6257 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by zposao »

"Platforma za regres"
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6258 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by bingov buraz »

Kikibombona wrote: 03/06/2020 11:18

SDA blokira Fudu sa traktorima da ne moze asfaltirati put seljacima :lol: :lol:

Image
SDA u fazonu

Image
User avatar
Ludzak
Posts: 5608
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#6259 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Ludzak »

Kolaps SDA se dešava svake godine. Vi zaboravili da se raja proda za kilu šećera.
Spektakluk
Posts: 176
Joined: 08/11/2013 10:14

#6260 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Spektakluk »

Dogura tema preko 250 stranica. Vise od Scepinog SBB. Puno brate za mrtvu stranku. Ili...?
User avatar
Leverage
Posts: 9554
Joined: 27/05/2018 16:32

#6261 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Leverage »

Spektakluk wrote: 03/06/2020 21:16 Dogura tema preko 250 stranica. Vise od Scepinog SBB. Puno brate za mrtvu stranku. Ili...?
Na temi priča o četvorki, Damiru Mašiću, SDA traktorima, o svemu osim o profesoru.
Zimogroz
Posts: 14
Joined: 02/06/2020 04:43

#6262 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Zimogroz »

Kikibombona wrote: 03/06/2020 10:39
Druze, vidim da si aktivista Platforme, nudim ti ozbiljnu ponudu, da te uvjerim u sljedece. Da li si raspolozen doci kod mene u Zenicu, od mene spavanje, hrana i ostalo. Obici cemo nekoliko zenickih sela, ispitati seljane za koga ce glasati. Ja ti sada garantujem, glasovi za Platformu ce biti na nivou INCIDENTA. Medju seoskim stanovnistvom u gradu, a takvih je veliki broj, bice ista stvar. Taj vecinski, konzervativni dio stanovnistva, nece glasati za Platformu. U selima poput Orahovice, Briznika i sl., SDP, NS ili DF dobijaju maksimalno 2-3 glasa zajedno.

Onda mozemo ispitati urbane face, cisto da se vidi na kakvom je nivou Platforma. Ja ti garantujem, u samom gradu, medju gradskom rajom, da nije vise od 5% ukupnog stanovnistva, tj. 10% onih koji ce izaci.

Ovdje su karte vec podjeljene. Na izbore izlaze isti ljudi. Apstinente je totalno tesko pokrenuti i mozes racunati na manji broj ljudi. Platforma moze preuzeti nezadovoljne glasace BPS-a, SzBiH, DF-a, SBB-a... te u manjoj mjeri SDP-a i NS-a.

...

To je druze realnost, nisu bitne zelje, ni tvoje, ni moje, ni Mirsine. Ja bih recimo volio ukinuti vjere i nacije, ali za to nemam nikakvu podrsku.
Kako sam ti već rekao, nisam nikakav aktivista, nego jednostavno pokušavam gledati na malo dulje staze.

Ne trebam ti dolazit na konak u Zenicu, recimo da ti vjerujem sve. Ne kontam čemu onda frka. Tvrdiš da Platforma neće ni zrna dobit u Zenici. OK. Tvoj grad, nije moj, ako ti ne želiš da Platforma uzme išta jer joj ne vjeruješ, onda komotno nek tako bude. Ja nisam siguran da ću svoj glas u svojoj općini dati platformi, ali gledam i pratim kako se stvari razvijaju. Hadžikadić još treba izdefinirati svoj stav prema opoziciji, ali evo jutros je rekao, njihov red po kojem će tražiti partnere je sljedeći: centar, pa ljevica, pa desnica.
Mirsad ne moze sam nista. Moze jedino unijeti svojih 5-10% u vlast sa SDA, namiriti neke pohlepne kadrove iz svoje stranke, te nestati u periodu od dva izborna ciklusa, pokopan silnim SDA-ovskim aferama. Kao privjesak na SDA hobotnici nece moci apsolutno nista uraditi. SDA ce sve potpisati a nista nece ispostovati. Vec vidjeno milion puta.
Ako se Platforma ne dokaže odmah, gotovi su ne za ciklus ili dva, nego su mrtvi na idućim općim izborima 2022. Mrtvi su. Ako je Platforma ubleha, neće potrajat jednostavno. Imaju priliku sad uzeti nešto mandata na lokalnim i ili graditi bazu za opće ili potonuti kao uništen projekt. Ako se stave pod uzdu SDA, niko za njih neće glasati jer onda komotno mogu odmah dati glas SDA, a opozicija će ih se kloniti.

Dakle, kako već rekoh, nakon lokalnih imaju godinu i po da dokažu da su autentična programska opcija koja ima nešto za ponuditi. Ako se pokažu kao još jedna stranačka karijeristička opcija, takvih već imamo previše. S druge strane, ako budu išli kao tvrda opozicija, potpuno su nepotrebni jer onda opet možemo dat glas direkt Konakoviću ili Kojoviću.
Zimogroz
Posts: 14
Joined: 02/06/2020 04:43

#6263 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Zimogroz »

redhat wrote: 03/06/2020 10:55
Ja sam dao pregled i osvrt na tvoj površan stav. A ako umjesto toga želiš mesijanstvo i nostradamusa onda nema ti druge Milan tarot i deri.
Vidi se da si mlađa generacija, vi sve hoćete odmah, nacrtano i na dlanu.
Nazovi moj stav kako god hoćeš, ali tvoj "pregled" je opet ništa doli hrpa čaršijskih floskula. Ja, ako sam portparol, ko što kažeš, barem imam inteligentnije mentore, što si i sam priznao.

Ja ne očekujem od Mirsada nikakvo mesijanstvo ni spas BiH u mandat. Jest da mu je imidž pomalo takav, ali to je kampanja, moraš imati nekakav obraz pred narodom. Pravi intektualac nikad nije mesija jer mora posjedovati dozu samokritike u volje za samounaprijeđenjem i tu nema mjesta za iluziju bezgrešnosti.

Štoviše, vas je ovdje dosta na liniji da ako pobijedi opoziciona koalicija, da smo na konju. Moje pitanje je šta onda? Kad se ta opozicija dokazala u cementiranju vlasti? Jednom kad Konaković i Kojović budu imali fotelje, bit će dovoljno bacit kosku oko gluposti ko što je nova pride parada i sl. i krenut će međustranačka razračunavanja koja će opet dovesti do povratka SDA.

Mirsin projekt, ako nije lažnjak, ima da raste kroz niz godina i mandata dokle ne počne davati konkretne rezultate. Puno prostora za greške neće imati, to je sigurno. Već imamo previše stranaka koji su niškorist i samo parazitiraju na otprije izgrađenoj glasačkoj bazi.
herzegowac
Posts: 146
Joined: 01/01/2019 19:03

#6264 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by herzegowac »

Profesor je razocarao. Umjesto da spaja opoziciju, on dijeli i dize se u visine. Prekrizen, nazalost.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6265 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

Zimogroz wrote: 03/06/2020 23:14
redhat wrote: 03/06/2020 10:55
Ja sam dao pregled i osvrt na tvoj površan stav. A ako umjesto toga želiš mesijanstvo i nostradamusa onda nema ti druge Milan tarot i deri.
Vidi se da si mlađa generacija, vi sve hoćete odmah, nacrtano i na dlanu.
Nazovi moj stav kako god hoćeš, ali tvoj "pregled" je opet ništa doli hrpa čaršijskih floskula. Ja, ako sam portparol, ko što kažeš, barem imam inteligentnije mentore, što si i sam priznao.

Ja ne očekujem od Mirsada nikakvo mesijanstvo ni spas BiH u mandat. Jest da mu je imidž pomalo takav, ali to je kampanja, moraš imati nekakav obraz pred narodom. Pravi intektualac nikad nije mesija jer mora posjedovati dozu samokritike u volje za samounaprijeđenjem i tu nema mjesta za iluziju bezgrešnosti.

Štoviše, vas je ovdje dosta na liniji da ako pobijedi opoziciona koalicija, da smo na konju. Moje pitanje je šta onda? Kad se ta opozicija dokazala u cementiranju vlasti? Jednom kad Konaković i Kojović budu imali fotelje, bit će dovoljno bacit kosku oko gluposti ko što je nova pride parada i sl. i krenut će međustranačka razračunavanja koja će opet dovesti do povratka SDA.

Mirsin projekt, ako nije lažnjak, ima da raste kroz niz godina i mandata dokle ne počne davati konkretne rezultate. Puno prostora za greške neće imati, to je sigurno. Već imamo previše stranaka koji su niškorist i samo parazitiraju na otprije izgrađenoj glasačkoj bazi.
Sve si ti to teoretski fino razradio, ne usuđujem se reći studentski i mentore si i pročitao a i gradivo apsolvirao - barem u svojoj glavi a znaš i kako se pravi intelektualci ko što si i sam jelte ponašaju :)
Pohvalno nema šta
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7895
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#6266 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Idemedosumom »

Mislim da će se neko, ko je podržavao koaliciju Dino-Peđa teško opredijeliti da glasa za Mirsinu platformu, naročito nakon ovih posljednjih nekoliko javnih nastupa.

Sjetite se Mirse pred prošle izbore, kako je kupio simpatije javnim nastupima, napuštanjem emisije (na Federalnoj?) itd. Ispade na kraju baš kao Baketov/SDA projekat.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6267 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

Zimogroz wrote: 03/06/2020 22:52Kako sam ti već rekao, nisam nikakav aktivista, nego jednostavno pokušavam gledati na malo dulje staze.

Ne trebam ti dolazit na konak u Zenicu, recimo da ti vjerujem sve. Ne kontam čemu onda frka. Tvrdiš da Platforma neće ni zrna dobit u Zenici. OK. Tvoj grad, nije moj, ako ti ne želiš da Platforma uzme išta jer joj ne vjeruješ, onda komotno nek tako bude. Ja nisam siguran da ću svoj glas u svojoj općini dati platformi, ali gledam i pratim kako se stvari razvijaju. Hadžikadić još treba izdefinirati svoj stav prema opoziciji, ali evo jutros je rekao, njihov red po kojem će tražiti partnere je sljedeći: centar, pa ljevica, pa desnica.
Moje zelje nisu relevantne. I ja sam manjina u svom gradu, teska manjina. Zenica po mom ukusu bi bila liberalna, vecinu stanovnistva bi cinili ateisti, u kaficima bi se svirao rock itd. Medjutim, ovakvih kao ja ima maksimalno 5%. Ako bi osnovali stranku, dobili bi izmedju 1 i 2% glasova, u najboljem slucaju.

Platforma ce dobiti odredjen procenat glasova, u urbanim gradskim kvartovima. Dobit ce glasove uglavnom anti-SDA glasaca, te mozda ponekog desnicara iz BPS, SzBiH, ASDA, BOSS i sl. To ne mogu biti veliki procenti, jasno je iz razgovora sa ljudima, jasno je na osnovu poznavanja BH politickih prilika i strukture stanovnistva.

Za Pedju Kojovica, taman bio najbolji covjek na svijetu, niko nece glasati u Orahovici, Brizniku, Arnautima ili Pepelarima. Nema jebene sanse, tamo NS tradicionalno ima 0% glasova. Pedja ima dugu kosu, nausnicu u uhu, podrzava pedere i zove se Pedja. To je jednostavno tako. Da bi NS vladala, morat ce koalirati sa nekim ko ima podrsku tih ljudi - sa Kasumovicem, Konakovicem itd.

Mirsad ne moze pokrenuti nikakvu revoluciju, ne moze on sam, bez sire koalicije i podrske. On je koliko vidim usamljen, uz povremenu podrsku ofucanog Stjepana Kljujica, te Josipa Pejakovica. Ako si realan, jasno ti je da je takva politika u ovom trenutku limitirana na 10% podrske u sredinama sa bosnjackom vecinom. I to ce biti odlicno ako bude toliko.

Sta ce se desiti ako tih 10% bude prevaga u korist SDA, u mnogim opstinama, a za Platformu ce vecinski glasati anti-SDA biraci!!???? To ce Platformu trajno obiljeziti kao SDA-ovskog trojanskog konja i nece ih moci oprati sve bosanske rijeke. To ce biti game over. Zbog toga je ovaj 'treci put' opasan i nelogican, iz njega ne moze proizaci nista dobro za ideju Platforme. Ne mogu dobiti nijedno nacelnicko mjesto, samo mogu pomoci SDA-u cjepkajuci anti-SDA biracko tijelo.
Ako se Platforma ne dokaže odmah, gotovi su ne za ciklus ili dva, nego su mrtvi na idućim općim izborima 2022. Mrtvi su. Ako je Platforma ubleha, neće potrajat jednostavno. Imaju priliku sad uzeti nešto mandata na lokalnim i ili graditi bazu za opće ili potonuti kao uništen projekt. Ako se stave pod uzdu SDA, niko za njih neće glasati jer onda komotno mogu odmah dati glas SDA, a opozicija će ih se kloniti.

Dakle, kako već rekoh, nakon lokalnih imaju godinu i po da dokažu da su autentična programska opcija koja ima nešto za ponuditi. Ako se pokažu kao još jedna stranačka karijeristička opcija, takvih već imamo previše. S druge strane, ako budu išli kao tvrda opozicija, potpuno su nepotrebni jer onda opet možemo dat glas direkt Konakoviću ili Kojoviću.
Kao sto kaze uvazeni kolega Neon-X, problem Mirsada su tapsaci, hvalospjevci i dokone babe koje ga hvale 24h dnevno. Mislim da je poletio i stekao utisak da je veci nego jeste. Pogledaj ovaj forum, uzmi kao mikro primjer raspolozenja Mirsadovih simpatizera. Niko ne podrzava njegovu odluku. Svi forumasi koji su tokom predizborne kampanje navijali za Mirsada, glasali za njega, kazu da je odluka da se distancira od opozicije pogresna. Neon-x, Tvojkomsija, El Comadante, JA-JA, Better Man i mnogi drugi. Svi mi koji smo na ovoj temi podrzavali Mirsada smatramo da je odluka pogresna. Jos niko od starih forumasa, Mirsadovih simpatizera, nije podrzao odluku da ide sam na izbore.

Na lokalnim izborima ne mogu uzeti nijednu opstinu. To je 1 000 000% sigurno. Mogu jedino pomoci SDA-u da tijesno odbrani ili uzme neke opstine sto ce obiljeziti Platformu za sva vremena.

Da su se odlucili pridruziti opozicionom bloku, mogli su dobiti podrsku u nekim opstinama i na konkretnom primjeru pokazati viziju. Mogli su se promovirati kao jedan od lidera opozicije, Hadzikadic se mogao postaviti kao buduci kandidat za clana predsjednistva kojeg bi podrzala opozicija itd. On je od starta odbijao svaku mogucnost vezanja za opoziciju sto izaziva mnogobrojne sumnje...

Kod nas je treca opcija uvijek bila kamuflirana SDA. Uvijek, bez izuzetka. Puno su nas zmije ujedale...
saabsa
Posts: 1857
Joined: 07/10/2009 01:17

#6268 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by saabsa »

Barem je na ovim područjima poznato da je bolje imati bravara da valja nego mutnog univerzitetskog profesora... dotični je jedan od očitijih primjera te tvrdnje.
User avatar
sinuhe
Posts: 11542
Joined: 03/06/2011 11:33

#6269 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by sinuhe »

Namece se nastavnik fizickog sa kupljenom diplomom kao logican izbor. Jebo profesora.
User avatar
Leverage
Posts: 9554
Joined: 27/05/2018 16:32

#6270 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Leverage »

Njegovo niti bilo čije obrazovanje ne garantuje da ima politički kapacitet, a posebno ne garantuje da dobro poznaje političke prilike u Bosni i Hercegovini.

Dino Konaković je za njega Lincoln, on tačno zna šta može a šta ne može proći i kad može a kad ne može proći.

Džaba lijepe želje ako nema mehanizma. Naslušali smo se lijepih želja.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7895
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#6271 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Idemedosumom »

Ma kakvo obrazovanje, najbitnije je, gdje je u ratu bio? :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11542
Joined: 03/06/2011 11:33

#6272 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by sinuhe »

Sprijecio je Becirovica da se potuce sa Crnogorcima za Sutorinu. Neoprostivo.
izvrsni direktor
Posts: 9881
Joined: 20/12/2018 16:11

#6273 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by izvrsni direktor »

Ovdje se i dalje pise "ako, ako, ako ovo, ako ono", a covjek sve lijepo rekao. Nece u koaliciju sa ovom opozicijom, koaliratce sa sda. Licno hadzikadic rekao. Ovo "ako" ne postoji.
Profa se pojavio i nestao. Veijeme je da ohane ova njegova tema
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6274 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Styling »

Gasi struju. Motaj kablove. :run:
putokaz1
Posts: 12572
Joined: 31/05/2014 23:56

#6275 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

Zavisi ko mu bude na listi i ko prođe prag
Ima i ubacenih SDA ovaca ali ima i onih koji mu stvarno vjeruju,koji traze nesto novo
95% glasača će uzet od Opozicije SDP NS NIP NBL ASDA
Ako prođe prag to su gradske sredine
Locked