X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#626 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

KatarinaKosaca wrote:Izjavila sam na forumu da mi je Hare favorit, baš zato što je nasmijan, elokventan, simpatičan, urban i nekako baš za x faktor,
kad neko kaže da je taj i taj ''urban'' šta to zaboga uopšte znači konkretno u ovom slučaju:!: :?: :idea:
User avatar
pici
Posts: 46368
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#627 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Ambrozija wrote:
:shock: :shock: :shock: :shock: uhhhhh šHa je ovo...dijete od trinaest godina ovako da pjeva :shock: ...zaista Ilmica razvaljuje. :thumbup:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#628 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

azurna_obala wrote:
KatarinaKosaca wrote:Izjavila sam na forumu da mi je Hare favorit, baš zato što je nasmijan, elokventan, simpatičan, urban i nekako baš za x faktor,
kad neko kaže da je taj i taj ''urban'' šta to zaboga uopšte znači konkretno u ovom slučaju:!: :?: :idea:
Nesto sto je izmedju gradjanskog i seljackog
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#629 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

Havatar wrote:
azurna_obala wrote:
KatarinaKosaca wrote:Izjavila sam na forumu da mi je Hare favorit, baš zato što je nasmijan, elokventan, simpatičan, urban i nekako baš za x faktor,
kad neko kaže da je taj i taj ''urban'' šta to zaboga uopšte znači konkretno u ovom slučaju:!: :?: :idea:
Nesto sto je izmedju gradjanskog i seljackog
ejs :roll:
problem je što se neadekvatni pojmovi koriste pri opisu bilo čega i za bilo šta,
čuj urban :-)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#630 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

Eminini djecaci :)

Lukijan, simpatican, sladak, lijepo pjeva, ali mrtav tip! gledala sam neke njegove video na yt, on stvarno lijepo pjeva ali njemu fali malo elektro sokova da skonta gdje je i sta je - inace ... nula!
Alexa - super izgleda ludovat ce curice, drag mi je jer mi lici na mog rodjaka, ali pjevanjem ... on lijepo pjeva, tj lijepo ga je slusati, ali ... ne mozes vazda neke laganice furati, odrast ce te curice koje te vole...
Haris - premlad! glas mi se ne svidja, iako nije ga lose slusati, ali opet premlad! izgorit ce usput. Ni on nema neku energiju da digne publiku.

Milos (jel to roker) - on je scenski puno bolji od ove trojice.
Fotograf - previse kmezav!
percoli - odgojno idiotizirano dijete, na zalost!

Curice:
prvo da kazem da onaj kiki, ja ne znam sta je ono ali .... mrtav covjek! on ne zna nista sam!

tamara, meni predraga i drago mi je da je prosla, ima ona ono nesto ali ne znam iskreno je li to x faktor. glas odlican, pjeva super.
ilma, veno oplakala sam na tvoj komentar i slazem se, brkovi moraju da se srede. curica divno pjeva, dirne u srce, dusu sta vec. ali jel to zato sto je premlada, previse starmala ili sta vec... meni nekako ne lezi za scenu. mozda se jos pokaze.
ona sa cudnom kosom, super pjeva ali grimase - NO NO NO!

hristina, kriza! toooliko cura bezveze, samo eto ljepuskasta je ali u pola price pocne da kresti. kiki se lozio na nju ali mu englez nije dao da je pusti dalje - hvala bogu
ona jedna plavokosa pjevala je sinoc jinx-e - ja nju prvi put vidim i cujem, i nece mi nedostajati - toliko o njoj :)
i ona sto je djelovala kao najstarija od cura - eh ona je trebala proci, ne znam na ustrb koga, mozda one sa cudnom kosom, ali ona po meni ima ono nesto! ako nista drugo onda sigurnost u to sto radi!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#631 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

KatarinaKosaca wrote:
Afanasi_94 wrote:Ja sam muzički obrazovana i ne sviđa mi se Harisov stil, nemamo svi isti ukus očito.
Estrada ili šou biz :D nije puko lijepo pjevanje. Ilma razvaljuje kako pjeva, ja ne vidim da ima x faktor, da je u stanju dati intervju, zabaviti publiku itd. Ukratko i pored neospornog vanserijskog talenta nema x-faktor.
Izjavila sam na forumu da mi je Hare favorit, baš zato što je nasmijan, elokventan, simpatičan, urban i nekako baš za x faktor, mada ga Bog nije obdario talentom kao neke druge učesnike. Ipak, nije ni prvi ni zadnji put na estradi da drugi faktori pored raskošnog glasa kreiraju mjesto pod nebom.
Ono što mi ipak smeta i zato mislim da ne bi trebali biti mladji maloljetnici učesnici je to da su oni djeca, nezrela za stresove, teatralna saopštenja koja nose audijenciju, ali njih slamaju itd. Kad je Haris sinoć plakao, zaplakala sam ja sa njim :D , proradio mi majčinski instinkt. Utoliko mislim da zbog svojih godina i neiskustva jesu hendikepirani u odnosu na ostale učesnike, jer to nespremnije, bar pred kamerama nespremnije dočekaju. Harisa će cijeli život pratiti onaj snimak od sinoć i veliki plač. Možda mu nekad neće dobro doći, možda će to nekad netko izvući protiv njega. Utoliko mislim da je bar 17, ako ne 18 godina granica koja bi se trebala postaviti za prijavljivanje.
Ne znam zašto bi to neko nekad izvukao protiv njega ? Ta dijete je, bože dragi. A i nije da je pljunuo Eminu Jahović, i plesnuo Mustafu Sandala. Samo je zaplakao. Normalna ljudska reakcija na veliku emociju.

Ja mu čestitam. Navijam za naše, naravno !

X faktor, btw, ne postoji. To su budalaštine koje su Britanci izmislili da bi imali čime opravdavati izbacivanje kandidata koji im se ne sviđaju.
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#632 Re: X FACTOR Adria

Post by staradis »

Zao mi ove djece, potrosit ce ih

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#633 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

nije zar da neko misli da je ono Kikijeva kuca :mrgreen:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#634 Re: X FACTOR Adria

Post by shalla »

Da, dijete od 14 godina zaplakalo, to će ga baš obilježiti :roll:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#635 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

pa bolje da je i zaplakao, ljudski je, nego da je kao onaj lukijan, mrtav hladan ... nasmijao se jedva (btw ne svidjaju mi se njegovi zubi :))
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#636 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

Plašim se kako će se Ilma i Haris nositi s pritiscima takmičenja.
Svoje dijete ,da je ne znam koliko talentovano ,ne bih ,bar dok je u osjetljivim godinama, podržala da ide u taj pakao takmičenja.
S 13,14 ,15 ,16 god .mladi se "traže" ,nesigurni su i vrlo osjetljivi. tek trebaju graditi stil ,omekšati pokrete i naučiti se komunikaciji. Kakvi će sve stručnjaci raditi s ovim mladim ljudima ,ne znam,ali puno mogu naučiti-od pjevanja do ponašanja na sceni,međutim -kako će se sami nositi s tim svim očekivanjima ,pritiscima ......ovo dvoje najmlađih roditelji nisu trebali JOŠ slati na ovo takmičenje. :)
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#637 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

KatarinaKosaca wrote:
Afanasi_94 wrote:Ja sam muzički obrazovana i ne sviđa mi se Harisov stil, nemamo svi isti ukus očito.
Estrada ili šou biz :D nije puko lijepo pjevanje. Ilma razvaljuje kako pjeva, ja ne vidim da ima x faktor, da je u stanju dati intervju, zabaviti publiku itd. Ukratko i pored neospornog vanserijskog talenta nema x-faktor.
Izjavila sam na forumu da mi je Hare favorit, baš zato što je nasmijan, elokventan, simpatičan, urban i nekako baš za x faktor, mada ga Bog nije obdario talentom kao neke druge učesnike. Ipak, nije ni prvi ni zadnji put na estradi da drugi faktori pored raskošnog glasa kreiraju mjesto pod nebom.
Ono što mi ipak smeta i zato mislim da ne bi trebali biti mladji maloljetnici učesnici je to da su oni djeca, nezrela za stresove, teatralna saopštenja koja nose audijenciju, ali njih slamaju itd. Kad je Haris sinoć plakao, zaplakala sam ja sa njim :D , proradio mi majčinski instinkt. Utoliko mislim da zbog svojih godina i neiskustva jesu hendikepirani u odnosu na ostale učesnike, jer to nespremnije, bar pred kamerama nespremnije dočekaju. Harisa će cijeli život pratiti onaj snimak od sinoć i veliki plač. Možda mu nekad neće dobro doći, možda će to nekad netko izvući protiv njega.Utoliko mislim da je bar 17, ako ne 18 godina granica koja bi se trebala postaviti za prijavljivanje.
Katarina po obicaju pretjerujes. Neka paranoicnost izlazi iz tebe :skoljka:
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#638 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

It_is_a_Leclerc wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Afanasi_94 wrote:Ja sam muzički obrazovana i ne sviđa mi se Harisov stil, nemamo svi isti ukus očito.
Utoliko mislim da je bar 17, ako ne 18 godina granica koja bi se trebala postaviti za prijavljivanje.

Ja mu čestitam. Navijam za naše, naravno !

X faktor, btw, ne postoji. To su budalaštine koje su Britanci izmislili da bi imali čime opravdavati izbacivanje kandidata koji im se ne sviđaju.
katarina,slazem se, ilma haris dobro pjeva, a sta ce biti za par godina niko ne zna. trati svoje a i nase vrijeme.

ilma mi je premlada.da li ce se dijete sa 13 godina moci nositi sa silnim emocijama meni je upitno. o tome su morali misliti njeni roditelji. sa njom se mora dosta raditi jer glas nije sve. :hm:
It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#639 Re: X FACTOR Adria

Post by kingofsnake »

kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#640 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

zao mi je sto je milos ispao,a drago za dupljaka percolija.
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#641 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

kingofsnake wrote:
kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
SVE!
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#642 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

kingofsnake wrote:
kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
Mislim da je mislio na takmičare iz BiH :)

Nisam ni ja ovo shvatila nacionalistički.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#643 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Pogledah malo jutros na youtube-u sinocnju emisiju tj nastupe kandidata i vidim Ilma ima ubjedljivo najvise pregleda :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#644 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

kanocale wrote: ilma mi je premlada.da li ce se dijete sa 13 godina moci nositi sa silnim emocijama meni je upitno. o tome su morali misliti njeni roditelji. sa njom se mora dosta raditi jer glas nije sve. :hm:
It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Pa naravno da navijam za naše, bože dragi. Em su najbolji (pogledajte realno i priznajte), em su iz BiH.

Nema u tome zle krvi :)
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#645 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

kanocale wrote:
kingofsnake wrote:
kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
SVE!
:hm:
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#646 Re: X FACTOR Adria

Post by kingofsnake »

kanocale wrote:
kingofsnake wrote:
kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
SVE!
jebemliga, smijem li ja onda navijat za NAŠE u Brazilu, bez da moram sjahat?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#647 Re: X FACTOR Adria

Post by DaffyDuck »

kanocale wrote:
kingofsnake wrote:
kanocale wrote:It_is_a_Leclerc, svi smo nasi i sa nacionalizmom SJASI. :-)
Šta je nacionalističko u tome što navija za NAŠE?
SVE!
Od sinocnjih takmicara Lukijan, Ilma i Haris su nasi, bar na ovom forumu :bih:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#648 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Jel ono stvarno Kikijeva kuca :?:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#649 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Havatar wrote:Jel ono stvarno Kikijeva kuca :?:
nije ba, od nekog Rusa , ha hu :mrgreen:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#650 Re: X FACTOR Adria

Post by DaffyDuck »

Kako Kiki kaze Ma ceo kraj je moj :D
http://www.vila-jelena.com/#
Post Reply