Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
MarlboroGold wrote:A šta je to po vama prosjek? Definišite i za ženu i za muškarca.
Prosjecan izgled.. Npr. ni ruzan ni lijep, neka srednja zalost. Ogranicenost inteligencije, nezanimljivost, nema svoj stav, misli ono sto mu nametne okolina, karakterno ne istice se nicim posebno. Sve je nekako bezlicno i monotono kod ovakvih osoba. Nista previse lose ni previse dobro. Sve u svemu nista.
Vrijedi isto i za zene
Ovo ko da je gebels piso svihar mi, eee. Sta ti mislis da si ti progresivna i drugacija? Mislis da nisi homogena masa ko svi ostali? Ma hajte molim vas
Izvini molim te, jel ne bih smjela to misliti?
Zao mi je sto ti za sebe mislis da si nitko i nista i sto se svrstavas u homogenu masu.
Pa ti si se znaci dobrovoljno javio da das primjer jednog prosjeka
merlin246 wrote:
Izvini molim te, jel ne bih smjela to misliti?
Zao mi je sto ti za sebe mislis da si nitko i nista i sto se svrstavas u homogenu masu.
Pa ti si se znaci dobrovoljno javio da das primjer jednog prosjeka
Pa mislim da kad bi me upoznala da bi skontala da sam ja sa prosjekom ko nebo i zemlja ali necemo o meni. Po cemu mislis da si drugacija od prosjeka? Ja citajuci tvoje postove zakljucujem da si obicni prosjek (no hard feelings moja ti).
A i sam mislim da sam ja obicni prosjek koji je isti ko ljudi koji koriste iste obrasce ponasanja a imaju slicno razmisljanje kao i ja (jes da nas ima malo vakih, sta kae malo nas je ali smo govna ).
merlin246 wrote:
Izvini molim te, jel ne bih smjela to misliti?
Zao mi je sto ti za sebe mislis da si nitko i nista i sto se svrstavas u homogenu masu.
Pa ti si se znaci dobrovoljno javio da das primjer jednog prosjeka
Pa mislim da kad bi me upoznala da bi skontala da sam ja sa prosjekom ko nebo i zemlja ali necemo o meni. Po cemu mislis da si drugacija od prosjeka? Ja citajuci tvoje postove zakljucujem da si obicni prosjek (no hard feelings moja ti).
A i sam mislim da sam ja obicni prosjek koji je isti ko ljudi koji koriste iste obrasce ponasanja a imaju slicno razmisljanje kao i ja (jes da nas ima malo vakih, sta kae malo nas je ali smo govna ).
Ko nebo i zemlja od koga ?
Ja se u svemu osjecam natprosjecno i volim sto sam takva. Od izgleda do osobnosti.
Znaci proucavo si moje postove..Vidis ja tebe nisam ni primjetila, toliko si zanimljiv.
Na forumu bih izdvojila mozda samo 3 osobe koje se isticu od ostalih.
I covjece ti se meni prvi obracas sa sarkazmom i usporedjujes me s nekim Hitlerovim pomocnikom. Hoces mene nesto tu da spustis da podignes svoj ego, sta li..
Pretpostavljam da si stariji cak duplo od mene..
I jedino pametno sto si napisao je to u zagradi.
Tu si u pravu 100 %
Ovo ko da je gebels piso svihar mi, eee. Sta ti mislis da si ti progresivna i drugacija? Mislis da nisi homogena masa ko svi ostali? Ma hajte molim vas
Bolje da se mi držimo C++
More. Znas li odgovor na zadnje pitanje koje je tamo postavljeno?
merlin246 wrote:
Znaci proucavo si moje postove..Vidis ja tebe nisam ni primjetila, toliko si zanimljiv.
I jedino pametno sto si napisao je to u zagradi.
Tu si u pravu 100 %
Ša imam proucavat kad na kraju svakog posta napises hahahaha, nema tu puno filozofije moja ti.
Naravno, ne libim se ja priznati da nemam empatije i tako tog
To "hahah" je posljedica i utjecaj drustvenih mreza. Dosta mladih ima naviku to da pise, npr kad se dopisujemo ili nesto komentiramo. Glupa je navika malo ali to je moj znak prepoznatljivosti ovdjee.
I pisem vise opusteno, sto pomislim to i napisem jer ne dozivljavam ovaj forum kao neku ozbiljnu stvar gdje moram ispasti super pametna, nacitana i elokventna.
Ne znam kako ti gledas na to. Ocito si godinama ovdje i smatras ovu stranicu vrhuncem svoje karijeree HA HA.
merlin246 wrote:
Ne znam kako ti gledas na to. Ocito si godinama ovdje i smatras ovu stranicu vrhuncem svoje karijeree HA HA.
Zanimljivo, cuj ti dodjes na forum i kazes da si drugacija od ostalih i napadas svakog ko ti ukaze da to nisi i onda govoris da su oni koji su ovdje dugo vremena postigli vrhunac svoje karijere na forumu, eee.
I kazes drugacija od ostalih? Eee, pa danas ce tako isto napisati desetak na ovom forumu i ako ti je to nesto u cemu si razlicita, onda hajd neka si
Ma nego da ne ispadne da te nesto napadam i tako to, samo ti kazem da ustvari stvari kako ti mislis da jesu mozda tako i nisu, ja sam imao to razmisljanje kad sam imao 8 godina da sam drugaciji i od svih bolji u svemu i eto prerasto sam ga davno. Nema veze to sto pises "narodnim" (novonarodnim) govorom, pisem i ja ali koristim stari narodni govor i lokalizme, to je normalno, gajis neku kulturu i eto.
I da znas ima ovdje i fine raje koja odstupa od sredine kolko hoces i koja se time ne fali
merlin246 wrote:
Ne znam kako ti gledas na to. Ocito si godinama ovdje i smatras ovu stranicu vrhuncem svoje karijeree HA HA.
Zanimljivo, cuj ti dodjes na forum i kazes da si drugacija od ostalih i napadas svakog ko ti ukaze da to nisi i onda govoris da su oni koji su ovdje dugo vremena postigli vrhunac svoje karijere na forumu, eee.
I kazes drugacija od ostalih? Eee, pa danas ce tako isto napisati desetak na ovom forumu i ako ti je to nesto u cemu si razlicita, onda hajd neka si
Ma nego da ne ispadne da te nesto napadam i tako to, samo ti kazem da ustvari stvari kako ti mislis da jesu mozda tako i nisu, ja sam imao to razmisljanje kad sam imao 8 godina da sam drugaciji i od svih bolji u svemu i eto prerasto sam ga davno. Nema veze to sto pises "narodnim" (novonarodnim) govorom, pisem i ja ali koristim stari narodni govor i lokalizme, to je normalno, gajis neku kulturu i eto.
I da znas ima ovdje i fine raje koja odstupa od sredine kolko hoces i koja se time ne fali
Nisam to rekla za neke druge nego za tebe.
Sad ja ispadoh umisljena i neki narcis a opce nisam ni blizu takva. Postujem svacije misljenje, nisam nikada bila osoba koja koja se voli svadjati ili napadati druge. Ali ako se ti meni prvi obratis na onakav nacin na koji si se obratio, naravno da cu te poslati u tri pm
merlin246 wrote:
Nisam to rekla za neke druge nego za tebe.
Sad ja ispadoh umisljena i neki narcis a opce nisam ni blizu takva. Postujem svacije misljenje, nisam nikada bila osoba koja koja se voli svadjati ili napadati druge. Ali ako se ti meni prvi obratis na onakav nacin na koji si se obratio, naravno da cu te poslati u tri pm
Ma kakvi umisljena i narcis, nisi uopste davala utisak da si takva. Takav sam ti ja, obracam se direktno i redovno komentarisem stavove i postove za koje mislim da nisu tacni i da nesto u istima ne stima. I da znas to na forumu nije napadanje, tako ti svak pise ko god nesto pocne pametovat . Hajde kad pocnes citati i ostale podforume mozda ces nesto i skontat, nije ti forum samo lj i s, ima i politike i religije pogotovo
merlin246 wrote:
Nisam to rekla za neke druge nego za tebe.
Sad ja ispadoh umisljena i neki narcis a opce nisam ni blizu takva. Postujem svacije misljenje, nisam nikada bila osoba koja koja se voli svadjati ili napadati druge. Ali ako se ti meni prvi obratis na onakav nacin na koji si se obratio, naravno da cu te poslati u tri pm
Ma kakvi umisljena i narcis, nisi uopste davala utisak da si takva. Takav sam ti ja, obracam se direktno i redovno komentarisem stavove i postove za koje mislim da nisu tacni i da nesto u istima ne stima. I da znas to na forumu nije napadanje, tako ti svak pise ko god nesto pocne pametovat . Hajde kad pocnes citati i ostale podforume mozda ces nesto i skontat, nije ti forum samo lj i s, ima i politike i religije pogotovo
Samo ti komentiraj, nemam ja nista protiv. Hvataj se svake moje rijeci ako ti je to interesantno.
Pa citam ovaj jer je zabavniji i opusteniji. Ne volim pametovanja, pogotovo ne na temu religije.Da raspravljam s nekim o religiji ne pada mi na pamet vise nikada.
I kako ti znas da ja pisem samo ovdje? Nisi mi valjda sve postove citao?
Pratim ja redovno i znanost i nauku, kao i filozofiju
merlin246 wrote:
Samo ti komentiraj, nemam ja nista protiv. Hvataj se svake moje rijeci ako ti je to interesantno.
Pa citam ovaj jer je zabavniji i opusteniji. Ne volim pametovanja, pogotovo ne na temu religije.Da raspravljam s nekim o religiji ne pada mi na pamet vise nikada.
I kako ti znas da ja pisem samo ovdje? Nisi mi valjda sve postove citao?
Pratim ja redovno i znanost i nauku, kao i filozofiju
Pa cito sam par postova ovdje na lj i s pa si mi zapala za oko.
merlin246 wrote:
Znaci proucavo si moje postove..Vidis ja tebe nisam ni primjetila, toliko si zanimljiv.
I jedino pametno sto si napisao je to u zagradi.
Tu si u pravu 100 %
Ša imam proucavat kad na kraju svakog posta napises hahahaha, nema tu puno filozofije moja ti.
Naravno, ne libim se ja priznati da nemam empatije i tako tog
To "hahah" je posljedica i utjecaj drustvenih mreza. Dosta mladih ima naviku to da pise, npr kad se dopisujemo ili nesto komentiramo. Glupa je navika malo ali to je moj znak prepoznatljivosti ovdjee.
I pisem vise opusteno, sto pomislim to i napisem jer ne dozivljavam ovaj forum kao neku ozbiljnu stvar gdje moram ispasti super pametna, nacitana i elokventna.
Ne znam kako ti gledas na to. Ocito si godinama ovdje i smatras ovu stranicu vrhuncem svoje karijeree HA HA.
Pa ako se smatras iznad prosjeka zasto koristis nesto sto svi u prosjeku koriste?
Ti ako si iznad prosjeka ti bi imala neku svoju doskocicu da kazem koja te izdvaja od drugih a ne da pises kao kompletna tvoja generacija
Sto se tice izgleda kako bi sebe opisala ili jos bolje s kojom poznatom osobom bi se uporedila? (r)
sheilak wrote:
Pa ako se smatras iznad prosjeka zasto koristis nesto sto svi u prosjeku koriste?
Ti ako si iznad prosjeka ti bi imala neku svoju doskocicu da kazem koja te izdvaja od drugih a ne da pises kao kompletna tvoja generacija
Sto se tice izgleda kako bi sebe opisala ili jos bolje s kojom poznatom osobom bi se uporedila? (r)
Doskocicu
Mislis nesto poput "idemo na kavu" ili "budi u frendu"?
Nazalost nisam toliko dosjetljiva da bih imala takve originalne doskocice.
I jos da kazem s kim bih se usporedila pa da me opet svi redom napadate?
Noo
sheilak wrote:
Pa ako se smatras iznad prosjeka zasto koristis nesto sto svi u prosjeku koriste?
Ti ako si iznad prosjeka ti bi imala neku svoju doskocicu da kazem koja te izdvaja od drugih a ne da pises kao kompletna tvoja generacija
Sto se tice izgleda kako bi sebe opisala ili jos bolje s kojom poznatom osobom bi se uporedila? (r)
Doskocicu
Mislis nesto poput "idemo na kavu" ili "budi u frendu"?
Nazalost nisam toliko dosjetljiva da bih imala takve originalne doskocice.
I jos da kazem s kim bih se usporedila pa da me opet svi redom napadate?
Noo
Ne nego si mogla bar hihihi hohoho ili sl pa bi bila bar malo drugacija ovako sa hahaha tvoja tvrdnja da si drugacija nema smisla
Zasto bi te napadali samo nas zanima kakvom se smatras (r)