Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#626 Re: Veliki Brat 2013
Je l' ovo ulaze/usli ono dvoje? 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#628 Re: Veliki Brat 2013
Jao sto je ispali voditeljica.

- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#629 Re: Veliki Brat 2013
Oooooooooojjjjjj sta joj urraddisee ..ahahahah oj sad mi jee zaaooo ahahahahah

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#630 Re: Veliki Brat 2013
jao kako joj spustise

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#631 Re: Veliki Brat 2013
štae bilo braćo 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#632 Re: Veliki Brat 2013
Svaka cast voditeljici kako Urosu rece
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#633 Re: Veliki Brat 2013
samo cekam da puste kako je maja pricala sranja o svima 
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#634 Re: Veliki Brat 2013
od silne buke iz publike i u kuci nije on shvatio sto mu je ona reklaP308 wrote:Svaka cast voditeljici kako Urosu rece
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#635 Re: Veliki Brat 2013
Sta mu je rekla? 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#636 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#637 Re: Veliki Brat 2013
Ispalila ih je oboje, legendarno. Carica.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#638 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
bitno je da je ava to cula
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#639 Re: Veliki Brat 2013
pa ja, pravi muškarac snima i pušta braći na novom galaksiju es3.Ambrozija wrote:dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#640 Re: Veliki Brat 2013
Jo ljudi ja neznam kako je vama kako je otpočeo ovaj velki brat al ja samo to gledam meni puls po dvjesto kad je šta interesantno. Mati mi stravu saljeva plače po čitav dan a babo hoće iskuće da me istjera.
Zbratom ne pričam nikako.
OBN

Zbratom ne pričam nikako.
OBN
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#641 Re: Veliki Brat 2013
uroš se pohvalio kako je "kavalir" (vezano za avu) a ona mu je na to rekla nešto tipa da u njenom svijetu samo žene i nekavaliri idu od osobe do osobe i hvale se sa što rade u krevetu .. nešto u tom smislu .. ali em je to dosta spetljano rekla, em je bila buka iz publike i u kući, tako da sumnjam da je "došlo" do uroša što je ona htjela reći, uroš je imao smile od uha do uhadusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#642 Re: Veliki Brat 2013
Pazi sad Maje. Kad puste sta je pricala. 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#643 Re: Veliki Brat 2013
čula možda, skontala sumLJaM...VenomousV wrote:
bitno je da je ava to cula
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#644 Re: Veliki Brat 2013
Sarajevo1946 wrote:Jo ljudi ja neznam kako je vama kako je otpočeo ovaj velki brat al ja samo to gledam meni puls po dvjesto kad je šta interesantno. Mati mi stravu saljeva plače po čitav dan a babo hoće iskuće da me istjera.
Zbratom ne pričam nikako.
OBN![]()
![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#645 Re: Veliki Brat 2013
don't underestimate avaradostan dan wrote:čula možda, skontala sumLJaM...VenomousV wrote:
bitno je da je ava to cula
(skontala je al' ce garant i preko toga preci
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#646 Re: Veliki Brat 2013
rekla "sto nisi takav kavaalir prema avi" (ovo je najblize)cancel wrote:uroš se pohvalio kako je "kavalir" (vezano za avu) a ona mu je na to rekla nešto tipa da u njenom svijetu samo žene i nekavaliri idu od osobe do osobe i hvale se sa što rade u krevetu .. nešto u tom smislu .. ali em je to dosta spetljano rekla, em je bila buka iz publike i u kući, tako da sumnjam da je "došlo" do uroša što je ona htjela reći, uroš je imao smile od uha do uhadusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#647 Re: Veliki Brat 2013
Dosad je najbolje bilo kako Maju zeznu sa prvoaprilskom šalom

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#648 Re: Veliki Brat 2013
vesna ispada - nije je bilo, nema ni glasova 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#649 Re: Veliki Brat 2013
Skontala, skontala 100%, ali sumnjam da ce ista poduzeti u vezu toga.radostan dan wrote:čula možda, skontala sumLJaM...VenomousV wrote:
bitno je da je ava to cula
Ali Maja hoce da pukne zbog svega, odmah se pravda, a ona sala da je ona najomiljenija...jao, i jos ona povjerovala u to
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#650 Re: Veliki Brat 2013
Oni ne znaju da ih ukucani gledaju? 
