Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#626 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Je l' ovo ulaze/usli ono dvoje? :?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#627 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Evo taman usli
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#628 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Jao sto je ispali voditeljica. :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#629 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Oooooooooojjjjjj sta joj urraddisee ..ahahahah oj sad mi jee zaaooo ahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#630 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

jao kako joj spustise :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#631 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

štae bilo braćo :zoka:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#632 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Svaka cast voditeljici kako Urosu rece
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#633 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

samo cekam da puste kako je maja pricala sranja o svima :dance:
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#634 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

P308 wrote:Svaka cast voditeljici kako Urosu rece
od silne buke iz publike i u kuci nije on shvatio sto mu je ona rekla :wink:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#635 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sta mu je rekla? :roll:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#636 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:

Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#637 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

:thumbup:

Ispalila ih je oboje, legendarno. Carica. :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#638 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Ambrozija wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:

Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast

bitno je da je ava to cula :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#639 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

Ambrozija wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:

Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
pa ja, pravi muškarac snima i pušta braći na novom galaksiju es3.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#640 Re: Veliki Brat 2013

Post by Muhamed Đakmić »

Jo ljudi ja neznam kako je vama kako je otpočeo ovaj velki brat al ja samo to gledam meni puls po dvjesto kad je šta interesantno. Mati mi stravu saljeva plače po čitav dan a babo hoće iskuće da me istjera.

Zbratom ne pričam nikako.

OBN :thumbup: :bih: :bih:
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#641 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:
uroš se pohvalio kako je "kavalir" (vezano za avu) a ona mu je na to rekla nešto tipa da u njenom svijetu samo žene i nekavaliri idu od osobe do osobe i hvale se sa što rade u krevetu .. nešto u tom smislu .. ali em je to dosta spetljano rekla, em je bila buka iz publike i u kući, tako da sumnjam da je "došlo" do uroša što je ona htjela reći, uroš je imao smile od uha do uha :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#642 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Pazi sad Maje. Kad puste sta je pricala. :lol:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#643 Re: Veliki Brat 2013

Post by radostan dan »

VenomousV wrote:

bitno je da je ava to cula :D
čula možda, skontala sumLJaM...
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#644 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

Sarajevo1946 wrote:Jo ljudi ja neznam kako je vama kako je otpočeo ovaj velki brat al ja samo to gledam meni puls po dvjesto kad je šta interesantno. Mati mi stravu saljeva plače po čitav dan a babo hoće iskuće da me istjera.

Zbratom ne pričam nikako.

OBN :thumbup: :bih: :bih:
:thumbup: podrzavam
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#645 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

radostan dan wrote:
VenomousV wrote:

bitno je da je ava to cula :D
čula možda, skontala sumLJaM...
don't underestimate ava :D
(skontala je al' ce garant i preko toga preci :roll: )
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#646 Re: Veliki Brat 2013

Post by crnoplavo »

cancel wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:
uroš se pohvalio kako je "kavalir" (vezano za avu) a ona mu je na to rekla nešto tipa da u njenom svijetu samo žene i nekavaliri idu od osobe do osobe i hvale se sa što rade u krevetu .. nešto u tom smislu .. ali em je to dosta spetljano rekla, em je bila buka iz publike i u kući, tako da sumnjam da je "došlo" do uroša što je ona htjela reći, uroš je imao smile od uha do uha :lol:
rekla "sto nisi takav kavaalir prema avi" (ovo je najblize)
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#647 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

Dosad je najbolje bilo kako Maju zeznu sa prvoaprilskom šalom :D :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#648 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

vesna ispada - nije je bilo, nema ni glasova :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#649 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

radostan dan wrote:
VenomousV wrote:

bitno je da je ava to cula :D
čula možda, skontala sumLJaM...
Skontala, skontala 100%, ali sumnjam da ce ista poduzeti u vezu toga.
Ali Maja hoce da pukne zbog svega, odmah se pravda, a ona sala da je ona najomiljenija...jao, i jos ona povjerovala u to :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#650 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Oni ne znaju da ih ukucani gledaju? :lol:
Locked