Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#6226 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Trnovit je put do uspjeha :D
Da podsjetim opet na Rocky IV :D
Last edited by IcedMFEarth on 01/06/2014 20:05, edited 1 time in total.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#6227 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by R2D2_SA »

Raji nikad udovoljiti. Gleda li iko Ligu prvaka? Igraci Reala u zadnjih nekoliko utakmica, kao i Bajerna cini mi se, u novim adidas trenerkama, sa ovim fazonom preko ramena u dvije boje, kao na ovim majicama: http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Gare ... FUi1Ml.jpg

Ova tamno plava boja Papetove trenerke i sorceva na igracima pretpostavljam da je to boja dresova u stvari. Oprema izgleda dobro, i Maksiko ima istu samo one Power Rangers munje preko prsa sastavljenje sa ovim preko ramena cizama. Sto bi narod rekao: Ne zaprdujte :-D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6228 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

http://sport033.com/zmajevi-u-novoj-opremi/

Prvi trening u novoj opremi.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#6229 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Grean »

R2D2_SA wrote:Raji nikad udovoljiti. Gleda li iko Ligu prvaka? Igraci Reala u zadnjih nekoliko utakmica, kao i Bajerna cini mi se, u novim adidas trenerkama, sa ovim fazonom preko ramena u dvije boje, kao na ovim majicama: http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Gare ... FUi1Ml.jpg

Ova tamno plava boja Papetove trenerke i sorceva na igracima pretpostavljam da je to boja dresova u stvari. Oprema izgleda dobro, i Maksiko ima istu samo one Power Rangers munje preko prsa sastavljenje sa ovim preko ramena cizama. Sto bi narod rekao: Ne zaprdujte :-D
Ne vjerujem, boja dresova koje je raja postavljala na internetu je ova svijetla.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6230 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Ma odlična oprema :bih:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#6231 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Odlicno, jos jedan korak naprijed :D
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6232 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc :sad:
Image
User avatar
stranac2
Posts: 747
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#6233 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by stranac2 »

Znao je Miske da dolaze ovi slim style dresovi zato je smrsao nije htio da se izofira ..vidi ga kako je ponosno zagrnuo rukav
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#6234 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Partijaner »

House wrote:Spava ?

Image
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6235 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

:D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6236 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by channel10 »

fosna2014 wrote:
House wrote:Spava ?

Image
Minuta sutnje za suskavac.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
:lol:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6237 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Joj u Bega prepone,al se i Nicole svega nagledala :-)

Joj jes ih nekako nerelistično vidjeti u Adi Daslerovoj otadžbini
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6238 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Zajaka oprema :izet:

p.s. cuj onog hoce li biti ove reklame i na dresu :-)
*ebem ti fudbal i ko ga danas sve prati :run:

Image
Stargate Punk
Posts: 206
Joined: 06/03/2014 19:54

#6239 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Stargate Punk »

Meni se sviđa ovaj tamno plavi dres što ga ima Piplica na sebi. Nebi bilo loše kad bi i pravi dresovi bili takvi.
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6240 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#6241 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Image
Cijena: 50KM
:thumbup:
Last edited by szlava on 01/06/2014 20:32, edited 1 time in total.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6242 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Image

Koliko se nazire, ovaj logo na trening opremi je urađen koncem.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6243 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Velkoski »

Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Vala, original Haad-ov bijeli i crni dres FKS, al' fino izgleda pravo. :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6244 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Partijaner wrote:
House wrote:Spava ?

Image
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#6245 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by shalla »

Mislim da golmanski dres ima 3 varijante:
crveni, zuti i zeleni. Jedva cekam tekmu sa Mexicom :)

Sent from my HTC One
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6246 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

Velkoski wrote:
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Vala, original Haad-ov bijeli i crni dres FKS, al' fino izgleda pravo. :thumbup:
crni i ovaj ubitacno hebitacni :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#6247 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Entropio »

Partijaner wrote:
House wrote:Spava ?

Image
Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#6248 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by baxul »

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6249 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

szlava wrote:
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma :smile:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Image
Cijena: 50KM
:thumbup:
Ovi su meni najjaci. Ne po dizajnu zajebi to. Nego kosta ih 10KM, prodaju za 50KM dijaspori sa lozionom oko ljiljana i nacionalizma.
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6250 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Post Reply