Da podsjetim opet na Rocky IV
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#6226 Re: Dres reprezentacije BiH
Trnovit je put do uspjeha 
Da podsjetim opet na Rocky IV
Da podsjetim opet na Rocky IV
Last edited by IcedMFEarth on 01/06/2014 20:05, edited 1 time in total.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#6227 Re: Dres reprezentacije BiH
Raji nikad udovoljiti. Gleda li iko Ligu prvaka? Igraci Reala u zadnjih nekoliko utakmica, kao i Bajerna cini mi se, u novim adidas trenerkama, sa ovim fazonom preko ramena u dvije boje, kao na ovim majicama: http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Gare ... FUi1Ml.jpg
Ova tamno plava boja Papetove trenerke i sorceva na igracima pretpostavljam da je to boja dresova u stvari. Oprema izgleda dobro, i Maksiko ima istu samo one Power Rangers munje preko prsa sastavljenje sa ovim preko ramena cizama. Sto bi narod rekao: Ne zaprdujte
Ova tamno plava boja Papetove trenerke i sorceva na igracima pretpostavljam da je to boja dresova u stvari. Oprema izgleda dobro, i Maksiko ima istu samo one Power Rangers munje preko prsa sastavljenje sa ovim preko ramena cizama. Sto bi narod rekao: Ne zaprdujte
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#6229 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne vjerujem, boja dresova koje je raja postavljala na internetu je ova svijetla.R2D2_SA wrote:Raji nikad udovoljiti. Gleda li iko Ligu prvaka? Igraci Reala u zadnjih nekoliko utakmica, kao i Bajerna cini mi se, u novim adidas trenerkama, sa ovim fazonom preko ramena u dvije boje, kao na ovim majicama: http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Gare ... FUi1Ml.jpg
Ova tamno plava boja Papetove trenerke i sorceva na igracima pretpostavljam da je to boja dresova u stvari. Oprema izgleda dobro, i Maksiko ima istu samo one Power Rangers munje preko prsa sastavljenje sa ovim preko ramena cizama. Sto bi narod rekao: Ne zaprdujte
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#6231 Re: Dres reprezentacije BiH
Odlicno, jos jedan korak naprijed 
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#6232 Re: Dres reprezentacije BiH
BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc
- stranac2
- Posts: 747
- Joined: 21/07/2006 14:45
- Contact:
#6233 Re: Dres reprezentacije BiH
Znao je Miske da dolaze ovi slim style dresovi zato je smrsao nije htio da se izofira ..vidi ga kako je ponosno zagrnuo rukav
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#6234 Re: Dres reprezentacije BiH
House wrote:Spava ?

-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#6236 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
fosna2014 wrote:Minuta sutnje za suskavac.House wrote:Spava ?
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#6237 Re: Dres reprezentacije BiH

Joj u Bega prepone,al se i Nicole svega nagledala
Joj jes ih nekako nerelistično vidjeti u Adi Daslerovoj otadžbini
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#6238 Re: Dres reprezentacije BiH
Zajaka oprema
p.s. cuj onog hoce li biti ove reklame i na dresu
*ebem ti fudbal i ko ga danas sve prati

p.s. cuj onog hoce li biti ove reklame i na dresu
*ebem ti fudbal i ko ga danas sve prati

-
Stargate Punk
- Posts: 206
- Joined: 06/03/2014 19:54
#6239 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni se sviđa ovaj tamno plavi dres što ga ima Piplica na sebi. Nebi bilo loše kad bi i pravi dresovi bili takvi.
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#6240 Re: Dres reprezentacije BiH
ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma 
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#6241 Re: Dres reprezentacije BiH
Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Cijena: 50KM
Last edited by szlava on 01/06/2014 20:32, edited 1 time in total.
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#6242 Re: Dres reprezentacije BiH

Koliko se nazire, ovaj logo na trening opremi je urađen koncem.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#6243 Re: Dres reprezentacije BiH
Vala, original Haad-ov bijeli i crni dres FKS, al' fino izgleda pravo.Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#6244 Re: Dres reprezentacije BiH
Partijaner wrote:House wrote:Spava ?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#6245 Re: Dres reprezentacije BiH
Mislim da golmanski dres ima 3 varijante:
crveni, zuti i zeleni. Jedva cekam tekmu sa Mexicom
Sent from my HTC One
crveni, zuti i zeleni. Jedva cekam tekmu sa Mexicom
Sent from my HTC One
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#6246 Re: Dres reprezentacije BiH
crni i ovaj ubitacno hebitacniVelkoski wrote:Vala, original Haad-ov bijeli i crni dres FKS, al' fino izgleda pravo.Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#6247 Re: Dres reprezentacije BiH
Partijaner wrote:House wrote:Spava ?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#6249 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovi su meni najjaci. Ne po dizajnu zajebi to. Nego kosta ih 10KM, prodaju za 50KM dijaspori sa lozionom oko ljiljana i nacionalizma.szlava wrote:Chile17 wrote:ja cu najvjerovatnije uzeti dres od bosnian kingdoma
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Cijena: 50KM
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#6250 Re: Dres reprezentacije BiH
u mom slucaju si se bas zajebo za dijasporu i sta ti smetaju ljiljani ? nasa prava zastava a ne ona dodijeljena rugoba,smetaju li ti onda i na crnom dresu fksa ?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

