Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kremali
Posts: 173
Joined: 03/05/2013 17:40

#6226 Re: Veliki Brat 2013

Post by kremali »

Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6227 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

kremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
mišur se klonir'o za svaki slučaj :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6228 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

amiliana wrote:
de balzac wrote:
Not My Idea wrote::mrgreen: falit ce mi ova tema zbog balzaka
kein problem :wink: treba samo reći klavirsžiji da otvori temu na BC :D tajna mišurevog studija :D
i, eto družbe na okupu :D

odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica 8-)
Otkači 8-)
što si bre :D ladna srca :D miško :D

bih :oops: li ti teško bilo da nam rečeš :D šta studiraš :D

i ja onda lepo :D otkačim :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6229 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kisni indijanac wrote:
kremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
mišur se klonir'o za svaki slučaj :mrgreen:
nema šanse :D post je odveć nepismen :wink: za našeg miška :D bre :D :oops:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6230 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

kremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
Vidis da i mene neko razumije :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6231 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra. :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6232 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

didžej wrote:bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra. :D
:thumbup: :mrgreen:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6233 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Dosta trolanja!
Razjebašte temu.
Strpite se još par sati pa se onda faćajte :arrow:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6234 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

RED SKY wrote:Dosta trolanja!
Razjebašte temu.
Strpite se još par sati pa se onda faćajte :arrow:
reci im :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#6235 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Converse wrote:Zarko, proracunata tetkica, pametan, igrac, kako on svira Zeljko plese :). Bili su mi dragi, ali vise ne. Sve sto su uradili u kuci je bilo unaprijed isplanirano do najsitnijih detalja, pa i onaj plac! I sve im je nekako i islo niz dlaku, jer su sami stvorili takvu atmosferu u kuci, da ih vecina gotivi. Kako li ce tek oni biti razocarani ako ne pobijede...



:thumbup:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6236 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra. :D
:jok: ne prizivaj
:run:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6237 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

kremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
a šta ako pobjedi državljanin francuske ni oni ne učestvuju ni kroz prijenos, ni kroz glasanje.... :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#6238 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:
kisni indijanac wrote:
didžej wrote:
srbija moze da se poistovjecuje ali tesko kad je 90% takmicara iz srbije. raspu se glasovi.
a i ne poistovjecuje se jer onda nikad ne bi mogla ava doci do finala, ili da pobijedi marijana ili mimi pa cak i ivan ljuba koji je hrvat iz beograda. od srba je koliko znam pobijedio onaj mali glumac iz "rana" i fudbaler curcic.
ma čisto sumnjam da su ovdje presudni glasovi, bar ne u ovom serijalu.....pobijedio je i miki jednom, ali ne bi da prebrojavam krvna zrnca...
da, i miki. :)
ne prebrojavam ni ja ali statisticki je to otprilike pola-pola.
sto ide u prilog tvojoj tezi da je glasanje namjesteno.
ja sam bio sokiran kad je pobijedila mimi iz crne gore, e to je bilo fuj.
tako da, opet kazem, ne bi me zacudilo da veceras pobijedi masneta.
u tu svrhu je i sise pokazala. :roll:
http://www.blic.rs/Zabava/VIP-Veliki-br ... zala-grudi



koja mimi,ona plava debela čvaka?
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6239 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen". :roll:

stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu. :-)
ljepota moja. :D
Image
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6240 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura… :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#6241 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen". :roll:

stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu. :-)
ljepota moja. :D
Image



nije valjda ta mimi pobijedila,ne mogu da vjerujem da je to ta,gori psihopata od maje n.

boldovano :thumbup:
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 06/05/2013 19:28, edited 1 time in total.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6242 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

klavirdžija wrote:Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura… :D
nisam brate. :D
jos lizem svoje rane. :D

a za balzaca ne brinem, on se vec snasao. :wink:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6243 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

didžej wrote:da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen". :roll:

stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu. :-)
ljepota moja. :D
Image
:thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6244 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

@kakavdanakneiskustvu, evo je, samo za tebe :D :

Image
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6245 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

@amiliana, je l' i tebi sindi draga? :)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6247 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
klavirdžija wrote:Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura… :D
nisam brate. :D
jos lizem svoje rane. :D

a za balzaca ne brinem, on se vec snasao. :wink:
ha, eno ti je voda se sa urošem 8-)

viđu što te mišur kvota :D samo mene ignorira :?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#6248 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:@kakavdanakneiskustvu, evo je, samo za tebe :D :

Image



nije to ta,ova je bila debela,baš debela,budala svih budala,ne bi rekao da je to bio VB VIP
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6249 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:
ha, eno ti je voda se sa urošem 8-)

viđu što te mišur kvota :D samo mene ignorira :?
sta fali, uros je momcina, i treba da se voda.

j.biga ostavi nesto i nama, bar javno. tebi pisu na pp. :D :wink:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6250 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

didžej wrote:
de balzac wrote:
ha, eno ti je voda se sa urošem 8-)

viđu što te mišur kvota :D samo mene ignorira :?
sta fali, uros je momcina, i treba da se voda.

j.biga ostavi nesto i nama, bar javno. tebi pisu na pp. :D :wink:
Moze s Urosem samo jos danas :D

Cuj njemu pisu na pp :lol: :lol:
Locked