Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
kremali
- Posts: 173
- Joined: 03/05/2013 17:40
#6226 Re: Veliki Brat 2013
Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6227 Re: Veliki Brat 2013
mišur se klonir'o za svaki slučajkremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6228 Re: Veliki Brat 2013
što si breamiliana wrote:Otkačide balzac wrote:kein problemNot My Idea wrote:falit ce mi ova tema zbog balzaka
treba samo reći klavirsžiji da otvori temu na BC
tajna mišurevog studija
![]()
i, eto družbe na okupu![]()
odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica
bih
i ja onda lepo
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6229 Re: Veliki Brat 2013
nema šansekisni indijanac wrote:mišur se klonir'o za svaki slučajkremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6230 Re: Veliki Brat 2013
Vidis da i mene neko razumijekremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6231 Re: Veliki Brat 2013
bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra. 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6232 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra.
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6233 Re: Veliki Brat 2013
Dosta trolanja!
Razjebašte temu.
Strpite se još par sati pa se onda faćajte
Razjebašte temu.
Strpite se još par sati pa se onda faćajte
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6234 Re: Veliki Brat 2013
reci imRED SKY wrote:Dosta trolanja!
Razjebašte temu.
Strpite se još par sati pa se onda faćajte
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6235 Re: Veliki Brat 2013
Converse wrote:Zarko, proracunata tetkica, pametan, igrac, kako on svira Zeljko plese. Bili su mi dragi, ali vise ne. Sve sto su uradili u kuci je bilo unaprijed isplanirano do najsitnijih detalja, pa i onaj plac! I sve im je nekako i islo niz dlaku, jer su sami stvorili takvu atmosferu u kuci, da ih vecina gotivi. Kako li ce tek oni biti razocarani ako ne pobijede...
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6236 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:bilo bi najjace da sad "odnesu" temu na ciscenje do sutra.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6237 Re: Veliki Brat 2013
a šta ako pobjedi državljanin francuske ni oni ne učestvuju ni kroz prijenos, ni kroz glasanje....kremali wrote:Pa upravu je, sto da pare idu Hrvatici (odnosno, drzavljaninu Hrvatske da me ne razumijete pogresno) ako Hrvatska ne ucestvuje ni kroz prijenos ni kroz glasanje??
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6238 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:da, i miki.kisni indijanac wrote:ma čisto sumnjam da su ovdje presudni glasovi, bar ne u ovom serijalu.....pobijedio je i miki jednom, ali ne bi da prebrojavam krvna zrnca...didžej wrote:
srbija moze da se poistovjecuje ali tesko kad je 90% takmicara iz srbije. raspu se glasovi.
a i ne poistovjecuje se jer onda nikad ne bi mogla ava doci do finala, ili da pobijedi marijana ili mimi pa cak i ivan ljuba koji je hrvat iz beograda. od srba je koliko znam pobijedio onaj mali glumac iz "rana" i fudbaler curcic.![]()
ne prebrojavam ni ja ali statisticki je to otprilike pola-pola.
sto ide u prilog tvojoj tezi da je glasanje namjesteno.
ja sam bio sokiran kad je pobijedila mimi iz crne gore, e to je bilo fuj.
tako da, opet kazem, ne bi me zacudilo da veceras pobijedi masneta.
u tu svrhu je i sise pokazala.![]()
http://www.blic.rs/Zabava/VIP-Veliki-br ... zala-grudi
koja mimi,ona plava debela čvaka?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6239 Re: Veliki Brat 2013
da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen".
stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu.
ljepota moja.

stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu.
ljepota moja.

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6240 Re: Veliki Brat 2013
Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura… 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6241 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen".![]()
stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu.
ljepota moja.![]()
nije valjda ta mimi pobijedila,ne mogu da vjerujem da je to ta,gori psihopata od maje n.
boldovano
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 06/05/2013 19:28, edited 1 time in total.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6242 Re: Veliki Brat 2013
nisam brate.klavirdžija wrote:Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura…
jos lizem svoje rane.
a za balzaca ne brinem, on se vec snasao.
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6243 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:da, mimi plava nakaza, satro neki vip a ustvari krojacica iz podgorice ali joj stari neki "biznismen".![]()
stvarno je tesko odabrati nekoga od ovih finalista-nakaza i reci da je zasluzio pobjedu.
masneta se od njih sviju jos i najmanje folirala. na stranu sto je odvratna sama po sebi.
kad se sve sabere i oduzme, sindi je za sve finaliste andjeo, olicenje postenja i dobrote. da ne govorim o fizickom izgledu.
ljepota moja.![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6244 Re: Veliki Brat 2013
@kakavdanakneiskustvu, evo je, samo za tebe
:


- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6245 Re: Veliki Brat 2013
@amiliana, je l' i tebi sindi draga? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6247 Re: Veliki Brat 2013
ha, eno ti je voda se sa urošemdidžej wrote:nisam brate.klavirdžija wrote:Ti je izgleda još nisi prebolio, ko ni de balzac Mišura…![]()
jos lizem svoje rane.![]()
a za balzaca ne brinem, on se vec snasao.
viđu što te mišur kvota
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6248 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:@kakavdanakneiskustvu, evo je, samo za tebe:
nije to ta,ova je bila debela,baš debela,budala svih budala,ne bi rekao da je to bio VB VIP
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6249 Re: Veliki Brat 2013
sta fali, uros je momcina, i treba da se voda.de balzac wrote:
ha, eno ti je voda se sa urošem![]()
viđu što te mišur kvotasamo mene ignorira
j.biga ostavi nesto i nama, bar javno. tebi pisu na pp.
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6250 Re: Veliki Brat 2013
Moze s Urosem samo jos danasdidžej wrote:sta fali, uros je momcina, i treba da se voda.de balzac wrote:
ha, eno ti je voda se sa urošem![]()
viđu što te mišur kvotasamo mene ignorira
j.biga ostavi nesto i nama, bar javno. tebi pisu na pp.![]()
Cuj njemu pisu na pp
