Tokar,astromaut nazovi kako hoćeš gdje?bleee_sa wrote:Ne treba ti majstor, treba ti tokarMOSALJOZE wrote:Imam krive diskove
Vaša preporuka za majstora,može i na pp.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#6201 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6202 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na dobrinji na parkingu preko puta gimnazije 
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6203 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Jarane, nije stojadin u pitanju, vec kia.[emoji6]NediM17 wrote:Jebiga, sto se svadjas sa Bitangom. On je pismen majstor koji to sigurno moze uraditi.
poslano sa Sonija Ze
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#6205 Re: Pitamo Mehanicare ?
Rilibleee_sa wrote:Na dobrinji na parkingu preko puta gimnazije
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6206 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam ja neozbiljan 
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#6207 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Hahahahakonektovan wrote: Jarane, nije stojadin u pitanju, vec kia.[emoji6]
poslano sa Sonija Ze
-
mahalas505
- Posts: 2783
- Joined: 08/10/2005 09:13
#6208 Re: Pitamo Mehanicare ?
mahalas505 30/08/2016 00:10 wrote:Nemam ja potrebe za tim, ne brini se ti za mene, prije bih rekao da ti imas problema da nadjes dobrog majstora
konektovan 30/08/2016 00:19 wrote:Nemam ni ja potrebe, vjeruj mi, jer ne trazim vise.
Pokusavam da te skontam, ali mi nesto ne idekonektovan 30/08/2016 15:58 wrote:Imate li koga preporuciti od majstora mimo ovlastenog, za kia sorento prve generacije?????
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#6209 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
e moj glupane...plitak li si ko lavor...konektovan wrote: Jarane, nije stojadin u pitanju, vec kia.[emoji6]
poslano sa Sonija Ze
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#6210 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovo prebaciti na LJ&S
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6211 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mosa pitaj bitangu možel ti on završit to oko diskova ako mu nije plaho zahmetli 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#6212 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jarane kakva je atmosfera dobro sam se usudio upitati 
Koji vam je qrac
Koji vam je qrac
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#6213 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma vidis da kenjaju pojedinci...ja nemam tokarski stroj ,mogu samo skinut diskove pa da odneses negdje .znam jednog majstora koji ima namjensku masinu s dva noza, odmah ravna obje strane ,dok tokar mora okretati i centrirati po 2x svaki disk...
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#6214 Re: Pitamo Mehanicare ?
Raja je krenula da se pali i zari... Haligalihalid
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6215 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisi ti tu da kontas,[emoji12] al' eto, pomognem ti, prijatelju treba majstor, a cojek iz dijaspore pa se ne moze snaci.[emoji12]mahalas505 wrote:mahalas505 30/08/2016 00:10 wrote:Nemam ja potrebe za tim, ne brini se ti za mene, prije bih rekao da ti imas problema da nadjes dobrog majstorakonektovan 30/08/2016 00:19 wrote:Nemam ni ja potrebe, vjeruj mi, jer ne trazim vise.Pokusavam da te skontam, ali mi nesto ne idekonektovan 30/08/2016 15:58 wrote:Imate li koga preporuciti od majstora mimo ovlastenog, za kia sorento prve generacije?????.
poslano sa Sonija Ze
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6216 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa uputi ga na nekog od svojih brojnih majstora.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6217 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Nece da rade sorenta a nisu nesto brojni. Naviklo se sarafati po stojadinima, dvicama, 205 - cama, lanciama, citroenima, peugeotima, fiatima starijih generacija, al' kad se kia ukaze V6, niko od njih nije majstor._BataZiv_0809 wrote:Pa uputi ga na nekog od svojih brojnih majstora.
Imas li ti kakvog preporuciti, a da nije bitanga?[emoji1]
poslano sa Sonija Ze
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6218 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam ja al' me strah ako budeš imao takav nastup da ne fasuješ gedorom 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6219 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa sta je autu? Mora li se bas ovdje popravljati?konektovan wrote: Nece da rade sorenta a nisu nesto brojni. Naviklo se sarafati po stojadinima, dvicama, 205 - cama, lanciama, citroenima, peugeotima, fiatima starijih generacija, al' kad se kia ukaze V6, niko od njih nije majstor.
Imas li ti kakvog preporuciti, a da nije bitanga?[emoji1]
poslano sa Sonija Ze
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6220 Re: RE: Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma covjek hoce da radi veliki servis, malo mu se zuri, a hoce da prodje jeftinije. Ima varijanta u ovlastenom i jos jedan majstor iz butmira, a ovi prvi ne mógu da obezbjede dijelove na vrijeme, dok je druga varijanta jeftinija, al' nismo sigurni kakvog ce kvaliteta biti dijelovi._BataZiv_0809 wrote:Pa sta je autu? Mora li se bas ovdje popravljati?konektovan wrote: Nece da rade sorenta a nisu nesto brojni. Naviklo se sarafati po stojadinima, dvicama, 205 - cama, lanciama, citroenima, peugeotima, fiatima starijih generacija, al' kad se kia ukaze V6, niko od njih nije majstor.
Imas li ti kakvog preporuciti, a da nije bitanga?[emoji1]
poslano sa Sonija Ze
poslano sa Sonija Ze
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6221 Re: Pitamo Mehanicare ?

Moze li mi neko reci kako se zove ova plastika što sam kao zaokružio, koja je kao svrha te plastike, i gdje se može to nabaviti ?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#6222 Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
DeflektorLeon16v wrote:
Moze li mi neko reci kako se zove ova plastika što sam kao zaokružio, koja je kao svrha te plastike, i gdje se može to nabaviti ? [emoji38]
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3721186828
poslano sa Sonija Ze
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6223 Re: RE: Re: RE: Re: Pitamo Mehanicare ?
Zurba i teznja da se prodje jeftinije. Ubitacna kombinacijakonektovan wrote: Ma covjek hoce da radi veliki servis, malo mu se zuri, a hoce da prodje jeftinije. Ima varijanta u ovlastenom i jos jedan majstor iz butmira, a ovi prvi ne mógu da obezbjede dijelove na vrijeme, dok je druga varijanta jeftinija, al' nismo sigurni kakvog ce kvaliteta biti dijelovi.
poslano sa Sonija Ze
Neka tjera to u ovlasteni servis, jeftinije mu je nego u Nemacku svakako
Pretopostavljam da je druga varijanta sa zamjenskim dijelovima
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#6224 Re: Pitamo Mehanicare ?
@konektovan Hvala

- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#6225 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja kol'ko sam skont'o ti i taj tvoj haver bi se jebali al' da vam ne uđe, a ja ovde ne znam takvog majstora 
