Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Dirty_Eastwood
Posts: 120
Joined: 11/01/2011 21:22

#6201 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dirty_Eastwood »

Image

Pape sjeban zbog suskavca...
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6202 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Kinaski wrote:kakav je to logo ispod loga telekoma...
Izgleda kao Bosnalijek.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6203 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Kinaski wrote:kakav je to logo ispod loga telekoma...
Elektroprivreda
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#6205 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Nuken »

:-)
Hoće ove reklame nositi i u Brazilu?
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#6206 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:08, edited 1 time in total.
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6207 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Master učitelj i njegovi učenici samuraji oko njega :D
Last edited by Teletubbies on 01/06/2014 19:44, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6208 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

garaza1 wrote:Image
evo ih
Kolasinac najvazniji :bih:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6209 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Vidi papeta sto mahmura
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6210 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc :sad:
Bolje i to nego bjele majice u Hrasnici nosat :D :D
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6211 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc :sad:
Nije se rodio ko je narodu ugodiio...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#6212 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Grean »

Teletubbies wrote:
BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc :sad:
Nije se rodio ko je narodu ugodiio...
Al' mora se priznati da je ruzna bez obzira sto kazu da se o ukusima ne raspravlja, pogotovo ove dvije razlicite nijanse koje su obukli, sorc tamnoplavi a majica svjetlije plava. Jedino Baljic u tonu, kod njega je komplet tamnoplava.

Jos sta kvari utisak je ova linija nazad na sorcu.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6213 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Image


:D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6214 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Djeluju ozbiljnije u novoj opremi, svi osim Papeta. Lik izgleda kao neka pijanica koja je tek ustala iz obliznjeg kanala. Mozda tuguje za Zukanovicem :shock: :D
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#6215 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Nevjerovatno, pocinjem vjerovati da se tu neko stvarno trudi da na svaki moguci nacin sjebe tu ekipu, omalovazi,
izlozi sprdnji...ko su ljudi zaduzeni za organizaciju puta i priprema?
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6216 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Nuken wrote::-)
Hoće ove reklame nositi i u Brazilu?

Kad si vidio reklame na dresovima reprezentacija ? :-) samo na trening opremi
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6217 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by -LIBERO- »

Jest da nije estetski prilagodjena, i brendirana, za nasu reprezentaciju, ali definitivno i na prvi pogled da se primjetiti da je trening oprema Adidasa jako kvalitetna i dobra.

Meni zbog ove nijanse plave sve dosta lici na Chelsi. :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6218 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

cindrlimindrli wrote:
Nevjerovatno, pocinjem vjerovati da se tu neko stvarno trudi da na svaki moguci nacin sjebe tu ekipu, omalovazi,
izlozi sprdnji...ko su ljudi zaduzeni za organizaciju puta i priprema?
Pa valjda ljudi iz saveza,gen.sekretar Bakovic je ja bi rekao tu najodgovorniji za pripreme
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6219 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Kao da gledam novu reprezentaciju :bih:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6220 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Spava ?

Image
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6221 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

House wrote:Spava ?

Image
Minuta sutnje za suskavac.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#6222 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Iago »

BordoSarajevo wrote:Kako je ružna oprema ccc :sad:
Jel' što je plava? Eh, da je bordo... :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6223 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Moli se Bogu da ne zabijemo Argentini 5 komada da ne nabijamo komplekse ostalim ekipama u Brazilu
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#6224 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

E ovo je prava stvar!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#6225 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Herr Flick wrote:
cindrlimindrli wrote:
Nevjerovatno, pocinjem vjerovati da se tu neko stvarno trudi da na svaki moguci nacin sjebe tu ekipu, omalovazi,
izlozi sprdnji...ko su ljudi zaduzeni za organizaciju puta i priprema?
Pa valjda ljudi iz saveza,gen.sekretar Bakovic je ja bi rekao tu najodgovorniji za pripreme
Onda se radi o kompletnom idiotu kojeg treba napenaliti nogom u dupe sto prije, jer je kompletna organizacija
puna propusta da je ispod nivoa djecije ekskurzije. Zamisli, fulis hotel i onda pored svega odes na neki skolski
teren da pripremas reprezentaciju za SP? Jos pride nema nikakvog obezbijedjenja, kao da su na vrh Tibeta a ne u
gradu koji je skoro pa ratna zona.
Post Reply