Sirija vol. 2

Locked
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#6201 Re: Sirija vol. 2

Post by japin_mutapi »

letu štuke letu avioni
uništeni s brašnom kamioni
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#6202 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

Opetja033 wrote:
Ni FSA, ni IF, ni Ahrar nisu teroristicke organizacije. Tako da mozes hladno kurcu mom svirati sa tim glupim i jeftinim pokusajima diskreditiranja.
.
Kažu amnesty international i human rights watch
:lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6203 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

Opetja033 wrote:
Ni FSA, ni IF, ni Ahrar nisu teroristicke organizacije. Tako da mozes hladno kurcu mom svirati sa tim glupim i jeftinim pokusajima diskreditiranja.

Vrhunac ironije je kada te za takve stvari optuzi osoba koja je vec duze vremena forumski klaun i predmet opce zajebancije i podjebavanja forumasa, upravo zbog fanaticne podrske teroristickoj organizaciji u Turskoj, Siriji i Iraku.
Nertva ne moze oprati cinjenicu da podrzavas bolesne vjerske fanatike i teroriste.

Sta bi ti da ti neko kaze 'borim se zajedno sa cetnicima, saradjujem sa njima, ali sam pravo dobar momak... napredan, tolerantan, ma super...'..

E tako i ti, pokusavate saradnike i bracu Al Kaide predstaviti kao prihvatljivu opciju.

Zar ne bi bilo normalnije da podrzis SDF, koaliciju svih naroda i konfesija u Siriju, ekipu koju podrzava cijeli slobodan svijet... osim bolesnika iz Turske...

A ti nasao Al Kaidu i one koji se uz njih bore. Dno dna.

Sve je jasno, bolesna vjersko-fanaticna druzina

Image
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6204 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

ioannes wrote:
Opetja033 wrote:
Ni FSA, ni IF, ni Ahrar nisu teroristicke organizacije. Tako da mozes hladno kurcu mom svirati sa tim glupim i jeftinim pokusajima diskreditiranja.
.
Kažu amnesty international i human rights watch
:lol:
Kazu svi osim Irana, Assada, Rusije. Ne znam jesam li zaboravio jos neki slobodarski bastion.
Sada se nastavi keslati...
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6205 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

Kikibombona wrote:
Opetja033 wrote:
Ni FSA, ni IF, ni Ahrar nisu teroristicke organizacije. Tako da mozes hladno kurcu mom svirati sa tim glupim i jeftinim pokusajima diskreditiranja.

Vrhunac ironije je kada te za takve stvari optuzi osoba koja je vec duze vremena forumski klaun i predmet opce zajebancije i podjebavanja forumasa, upravo zbog fanaticne podrske teroristickoj organizaciji u Turskoj, Siriji i Iraku.
Nertva ne moze oprati cinjenicu da podrzavas bolesne vjerske fanatike i teroriste.

Sta bi ti da ti neko kaze 'borim se zajedno sa cetnicima, saradjujem sa njima, ali sam pravo dobar momak... napredan, tolerantan, ma super...'..

E tako i ti, pokusavate saradnike i bracu Al Kaide predstaviti kao prihvatljivu opciju.

Zar ne bi bilo normalnije da podrzis SDF, koaliciju svih naroda i konfesija u Siriju, ekipu koju podrzava cijeli slobodan svijet... osim bolesnika iz Turske...

A ti nasao Al Kaidu i one koji se uz njih bore. Dno dna.

Sve je jasno, bolesna vjersko-fanaticna druzina

Image
Jeftin pokusaj izvrtanja teza.
Podrzavam stranu koju slobodarski svijet ne smatra teroristickom.
Ti podrzavas stranu koju maltene kompletan svijet smatra teroristima (PKK i sateliti).

Dakle ti si taj koji godinama otvoreno podrzava i promovira teroriste. Ne ja.

Opet ti govorim, drugi ili treci put danas: sa svojim misljenjem i etiketiranjem mozes guzicu obrisati. Nikoga zivog ne interesuje.
Realno tvoje pausalne ocjene mogu samo tebe interesovati, nikoga drugog.

Onog dana kada SAD, EU, Kanada, Australija gorepomenute skupine proglase teroristickim mozes doci sa tom pricom. Do tada se radi iskljucivo o tvom verbalnom smecu i etiketiranju kako bi se skrenula paznja sa tvoje konstantne i bolesne podrske teroristickim barbarima.
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#6206 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

Ovo potpisujem samo ako amnesty international stoji iza toga :lol: inače no way
pjerino
Posts: 296
Joined: 07/04/2015 12:02

#6207 Re: Sirija vol. 2

Post by pjerino »

Jeftin pokusaj izvrtanja teza.
Podrzavam stranu koju slobodarski svijet ne smatra teroristickom.
Ti podrzavas stranu koju maltene kompletan svijet smatra teroristima (PKK i sateliti).

Dakle ti si taj koji godinama otvoreno podrzava i promovira teroriste. Ne ja.

Opet ti govorim, drugi ili treci put danas: sa svojim misljenjem i etiketiranjem mozes guzicu obrisati. Nikoga zivog ne interesuje.
Realno tvoje pausalne ocjene mogu samo tebe interesovati, nikoga drugog.

Onog dana kada SAD, EU, Kanada, Australija gorepomenute skupine proglase teroristickim mozes doci sa tom pricom. Do tada se radi iskljucivo o tvom verbalnom smecu i etiketiranju kako bi se skrenula paznja sa tvoje konstantne i bolesne podrske teroristickim barbarima.
[/quote]

Tko to ypg smatra teroristima, naravno osim turske i turske nejaći u siriji, isil-a, nusre i slične bratije. Kad se već pozivaš na to što drugi misle, očito nemaš dovoljno kapaciteta da sam zaključiš. Ameri su u više navrata izjavili da ypg za njih nisu teroristi a o onim drugima da i ne govorimo (rusi).
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6208 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

ioannes wrote:Ovo potpisujem samo ako amnesty international stoji iza toga :lol: inače no way
Ma jok. Treba samo pratiti sta pisu Advance, RT, Alex Jones, David Icke, Srna. Slijediti put paranoidnih sizofrenicara, salonskih ljevicara, antiglobalista, komunista, salonaca.
Sve ostalo je pod sapama NWO i opakih gustera.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6209 Re: Sirija vol. 2

Post by Arteta »

Opetja033 wrote:
Kikibombona wrote:Inace, etnicki Turkmen...

Image
Image
Image

Demokratska opozicija!

Ne znam kakav izgovr imaju Patak, Cool, Opetja... i ostali advokati terorista da ne podrze ovu demokratsku kurdsko-arapsko-turkmensko-asirsko-armensko-jezidsku-...skupinu!??

Radije birate Al Kaidu?

Toliko o vama.
Ni FSA, ni IF, ni Ahrar nisu teroristicke organizacije. Tako da mozes hladno kurcu mom svirati sa tim glupim i jeftinim pokusajima diskreditiranja.

Vrhunac ironije je kada te za takve stvari optuzi osoba koja je vec duze vremena forumski klaun i predmet opce zajebancije i podjebavanja forumasa, upravo zbog fanaticne podrske teroristickoj organizaciji u Turskoj, Siriji i Iraku.
FSA ne postoji, a IF je skupina nekoliko raznih frakcija od kojih bi glavne frakcije bile sigurno proglasene teroristima i na zapadu da se ne slazu s njihovim interesima u Siriji.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6210 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

Opetja033 wrote:
Jeftin pokusaj izvrtanja teza.
Podrzavam stranu koju slobodarski svijet ne smatra teroristickom.
Ti podrzavas stranu koju maltene kompletan svijet smatra teroristima (PKK i sateliti).

Dakle ti si taj koji godinama otvoreno podrzava i promovira teroriste. Ne ja.

Opet ti govorim, drugi ili treci put danas: sa svojim misljenjem i etiketiranjem mozes guzicu obrisati. Nikoga zivog ne interesuje.
Realno tvoje pausalne ocjene mogu samo tebe interesovati, nikoga drugog.

Onog dana kada SAD, EU, Kanada, Australija gorepomenute skupine proglase teroristickim mozes doci sa tom pricom. Do tada se radi iskljucivo o tvom verbalnom smecu i etiketiranju kako bi se skrenula paznja sa tvoje konstantne i bolesne podrske teroristickim barbarima.
Gdje ti vidis PKK u Siriji?

SDF je jedina istinski multietnicna i multikonfesionalna skupina. Demokratski ustrojena, bez sektastva koje karakterise ostale ucesnike sirijskog rata. Imaju podrsku iz zraka od strane zapadnih zemalja. Nije valjda da moram traziti izjave americkih zvanicnika koji kazu da je YPG njihov partner u borbi protiv ISILa.

Vodstvo YPG sa Olandom

Image

Pored toga, Amerika je u dva navrata isporucila oruzje za SDF!

Nadji mi jednu pozitivnu izjavu nekog evropskog ili americkog zvanicnika o saradnicima Al Kaide, Islamskom frontu...!??
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#6211 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

Kikibombona wrote:
Challenger__ wrote: Jel' to onaj za koga Patka veli "da se prodao Rusima"?
Ne vjerujem... mada mu ne bi bilo prvi put da izvali nebulozu...
Ne čudi me što je zbunjen.

Mnogi su. Sa debelim razlogom, je li.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6212 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

pjerino wrote: Kad se već pozivaš na to što drugi misle, očito nemaš dovoljno kapaciteta da sam zaključiš.
Evo nam jos jedne intelektualne gromade.
Ti ocito nemas ni srednju skolu zavrsenu, jer da imas znao bi za pravila debate/diskusije.
U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore ("to sto drugi misle").
Tvoje misljenje i stav, bez izvora, moze biti interesantno samo tebi te eventualno, u rijetkim slucajevima, i clanovima tvoje najuze porodice.
Eto naucio sam te nesto novo. Poradi malo na svojim kapacitetima te znanju o osnovnim pravilima vodjenja debate/diskusije.
Prijatno.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6213 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

Arteta wrote: FSA ne postoji
Cak su i Rusi odustali od te price.
Tvoj stav jos uvijek dijele samo Al Nusra (zadnji Joulanijev intervju) i Iran.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#6214 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

Opetja033 wrote:
sunceKOtepsija wrote:
Opetja033 wrote:
Samo se zalijepite ko muhe kada ja jednom u 2-3 mjeseca napisem slican komentar da bi vase licemjerstvo isplivalo na povrsinu.

A to za zaobilazenje ti je prva pametna. Imam izrazito nizak prag tolerancije prema pateticnim licemjerima.

Licemjeru!
sta si ti u boldanoj recenici, kod nas narod kaze "ko muhe na govno", sta si ti, s cim se to poredis :-? kako ce te postovat drugi ako ti ne postujes sam sebe? narod jos kaze "cijeni sebe da bi te cjenili drugi"
zlobnici bi se sjetili izreke "slican se slicnom raduje" te povukli paralelu s problematicnom recenicom i strane koju podrzavas u agresiji na Siriju
Je li to najbolje sto mozes? Bravo genije. Jedno pola sata ti je trebalo da skontas sta da napises, zar ne? :mrgreen:

Idi na temu o Turskoj i tamo baci jednu drkicu na PKK teroriste. Da se malo smiris. To je tvoj intelektualni maksimum. Za sve ostalo previse naprezes mozak trolcino.
:lol: ne fercera nam svima, hvala Bogu, mozak na frekfenciji "p/h" puz-na-sat, istina je da je covjek mjera svih stvari, onako u globalu, ali primjeniti sebe kao mjeru svega je fasizam, za tebe i kolegu
japin_mutapi wrote:smrt fašizmu sloboda narodu
živjela revolucija i FSA partizani
preporuka filma :D
http://www.imdb.com/title/tt0028174/
Image
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6215 Re: Sirija vol. 2

Post by nosara »

Opetja033 wrote: U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore.
:lol:

Ko je izvor tvojih eskapada, ukljucujuci i ovu da covjek u debati ne smije imat misljenje, vec samo odrazavat tudje...? Koji su tvoji izvori...? :D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6216 Re: Sirija vol. 2

Post by Arteta »

walter kurtz wrote:Joulani "asad ce pobijediti"
Joulani "Jesmo se raznijeli"
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6217 Re: Sirija vol. 2

Post by nosara »

sunceKOtepsija wrote: sta si ti u boldanoj recenici, kod nas narod kaze "ko muhe na govno", sta si ti, s cim se to poredis :-?
:lol:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6218 Re: Sirija vol. 2

Post by Arteta »

Opetja033 wrote:
Arteta wrote: FSA ne postoji
Cak su i Rusi odustali od te price.
Tvoj stav jos uvijek dijele samo Al Nusra (zadnji Joulanijev intervju) i Iran.
Ma daj, kod vecine pojam FSA je zajednica Nusre i Islamskog fronta, ali u onom znacenju u kojem nam ljubitelji Brada zee prikazati taj pojam FSa ne postoji.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6219 Re: Sirija vol. 2

Post by Arteta »

nosara wrote:
Opetja033 wrote: U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore.
:lol:

Ko je izvor tvojih eskapada, ukljucujuci i ovu da covjek u debati ne smije imat misljenje, vec samo odrazavat tudje...? Koji su tvoji izvori...? :D
:lol:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#6220 Re: Sirija vol. 2

Post by Arteta »

Opetja033 wrote:
sunceKOtepsija wrote:
Opetja033 wrote:
Samo se zalijepite ko muhe kada ja jednom u 2-3 mjeseca napisem slican komentar da bi vase licemjerstvo isplivalo na povrsinu.

A to za zaobilazenje ti je prva pametna. Imam izrazito nizak prag tolerancije prema pateticnim licemjerima.

Licemjeru!
sta si ti u boldanoj recenici, kod nas narod kaze "ko muhe na govno", sta si ti, s cim se to poredis :-? kako ce te postovat drugi ako ti ne postujes sam sebe? narod jos kaze "cijeni sebe da bi te cjenili drugi"
zlobnici bi se sjetili izreke "slican se slicnom raduje" te povukli paralelu s problematicnom recenicom i strane koju podrzavas u agresiji na Siriju
Je li to najbolje sto mozes? Bravo genije. Jedno pola sata ti je trebalo da skontas sta da napises, zar ne? :mrgreen:

Idi na temu o Turskoj i tamo baci jednu drkicu na PKK teroriste. Da se malo smiris. To je tvoj intelektualni maksimum. Za sve ostalo previse naprezes mozak trolcino.
Ovo je napisao neko koga je Kiki razbio na temi o Iraku pa mu nisi odgovorio cini mi se tri sata, a ovdje napadas druge zato sto kasne pola sata.
Djon obraz.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6221 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

nosara wrote:
Opetja033 wrote: U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore.
:lol:

Ko je izvor tvojih eskapada, ukljucujuci i ovu da covjek u debati ne smije imat misljenje, vec samo odrazavat tudje...? Koji su tvoji izvori...? :D
Svoje misljenje, stavove i zakljucke moze iznositi ako ima argumente. A argumenti su bazirani na izvorima.

Samo misljenje, bez argumenata i izvora ne vrijedi pisljivoh boba u jednoj ozbiljnoj diskusiji.

Ali naravno, antiglobalistima, ljubiteljima teorija zavjere i kulta licnosti te brutalnih diktatora - takve su stvari malo cudne. Kod vas argumenti i izvori nikada nisu bili prioritetno pitanje.
Jebena psihoza...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#6222 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

nosara wrote:
Opetja033 wrote: U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore.
:lol:

Ko je izvor tvojih eskapada, ukljucujuci i ovu da covjek u debati ne smije imat misljenje, vec samo odrazavat tudje...? Koji su tvoji izvori...? :D
apoteke sarajevo nemaju valjda kucnu dostavu lijekova, a po magli covjek nije nigdje pristo
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#6223 Re: Sirija vol. 2

Post by Opetja033 »

Arteta wrote:Ovo je napisao neko koga je Kiki razbio na temi o Iraku pa mu nisi odgovorio cini mi se tri sata, a ovdje napadas druge zato sto kasne pola sata.
O cemu ti pricas?
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6224 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Image

Napredovanje IS u okolini Homsa, inace ovo je Shayrat zracna baza koju ako se ne varam Rusi koriste? IS
na manje od 10 kilometara?
@Raqqa_SL 8s8 seconds ago

#BREAKING #YPG fighters don't allow to the ambulances to go and carry the wounded members from liwa Thwar AlRaqqa #FSA .

Nego,cuje li se jos partizanska pjesma iz Banisa? :D
Last edited by Mlohavi on 14/12/2015 20:21, edited 1 time in total.
pjerino
Posts: 296
Joined: 07/04/2015 12:02

#6225 Re: Sirija vol. 2

Post by pjerino »

Opetja033 wrote:
pjerino wrote: Kad se već pozivaš na to što drugi misle, očito nemaš dovoljno kapaciteta da sam zaključiš.
Evo nam jos jedne intelektualne gromade.
Ti ocito nemas ni srednju skolu zavrsenu, jer da imas znao bi za pravila debate/diskusije.
U jednoj debati/diskusiji tvoje misljenje ne vrijedi papira kojim se obrise guzica, moras se pozivati na izvore ("to sto drugi misle").
Tvoje misljenje i stav, bez izvora, moze biti interesantno samo tebi te eventualno, u rijetkim slucajevima, i clanovima tvoje najuze porodice.
Eto naucio sam te nesto novo. Poradi malo na svojim kapacitetima te znanju o osnovnim pravilima vodjenja debate/diskusije.
Prijatno.
Nemam ja ambicija biti ni kamenčić a kamoli gromada (iako me ima).
Naravno, tvoj izvor teze o kurdskim teroristima u siriji je tko, vjerojatno svi oni koje sam naveo. A isto tako sam i naveo tko ypg ne smatra teroristima, i ne samo oni, ali za tebe su oni teroristički barbari.
Vjerujem da pratiš rat u siriji od početka i samo sugeriram da bi u mnoštvu informacija i dezinformacija trebalo malo uključiti i vijuge ali izgleda da je to u tvom slučaju bezpredmetno.
To što ti misliš da nekog nešto možeš naučiti je možda preveliki izazov za tebe, budi malo skromniji.
Locked