Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6201 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

smijesak wrote:ja ko da vidim da ce pobjediti aneta o njoj niko ni ne sanja :run:
:lol: I ja...
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6202 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Soraja Top i Zarko :hajmooo:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6203 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kisni indijanac wrote:
didžej wrote:
srbija moze da se poistovjecuje ali tesko kad je 90% takmicara iz srbije. raspu se glasovi.
a i ne poistovjecuje se jer onda nikad ne bi mogla ava doci do finala, ili da pobijedi marijana ili mimi pa cak i ivan ljuba koji je hrvat iz beograda. od srba je koliko znam pobijedio onaj mali glumac iz "rana" i fudbaler curcic.
ma čisto sumnjam da su ovdje presudni glasovi, bar ne u ovom serijalu.....pobijedio je i miki jednom, ali ne bi da prebrojavam krvna zrnca...
da, i miki. :)
ne prebrojavam ni ja ali statisticki je to otprilike pola-pola.
sto ide u prilog tvojoj tezi da je glasanje namjesteno.
ja sam bio sokiran kad je pobijedila mimi iz crne gore, e to je bilo fuj.
tako da, opet kazem, ne bi me zacudilo da veceras pobijedi masneta.
u tu svrhu je i sise pokazala. :roll:
http://www.blic.rs/Zabava/VIP-Veliki-br ... zala-grudi
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6204 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

iskreno sumnjam da će aneta pobijediti, a pobjeda topa biće pobjeda laži.....
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6205 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6206 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
OMG WTF :mrgreen:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6207 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

bilo ko da pobijedi bice to pobjeda lazi i foliranja.
svi su foliranti a blizanci su evropski foliranti, znaci na kvadrat. :mandrak:
pobjeda topa bila bi pobjeda lazi uz dodatak da je veliki brat ipak humanitarna organizacija.
pogura kome fali love: miki, curcic, svaba, mozda sad i top.
a kad se ne bavi humanitarnim radom onda se stimaju pobjede po principu ciji sponzor da vise love- tipa mimi iz cg, a mozda sad i soraja ili masneta.

jedino ljuba nije namjesten i mozda marijana culjak.
j.biga, ipak je ona zrtvovala brak radi nemesa. :D treba to cijenit'. :)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6208 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Not My Idea wrote:
amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
OMG WTF :mrgreen:
Srbija do Mišura. :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6209 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
ne mogu da vjerujem, što bi mića rek'o :shock:
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#6210 Re: Veliki Brat 2013

Post by rudy81 »

:-)
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6211 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

lozi vas, pa vidite datum kad se registrovala. :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6212 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »



:mrgreen:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6213 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

moda56 wrote:
amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
pa trebali ste ako ga vec toliko zalite skupiti pare izmedju sebe i dati covjeku!

cuj daju pare hrvatima, pa fuj!
:lol: :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6214 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

kažu bila neka rasprava između žarka i anete, ima li neko link ?
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6215 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kisni indijanac wrote:kažu bila neka rasprava između žarka i anete, ima li neko link ?
optuzio zarku anetu da je obukla njegove cipkaste gacice. :oops:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6216 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:pitanje za ukucanje sta znaci "carpe diem".
dok svi pisu odgovore slanineta upucuje blagi teleci pogled koji se gubi negdje u daljini... :D

treb'o joj je veliki brat reci: "carpe diem slanineta, libo te ra.ku". 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6217 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
znači :D i to je provaljeno :D fax na palama :D jebolitemiš :oops: :D mišure :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6218 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

mišure :D znaš ti šta znači :D carpe diem :wink: :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6219 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

interesantni komentari nakon današnjeg topovog boravka u ispovjedaonici.....

http://www.b92.net/velikibrat/komentari ... _id=711218
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6220 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

:mrgreen: falit ce mi ova tema zbog balzaka
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6221 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

de balzac wrote:
amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. :roll:
znači :D i to je provaljeno :D fax na palama :D jebolitemiš :oops: :D mišure :D
Kakve tebe pale spopale :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6222 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nuklearna fizika, Univerzitet na Sokocu. :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6223 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote::mrgreen: falit ce mi ova tema zbog balzaka
kein problem :wink: treba samo reći klavirsžiji da otvori temu na BC :D tajna mišurevog studija :D
i, eto družbe na okupu :D

odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica 8-)
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6224 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

de balzac wrote:
Not My Idea wrote::mrgreen: falit ce mi ova tema zbog balzaka
kein problem :wink: treba samo reći klavirsžiji da otvori temu na BC :D tajna mišurevog studija :D
i, eto družbe na okupu :D

odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica 8-)
Otkači 8-)
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6225 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Sve je spremno za večer odluke :D
Piva se hladi,ima razljevače,skuplja se pljuvačka da hračem odluke 'glasovanja'.
Jednom rječju,atmosfera je do jaja :thumbup:
:bih:
Locked