smijesak wrote:ja ko da vidim da ce pobjediti aneta o njoj niko ni ne sanja
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6201 Re: Veliki Brat 2013
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6203 Re: Veliki Brat 2013
da, i miki.kisni indijanac wrote:ma čisto sumnjam da su ovdje presudni glasovi, bar ne u ovom serijalu.....pobijedio je i miki jednom, ali ne bi da prebrojavam krvna zrnca...didžej wrote:
srbija moze da se poistovjecuje ali tesko kad je 90% takmicara iz srbije. raspu se glasovi.
a i ne poistovjecuje se jer onda nikad ne bi mogla ava doci do finala, ili da pobijedi marijana ili mimi pa cak i ivan ljuba koji je hrvat iz beograda. od srba je koliko znam pobijedio onaj mali glumac iz "rana" i fudbaler curcic.
ne prebrojavam ni ja ali statisticki je to otprilike pola-pola.
sto ide u prilog tvojoj tezi da je glasanje namjesteno.
ja sam bio sokiran kad je pobijedila mimi iz crne gore, e to je bilo fuj.
tako da, opet kazem, ne bi me zacudilo da veceras pobijedi masneta.
u tu svrhu je i sise pokazala.
http://www.blic.rs/Zabava/VIP-Veliki-br ... zala-grudi
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6204 Re: Veliki Brat 2013
iskreno sumnjam da će aneta pobijediti, a pobjeda topa biće pobjeda laži.....
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6205 Re: Veliki Brat 2013
Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6206 Re: Veliki Brat 2013
OMG WTFamiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6207 Re: Veliki Brat 2013
bilo ko da pobijedi bice to pobjeda lazi i foliranja.
svi su foliranti a blizanci su evropski foliranti, znaci na kvadrat.
pobjeda topa bila bi pobjeda lazi uz dodatak da je veliki brat ipak humanitarna organizacija.
pogura kome fali love: miki, curcic, svaba, mozda sad i top.
a kad se ne bavi humanitarnim radom onda se stimaju pobjede po principu ciji sponzor da vise love- tipa mimi iz cg, a mozda sad i soraja ili masneta.
jedino ljuba nije namjesten i mozda marijana culjak.
j.biga, ipak je ona zrtvovala brak radi nemesa.
treba to cijenit'. 
svi su foliranti a blizanci su evropski foliranti, znaci na kvadrat.
pobjeda topa bila bi pobjeda lazi uz dodatak da je veliki brat ipak humanitarna organizacija.
pogura kome fali love: miki, curcic, svaba, mozda sad i top.
a kad se ne bavi humanitarnim radom onda se stimaju pobjede po principu ciji sponzor da vise love- tipa mimi iz cg, a mozda sad i soraja ili masneta.
jedino ljuba nije namjesten i mozda marijana culjak.
j.biga, ipak je ona zrtvovala brak radi nemesa.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6208 Re: Veliki Brat 2013
Srbija do Mišura.Not My Idea wrote:OMG WTFamiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6209 Re: Veliki Brat 2013
ne mogu da vjerujem, što bi mića rek'oamiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6211 Re: Veliki Brat 2013
lozi vas, pa vidite datum kad se registrovala. 
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6213 Re: Veliki Brat 2013
moda56 wrote:pa trebali ste ako ga vec toliko zalite skupiti pare izmedju sebe i dati covjeku!amiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.
cuj daju pare hrvatima, pa fuj!
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6214 Re: Veliki Brat 2013
kažu bila neka rasprava između žarka i anete, ima li neko link ?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#6215 Re: Veliki Brat 2013
optuzio zarku anetu da je obukla njegove cipkaste gacice.kisni indijanac wrote:kažu bila neka rasprava između žarka i anete, ima li neko link ?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6216 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:pitanje za ukucanje sta znaci "carpe diem".
dok svi pisu odgovore slanineta upucuje blagi teleci pogled koji se gubi negdje u daljini...![]()
treb'o joj je veliki brat reci: "carpe diem slanineta, libo te ra.ku".
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6217 Re: Veliki Brat 2013
značiamiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6218 Re: Veliki Brat 2013
mišure
znaš ti šta znači
carpe diem

- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#6219 Re: Veliki Brat 2013
interesantni komentari nakon današnjeg topovog boravka u ispovjedaonici.....
http://www.b92.net/velikibrat/komentari ... _id=711218
http://www.b92.net/velikibrat/komentari ... _id=711218
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#6220 Re: Veliki Brat 2013
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6221 Re: Veliki Brat 2013
Kakve tebe pale spopalede balzac wrote:značiamiliana wrote:Pa bolje i Top nego da ovi smradovi uzmu pare, večito daju pare hrvatima.i to je provaljeno
fax na palama
jebolitemiš
![]()
mišure
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#6222 Re: Veliki Brat 2013
Nuklearna fizika, Univerzitet na Sokocu. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6223 Re: Veliki Brat 2013
kein problemNot My Idea wrote:falit ce mi ova tema zbog balzaka
i, eto družbe na okupu
odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6224 Re: Veliki Brat 2013
Otkačide balzac wrote:kein problemNot My Idea wrote:falit ce mi ova tema zbog balzaka
treba samo reći klavirsžiji da otvori temu na BC
tajna mišurevog studija
![]()
i, eto družbe na okupu![]()
odoh pitat mišura zna l ko je pero kvržica
- RED SKY
- Posts: 248
- Joined: 27/03/2012 12:10
- Location: Ispod drenjine
#6225 Re: Veliki Brat 2013
Sve je spremno za večer odluke
Piva se hladi,ima razljevače,skuplja se pljuvačka da hračem odluke 'glasovanja'.
Jednom rječju,atmosfera je do jaja

Piva se hladi,ima razljevače,skuplja se pljuvačka da hračem odluke 'glasovanja'.
Jednom rječju,atmosfera je do jaja
