Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6176 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

insomnia78 wrote:
House wrote:Legea Hvala Ti


dresove sam vidio , interesuje me izgled trenerki itd... :bih:
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

Dobra , ali kontam da će biti bijela
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6177 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Drug javlja da su uocene tamnoplave trenerke sa bijelim i crnim strajfnama!

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6178 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Jebala ih crna u da se ne izražavam...ŠTA TO IMA SA BOSNOM I HERZEGOVINOM! ! CRNA FUJ ! NEĆU CRNU BRING BEK LEĐEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#6179 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Sreca pa je ugovor sa Legeom na vrijeme istekao :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6180 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

http://www.xn--trainingsanzge-rsb.info/ ... ondivo.jpg

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6181 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Jedva ćekam da vidim Papetov šuškavac,mada će biti malo sjeban jer će biti nov,te neće smrditi na njega i njegov znoj..nazalost..
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6182 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

CONDIVO 2014

Image

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6183 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

fosna2014 wrote:http://www.xn--trainingsanzge-rsb.info/ ... ondivo.jpg

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk


Tamnoplava najjača
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6184 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ja mislim da će nama biti tamnoplava,neće bjelu uzeti jer ostaju fleke od trave,teško se sapire
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6185 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

House wrote:
fosna2014 wrote:http://www.xn--trainingsanzge-rsb.info/ ... ondivo.jpg

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk


Tamnoplava najjača
Image

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6186 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Vi pojma nemate koliko su kvalitetne ove trenerke imam jednu slicnu (isti materijar, stariji model) koristim je vec 5 godina. I dalje izgleda kao nova.Jest da sam izletio samo za nju preko 100 KM ali stvarno vrijedi tih para. Zavidim reprezentativcima toliko free odjece :(
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6187 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ne bi me zacudilo da poslje tekme moraju nositi opremu kuci na pranje pa vratiti na prvi trejning
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6188 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Teletubbies wrote:Jebala ih crna u da se ne izražavam...ŠTA TO IMA SA BOSNOM I HERZEGOVINOM! ! CRNA FUJ ! NEĆU CRNU BRING BEK LEĐEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako mi vas je zao, legeafili :D
Jeste upravo si, Legea nije stedila materija pravila je dresove u divovskim dimenzijama. Nisu ko ovi supci iz adidasa

A cuj smeta mu crna linija haha. Bas me zanima na sto bi licila ta bijela trenerka.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#6189 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

ne bi me zacudilo da im nije sve ni stiglo, tako da me ne bi iznenadilo da pape bude u legea shushkavcu a ostala oprema izmjesana.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6190 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Vidjeces kad budu trenirali u bundama, jer summer-package nije stigao!:D

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6191 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

karanana wrote:ne bi me zacudilo da im nije sve ni stiglo, tako da me ne bi iznenadilo da pape bude u legea shushkavcu a ostala oprema izmjesana.
Kako će kasnit kad adidas ima jedno od svojih sjedišta i u Chicagu
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6192 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Ovo za kiše dati samo SVenu da se razlikuje od ostatka...
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6193 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

TRENING POCEO!!!

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6194 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

joj sto nam nije JAKO sponzor

Image
jos samo grb prihefterit heftaricom :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6195 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Teletubbies wrote:Image

Ovo za kiše dati samo SVenu da se razlikuje od ostatka...
Duhovit si, ali lakše sa trolanjem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
garaza1
Posts: 2
Joined: 12/04/2014 20:42

#6196 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by garaza1 »

Image
evo ih
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6197 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Bilo kuda BH TElecom svuda..
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6198 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

kakav je to logo ispod loga telekoma...
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6199 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Premocno!!!

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#6200 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Kinaski wrote:kakav je to logo ispod loga telekoma...
Elektroprivreda ja mislim..još samo vodovod i odvoz smeća dodati i isto režije mjesečne od dresa
Post Reply