Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
House
Posts: 51394 Joined: 17/03/2010 15:36
Post
by House » 01/06/2014 17:55
insomnia78 wrote: House wrote: Legea Hvala Ti
dresove sam vidio , interesuje me izgled trenerki itd...
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Dobra , ali kontam da će biti bijela
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 18:12
Drug javlja da su uocene tamnoplave trenerke sa bijelim i crnim strajfnama!
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 18:12
Jebala ih crna u da se ne izražavam...ŠTA TO IMA SA BOSNOM I HERZEGOVINOM! ! CRNA FUJ ! NEĆU CRNU BRING BEK LEĐEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FIDELCA
Posts: 887 Joined: 05/11/2013 20:06
Post
by FIDELCA » 01/06/2014 18:16
Sreca pa je ugovor sa Legeom na vrijeme istekao
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 18:21
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 18:22
Jedva ćekam da vidim Papetov šuškavac,mada će biti malo sjeban jer će biti nov,te neće smrditi na njega i njegov znoj..nazalost..
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 18:25
CONDIVO 2014
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
House
Posts: 51394 Joined: 17/03/2010 15:36
Post
by House » 01/06/2014 18:25
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 18:27
Ja mislim da će nama biti tamnoplava,neće bjelu uzeti jer ostaju fleke od trave,teško se sapire
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 18:28
House wrote:
Tamnoplava najjača
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Kinaski
Posts: 7634 Joined: 08/05/2011 22:52
Post
by Kinaski » 01/06/2014 18:50
Vi pojma nemate koliko su kvalitetne ove trenerke imam jednu slicnu (isti materijar, stariji model) koristim je vec 5 godina. I dalje izgleda kao nova.Jest da sam izletio samo za nju preko 100 KM ali stvarno vrijedi tih para. Zavidim reprezentativcima toliko free odjece
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 18:53
Ne bi me zacudilo da poslje tekme moraju nositi opremu kuci na pranje pa vratiti na prvi trejning
Kinaski
Posts: 7634 Joined: 08/05/2011 22:52
Post
by Kinaski » 01/06/2014 18:56
Teletubbies wrote: Jebala ih crna u da se ne izražavam...ŠTA TO IMA SA BOSNOM I HERZEGOVINOM! ! CRNA FUJ ! NEĆU CRNU BRING BEK LEĐEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako mi vas je zao, legeafili
Jeste upravo si, Legea nije stedila materija pravila je dresove u divovskim dimenzijama. Nisu ko ovi supci iz adidasa
A cuj smeta mu crna linija haha. Bas me zanima na sto bi licila ta bijela trenerka.
karanana
Posts: 50776 Joined: 26/02/2004 00:00
Post
by karanana » 01/06/2014 18:58
ne bi me zacudilo da im nije sve ni stiglo, tako da me ne bi iznenadilo da pape bude u legea shushkavcu a ostala oprema izmjesana.
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 18:59
Vidjeces kad budu trenirali u bundama, jer summer-package nije stigao!:D
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Herr Flick
Posts: 9093 Joined: 02/04/2012 13:00
Post
by Herr Flick » 01/06/2014 18:59
karanana wrote: ne bi me zacudilo da im nije sve ni stiglo, tako da me ne bi iznenadilo da pape bude u legea shushkavcu a ostala oprema izmjesana.
Kako će kasnit kad adidas ima jedno od svojih sjedišta i u Chicagu
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 19:01
Ovo za kiše dati samo SVenu da se razlikuje od ostatka...
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 19:02
TRENING POCEO!!!
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Kinaski
Posts: 7634 Joined: 08/05/2011 22:52
Post
by Kinaski » 01/06/2014 19:02
joj sto nam nije JAKO sponzor
jos samo grb prihefterit heftaricom
Crvena Tifoza
Posts: 11783 Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....
Post
by Crvena Tifoza » 01/06/2014 19:04
Teletubbies wrote:
Ovo za kiše dati samo SVenu da se razlikuje od ostatka...
Duhovit si, ali lakše sa trolanjem.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kinaski
Posts: 7634 Joined: 08/05/2011 22:52
Post
by Kinaski » 01/06/2014 19:36
kakav je to logo ispod loga telekoma...
fosna2014
Posts: 7123 Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.
Post
by fosna2014 » 01/06/2014 19:36
Premocno!!!
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Teletubbies
Posts: 574 Joined: 23/01/2014 10:55
Post
by Teletubbies » 01/06/2014 19:37
Kinaski wrote: kakav je to logo ispod loga telekoma...
Elektroprivreda ja mislim..još samo vodovod i odvoz smeća dodati i isto režije mjesečne od dresa